Hoofdcategorieën
Topicacties

How to become a Dj... deel IV

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 78 79 80 81 last

Nieuw Topic
Berichten: 163
Reg. datum: 12 juni 2002

quote:
SONiCB00M schreef op 12 augustus 2002 @ 19:45:
[...]

Bedoel je dit ? Wel interessante URL btw ;)
:9 dit ga ik zeker gebruiken.Ziet er handig uit 8)

Resistance is futile

Hmm, t gaat wel goed richting de topic weer :)

Dus laat ik nog een keertje spammen ;

Kijken jullie ook eens op het irc kanaal van ons, Daar zijn meestal (lees: 'Snachts) meerdere waar je mee kunt discusseren.

irc.tweakers.net
#gotdj
quote:
SONiCB00M schreef op 12 augustus 2002 @ 19:45:
[...]

Bedoel je dit ? Wel interessante URL btw ;)


juistem :)

quote:

Hmm, t gaat wel goed richting de topic weer

Dus laat ik nog een keertje spammen ;

Kijken jullie ook eens op het irc kanaal van ons, Daar zijn meestal (lees: 'Snachts) meerdere waar je mee kunt discusseren.

irc.tweakers.net
#gotdj
jaa goed plan ;)

"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."

Ken ik jou?

bruut, ik ben gevraagt of ik 20 min op het lokale radiostation wil draaien

ik ben er alleen nog niet uit of ik het wel zal doen, zo goed ben ik nl. nog niet

najah jullie horen wel hoe het afloopt.

Chill... neem een biertje ofzo

-Pardon my French, I'm Dutch-

quote:
roman13j schreef op 12 augustus 2002 @ 19:45:
[...]
Zo ongeveer tussen de 400euro en de 900 euro :'(
(Ik heb al 1 Technics draaitafel.Dus een draaitafel hoeft er niet perse bij.)
Het maakt ook niet uit of het een dubbele of 2 losse cd spelers zijn.

2 lossen vind ik zelf lekkerder werken, net als "vroeger" (in m'n eigen draaitafeltijd toen velen van jullie nog opgesplitst waren in x en y ;-) aan elke kant van de mixer een CD-speler.

Gezien je budget kom je automatisch uit op een Gemini CDJ-20. Lekker "basic" pielding (da's dus een POSITIEF woord) zonder fratsen (helaas geen loop).

Als je echt 5 kanalen (of meer) op je mixer wilt dan is de Mag-15 een prima keuze. Lekkere lange (100mm) faders, goede EQ, VU meters per kanaal, cross-fader kan eruit gesloopt worden ;-)

Zit je totaal net onder de 900 euro (voor afronding moet je maar mailen, straks krijg ik nog een "ban" aan de broek) en heb je een setje leuke CD-spelers met een ECHT leuke mixer (als je van 100mm faders houdt tenminste).

André Huisman (www.new-line.nl)

-Pardon my French, I'm Dutch-

quote:
SONiCB00M schreef op 12 augustus 2002 @ 19:26:
Ik was van plan het volgende setje te halen:
  • 2x Akiyama DJ-2000 direct drive draaitafels
  • 2 x Audio Technica (instap) DJ Elementen
  • 2 x slipmatten.
  • 1 x Gemini PMX-500 mixer
Leuk speelgoed d8 ik zo :P
Als het budget het toelaat zou ik toch net 1 stapje hoger gaan zitten qua draaitafels. Voor hetzelfde setje (maar dan met 2 x DJ-3000) zit je nog net onder de 700 euro...

Waarom? Vanwege de torque (kracht van de motor). Bij de DJ-2000/Q-20/RP-2000 zit dat net op het randje, bij de DJ-3000 is het gewoon een stuk lekkerder.

Alle waar naar sien geld ;-)

André Huisman (www.new-line.nl)

Relax, we understand j00
Berichten: 5.122
Reg. datum: 04 februari 2001

Dat bedoel ik... ik ben maar een middelbare scholier kerel, het geld groeit me niet op de rug. Jij hebt/werkt bij een goeie zaak maar ik zal het toch echt met de middelen moeten doen die ik heb. En dat zijn er nou eenmaal niet veel.
 
