Reg. datum: 12-09-2011
Leuk hé. Bijbehorend plaatje:http://imgur.com/8HGHT7iquote:xeple schreef op donderdag 16 mei 2013 @ 21:58:
Crash net kei hard vanwege een trial account periode die verlopen is? Login servers down en website plat lol...
En ik dacht net: Dat vreselijk lelijke tentakel rugzakje is van mij. Alleen nog eventjes omhoog lopen naar die omelet bakkende plant, laatste karka eitjes inleveren, een omelet kopen en de 25 achievements zijn binnen. Dat wordt dus morgen nog een keer proberen
"Darkness called...but I was on the phone, so I missed him. I tried to Star-69 Darkness, but his machine picked up. I yelled, 'Pick up the phone, Darkness!', but he ignored me. Darkness must have been screening his calls."
Nog een geluk dat je niet net voor het eerst bijna aan het eind van die jumping puzzle daar wasquote:RoseSolane schreef op donderdag 16 mei 2013 @ 22:13:
[...]
Leuk hé. Bijbehorend plaatje:http://imgur.com/8HGHT7i
En ik dacht net: Dat vreselijk lelijke tentakel rugzakje is van mij. Alleen nog eventjes omhoog lopen naar die omelet bakkende plant, laatste karka eitjes inleveren, een omelet kopen en de 25 achievements zijn binnen. Dat wordt dus morgen nog een keer proberen
*wiebel*wiebel*
Pff, die JP is een makkie joh!quote:KreKkeR241 schreef op donderdag 16 mei 2013 @ 22:36:
Nog een geluk dat je niet net voor het eerst bijna aan het eind van die jumping puzzle daar was
"Maar ik ben heel slecht in JP's"! Nou, dan doe je 'm niet, want voor de sample achievement heb je 'm niet nodig, aangezien er elf samples zijn en je er maar tien nodig hebt. Of je toont eens een beetje karakter en zet door in plaats van na paar keer op te geven. Sorry, maar ik word serieus een beetje giftig van spelers die werkelijk alles zonder enige moeite aangereikt willen krijgen.
Heb zelf ook minstens zestig pogingen ondernomen voor ik 'm had de allereerste keer, maar dat geeft dan wel een kick. Leuke vind ik dat je 'm vervolgens steeds gemakkelijker kunt doen. Gisteren de JP weer eens gedaan om de sample op te halen en had 'm bij de tweede poging. De eerste keer viel ik van het allereerste platformpje
Maar goed trial period en rant over ...
"There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
Hier ben ik het wel mee eens, alles moet steeds makkelijker worden want als iemand het niet haalt word het meteen een rant. Dat soort mensen zijn de reden dat games steeds makkelijker worden gemaakt en dat haalt voor mij echt plezier er uit.quote:Weakling schreef op vrijdag 17 mei 2013 @ 09:26:
[...]
Pff, die JP is een makkie joh!Om eerlijk te zijn vind ik het wel treurig dat mensen daar massaal naar portals aan het hengelen zijn om in 1x naar het einde van de JP te skippen.
"Maar ik ben heel slecht in JP's"! Nou, dan doe je 'm niet, want voor de sample achievement heb je 'm niet nodig, aangezien er elf samples zijn en je er maar tien nodig hebt. Of je toont eens een beetje karakter en zet door in plaats van na paar keer op te geven. Sorry, maar ik word serieus een beetje giftig van spelers die werkelijk alles zonder enige moeite aangereikt willen krijgen.![]()
Heb zelf ook minstens zestig pogingen ondernomen voor ik 'm had de allereerste keer, maar dat geeft dan wel een kick. Leuke vind ik dat je 'm vervolgens steeds gemakkelijker kunt doen. Gisteren de JP weer eens gedaan om de sample op te halen en had 'm bij de tweede poging. De eerste keer viel ik van het allereerste platformpje
Maar goed trial period en rant over ...
Aan de andere kant verdien ik wel lekker 20s per portal nadat ik met mijn mesmer naar het einde ben gejumpt.
Dit inderdaad. Het moet allemaal zo casual en easy tegenwoordig. En het hoeft voor mij echt niet extreem hardcore gaming te zijn, maar de uitdaging is soms ver te zoeken.quote:Tweekzor schreef op vrijdag 17 mei 2013 @ 09:34:
Hier ben ik het wel mee eens, alles moet steeds makkelijker worden want als iemand het niet haalt word het meteen een rant. Dat soort mensen zijn de reden dat games steeds makkelijker worden gemaakt en dat haalt voor mij echt plezier er uit.
Ghehe, ik heb ook een mesmer en stond laatst bij het eindpunt van de Wall Breach Blitz JP toen iemand onder mij op de grond vroeg hoe ik daar terecht was gekomen en of ik een portal kon opzetten. Ben vervolgens naar beneden gesprongen en heb hem de JP doorgeloodsd, want echt moeilijk is die niet als je de weg weet.quote:Aan de andere kant verdien ik wel lekker 20s per portal nadat ik met mijn mesmer naar het einde ben gejumpt.(of gratis voor guild/vrienden)
Hij had wel even zoiets van "WTF, moet je dat allemaal doen om daar te komen?", maar ik vond het leuk om iemand rond te leiden en hij vond het uiteindelijk ook tof om de JP gedaan te hebben zoals het hoort. Vervolgens vergat ie wel de vista mee te nemen 1 sprongetje verderop, maar goed ...
"There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
Heb alles kris-kras gedaan en tot nu toe 2 complete dungeons voltooid...maar ben eigenlijk vergeten welke paden ik ook alweer had gedaan van de andere dungeons......
"Darkness called...but I was on the phone, so I missed him. I tried to Star-69 Darkness, but his machine picked up. I yelled, 'Pick up the phone, Darkness!', but he ignored me. Darkness must have been screening his calls."
Ik hou ook gewoon op een blaadje bij welke characters welke stories hebben gehad, want dat kan je voor zover ik weet ook nergens terugvinden, tenzij je met al je characters langs de dungeon gaat om te kijken of je de explo kan starten.
Vluuks wijzigde deze reactie 18-05-2013 22:24 (32%)
Reg. datum: 09-07-2006
Er moet wat content in komen die beter beloond om hem te blijven herhalen. Mini's of speciale armor die dropt van bepaalde mobs of zoals dat in de MF dungeon was (erg jammer dat die weg is. Het is eigenlijk mijn favo dungeon). Je kunt nu wel op het eiland een kistje krijgen met een kleine kans op een mini maar dat is toch anders.
Ook zouden ze wat met housing kunnen doen. WoW (tot op zekere hoogte), WildStar, Rift en ArcheAge weten daar toch veel mensen mee te trekken. Veel GW1 spelers hoor ik daarbij ook vragen voor een guild-hall wat natuurlijk vergelijkbaar is.
Ik merk dat veel mensen toch al snel ‘uitgespeeld’ zijn ondanks of juist door die laatste patch. Eerst hielt de SaB veel mensen bezig, toen de MF maar het nieuwe eiland slaagt daar niet in.
Ik merk zelfs dat de interesse voor de guild-missions al iets aan het verminderen is. Wij gaan vanavond voor het eerst de guild-puzzle doen dus ik hoop dat die leuk is ook om meerdere keren te blijven doen.
Reg. datum: 12-09-2011
Was de puzzle een succes? Ik heb nog wat eten en drank van jullie gepakt in Lions Archquote:Devata schreef op zondag 19 mei 2013 @ 04:04:
Ik merk zelfs dat de interesse voor de guild-missions al iets aan het verminderen is. Wij gaan vanavond voor het eerst de guild-puzzle doen dus ik hoop dat die leuk is ook om meerdere keren te blijven doen.
Wij hebben gisteravond rush, challenge, bounty and rush gedaan. In die volgorde waarbij we de rush twee keer moesten doen. Het was echt spitsuur rond 8 uur. Nadat de lopende rush was afgelopen dachten we samen met een andere guild er een te gaan doen. Zij starten de rush en wij zouden aan het eind het resultaat voor onze eigen guild accepteren. Het was de rush met de Quaggan, niet al te moeilijk. Na zo'n 20 minuten had de laatste member de rush gehaald en had iedereen zijn commendations. De rest van de guild ging onder leiding van Morrar alvast naar het startpunt voor de guild challenge en ik ben nog een minuutje of tien blijven drijven om de rush te accepteren. Het scherm kwam op, ik heb op accept gedrukt... en er gebeurde niets
Toen eerst de guild challenge en de bounty gedaan, beide gehaald. De bounty was op het nippertje.Sotzz the Scallywag is moeilijk te vinden en toen we hem hadden wilde hij maar niet uit zijn alcohol bubble. Gelukkig slaagde mijn zoveelste poging met Point Blank Shot wel en daarna was het secondewerk.
Uiteindelijk de guild rush nogmaals met een paar mensen gedaan voor de merrits. Spitsuur was toen over en we konden de rush zelf opstarten. Gelukkig is de Quaggan rush niet zo moeilijk. Drie man support bleek genoeg om iedereen veilig door de rush te krijgen.
Pagina: vorige 1 ... 228 229 230 231 laatste



