Hoofdcategorieën
Device Settings
Topicacties

Nieuwsgroepen en FTD op mac, hoe doe jij het?

Pagina: 1 2 3 4 last

Reageer Nieuw Topic
Berichten: 30
Reg. datum: 21 december 2010

Ik wilde even een topic starten en uitleggen welke mogelijkheden er zijn. aangezien ik zelf persé nieuwsgroepen wilde gebruiken op mac, ipv bootcamp

Spotten
  • Spotlite 2.0 Spotlite is eigenlijk precies hetzelfde als spotnet voor windows, maar dan zonder interne download functie. dus je hebt altijd nog een externe downloader nodig, en hieronder staan de opties aangegeven
http://img687.imageshack.us/img687/5118/spotlite.jpgBeschikbare Newsreaders:Par2Winrar alternatieven voor macMocht je zelf nog een top programma hebben, laat het mij even weten. dan kan ik dit topic updaten

Met vriendelijkegroet iJeffrey4

iJeffrey4 wijzigde dit bericht 04-01-2012 14:59 (46%)

 
Berichten: 308
Reg. datum: 16 maart 2008

Mac Mini - SABNZB+ i.c.m. OpenFTD
iPhone - Mynzb
iPad - Mynzb

Wensen: nieuwe ftd reader, openftd en/of cocoaftd vind ik waardeloos (ftd Windows is prima)! Een soort van ftd app op de iDevices.

Hokkie wijzigde dit bericht 21-12-2010 21:56 (13%)

 
Berichten: 365
Reg. datum: 30 oktober 2009

OpenFTD kan je binnen aanzienbare tijd verwijderen.
FTD gaat namelijk browser-based.

Screenshot van mijn macbook pro:
http://i55.tinypic.com/10wtw5y.png

Verder is Unison veruit de beste newsreader voor mac (search-engine build in en automagisch scannen + uitpakken van rar) als je toch zo graag download dan kan die 29 dollar 1x er wel is vanaf, vind je dat nog te duur dan ben je gewoon echt een lamzak (bedoeld in general niet specifiek tegen jou)

En als laatste...mag dit wel van de disclaimer?

Defeated wijzigde dit bericht 21-12-2010 22:05 (12%)

 
Berichten: 308
Reg. datum: 16 maart 2008

@defeated:

Wat is jouw ervaring met de beta ftd4? Werkthet een beetje zoals in Windows? Dan kan ik niet wachten!
 
Berichten: 365
Reg. datum: 30 oktober 2009

Laatste keer dat ik FTD op windows gebruikte is alweer 2+ jaar terug.

Het werkt in ieder geval snappy as hell! en gewoon alle interessante dingen in een nieuw tabblad openen is wel relaxed.
Verder..tja de basis functies werken gewoon goed en snel, zoveel is daar nooit aan veranderd.
 
Berichten: 30
Reg. datum: 21 december 2010

@defeated:

Punt 1: wist ik niet van het bestaan van die beta af
Punt 2: ik heb geen toegang tot FTD4beta sowieso.

Nieuwsgroepen zijn niet illegaal, en alles wat erop staat is niet alleen maar illegaal.
het originele doel was niet voor het verspreiden van illegale software,films etc, maar bestanden wisselen met bedrijven.

unison is wel duur, kijk als je naar de alternatieven kijkt voor windows, zijn er meer gratis, zelf heb ik betaald voor NZBvortex die ik fijner vind werken en ook uitpakt en repareerd.

Enig idee waneer die web based FTD vrij komt voor iedereen?

Ondertussen ga ik het even proberen met vriend van ftd :p

iJeffrey4 wijzigde dit bericht 22-12-2010 02:17 (16%)

 
Berichten: 847
Reg. datum: 18 november 2009

Openftd en sabnzbd, heerlijk op de achtergrond :-) Nooit problemen mee, en je ziet mooi bovenin het scherm hoelang alles duurt. prachtig!

Openftd is wel een traag programma overigens.. blijft vaak hangen bij het samenstellen van lijsten.
 
Berichten: 30
Reg. datum: 21 december 2010

@eduardboon

Inderdaad, het niet echt fijn, het word afwachten op de web based denk ik of gewoon op windows, die werkt overigens wel top.
 
2006
Berichten: 5.079
Reg. datum: 03 januari 2003

Ik gebruik OpenFTD + SABnzbd. OpenFTD werkt inderdaad niet lekker, voelt vrij log en traag aan. De webbased beta heb ik ook al wel eens geprobeerd, maar ik had het idee dat de postinfo niet altijd helemaal klopte en het zoeken in categorieën vond ik niet echt lekker werken. Wel zeker een vooruitgang tov OpenFTD. Er is een update geweest blijkbaar, mijn bookmark werkte ook niet meer. Maar deze versie loopt alweer een stuk soepeler en nóg sneller! :)

SABnzbd werkt wat mij betreft gewoon top! Niks op aan te merken. Rarren en parren gaat gewoon automatisch en in bovenin je scherm netjes de belangrijkste informatie en snel toegankelijke functies.

Dick wijzigde dit bericht 22-12-2010 02:30 (12%)

Beschadigde iPhone 4 over? Klik!

OpenFTD vond ik een drama. Er zijn genoeg goede NZB fora die dezelfde functionaliteit bieden, maar dan zonder een ranzig stuk software.

SABnzbd+ natuurlijk als client, zoals volgens mij iedereen :)
quote:
Als client gebruik ik Unison.
Blijkbaar toch niet iedereen :+

Persoonlijk zie ik niet in waarom ik zou betalen voor een stuk software dat minder kan dan SAB.

Bosmonster wijzigde dit bericht 22-12-2010 10:29 (39%)

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Rabarber, Rabarber, Rabarber

Ik gebruik FTD via Parallels. OpenFTD wordt ik niet erg warm van.
Als client gebruik ik Unison. Lekker éénvoudig en vlot. Meer is niet nodig. :)
moeehh
Berichten: 7.703
Reg. datum: 04 oktober 2003

Unison is leuk en fijn, maar sabnzb draait op de achtergrond erg goed en is volgens mij ook 'slimmer' geprogrammeerd?

ProtoArt.net - Custom Lasersnijden van jou ontwerp!

Unison is in mijn ogen vooral bloated met allerlei multimedia- en library mogelijkheden, maar het ontbreekt aan echt goede management-mogelijkheden. Daarnaast is Unison ook een newsreader en wie doet dat nu nog vandaag de dag? Ik wil een programma om te downloaden, niet om te lezen en mn media mee te beheren :P

SABnzbd is zo spartaans als het maar kan natuurlijk, maar geeft je een zeer stabiele en beheerbare omgeving, zonder extra functionaliteiten die niks met nieuwsgroepen te maken hebben.

Bosmonster wijzigde dit bericht 22-12-2010 10:40 (19%)

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Berichten: 12
Reg. datum: 25 november 2010

Voor mac is Unison echt de Newsreader om te hebben, ben je niet bereid om te betalen is Sabnzb een goede oplossing.

En in combinatie met OpenFtd (met de fix) en een payserver,daarmee gaat het geheel als een zonnetje.

Maar browser based FTD, dat gaat super relaxt worden. In welke tijd zullen we moeten gaan denken dat deze word geïntroduceerd aan het grote publiek? Weken? Maanden?
 
Berichten: 2.758
Reg. datum: 10 december 2000

NZBMatrix && SABNZB werkt als een trein.

Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chance out between two worlds ... fire, walk with me

Rabarber, Rabarber, Rabarber

quote:
Bosmonster schreef op woensdag 22 december 2010 @ 10:33:
Unison is in mijn ogen vooral bloated met allerlei multimedia- en library mogelijkheden, maar het ontbreekt aan echt goede management-mogelijkheden.

SABnzbd is zo spartaans als het maar kan natuurlijk, maar geeft je een zeer stabiele en beheerbare omgeving, zonder extra functionaliteiten die niks met nieuwsgroepen te maken hebben.
Ik vermoed dat je een ander programma in gedachten hebt. Unison heeft niks geen zaken voor Multimedia. Het is zo recht toe en recht aan als het maar kan. Het is alleen tevens een newsreader en poster.
Wat mij betreft mocht Unison juist wel minder kaal zijn.

SABnzb werkt inderdaad ook erg goed, maar het is maar net wat je voorkeur heeft.
quote:
OkselFris schreef op woensdag 22 december 2010 @ 10:40:
[...]


Ik vermoed dat je een ander programma in gedachten hebt. Unison heeft niks geen zaken voor Multimedia. Het is zo recht toe en recht aan als het maar kan. Het is alleen tevens een newsreader en poster.
Wat mij betreft mocht Unison juist wel minder kaal zijn.
Nee ik heb geen ander programma in mijn hoofd :) Mijn client hoeft geen filmpjes en muziek af te kunnen spelen of een complete reader te bevatten. Ik wil een tool om te downloaden.

Ik betaal eerder $30 voor SAB dan voor Unison, maar het geluk wil dat SAB gratis is :P

Maar goed. Als je perse een desktop-applicatie wilt ipv een daemon, dan is Unison wel een redelijk alternatief.

Bosmonster wijzigde dit bericht 22-12-2010 10:43 (8%)

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Berichten: 365
Reg. datum: 30 oktober 2009

Jullie halen denk ik Unison 1 en 2 door elkaar.
1 is namelijk heel kaal en 2 heeft extra functies waaronder eigenlijk voornamelijk nuttige zoals build-in search engine en automatisch par check en unrar.
Er zitten wel enkele nieuwe features in 2 die niet boeiend zijn en vooral eye-candy maar dat maakt het niet bloated :')

Overigens vind ik dit toch verdomd kaal:
http://i54.tinypic.com/30ljolu.png
http://i55.tinypic.com/2w3v0gn.png

Defeated wijzigde dit bericht 22-12-2010 10:55 (6%)

 
Screw you guys, I'm going
Berichten: 943
Reg. datum: 21 februari 2006

Gebruik ook sabnzbd+ en dat bevalt perfect. Voor de rest openftd (die erg traag is) of websites. Met namen Sabnzbd+ is super (en gratis)
 
SABnzbd is een top client.

Ik heb deze lokaal op mn macmini draaien. Downloads worden netjes op mn externe drive geplaatst. Webbased control inc met FLUSH skin.

Kan overal mn db benadren via de iPhone of via internet.
Ben alleen nog aan het kijken of ik op een nete manier SAB laten praten met me eigen APACHE install en over porrt 80 inc password protection. dan zou het hellemaal top zijn.

A Soldiers manual and a pair of boots.

Screw you guys, I'm going
Berichten: 943
Reg. datum: 21 februari 2006

nu we het toch veel over sabnzbd hebben. Sinds ik 0.5x heb staat overal de newsgroep naam bij de mappen. Dat wil ik graag uitschakelen maar ik zie niet waar?

Iemand nog een idee?
 
Redacteur Fotoapparatuur.nl

Ik heb Sabnzbd+ lopen op mn Synology 409+ NAS, kan lekker doorstampen zonder dat mn iMac "constant" aan hoeft te staan. OpenFTD en CocoaFTD vind ik zelf een pain in the ass, NZBtjes downloaden doe ik wel via Windows Client (normale FTD client).
Berichten: 51
Reg. datum: 09 augustus 2010

SabNZBD+ draaien op mn Synology DS410j, verder OpenFTD. NZB's trap ik via ftp op mn nas in de goede map en de rest gaat vanzelf :))
 
GPLv2 Fanboy
Berichten: 2.714
Reg. datum: 01 maart 2002

Ik gebruik alleen nog maar SabNZBd+ met verschillende index-site. OpenFTD op OSX is een drama. Op Linux/Windows is het wel goed.

Weet iemand wanneer FTD4 voor het publiek beschikbaar wordt?
 
Ik gebruik soms CocoaFTD als ik niet weet wat ik wil downloaden.
En als ik dat (zoals meestal) wel weet dan zoek ik gewoon rechtstreeks via NZBIndex.

Downloaden doe ik zo lang als ik me kan heugen al met NZB Vortex
Werkt perfect dus waarom zou je iets anders proberen no? :)

360 gamer tag: Agonis

quote:
Downloaden doe ik zo lang als ik me kan heugen al met NZB Vortex
NZB Vortex bestaat nog geen jaar :P

Ik weet ook nooit wat ik wil downloaden, maar daar hebben we de NZB-fora voor dus. Feitelijk gewoon FTD, maar dan op een forum.

Al ben ik wel erg benieuwd naar FTD4/web.

Bosmonster wijzigde dit bericht 22-12-2010 13:42 (97%)

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Zelf nadenken!
Berichten: 1.809
Reg. datum: 29 september 2004

Gebruik hier SabNZBd+. Werkt lekker. Jammer alleen dat alle RSS sites met nieuwe tv serie afleveringen niet meer goed werken met Sab...

PSN: Sluuz

Berichten: 97
Reg. datum: 10 mei 2005

quote:
iJeffrey4 schreef op dinsdag 21 december 2010 @ 23:15:
@defeated:
Nieuwsgroepen zijn niet illegaal, en alles wat erop staat is niet alleen maar illegaal.
het originele doel was niet voor het verspreiden van illegale software,films etc, maar bestanden wisselen met bedrijven.
Nee, usenet komt uit de universitaire wereld, voor onderzoekers om gegevens uit te wisselen.
 
Berichten: 30
Reg. datum: 21 december 2010

nzbvortex is dan ook een top programma, toen ik unison 2 probeerde had ik niet zoiets van, nou dit is die $29 waard, nzbvortex koste maar 11euro, en heeft dezelfde functionaliteit, automatisch uitpakken, par, en je kan van alles ertussen uit filteren automatisch(.html, .jpg etc).

zelf ben ik niet zo weg van de FTD programma's voor mac, ik wacht wel af tot de web based klaar is.

maarja ieder zijn eigen voorkeur.
 
beste mede mac users,

zo doe ik het
-open ftd
-binsearch via firefox of via safari
-nzb openen via IGrabNews
-macpar deluxe voor par(2) check (al moet ik zeggen dat ik m bijna trager op me mbp i7 vind dat op mijn macbook late 2007 (macboo 2,1), iemand suggesties?)
- auto unpack of winrarx voor uitpakken (snel)

I works for me, op een trage mac par deluxe na dan,...

HTC TP2 - MBP 15" i7 Antiglare-HDres. 7200rpm 500 gb late 2010, 4gb ram. - MacBook late 2007 13" DVD-DL 80 gb hd 5400 rpm

Berichten: 30
Reg. datum: 21 december 2010

misschien dat je de app even weg kan gooien met appzapper of appcleaner, en dan opnieuw installeren.
werkt meestal weer gewoon goed daarna
 
Berichten: 365
Reg. datum: 30 oktober 2009

quote:
o.poulssen schreef op woensdag 22 december 2010 @ 14:03:
beste mede mac users,

zo doe ik het
-open ftd
-binsearch via firefox of via safari
-nzb openen via IGrabNews
-macpar deluxe voor par(2) check (al moet ik zeggen dat ik m bijna trager op me mbp i7 vind dat op mijn macbook late 2007 (macboo 2,1), iemand suggesties?)
- auto unpack of winrarx voor uitpakken (snel)

I works for me, op een trage mac par deluxe na dan,...
UnrarX kan ook par checks uitvoeren, gewoon de .par2 openen met UnrarX.
 
thanks voor de tips, appzapper heb ik al geprobeerd, ik ga wel even kijken of er een update is, heb ik niet gechecked bedenk ik mij net.

nooit geweten dat unrarx ook par bestanden doet, die lijkt wel lekker snel te lopen!
thanks voor de tips,

ps. zijn er meer users waar bij igrabnews veel crashed?
persoonlijk vind ik de interface fijn, hij lijkt namelijk veel op grabit, die ik persoonlijk fijn vind. (ik weet, er zijn betere news readers)

HTC TP2 - MBP 15" i7 Antiglare-HDres. 7200rpm 500 gb late 2010, 4gb ram. - MacBook late 2007 13" DVD-DL 80 gb hd 5400 rpm

Zelf nadenken!
Berichten: 1.809
Reg. datum: 29 september 2004

quote:
o.poulssen schreef op woensdag 22 december 2010 @ 14:03:
beste mede mac users,

zo doe ik het
-open ftd
-binsearch via firefox of via safari
-nzb openen via IGrabNews
-macpar deluxe voor par(2) check (al moet ik zeggen dat ik m bijna trager op me mbp i7 vind dat op mijn macbook late 2007 (macboo 2,1), iemand suggesties?)
- auto unpack of winrarx voor uitpakken (snel)

I works for me, op een trage mac par deluxe na dan,...
Waarom alles met de hand doen als een app als SabNZBd+ (bijna) al deze handelingen automatisch voor je doet?
Proces wordt dan:

-OpenFTD
-Binsearch
-Wachten
-Klaar

Geen omkijken naar, plus dat er bij te weinig par bestanden automatisch wordt gezocht naar extra bestanden.

PSN: Sluuz

quote:
Bosmonster schreef op woensdag 22 december 2010 @ 13:40:
[...]
NZB Vortex bestaat nog geen jaar :P
Kun je nagaan hoe goed mn geheugen is op het moment :P

Ben zelf ook erg benieuwd naar FTD4!

Fabian85 wijzigde dit bericht 22-12-2010 16:10 (8%)

360 gamer tag: Agonis

sab nzb is ingebakken in je browsert en dat gaf in het verleden niet echt spoele weergave, nu was dat op mijn mac book en niet op me mbp. k zal eens kijken if dat bevalt.

al die auto opties bevallen me overigens niet zo, t vreet cpu en schrijf snelheid als je m nodig hebt..
bij video en audio editing is dat niet bepaald gewenst ;)

HTC TP2 - MBP 15" i7 Antiglare-HDres. 7200rpm 500 gb late 2010, 4gb ram. - MacBook late 2007 13" DVD-DL 80 gb hd 5400 rpm

Berichten: 16
Reg. datum: 24 juli 2005

Niet helemaal on topic, maar aangezien er naar gevraagd wordt:
quote:
To_Tall schreef op woensdag 22 december 2010 @ 11:43:

Ben alleen nog aan het kijken of ik op een nete manier SAB laten praten met me eigen APACHE install en over porrt 80 inc password protection. dan zou het hellemaal top zijn.
Password protection van Sab instellen en de volgende regels aanpassen en toevoegen aan je vhosts van Apache:
code:
1
2
3
4
5
6
7
<Location /sabnzbd>
    order deny,allow
    deny from all
    allow from all
    ProxyPass http://localhost:8080
    ProxyPassReverse http://localhost:8080
</Location>

dan is je sabnzbd ook bereikbaar op poort 80 via http://localhost/sabnzbd
 
Berichten: 30
Reg. datum: 21 december 2010

@o.poulssen

er zijn wel betere, met iets ander interface, onderandere unison2, nzbvortex

maar dan zit je al gouw weer aan de 30 of 15 dollar, gratis alternatieven voor de mac zijn er niet beter te krijgen als SabNZBd, maar die is browser based, en wat niet iedereen zo fijn vind.
 
Berichten: 86
Reg. datum: 03 januari 2008

Volgens mij ben ik één van de weinige die een heel ander programma gebruikt.

BINBOT 2.0 ( http://binbot.com/download.html )
prijs: 19,95 dollar: 13,88 euro! Koopje dus!!!

Dit programma lijkt een beetje op Grabit voor windows.. Binbot is er ook voor Linux en Windows.
Enige wat ik hierbij mis is een Auto exit button zoals bij grabbit.. Verders werkt het fenomenaal!
NZB openen.. hij zoekt automatisch of alle bestanden compleet op de server staan.. Hij pakt automatisch uit!!

Erg prettig om mee te werken al zeg ik het zelf.. Ik heb Unison en SAB nzb allemaal ook geprobeerd!! maar binbot vindt ik vereweg het beste werken op een mac! Daarbij gewoon openftd (voor de 10.6 snow leopard versie) gebruiken... en Windows is never nooit meer nodig :D

Zie voor meer info: http://binbot.com/index.html

RoelGiesen wijzigde dit bericht 22-12-2010 23:26 (6%)

13-11-08: MBP 2,53GHz, 4GB RAM, 320GB HD 7200RPM + Mighty mouse, + Apple Remote.. Still have; HP Pavilion Dv9085ea

binbot klinkt als een goede optie, toch voor de mensen die handig zijn met het usenet is de software als unison ook beschikbaar ;)
mijn persoonlijke mening over unison 2 is wel oke maar heb m niet de laatste updates getest dus dan vind ik de interface nog niet helemaal mijn ding...

thanx voor de binbot optie!

HTC TP2 - MBP 15" i7 Antiglare-HDres. 7200rpm 500 gb late 2010, 4gb ram. - MacBook late 2007 13" DVD-DL 80 gb hd 5400 rpm


Acties:


Abbadon
Admin Consumentenelektronica
Mac Powered
Berichten: 47.398
Reg. datum: 01 februari 2000

OpenFTD, Unison 1.8 en MacPar Deluxe.

Ik weet dat met iets als Sabnzb het wat simpeler kan, maar ik ben dit al enkele jaren gewend (in het begin FTD in een Parallels omgeving) en het bevalt me prima :)

Just pick a dead end and chill out 'till you die.

Berichten: 41
Reg. datum: 02 oktober 2000

Hier gebruik ik ook FTD4, echt een opluchting na openFTD.
Voor het downloaden ook NZBvortex, lekker simpel, repareert en pakt alles uit.
Kan binnenkort ook password protected files uitpakken _/-\o_
 
Vandring
Berichten: 1.066
Reg. datum: 12 juni 2000

Zelf doe ik het als volgt:

- OpenFTD met NZB knopje om te kijken wat er is óf:
- Opzoeken met BinSearch óf:
- Automatisch downloaden met Sickbeard
- NZB-file direct openen met Sabnzbdx
- Deze schiet de NZB file door naar Sabnzbd op mijn Freenas nasje en die doet vervolgens alles
- Met Sabnzbdx houd ik in de gaten of de download nog loopt etc

Werkt prima naar mijn idee. Ben wel benieuwd naar FTD4...

Halfkakkende wijzigde dit bericht 23-12-2010 12:18 (6%)

En sargad kropp i evig sömn.

OpenFTD (wachtende op FTDv4) voor mijn general downloads
SabNZB, uiteraard, de beste downloader die ik ooit heb meegemaakt
En tenslotte mijn persoonlijke held: Sickbeard! Automagisch downloaden van nieuwe afleveringen van allerlei tv-shows? Yes please!

HP Brio - Pentium iii 733 MHz - 128 MB SDRAM - 20 GB Ultra-ATA/66 - 3.5" 1.44MB FDD - S3 ProSavage 8MB graphics - 1024x768 - Windows Me

Berichten: 197
Reg. datum: 19 oktober 2010

Dus als ik het goed begrijp zie je in OpenFTD dezelfde posts/spots als in de "normale" FTD?
Dus zelfde inhoud e.d. alleen de client is anders?
 
Redacteur Fotoapparatuur.nl

Klopt als een bus
Berichten: 30
Reg. datum: 21 december 2010

ja maar de client is niet voor uit te branden en loopt nogal snel vast, wachten op ftd4 dus
 
Berichten: 197
Reg. datum: 19 oktober 2010

OpenFTD doet het niet eens hier... :$
Doet het inmiddels al weer; My bad

Is er geen programma die echt een client is zeg maar. SabNZBdx is toch alleen een proces wat je via je browser kan bekijken?

Ik zoek meer iets met grafische weergave, dus NewsLeecher zeg maar...
Iemand tips/ideeën? BVD

Gebruik NZBVortex, so far so good.\
Ik denk dat dit 'm wordt.

Trezzahn wijzigde dit bericht 24-12-2010 16:29 (17%)

 
Volgens mij genoeg suggesties in dit topic...

Wat ik wel opvallend vind overigens is dat ik blijkbaar de enige ben die fora gebruikt ipv FTD op de Mac.

Bosmonster wijzigde dit bericht 24-12-2010 11:03 (54%)

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Berichten: 365
Reg. datum: 30 oktober 2009

Ach FTD is toch wel de grootste.
Vroegah kwam ik ook nog wel is op FTN, maar vrijwel alles beland toch wel in de FTD index dus tja.
 
Berichten: 197
Reg. datum: 19 oktober 2010

@defeated,

Ik kom nog steeds wel op FTN ik vind het daar zo makkelijk dat er juist niet zoveel op staat/komt.
Bij FTD verdrink je gewoon in de nieuwe posts al je een dag niet hebt gekeken. Bij FTN heb je dit niet.
Gebruik de combinatie dus :)
FTN + OpenFTD + NZBVortex

Iemand nog een tip dat OpenFTD sorteert op rating als je update?
Nu staat alles door elkaar en moet ik de hele lijst door, bij FTD op XP staat standaard gesorteerd op rating..
BVD
 
Berichten: 30
Reg. datum: 21 december 2010

aantal posts per update berekenen ofzo bij ftd instellingen
 
Berichten: 308
Reg. datum: 16 maart 2008

quote:
Trezzahn schreef op vrijdag 24 december 2010 @ 17:37:
@defeated,
Iemand nog een tip dat OpenFTD sorteert op rating als je update?
Nu staat alles door elkaar en moet ik de hele lijst door, bij FTD op XP staat standaard gesorteerd op rating..
BVD
Als ik dit nu ook eens wist, dan is het al een stuk prettiger! Daarentegen wacht ik nog wel een aantal weken op ftd4 en hoop dan van openftd af te zijn.
 
Zelf nadenken!
Berichten: 1.809
Reg. datum: 29 september 2004

Ik gebruik FTD helemaal niet. Loop er een aantal af, waaronder FTN, FTA en NZBKingdom. Verder willen handige searches op binsearch ook wel eens werken.

PSN: Sluuz

Van-alles in opleiding
Berichten: 3
Reg. datum: 17 november 2009

Ik gebruik zelf een combinatie van een van de laatste versies van unison en ftd4 met knoppen plugin binnen safari. helemaal top! :)
 
Wrong hole fool!!!
Berichten: 136
Reg. datum: 01 december 2002

Via winebottle heb ik gewoon de windows-versie van FTD op mn iMac draaien, vele malen sneller als OpenFTD!

AthlonXP 2500+ @ 2478 Mhz | Abit NF7-S 2.0 | 2x 512MB PC3700 | Ati Radeon 9800PRO 128MB | Maxtor 40GB 7200 | Maxtor 200GB - Iiyama AS4316 UTC | Audigy 2 | Lite-on 48x Fikker | NEC 3500 DVD R/W | DangerDen Maze4, Chipset & GF4| Lian-Li PC70 |

Berichten: 244
Reg. datum: 15 november 2003

quote:
Anus Cocainus schreef op maandag 27 december 2010 @ 08:08:
Via winebottle heb ik gewoon de windows-versie van FTD op mn iMac draaien, vele malen sneller als OpenFTD!
Installatie is me wel gelukt via winebottler echter bij open zoekresultaat binnen FTD krijg ik een zandloper en geen resultaat in m'n scherm. Wat doe ik fout?
 
Redacteur Fotoapparatuur.nl

Ben ook wel benieuwd, ff proberen als ik thuis ben
Wrong hole fool!!!
Berichten: 136
Reg. datum: 01 december 2002

quote:
bvsteyn schreef op maandag 27 december 2010 @ 11:27:
[...]


Installatie is me wel gelukt via winebottler echter bij open zoekresultaat binnen FTD krijg ik een zandloper en geen resultaat in m'n scherm. Wat doe ik fout?
Zo heb ik het gedaan:

- Download de laaste versie van ftd, open winebottler en kies: "Create Custom Prefixes"
- Bij install file kies je de ftd installer file (exe)
- Bij winetricks de volgende opties aanvinken: - ie6 - msi2 - win 98
- nog even sillent install aanvinken en op install klikken

AthlonXP 2500+ @ 2478 Mhz | Abit NF7-S 2.0 | 2x 512MB PC3700 | Ati Radeon 9800PRO 128MB | Maxtor 40GB 7200 | Maxtor 200GB - Iiyama AS4316 UTC | Audigy 2 | Lite-on 48x Fikker | NEC 3500 DVD R/W | DangerDen Maze4, Chipset & GF4| Lian-Li PC70 |


Acties:


DaMarcus
Meneer Moderator Harde Waren / Consumentenelektronica
Fok joe! #M8
Berichten: 10.508
Reg. datum: 21 juli 2005

Hier werkt OpenFTD samen met NZBVortex.

Voorheen gebruikte ik SABnzbd+ maar NZBVortex vind ik fijner werken en vreet minder resources. En sinds vorige week heb ik een SSD in m'n systeem zitten, thank God dat OpenFTD eindelijk fatsoenlijk vooruit is te branden _/-\o_

 MacBook Pro 15" | iMac 27" | iPad 3G 32GB | iPhone 4S 16GB | iPhone 4 16GB | Nokia Lumia 800

Berichten: 244
Reg. datum: 15 november 2003

quote:
DaMarcus schreef op maandag 27 december 2010 @ 14:23:
Hier werkt OpenFTD samen met NZBVortex.

Voorheen gebruikte ik SABnzbd+ maar NZBVortex vind ik fijner werken en vreet minder resources. En sinds vorige week heb ik een SSD in m'n systeem zitten, thank God dat OpenFTD eindelijk fatsoenlijk vooruit is te branden _/-\o_
Ik kan met openftd geen tags plaatsen. Ik gebruikte dit onder windows heel vaak en is voor mij nu niet bruikbaar op mijn iMac. Ligt dat aan mij?

@anus: hmm...da's exact de manier zoals ik het gedaan heb...kan nog steeds geen post openen...
En als ik het zonder persers installeer...kan ik wel een zoekresultaat openen, maar is de achtergrond donkerblauw met zwarte tekst. Dus alleen een select all maakt de tekst dan leesbaar.

Kortom voor mij is ftd op de Mac nog geen succes!
 
Redacteur Fotoapparatuur.nl

quote:
Anus Cocainus schreef op maandag 27 december 2010 @ 13:47:
[...]


Zo heb ik het gedaan:

- Download de laaste versie van ftd, open winebottler en kies: "Create Custom Prefixes"
- Bij install file kies je de ftd installer file (exe)
- Bij winetricks de volgende opties aanvinken: - ie6 - msi2 - win 98
- nog even sillent install aanvinken en op install klikken
Wow thanks voor de tip, net aan de praat gekregen! Je moet nog de installer doorlopen (next next next etc) en de juiste shortcut kiezen (ftd.exe) en daarna is het gaan met de banaan _/-\o_
Berichten: 1.106
Reg. datum: 15 november 2001

quote:
aramdin schreef op maandag 27 december 2010 @ 20:34:
[...]


Wow thanks voor de tip, net aan de praat gekregen! Je moet nog de installer doorlopen (next next next etc) en de juiste shortcut kiezen (ftd.exe) en daarna is het gaan met de banaan _/-\o_
Thx heb hem nu ook via wine aan de praat, werkt toch wat beter dan openftd.. Nu nog een nzb knop er in en het is helemaal compleet.
 
Berichten: 197
Reg. datum: 19 oktober 2010

Echt ontzettend veel credits voor Anus Cocainus.
't Werkt geweldig, ik moet alleen nog even wat instellingen wijzigen in FTD zelf. Dan zou hij het echt goed moeten doen.

Echt bedankt.

Downloaden doe ik op dit moment met NTTBGrap. Zeer, zeer basic programma met een gemakkelijk interface. Alleen het repareren en uitpakken gaat niet heel erg snel maar werkt wel allemaal prima.
Zeker een aanrader.
 
Berichten: 847
Reg. datum: 18 november 2009

Lang leve Anus Cocainus! eventjes de Winery opgestart en een FTD.app gebrouwen :) Simpel, Snel en mooi!

er zitten nog wel bugs in met scrollen, maar dan moet je gewoon het balkje gebruiken. Voor geïnterresseerden kan ik de app ook op dropbox dumpen, stuur maar een PM'tje als je zelf niet wilt bottlen :)
 
Redacteur Fotoapparatuur.nl

Haha mooi die hulde aan Mister Anus :p
Berichten: 220
Reg. datum: 15 november 2001

Ik gebruik:
- SabNZBd+ om te leechen
- NewzBin & NzbMatrix als FTD vervangers (sinds NewzBin nooit meer terug gekeken naar FTD :)). Ze zijn niet gratis maar het geld zeker wel waard
- HellaVCR om automatisch series te downloaden

Heb SabNZBd ook nog op een thuisservertje staan, in combinatie met NewzBin of NzbMatrix kun je dan overal waar je bent op een van de 2 websites aanvinken dat je het wilt downloaden en dan begint SabNZBd binnen een kwartier te downloaden :). Erg handig om op je werk even iets aan te kunnen zetten zodat het gedownload is zodra je thuis bent.

[Intel C2D E6750 | Asus P5K | 4GB PC5300 DDR2 | Radeon X850 PE | Samsung 22" & 19" LCD | Samsung SH-S203B | 80, 120, 200, 250GB HDD]

Wrong hole fool!!!
Berichten: 136
Reg. datum: 01 december 2002

Mooi dat het werkt, een stuk sneller als openftd!
Over dat scrollen: bij mij werkt m'n scroll wel als ik eerst een titel aanklik, en anders kan je idd het balkje gebruiken.

AthlonXP 2500+ @ 2478 Mhz | Abit NF7-S 2.0 | 2x 512MB PC3700 | Ati Radeon 9800PRO 128MB | Maxtor 40GB 7200 | Maxtor 200GB - Iiyama AS4316 UTC | Audigy 2 | Lite-on 48x Fikker | NEC 3500 DVD R/W | DangerDen Maze4, Chipset & GF4| Lian-Li PC70 |

Berichten: 847
Reg. datum: 18 november 2009

quote:
Anus Cocainus schreef op maandag 27 december 2010 @ 23:48:
Mooi dat het werkt, een stuk sneller als openftd!
Over dat scrollen: bij mij werkt m'n scroll wel als ik eerst een titel aanklik, en anders kan je idd het balkje gebruiken.
True, maar het scrollen is wel erg naar, de titels refreshen niet real-time. als windows 9x zonder grafische drivers. maar verder een stuk beter dan Openftd :)
 
Redacteur Fotoapparatuur.nl

Werken de andere opties niet (dus hogere IE + windows versie kiezen bij Wine opties)?
Anders kun je hem prima in een Virtualboxje draaien (of VMWare als je dat hebt).

Maar ik vond FTD op Windows al een drama-programma. De content is goed, maar de developer die dat in elkaar geknutseld heeft, heeft leren programmeren op de sociale werkplaats volgens mij.

Bosmonster wijzigde dit bericht 28-12-2010 09:51 (54%)

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Berichten: 12
Reg. datum: 25 november 2010

quote:
Bosmonster schreef op dinsdag 28 december 2010 @ 09:50:
Anders kun je hem prima in een Virtualboxje draaien (of VMWare als je dat hebt).

Maar ik vond FTD op Windows al een drama-programma. De content is goed, maar de developer die dat in elkaar geknutseld heeft, heeft leren programmeren op de sociale werkplaats volgens mij.
Content is goed maar programmatuur misschien niet, maar je moet rekening mee houden dat dit allemaal gratis voor je word gedaan.

Dus tevreden zijn met wat je krijgt is hier wel op zijn plaats.
 
Berichten: 2.267
Reg. datum: 28 september 2006

Ik ben ook heel tevreden over het aller-brakste tooltje dat ik ooit heb gezien! ;)
 
quote:
DeDux schreef op dinsdag 28 december 2010 @ 16:19:
[...]


Content is goed maar programmatuur misschien niet, maar je moet rekening mee houden dat dit allemaal gratis voor je word gedaan.

Dus tevreden zijn met wat je krijgt is hier wel op zijn plaats.
Gratis is geen excuus voor prutswerk.

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Wrong hole fool!!!
Berichten: 136
Reg. datum: 01 december 2002

quote:
Bosmonster schreef op dinsdag 28 december 2010 @ 19:39:
[...]


Gratis is geen excuus voor prutswerk.
Het is allemaal zo makkelijk en dit is prutswerk zeg je, en toch heeft toch niemand in de afgelopen jaren een betere versie in elkaar geknutseld. Dat zegt dan toch ook wel iets toch?
Leef je uit en zet een meesterwerk voor ons in elkaar! Tot die tijd gebruiken wij lekker FTD ;)

AthlonXP 2500+ @ 2478 Mhz | Abit NF7-S 2.0 | 2x 512MB PC3700 | Ati Radeon 9800PRO 128MB | Maxtor 40GB 7200 | Maxtor 200GB - Iiyama AS4316 UTC | Audigy 2 | Lite-on 48x Fikker | NEC 3500 DVD R/W | DangerDen Maze4, Chipset & GF4| Lian-Li PC70 |

Berichten: 929
Reg. datum: 02 maart 2003

quote:
SavageNL schreef op maandag 27 december 2010 @ 23:47:
Ik gebruik:
- SabNZBd+ om te leechen
- NewzBin & NzbMatrix als FTD vervangers (sinds NewzBin nooit meer terug gekeken naar FTD :)). Ze zijn niet gratis maar het geld zeker wel waard
- HellaVCR om automatisch series te downloaden

Heb SabNZBd ook nog op een thuisservertje staan, in combinatie met NewzBin of NzbMatrix kun je dan overal waar je bent op een van de 2 websites aanvinken dat je het wilt downloaden en dan begint SabNZBd binnen een kwartier te downloaden :). Erg handig om op je werk even iets aan te kunnen zetten zodat het gedownload is zodra je thuis bent.
Hoe doe je dat dan? Via je eigen rss feed die je 'voert'?
 
Berichten: 244
Reg. datum: 15 november 2003

quote:
Eduardboon schreef op maandag 27 december 2010 @ 23:12:
Voor geïnterresseerden kan ik de app ook op dropbox dumpen, stuur maar een PM'tje als je zelf niet wilt bottlen :)
Thnx voor het beschikbaar stellen! Werkt prima! d:)b
 
Berichten: 176
Reg. datum: 06 juni 2009

Vermits ik vaak mijn prive computer overneem vanop het werk heb ik gekozen voor een "energiezuinige" oplossing. Namelijk een klein netbookje dat bijna niets verbruikt waarop windows xp draait met een 500gig 5200rpm. Dit netbookje heeft de naam "download station" gekregen want het enige dat er op draait is eigenlijk FTD en Newsleecher en als homepage binsearch.info.

Dit netbookje staat dus continu ter beschikking over het internet voor mij en via mijn apple kan ik thuis het simpel de bestanden delen en verplaatsen naar mijn QNAP.

Ik heb ook de buildin applicatie van mijn QNAP TS-219P+ getest maar ik blijf toch liever bij FTD en Newsleecher 3.9 zelf. Mocht FTD4 uitkomen dan zou ik dit gaan gebruiken samen met unison vermoed ik.

~ MacBook Pro 17" - i5 - 4GB ram - Corsair F80 SSD

Redacteur Fotoapparatuur.nl

Nog een kleine "issue" met FTD via Wine, selecties maken op text gaat met de Windows shortkeys: copy = CTRL+C, leuke oefening om daarna weer met CMD+V in yabsearch of whatever te plakken :)

@Anter0
Je kan op de Qnap ook SabNZBd+ installeren.

aramdin wijzigde dit bericht 29-12-2010 09:51 (14%)

iMike
Berichten: 85
Reg. datum: 02 november 2004

Vond ftp op windows ooit een drama, toen openftd geprobeerd en dat was nog erger. Maar nu een ultieme oplossing voor alle Mac gebruiker: FTD4 beta. Volledig online en crash dus ook niet (tot dusver). Ik mis alleen nog het "knopje" die ik in de eerdere beta kon installeren via een safari extension, deze kan ik nu niet meer vinden helaas.

Apple freak

Berichten: 244
Reg. datum: 15 november 2003

Is het trouwens in de wine-ftd versie ook mogelijk om de nzb knop te krijgen?
 
quote:
Anus Cocainus schreef op woensdag 29 december 2010 @ 06:01:
[...]

Het is allemaal zo makkelijk en dit is prutswerk zeg je, en toch heeft toch niemand in de afgelopen jaren een betere versie in elkaar geknutseld. Dat zegt dan toch ook wel iets toch?
Leef je uit en zet een meesterwerk voor ons in elkaar! Tot die tijd gebruiken wij lekker FTD ;)
Je moet het ook gewoon gebruiken. Als ik Windows had zou ik het ook gewoon nog steeds gebruiken :P

Ik zat er wel aan te denken een OSX versie te maken, maar met de FTD4 in aankomst wordt dat waarschijnlijk een beetje overbodig.

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Berichten: 197
Reg. datum: 19 oktober 2010

FTD 4 ziet er goed uit
Maar helaas:

Sorry, maar FTD4 is op dit moment alleen beschikbaar voor "Vrienden van FTD".
Het is onbekend wanneer FTD4 voor iedereen beschikbaar is. Tot die tijd blijven in ieder geval alle oudere versies van FTD gewoon actief. Blijf het FTD forum in de gaten houden voor meer informatie.

:(
 
Mjah. De reden dat er ook niet meer software voor is is ook dat het een extreem gesloten systeem is. Als ze simpelweg een feed aan zouden bieden is het een eitje om er software omheen te bouwen. Nu werkt het allemaal extreem wazig, als je er al info over kunt vinden.

Jammer. M'n vingers jeuken namelijk :+

Difficult takes a day. Impossible takes a week.

Berichten: 989
Reg. datum: 27 juni 2004

Ik heb sinds vandaag problemen met het openen van OPENFTD, heeft hier iemand ook last van?

You can't control the wind, but you can adjust your sails.

Berichten: 9
Reg. datum: 12 november 2009

Yip,hier ook sinds vanmiddag problemen mee...
 
Berichten: 352
Reg. datum: 08 juli 2004

Hier ook problemen met OpenFTD.
Als je toch de laatste posts wil zien dan klik je die error weg en druk je daarna op CMD + N. Nadeel is wel dat alle nieuwe posts van de vorige keer dat je FTD opstarte ook blijven staan dus ik weet niet hoelang het goed gaat.
 
iMike
Berichten: 85
Reg. datum: 02 november 2004

quote:
Trezzahn schreef op woensdag 29 december 2010 @ 16:35:
FTD 4 ziet er goed uit
Maar helaas:

Sorry, maar FTD4 is op dit moment alleen beschikbaar voor "Vrienden van FTD".
Het is onbekend wanneer FTD4 voor iedereen beschikbaar is. Tot die tijd blijven in ieder geval alle oudere versies van FTD gewoon actief. Blijf het FTD forum in de gaten houden voor meer informatie.

:(
Dan doneer je toch ff een paar euro via ftd.nu en dan kun je ook die beta gebruiken. Heb ik ook gedaan, ben al jaren vriend van ftd en heb daar nu eindelijk profijt van.

Apple freak

Berichten: 989
Reg. datum: 27 juni 2004

Je kunt niet meer inschrijven, vriend of geen vriend er is geen plek meer vrij.

You can't control the wind, but you can adjust your sails.

Berichten: 847
Reg. datum: 18 november 2009

Ik heb, omdat er veel om gevraagd werd, een NZB knop in de bottle geïnstalleerd. Het was een peuleschilletje :) Iedereen die deze versie wil hebben mag me wel weer een PM sturen, de oude versie zonder button gaat offline Correctie: De oude link laat je nu de nieuwe versie downloaden :)

Eduardboon wijzigde dit bericht 29-12-2010 21:34 (14%)

 
Ik doe het op deze manier:

OpenFTD > NZBknop > Binsearch > SabNZBdX > SabNZBd+ op de Qnap 439 Pro > Dune Prime 3.0 om de films en muziek te zien/beluisteren
 
PSN-ID Tristal
Berichten: 116
Reg. datum: 14 november 2009

Mijn manier:

NZBindex/binsearch > sabNZBD+ > klaar!

Maar ik zou graag willen weten wat een lekker forum is voor NZB's? Vroeger (lees; toen ik nog windows gebruikte :-) ) deed ik het zoals vele andere via FTD. Maar omdat open FTD een drama blijkt zou ik graag van anderen willen weten welk forum ze gebruiken om te spottten.

Gadget: iPhone 4 MacBook Pro 2010 i5 GoT Platoon #1 PS3

Berichten: 60
Reg. datum: 18 juni 2005

@Eduardboon, je zou die link niet willen posten hier of mss pm'en naar mij , ik heb die ftd met wine proberen te installen, maar het lukt me nie om op te starten
tnx
 
Berichten: 352
Reg. datum: 08 juli 2004

quote:
av017 schreef op donderdag 30 december 2010 @ 15:31:
@Eduardboon, je zou die link niet willen posten hier of mss pm'en naar mij , ik heb die ftd met wine proberen te installen, maar het lukt me nie om op te starten
tnx
Je start zeker IE op? Er wordt je ergens tijdens de installatie gevraagd welke applicatie je moet starten als je de applicatie start en daar moet je even FTD.exe selecteren in het dropdown menu. Ik had het ook niet direct door. Overigens: voor de mensen die een NZB knop in de gebottelde FTD omgeving willen: ik heb de Hunter Unattended versie van NZBuddy nu draaien op mijn mac, daar zit de NZB knop standaard al in. Hier te vinden: http://www.nzbuddy.nl/download.html het bottelen gaat hetzelfde als hierboven ergens beschreven.
 
Berichten: 949
Reg. datum: 30 maart 2004

SABNZBd
Doet alles: repareren, uitpakken, deleten.
 
Berichten: 948
Reg. datum: 27 oktober 2000

Ik heb met net kunnen aanmelden als test user bij FTD 4.0. Werkt super.
 
Redacteur Fotoapparatuur.nl

Hoe dat dan? Ik las dat de beta was gesloten?
iMike
Berichten: 85
Reg. datum: 02 november 2004

Je kunt vriend van ftd worden door een klein bedrag te doneren via ftd.nu. Ben je eenmaal vriend van ftd, dan kun je inloggen op http://ftd.nu/betallic (mits er gebruikers worden toegelaten). Het kan zijn dan je een paar dagen of langer moet wachten todat er weer plekken vrij zijn in de beta.

Ps. Ik weet niet zeker of je vriend van ftd moet zijn om je aan te melden. Ik moest dat wel, maar ik ben ook al sinds het begin beta tester.

Apple freak

Berichten: 44
Reg. datum: 15 juli 2005

Ik download met Altbinz en FTD3.85 op mijn Macbook Pro. Dit is de enige reden waarom ik VMware gebruik met Windows XP. Ik heb even met Macpar en igrabnews in combinatie met openftd en ftn2day gewerkt, maar dat was geen succes...
:D
 
Holy crap on a cracker
Berichten: 2.663
Reg. datum: 07 januari 2005

quote:
To_Tall schreef op woensdag 22 december 2010 @ 11:43:
SABnzbd is een top client.

Ik heb deze lokaal op mn macmini draaien. Downloads worden netjes op mn externe drive geplaatst. Webbased control inc met FLUSH skin.

Kan overal mn db benadren via de iPhone of via internet.
Ben alleen nog aan het kijken of ik op een nete manier SAB laten praten met me eigen APACHE install en over porrt 80 inc password protection. dan zou het hellemaal top zijn.
Zoek maar eens op reverse proxy ;)

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic." Mijn weblog Van je iPhone/iPad een universele remote maken?

Pagina: 1 2 3 4 last



VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011