AboutDJ

DJforum is idd down mensen -> ik weet zo 1-2-3 niet waarom maar we zijn aan het verhuizen naar een andere server heb ik begrepen die betrouwbaarder is en die de mega load van de laatste tijd aan kan.

Ook gaat er op visueel gebied het 1 en ander veranderen dus dat zullen de redenen wel zijn :)

http://www.aboutdj.nl DJ Equipment review site

Goed mensen;
Ik ga weer verhuizen, dit keer ga ik naar Leeuwarden. Ik heb daar nog geen internetverbinding. Maar mij kennende zal dat snel geregeld worden.
Ik hou uiteraard contact hiero.

Ik ben nu bezig mijn tulpjes uit de mikser te trekken, en dat vind ik best wel irritant. Al die zooi weer verplaatsen.

Goed. Nu gaat de computer uit. Veel draai plezier nog deze vakantie.
Kiss the moonlight!

quote:
Ener-G schreef op 12 augustus 2002 @ 19:25:
[...]


ehhh jjjjuuummmpstaaarrrtt uwe heiligheid!! wat is de url van je Advanced Vinyl handling site ookalweer ;)
Damn!! Dit is nieuw voor me: er wordt me gevraagd om te spammen >:)

Maar SONiCBOOM was me al voor om de url voor mijn 'Advanced Vinyl Handling - Introduction to DJ'ing and mixing' te melden ;)

(Dat doet me goed, te weten dat ik kennelijk toch iets goeds heb weten te schrijven en dat online gezet heb ;) ) " _/-\o_ to my peers!" :)

[...] And of course this misses a fundamental point. What our ancestors would really be thinking, if they were alive today, is: 'Why is it so dark in here?'

Berichten: 163
Reg. datum: 12 juni 2002

quote:
huisman schreef op 12 augustus 2002 @ 23:28:
[...]
2 lossen vind ik zelf lekkerder werken, net als "vroeger" (in m'n eigen draaitafeltijd toen velen van jullie nog opgesplitst waren in x en y ;-) aan elke kant van de mixer een CD-speler.

Gezien je budget kom je automatisch uit op een Gemini CDJ-20. Lekker "basic" pielding (da's dus een POSITIEF woord) zonder fratsen (helaas geen loop).

Als je echt 5 kanalen (of meer) op je mixer wilt dan is de Mag-15 een prima keuze. Lekkere lange (100mm) faders, goede EQ, VU meters per kanaal, cross-fader kan eruit gesloopt worden ;-)

Zit je totaal net onder de 900 euro (voor afronding moet je maar mailen, straks krijg ik nog een "ban" aan de broek) en heb je een setje leuke CD-spelers met een ECHT leuke mixer (als je van 100mm faders houdt tenminste).

En dan heb ik natuurlijk ook nog en goede versterker nodig en een stel boxen.
2x100 watt lijkt me wel goed.Weet iemand een redelijke versterker en boxen?

Resistance is futile

I`m on the edge of sanity¡¡¡¡¡
Berichten: 72
Reg. datum: 15 juli 2002

quote:
SONiCB00M schreef op 12 augustus 2002 @ 19:07:
[...]Ach, je zegt het zelf al :). Promo schijnt in de hardcore scene zwaar populair te zijn. Ik ben een TranceSlet®, mijn favo's zijn o.a. Dean, Tiësto (nu inmiddels wat minder, die kerel is geniaal maar zo fokking commercieel) en Johan Gielen vind ik heel wat mooie sets maken.
Tiesto vindt ik ook idd wel errug vet(voor in de trancescene dan), verders ook nog wel marco V, maar zoals je zelf al zegt, het wordt allemaal zo commercieel, maar zoals die(als je die kent) rmx van mauro picotto van lethal industry, dat is toch wel walhalla zeg maar, ietsje vage, meer naar de underground achtige muziek.

Just follow your self, and you will be the master of the universe.

Berichten: 163
Reg. datum: 12 juni 2002

Mijn favo's zijn: Gigi D'Agostino (Voor zijn trx),Tiesto,Dj Scot en marco-v.

