Reg. datum: 27 september 2006
GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k
Forum » Spielerij » Strategy Games » [PC/MAC] Het grote Dota 2 topic
Nee.quote:Bananenspin schreef op vrijdag 03 februari 2012 @ 09:24:
[...]
zo ga je toch de groep die er nu is versplinteren?
GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k
Dit zal wel gedaan zijn met de gedachte dat de Beta natuurlijk ooit een keer live gaat, en ze dan dus een testversie willen hebben waarop changes een week van tevoren uitkomen, en een week later pas in de live versie komen. Wat op zich geen raar idee is in verband met de vele tournamenten die met een dergelijk spel vaak aan de gang zijnquote:The Chosen One schreef op vrijdag 03 februari 2012 @ 10:22:
Tis Valve dus ze zullen er wel over nagedacht hebben maar toch blijf ik ut weird/raar vinden.
What do you mean I have no life? I am a gamer, I got millions!
Waar gaat jou voorkeur naartoe dan, de 'normale' server of de 'test' server?quote:
HOI.
Daar hebben nu ook de tournament gamemode voor in de game zitten. Wil je alle heroes/nieuwste items pak je latest. Maar ja ik hoop ook zoals ik zei dat ze gewoon 3-5+ heroes er in gooien en dan supersnel de grootste bugs vinden en dan zo snel op weg naar een echte release versie.quote:Morax schreef op vrijdag 03 februari 2012 @ 15:09:
[...]
Dit zal wel gedaan zijn met de gedachte dat de Beta natuurlijk ooit een keer live gaat, en ze dan dus een testversie willen hebben waarop changes een week van tevoren uitkomen, en een week later pas in de live versie komen. Wat op zich geen raar idee is in verband met de vele tournamenten die met een dergelijk spel vaak aan de gang zijn
Neemt niet weg dat het rare timing is om dit dan nu al in te voeren...
The Chosen One wijzigde dit bericht 03-02-2012 18:07 (3%)
Mijn LEGALE dvd collectie; (altijd onder constructie) http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/The%20Chosen%20One
Aan dit soort opmerkingen heb je natuurlijk niks. Als er twee servers zijn en een groep wil de echte testserver, en de andere wil de normale server. Heb je toch een versplinterde groep?quote:
Brokh - Dota2
Hij heeft wel gelijkquote:Forn schreef op vrijdag 03 februari 2012 @ 17:29:
[...]
Aan dit soort opmerkingen heb je natuurlijk niks. Als er twee servers zijn en een groep wil de echte testserver, en de andere wil de normale server. Heb je toch een versplinterde groep?
HOI.
Als je het zo zegt heb je misschien gelijk, blijf echter bij mijn standpunt dat als je alleen 'nee' zegt dat je beter niks kan posten. Ligt erachter natuurlijk ook aan hoe stabiel het is. Waarom zou de beta beta server onstabiel opeens zijn? Misschien wat meer bugs, paar extra glitches maar het spel zal niet opeens heel veel slechter lopen.quote:Rub3s schreef op vrijdag 03 februari 2012 @ 19:42:
[...]
Hij heeft wel gelijk
Die testserver zal écht beta zijn, de huidige zou ik gewoon stabiel noemen. De beta server is dan puur om te testen, de andere om serieus te spelen. De hoeveelheid crashes zal bij die beta server ook wel toenemen (heb er nu nauwelijks).
Brokh - Dota2
Mijn LEGALE dvd collectie; (altijd onder constructie) http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/The%20Chosen%20One
Battlelog: HenkBenzinetank
Core i5 2500k - Sapphire HD5850 - 8GB Ram
LikeAKing wijzigde dit bericht 09-02-2012 10:44 (9%)
LikeAKing wijzigde dit bericht 09-02-2012 11:29 (23%)
Zou het gewoon doen, er is nog geen release datum bekend. Beter over een maand al spelen dan een half jaarquote:thermisol schreef op donderdag 09 februari 2012 @ 11:35:
nou, als je LoL tot lvl 30 hebt gespeeld en je gaat dan op lvl 30 spelen, ben je weer super slecht, omdat je dan ook tege andere spelers speelt die hoogstwaarschijnlijk 2-3 keer zo lang spelen als jijzelf dus is het nog steeds moeilijk, dit zijn spellen met veel tactiek, en veel afhankelijkheid van je team. dus het is niet zo 1,2,3 te leren.
heeft het nog nut om me aan te melden voor Beta denken jullie? want ik denk namelijk dat het meer als een maand duurt voordat je de key krijgt, iemand ervaringen misschien?
Denk gemiddeld zo tussen de 30 en 45 min, maar als de teams balanced zijn kan het ook wel meer dan een uur duren.quote:LikeAKing schreef op donderdag 09 februari 2012 @ 11:28:
Mooi, hoelang duurt een gemiddelde match? en krijg je en ban als je leaved (LoL-style)?
30-50 minutes is de gemiddelde tijd van een dota 1 staat er, dota 2 ook? Kan ik er even rekening mee houden namelijk
Kan me niet voorstellen dat je minimaal 3 maanden nodig hebt om er alleen al in te komen. LoL is zo'n 10 matches namelijk.
“I may forgive, but I never forget ... and I never forgive.”
Core i5 2500k - Sapphire HD5850 - 8GB Ram
En toen werd het free 2 play... of een 10tje.quote:Rynji schreef op donderdag 09 februari 2012 @ 11:51:
Volgens mij zijn ze gestopt met het uitgeven van extra invites, omdat de verkoop daarvan een beetje uit de hand liep/loopt.
Ze gaan weg voor zo'n ~50euro (zie ze veel gaan voor Skyrim, MW3 etc.).
Als je goed zoekt vind je ze wel voor ~15, maar er lopen extreem veel scammers rond.
Over dota1 guides voor dota2 gebruiken: Dat kan gewoon, qua cijfers (heroes), map, items etc. zijn ze voor zover ik weet identiek.
Dit script is aan te raden om hero/skill/item icons om te zetten naar dota2 icons:
http://poiqwe.github.com/playdota2.html
Werkt voor playdota.com
http://www.lolstatistics.com/signature/eu/20836683/309
daanteb wijzigde dit bericht 10-02-2012 10:36 (24%)
“I may forgive, but I never forget ... and I never forgive.”
Wacht even. "dat Blizzard dota gedoetje.."? Je bedoelt waarschijnlijk de mod voor Starcraft II die in ontwikkeling is?quote:Rub3s schreef op vrijdag 10 februari 2012 @ 11:36:
Zodat Blizzard de naam Dota kan gebruiken? Dota 2 is de echte opvolger van Dota 1, niet dat Blizzard dota gedoetje.....
Vandaag weer geen nieuwe heroes, waarschijnlijk volgende week een aantal.... We moeten nog ff geduld hebben, het is nog geen Valve time
Dota 1 een product van Blizzard? Dus elke mod die, voor spellen waar een development kit voor is, gemaakt is is automatisch een product van de game uitgevers? Ik vind dat nogal erg krom.quote:PromWarMachine schreef op vrijdag 10 februari 2012 @ 12:39:
[...]
Wacht even. "dat Blizzard dota gedoetje.."? Je bedoelt waarschijnlijk de mod voor Starcraft II die in ontwikkeling is?
Dota 2 is inderdaad de standalone "opvolger" van Dota 1, maar Dota 1 is impliciet gewoon een product van Blizzard. Het is gebaseerd op een map uit Starcraft, gemaakt in Warcraft III, beide Blizzard producten.
Het zal lastig worden voor Blizzard om die naam te claimen, aangezien ze hem niet zelf verzonnen hebben en bovendien niet geregistreerd hebben, maar ik vind wel dat Blizzard het merk Dota veel meer toe komt dan Valve.
Als ze moeten wachten op die juridische strijd voordat het product wordt uitgebracht, dan zitten we hier nog wel even te wachten.
Blizzard is ook niet van plan de merknaam "Dota" te claimen, hun inzet is alleen maar om te verhinderen dat Valve de naam kan registreren voor eigen gebruik.quote:Rub3s schreef op vrijdag 10 februari 2012 @ 13:18:
[...]
Dota 1 een product van Blizzard? Dus elke mod die, voor spellen waar een development kit voor is, gemaakt is is automatisch een product van de game uitgevers? Ik vind dat nogal erg krom.
En is Aeon of strife (ik dacht de voorloper van dota, paar lichtjaar geleden) wel door Blizzard gemaakt?
Naja, de naam behoort officieel toe aan de modmakers vind ik. Gezien icefrog nog steeds dota 1 onderhoud én bij Valve werkt, zal hij het wel goed vinden dat Valve het wil trademarken.
What do you mean I have no life? I am a gamer, I got millions!
Brokh - Dota2
Mijn LEGALE dvd collectie; (altijd onder constructie) http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/The%20Chosen%20One
erhmm.




HOI.
Battlelog: HenkBenzinetank
“I may forgive, but I never forget ... and I never forgive.”
Brokh - Dota2
Er staat maintenance midden in je scherm. Servers zijn down voor onderhoud.quote:daanteb schreef op woensdag 15 februari 2012 @ 18:48:
Ooh vette art! Shadow demon ziet er echt tof uit
Kan die bij jullie ook geen server vinden?
Core i5 2500k - Sapphire HD5850 - 8GB Ram
HOI.
Core i5 2500k - Sapphire HD5850 - 8GB Ram
Asus P5E-X38 - E6750 @ 3.8ghz - Crucial Ballistix PC8500 2gb - Jetway 8800GT 750/1200- Enermax Galaxy 1000W - 2x Raptor 10K 150GB RAID-0 + 2x Hitachi Deskstar 500gb 16mb - Audigy X-Fi Elite Pro - Samsung 226BW 2ms - Vista Home Premium X86
Ze hebben nog niet genoeg servers. Als je een invite krijgt, heb je geluk.quote:PcManiaxx schreef op donderdag 16 februari 2012 @ 18:14:
Heb mij maar ook opgegeven voor de beta. Maar ik mag aannemen dat ik niet zo ''snel'' in aanmerking kom voor een key?
quote:Now, before you start a petition to get us all fired, let us tell you what is going on. You are probably aware that the number of people with access to Dota 2 is not equal to the size of the Earth’s population (our internal estimate of the number of people who want Dota 2). The primary reason we haven’t allowed everyone access to the game is because we don’t yet have enough server capacity to run all the games it would require. Our server deployment team has spent the last few months flying around the world setting up new server clusters to increase that capacity.
Battlelog: HenkBenzinetank
DM me voor forsaken world beta key!
Asus P5E-X38 - E6750 @ 3.8ghz - Crucial Ballistix PC8500 2gb - Jetway 8800GT 750/1200- Enermax Galaxy 1000W - 2x Raptor 10K 150GB RAID-0 + 2x Hitachi Deskstar 500gb 16mb - Audigy X-Fi Elite Pro - Samsung 226BW 2ms - Vista Home Premium X86
Hoe kan je dat nou weten?quote:Adib schreef op donderdag 16 februari 2012 @ 18:53:
had bijna een key als ze nog invites uitgaven...
HOI.
Ach gewoon inschrijven voor de beta en ook via playdota.com proberen een key te krijgen. (op het forum worden elke dag 140 keys weggegeven).quote:PcManiaxx schreef op donderdag 16 februari 2012 @ 19:30:
Ah ok, spijtig. Verheug mij best wel op deze game, mede doordat het erg op League of Legends lijkt kwa setting. Het is niet anders
GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k
Bananenspin wijzigde dit bericht 18-02-2012 09:32 (38%)
HOI.
“I may forgive, but I never forget ... and I never forgive.”
HOI.
Battlelog: HenkBenzinetank
Lees je post nog een keer en zet de zin: "DAT DIT KAN IN NEDERLAND, WILDERS DOE ER WAT AAN" hierachter, en kijk hoe dit klinkt.
Battlelog: HenkBenzinetank
Alberts wijzigde dit bericht 29-02-2012 20:11 (28%)
Battlelog: HenkBenzinetank
HOI.
Wen er maar aan... De spelers die dota2 gaat aantrekken die helemaal nog geen. Mobas/arts gespeeld hebben gaan al helemaal rampzalig worden =p Ach ik speel zelf ook nog altijd vooral lol (vanwege dat ik de enige ben met key van m'n vrienden) dus ach =pquote:Michielodc schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 15:57:
Ik word wel gek van alle leavers. Ik heb nu 90 potjes gespeeld en bij 10-30 potjes heb ik al leavers gehad... Daarnaast heb je nog alle spelers die van LoL afkomen. -,- Dit maakt het gewoon super lam soms.
Oh welke hero zit erin dan nu?quote:Rub3s schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 19:25:
hij zit er toch in! ziet er wel gaaf uit.
HOI.
HOI.
Core i5 2500k - Sapphire HD5850 - 8GB Ram
HOI.
Rub3s wijzigde dit bericht 04-03-2012 00:53 (18%)
<Sherri - Undead death-knight || Karazhan>
<Sherri - Undead death-knight || Karazhan>
<Sherri - Undead death-knight || Karazhan>
<Sherri - Undead death-knight || Karazhan>
Dendi gokte voornamelijk op zijn blink ice wall combo en z'n minions die de raxx pushten. Was echt ziek dat hij in een teamfight blinkte met 400 hp, z'n icewall deed en gewoon terug kon rennen. Quantic chasen en vervolgens compleet worden afgemaakt, omdat dendi met z'n refresher gewoon nog een ice wall er tegen aan klapte. + Met exort pakte hij gewoon ALLE last hits in z'n lanequote:Fiole schreef op maandag 05 maart 2012 @ 11:02:
Ach ik heb wel wat invoker gespeeld: maar dat is me toch lastig. Na een zeker punt krijg je gewoon in 1x heel veel skills. Ik kan me nog redden als ik 4 spells moet invoken, maar een echte 'pro' zoals Dendi of Link kent alle spells en dan dus ook echt bizar snel 6-7 spells op iemand kop gooien. Dat lukt me dus echt totaal niet. Ga dan maar na dat je een refresher orb heeft en dat alles reset, dan kun je al die 6-7 skills weer opnieuw casten. Dát is pas echte skill, en daar is echt heel wat voor nodig.
Misschien dat ik die replay nog is ga kijken, om wat van Dendi's invoker te leren
“I may forgive, but I never forget ... and I never forgive.”
What a brave corporate logo!
Invoker is geen eens heel moeilijk om te spelen redelijk. Als je quas wex gaat. Early game twee of drie in quas met een snelle in wex, daarna wex maxen dan ben je al een beest.quote:daanteb schreef op maandag 05 maart 2012 @ 11:25:
Ik begin niet eens aan InvokerHeb hem in wc3 wel gespeelt maar dan vaak met alleen Alacrity en Ghostwalk, maarja pubs ook niet echt te vergelijken. Wel mooi die onverwachte Riki in de laatste map, altijd tof als er zoiets gebeurt (pudge was cooler geweest natuurlijk
)
Brokh - Dota2

Mijn LEGALE dvd collectie; (altijd onder constructie) http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/The%20Chosen%20One
mindcrash wijzigde dit bericht 07-03-2012 20:42 (5%)
"The people who are crazy enough to think they could change the world, are the ones who do." -- Steve Jobs (1955-2011)
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 last
© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden
Uitgever van: