Hoofdcategorieën
Device Settings
Topicacties

Ervaringen SIP-phone op iPhone.

Pagina: 1

Reageer Nieuw Topic
Berichten: 14
Reg. datum: 15 december 2008

Met een iOS-app zou je je iPhone moeten kunnen omtoveren tot een SIP-phone
en dus via WiFi met bv je Cisco SIP-phones moeten kunnen bellen.
Toch hoor ik nogal wat reacties dat dat bij de iPhone niet goed werkt (of wellicht dat niet alle codecs goed ondersteunt worden).
Wie heeft hier ervaringen mee en kan een SIP-phone app adviseren die zich reeds bewezen heeft in de iPhone-praktijk (en met welke codec heb je die ervaring)
.
 
Berichten: 14
Reg. datum: 15 december 2008

De combi iPhone en SIP lijkt hier niet populair.
 
Berichten: 146
Reg. datum: 02 juni 2008

mobile voip met voipbuster werkt erg goed. Ik ga het nu met 12voip proberen (nog goedkoper naar mobiel bellen) Iemand ervaringen met justvoip? of andere alternatieven?
 
Ik gebruik zelf Bria for iPhone met de G729 codec (via in-app purchase). Werkt perfect en ook in background. Je batterij gaat er natuurlijk wel iets sneller van leeg maar niet zo snel dat je niet eens meer een dag ermee kan doen.

Pagina: 1



VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011