Resistance is futile

slick & smooth
Berichten: 85
Reg. datum: 26 januari 2000

3 setjes ge-upped naar de bekende FTP server.

egosh - back to the source
mix'je van juni vorig jaar, goa/psy trance uit de beginjaren met nog wat acid aan het eind. Overgangen lopen niet altijd even lekker (vooral niet die overgang van miranda naar peacemaker) maar goed :)

01.Space Tribe - Waking Dreams
02.Koxbox - Stratosfierce
03.Hallucinogen - Shamanix (remix)
04.Electric Universe - Luna Overdrive
05.Transwave - Axional
06.Green Nuns of the Revolution - Megallenic Cloud
07.Transwave - Unknown Track
08.Eat Static - Bony Incus (Man with no Name remix)
09.Unconscious Collective - Fluorostani Transcendance
10.Etnica - Vimana
11.Ubar Tmar - Prophecy
12.Miranda - Freak Show
13.Peacemaker - Adventures
14.Josh Wink & Woody McBride - Stairway to Headphones
15.Yaka Suki - Power Cult

eGosh - e-Bombed
Zelfde verhaal als bovenstaande, fijne beuk klassieker in het begin van Space DJz :) Wat meer beuk techno er tussendoor

01. DJ Misjah and Groovehead - Frozen Memories
02. Safety Session - Maru Part 1 A1
03. Space DJz - Side On
04. Ricke le Roy - Metempsicosi (Le Roy Mix)
05. Cosma - Out of Range
06. Astrix and Atomic Pulse - Optical Vibes
07. Deedrah - Reload (GMS remix)
08. P-Woland - Slap My
09. zasitral - Techo Soul 2 A2
10. Evolution - 3.3
11. Sonnenvakuum - Space Raiders
12. Segment - Elektos City
13. Planet BEN - space.com
14. Cosma - Massive Sphere
15. Initialization String - Gelfings Wonderland
16. Dark Nebula - Not Human
17. Sphere - Symbiont
18. Slinky Wizard - Hit and Run (original mix)

eGosh - Soultek
Ook al wat ouder met alle lo-fi/lounge platen die niemand meer nu kan horen :) (Silicone Soul - Right on bijv.). Don't Hesitate loopt iets te lang door, tot het irritante aan toe net zoals day by day

01. Kings of Tomorrow - Finally (The String Reprise)
02. Blue Six - Pure (Migs Petalpusher Vocal)
03. Hill & Funes - Don't Hesitate
04. Dajae - Day by Day (Deep Dish @ the 18th street lounge)
05. Silicone Soul ft. Louise Clare Marshall - Right On
06. D.D.D. - Colors of my Shy
07. Flytox - Take Off
08. Soul Providers - Rise (Bini Martini Vocal mix)
09. Way Out West - Mindcircus (phunk investigation mix)
10. Olav Basoski - Opium Scumbagz
11. Future Groove Express - Thru Da Roof (beat freak mix)

enjoy & let me know wat je er van vindt :)
 
Relax, we understand j00
Berichten: 5.122
Reg. datum: 04 februari 2001

volgens mij hebben jullie niet opgelet, d'r was een reportage op 2 vandaag over dat vinyl weer terrein wint ten opzichte van de CD. Was best interessant opzich, d'r werd ook genoemd dat de dance/trance/techno/club scene nog steeds leefde op vinyl, maar ze lieten ook het productieproces zien (dat was heel interessant).

Zoals gebruikelijk wordt 2 vandaag iedere avond herhaald, dus degene die geïnteresseerd is moet vanavond maar kijken ;)
 
¯¯¯¯¯
Berichten: 546
Reg. datum: 21 juni 2001

Programma: 2Vandaag
herhaling
Zender: Nederland 2
Tijdstip: 13-8-2002
00:50-01:15
Omroep: TROS/EO
Genre: Nieuws/Actualiteiten
Kenmerken: Teletekst ondertiteld

Inhoud:
Singeltjes, 12 inches en LP’s, oftewel “VINYL”. Vóór de introductie van de CD nog de gewoonste zaak van de wereld. Toen de CD algemeen werd verdween de plaat uit beeld. Maar de langspeelplaat heeft zijn langste tijd nog steeds niet gehad. In 1998 doet Sony Music haar platenpers-fabriek in Haarlem van de hand. De fabriek wordt verkocht aan één van haar klanten die een eigen platenlabel en een produktiemaatschappijtje heeft. 2Vandaag ging naar Haarlem voor een dag vol nostalgie, vinyl en muziek.
Door de herverdeling van land, ingegeven door de 'landbouwhervormingen' van president Mugabe, moesten blanke boeren vorige week hun boerderijen verlaten. 2vandaag verslaggever Herco van Houdt was vorige week in Zimbabwe en maakte een reportage over de landonteigeningen en haar nu al rampzalige gevolgen.

ik ga zeker ff kijken :)

Goeiu s'murgens juffrouw jannie!

Relax, we understand j00
Berichten: 5.122
Reg. datum: 04 februari 2001

quote:
JumpStart schreef op 13 augustus 2002 @ 01:38:
[...]


Damn!! Dit is nieuw voor me: er wordt me gevraagd om te spammen >:)

Maar SONiCBOOM was me al voor om de url voor mijn 'Advanced Vinyl Handling - Introduction to DJ'ing and mixing' te melden ;)

(Dat doet me goed, te weten dat ik kennelijk toch iets goeds heb weten te schrijven en dat online gezet heb ;) ) " _/-\o_ to my peers!" :)
Als ik er als n00b nog ff wat aan toe mag voegen: Het enige wat ik hier mis is een duidelijke termenlijst, zoals torque, anti-skating e.d. (ik weet nog steeds niet wat dat laatste is |:()

Voor de rest heel behulpzame pagina ;)
 
0wnage!
Berichten: 150
Reg. datum: 27 augustus 2001

op www.2vandaag.nl kan je de docu over vinyl online zien

Dope!

Anti-1337

quote:
roman13j schreef op 13 augustus 2002 @ 12:06:
Mijn favo's zijn: Gigi D'Agostino (Voor zijn trx),Tiesto,Dj Scot en marco-v.


ff een vraagje, waarom gigi, die gozer maakt huppelkuthouse imho, tiesto en marco-V kan ik nog snappen, maar gigi ghehe, dat je t durft:D

sorry voor deze post, maar vind gigi nou niet iets om trots op te zijn dat je t draait ;)

stiekum toch een beetje 1337 ;) | bezoek ook eens www.mrwazoo.nl

Relax, we understand j00
Berichten: 5.122
Reg. datum: 04 februari 2001

quote:
MR_WAZOO schreef op 13 augustus 2002 @ 22:18:
[...]


ff een vraagje, waarom gigi, die gozer maakt huppelkuthouse imho, tiesto en marco-V kan ik nog snappen, maar gigi ghehe, dat je t durft:D

sorry voor deze post, maar vind gigi nou niet iets om trots op te zijn dat je t draait ;)


_/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_

Zo, nu tijd voor een biertje :Y)
 
Berichten: 967
Reg. datum: 19 januari 2001

Mijn broer heeft net een mixje af, ik heb het gepost op de ftp, dus als iemand zin heeft om het eens te beluisteren/reviewen...

Tracklisting :
1.Dj Tiesto - Magik Journey
2.Paul Oakenfold - Southern Sun (Dj Tiesto)
3.Utah Saints - Lost Vaguageness (Oliver Lieb Vocal)
4.Jones & Stepheson - The First Rebirth (Airwave)
5.Push - Universal Nation (Ferry Corsten)
6.Junk Project - Different World
7.Youri - Basic Theme
8.Dj Danny - Can't Hold It (Original)
9.Yoda - Definatly (Dj Scott Project)
10.Dj Tiesto - Lethal Industry (Svensson & Gielen)
11.Divino - The Dreamer
12.Johnny Vicious ft. Lula - Ecstacy
13.Public Energy - Three 'O Three (Speedy J)
14.Dj HMC - Marauder
15.7 PM - Free (Original)
16.7 PM - Our Minds (Steve Dexter Vocal)
17.Dj Manu - The Shaker
18.B-Activ - Boom Boom (Dj B-Back)
19.Armani & Ghost - Hard One (Robert Armani)
20.Jakyro - Seven (File 3)
21.X-Filter ft. Dj HS - Cyber Sex
22.Project #1 - #1
23.Our Destination - In Your Face
24.Showtec - Save The Day (Dj Youri)

Tracklisting en cover zijn ook te vinden op http://users.esstec.be/adion/mixes

De mix is live opgenomen en gemaakt met djDecks.
Hurricane-rated
Berichten: 3
Reg. datum: 13 augustus 2002

Voor alle hardhouse/hardbass/hardtrance fans onderons heb ik ffies deze mix inelkaargedraaid en geupped(hij is nu nog bezig, en staat woensdagochtend erop) in de directory hardhouse van het FTP servertje. De mix is 117.893.248 bytes, ofwel 112 MB groot, en duurt 81 minuten en 52 seconden. De mix heet:

DJ Arjen Sas - Hardhouse essentials volume 1

De tracklist:

01. Zenith vs Avex - I'm your DJ(Attack mix)
02. Atlantic Wave - The creation(Giada remix)
03. Meteor Seven - Universal Music(DJ Scot Project remix)
04. Spacefrog feat Grim Reaper - Follow me 2002(Derb remix)
05. Giada - Diamond(Technoboy remix)
06. Showtec - Controller(DJ Duro remix)
07. Technoboy - Harddrive lesson 1
08. Kenji Ogura - Kreissage typ a
09. Yoji Biomehanika - Ding a ling(DJ Scot Project remix)
10. Hypetraxx - Paranoid(DJ Scot Project remix)
11. Ramirez - Acelerando(Panic Machine remix)
12. Marcel Woods - De bom 2001(DJ Francois remix)
13. H.A.Z.A.R.D. - James Brown is Dead 2002(Gary D Hard Bass remix)
14. Donkeyrollers - Motherf*ck(DJ Zany remix)

Greetz,

Arjen

Remember when sex was safe and flying was dangerous

Anti-1337

quote:
SONiCB00M schreef op 13 augustus 2002 @ 22:39:
[...]


_/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_

Zo, nu tijd voor een biertje :Y)
mjah, ik zal maar niet beginnen over wannabe dj's etc

stiekum toch een beetje 1337 ;) | bezoek ook eens www.mrwazoo.nl

Relax, we understand j00
Berichten: 5.122
Reg. datum: 04 februari 2001

quote:
MR_WAZOO schreef op 13 augustus 2002 @ 23:17:
[...]


mjah, ik zal maar niet beginnen over wannabe dj's etc
:'( nu breek je mijn hart :'(

Komt wel in tijd joh... veel oefenen doet wonderen :P
 
Goh we zijn wel productief bezig de laatste dagen :)

nu even wat anders qua muziekstijl:

Vanavond heb ik even alle stress van me af moeten mixen vanwege alle ellende @ work (dat ik binnenkort niet meer heb) en het resultaat is vanaf morgen op de ftp te bewonderen (ben bezig met uppen) onder de naam Ener-G_MyWorld_13-8-2002.mp3

Hart en ziel heb ik erin gelegd, bloed zweet (het is snikheet momenteel in m'n kippenhok) en tranen blablabla etc. ;) Kleine mixfoutjes zitten er wel in hopelijk niet al te hoorbaar maarja niemand is perfect

Het is een beetje een gloomy/duister melancholisch progressive/techno/trance achtig mixje geworden met een zwaar meeslepende flow/ritme waarin je spontaan meegezogen wordt als je lekker achteruitgezakt in je stoel met een biertje erbij zit, in de auto of gewoon op de dansvloer staat (kortom bij voorkeur die stereo ff luid en duidelijk voor de 80 minuten die de mix duurt })) yadda yadda ok genoeg spam gewoon downen die hap ;)

tracklisting:

1. Laidback Luke - Welcome to my World
2. Technique - Sun is Shining
3. System 7 - Alphawave
4. Aszad Risvi - Smiling at the Sun [Visitor]
5. Classified Project - Electrostatic Discharge [District records]
6. Underworld - Dark and Long (Darktrain mix)
7. Ignacio - Organon [Musicman records]
8. Splodge - Fellatio Profunda [Infrared records]
9. Sector 7 - Art of Balance (Cass/Slide phull phat mix) [Bonzai]
10. Funk d'Void - Diabla (Kevin Saunderson mix) [Soma]
11. Drax ltd. II - Amphetamine (Thomas Schumacher rework) [Wavescape]
12. Ignacio - Virton [Musicman records]
13. Der Dritte Raum - Polarstern [Virgin]
14. John Beltran - Watercoloured Dreams [Exceptional]

en voor de liefhebber kan ik evt. nog wel een cd-cover inelkaar soepen :P

"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 78 79 80 81 last


Dit topic is gesloten.


VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2009 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden - Uw Privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van: