Reg. datum: 29 oktober 2008
Gerelateerde producten
Toon alle producten (8)
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 16 17 18 last
Reageer Nieuw TopicReg. datum: 29 oktober 2008
Reg. datum: 11 januari 2007
Ik zou gewoon 199,- moeten betalen bij verlengen bij Hi als ik de i-250 (45,-pm) zou kiezen. Ik wil echter de 32,50 pm omdat ik dan nog meer dan genoeg over hou.
Vandaag kom ik er niet aan toe, maar morgen bel ik ze nog maar eens. En anders zetten ze het maar even om naar prepay.
Reg. datum: 29 oktober 2008
Die lui verbinden me altijd door met een speciale afdeling die altijd scherpe prijzen bij me neerleggen.
Reg. datum: 09 juli 2007
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen?quote:muisarm schreef op zaterdag 18 december 2010 @ 01:58:
Vandaag mijn sim-only abonnement omgezet naar i-300 van t-mobile.
37,77 p/mnd en € 75 bijbetalen voor de iphone
Gaat alleen pas in eind januari, dus nog even afwachten...
Edit:
Net T-mobile gebeld om eens te informeren naar wat mijn aanbod is als ik over een maand zou willen verlengen bij hen. Ik zit nu namelijk nog vier maanden voor het einde van mijn contract.
Yeehaw: Ik wil graag weten wat voor aanbod er mogelijk is als ik over een maand wil verlengen. Ik zit namelijk een beetje naar mijn opties te kijken en denk erover over te stappen naar Vodafone. Maar ik bedacht me eerst wel te willen weten wat voor aanbod ik van jullie krijg.
T-mobile medewerker: Meneer u kunt nog niet verlengen, dat kan pas over maand.
Yeehaw: Dat begrijp ik, maar...(hele verhaal).
T-mobile medewerker: Meneer dat kan ik u niet vertellen, want u kunt nog niet verlengen nu.
Yeehaw: Dat begrijp ik, ik wil alleen weten..
T-mobile medewerker: Jah over een maand zijn er nieuwe aanbiedingen dus ik kan u nu niks vertellen.
Yeehaw: Ok, dag.
Zo'n simpele vraag, geef me dan in ieder geval het aanbod wat ik nu zou krijgen. Sjeez.
Ach jah, dan maar naar Vodafone
yeehaw wijzigde dit bericht 22-12-2010 16:27 (59%)
You got me in a vendetta kind of mood. You tell the angels in heaven you never seen evil so singularly personified as you did in the face of the man who killed you.
Reg. datum: 18 december 2010
Standaard aanbieding van zakelijkvoordelig.nl (gsm.nl).quote:
Abbonementsprijs is dus ex btw, maar die 89 euro incl. btw is nog altijd goedkoper dan de 149 euro bijbetalen via T-mobile.
Reg. datum: 10 februari 2007
Ik sluit een normaal hi abonnement af met een een andere smartphone, een htc of samsung.
Vervolgens verkoop ik die nieuwe telefoon en mijn oude bold 9700, van dat geld koop ik de Iphone los.
Wat vinden jullie van dat plan, voor de bold 9700 kan ik ongeveer 200 krijgen, gaat het lukken om voor de nieuwe htc of samsung ongeveer 400 te krijgen, zo ja welke is gewild en duur?
iemand tips?
Battle.net tag:LEiPo#2748 steam account: Mr_One_Two / psn: LEIPo Clock: 3200mhz | CPU: i7 920 | vCore: 0.976 | Max temp: 57° | Cooling: H50 | 2 x OCZ Vertex 60GB RAiD 0 |
[ Canon 450D + EF 70-300 IS + EFS 18-55 IS ] [ MacBook (late '08) 2,4GHz ] - [ PSN: gwbh ]
Telfort had een leuke aanbieding: 369,- bij een 200 abo, met 1000sms en internet voor een iPhone 4.quote:sheepdog schreef op vrijdag 17 december 2010 @ 16:29:
Waarom zijn er eigenlijk vrijwel geen aanbiedingen met de iPhone? Verbiedt Apple dat, of raken ze die dingen toch wel kwijt?
Ik moet deze maand ook verlengen. Normaal kan je altijd wel wat van de prijs afpraten in de winkel, maar met de iPhone lijkt dit onmogelijk..
Na een maand wachten heb ik die maar geannuleerd. Nu gaan ze me bellen voor een Galaxy S.
Eens zien wat daar nog voor korting op te halen is.
PC: E6600, 4GB, Gigabyte P35-DS4, Asus 8800GTS 640. BF2 Stats
Dat zeggen ze ja, maar niemand die ooit is gewaarschuwd, inclusief ik, ben toch niet gekquote:GuidoH schreef op maandag 27 december 2010 @ 11:31:
Ik ben van plan om een iPhone 4 te halen icm een Vodafone abo. Nu zag ik alleen iets staan over SMSoip, dat dit standaard niet toegestaan is. Valt bijvoorbeeld WhatsApp daar onder?Daar kan ik namelijk niks over vinden..
Daarnaast wil KPN Mobiel rond de jaarwisseling al haar particuliere klanten verrassen. Zij kunnen op oudejaarsdag tussen 10.00 en 22.00 uur in 2010 en op nieuwjaarsdag tussen 11.00 en 23.00 uur in 2011 gratis sms’en naar alle Nederlandse mobiele nummers. Dat is de bijdrage van KPN aan een mooi uiteinde en een goed begin.
Van: http://www.kpn.com/corpor...ns-de-jaarwisseling-1.htm
Whatsapp is geen SMSoip, SMSoip is dat je een digitaal bericht stuurt (dat komt wel overeen met Whatsapp) maar dat een externe dienst het dan omzet in een echt smsje wat naar een telefoon nummer kan worden verstuurd. Dat is bij Whatsapp niet het geval daar blijft het gewoon digitaal en zou Vodafone dus ook email en msn moeten gaan verbieden (als ze het tegen willen gaan).quote:EN-IS schreef op maandag 27 december 2010 @ 20:30:
[...]
Dat zeggen ze ja, maar niemand die ooit is gewaarschuwd, inclusief ik, ben toch niet gekIk betaal ervoor dus ik maak er ook gewoon gebruik van!
Zelfde geld voor Skype -> Skype bellen.
Hier staat wat
Enkele maanden geleden was mijn iPhone 3G i-150 abbo afgelopen en heb ik voor 2 jaar verlengt. Hierbij heb ik 175,- betaalt voor een iPhone 4.
Over een maand loopt het iPhone 3G i-150 abbo van mijn vriendin af. Dus zij denkt: "Yes! Een iPhone 4 voor 175,-!) Dus niet. Als ik nu op de T-mobile website kijk, en tevens de OP, zie ik dat ze dat ding schaamteloos omhoog hebben geknald naar 229,- !!!!
Hoezo hebben ze dat gedaan? En sinds wanneer is dat?
Ik vind het echt belachelijk! Of krijgt ze nog geld terug als ze haar oude 3G inlevert?
Reg. datum: 29 oktober 2008
Die weten het waarschijnlijk het beste van iedereen.
Je snap natuurlijk wel dat ik het liever eerst hier vraag dan meteen 4 uur aan de telefoon te moeten hangen...quote:bram1984 schreef op dinsdag 04 januari 2011 @ 16:46:
Ik zou zeggen stel je vraag eens aan T-Mobile.![]()
Die weten het waarschijnlijk het beste van iedereen.
Snap het alleen niet helemaal, want met deze prijsverhoging prijst T-Mobile zich behoorlijk uit de markt vergeleken met bijv. Vodafone.
Reg. datum: 27 april 2006
Telecomoperator KPN heeft de tarieven van de iPhone in combinatie met een KPN- of Hi-abonnement gewijzigd. Aan de abonnementsprijzen en de inhoud van de abonnementen is niets veranderd, maar vanaf vandaag moeten nieuwe klanten wel meer betalen voor de losse toestelprijs. Waar je eerst nog €409,95 moest neertellen voor een iPhone 4 16 GB bij het goedkoopste 1-jarige i-abonnement (€32,50 per maand), betaal je voortaan twintig euro meer; voor de 32 GB geldt hetzelfde. Bij het i-250-abonnement (€45,00 per maand) zijn de toestellen dertig euro in prijs gestegen. Bij het i-500- en i-1000-abonnement kosten de toestellen tien euro meer. Bij 2-jarige abonnementen kosten de toestellen tussen de twintig en veertig euro meer.
Naast de iPhone 4 is ook de toestelprijs van iPhone 3GS 8 GB verhoogd. Deze kost nu bij de twee goedkoopste 2-jarige abonnementen (i-125 en i-250) veertig meer. Bij de overige abonnementen is het toestel gratis. Voor de 3GS bij een 1-jarig abonnement betaal je telkens dertig euro meer.
Kortom: Vodafone is dus beste deal op dit moment. Beste dekking, en goedkoopste
Nu is de vraag: hoeveel korting zou je kunnen krijgen bij een abbo op Hi als je een jaartje of 6 al bij Hi zit? Of gaat er alleen wat van de toestelprijs af? Iemand hier ervaring mee?
Anders gaat ze toch voor die "ene" concurrent:
Nadat ze met mijn HTC Desire heeft zit te klooien is ze wel overtuigd (desire HD dan uiteraard, baas boven baas
vogelaarke135
Reg. datum: 06 juli 2007
Nu heb ik toch echter interesse in een iPhone.
Vraag: Wat als ik mijn vader een Vodafone abonnement laat aanschaffen, en ik mijn simkaart (geknipt) in de iPhone plaatst, werkt dit?
Ja dat werkt. Even door dit (en evt. andere) topic lezen en je had het zelf ook kunnen uitzoeken.
Let even op een al dan niet aanwezig simlock.
Reg. datum: 31 oktober 2006
Hebben volgens mij wel een aardige actie mbt het bij te betalen bedrag bij Vodafone abo's.
iPhone 4 16GB met Vodafone Vodafone iPhone 200 2 jaar (€34,50) = €113,- bijbetalen
iPhone 4 16GB met Vodafone Vodafone iPhone 275 2 jaar (€39,50) = €65,- bijbetalen
iPhone 4 16GB met Vodafone Vodafone iPhone 450 2 jaar (€55,-) = €29,- bijbetalen
Overweeg zelf om voor het 275 abonnement te gaan..
Reg. datum: 06 juli 2007
Ik kon het niet vinden met mijn zoekwoorden.quote:Grin schreef op donderdag 06 januari 2011 @ 09:38:
Voor zover je vraag (mij) helder is....![]()
Ja dat werkt. Even door dit (en evt. andere) topic lezen en je had het zelf ook kunnen uitzoeken.
Let even op een al dan niet aanwezig simlock.
De afgelopen maanden heb ik erg weinig goeds over belsimpel gelezen icm leveren iPhone... en overigens heb ik zelf ook ervaren dat ze gewoon niet op mail reageren. Erg laks voor een bedrijf en heeft ze een potentiele klant gekost. Maar uiteindelijk ben ik wel blij dat ik niet via belsimpel mijn iPhone heb besteld, want dan was ik in dezelfde ellende beland als veel bestellers daar op dat moment..quote:
Misschien is het inmiddels verbeterd, maar ik zou zeggen, speur en vraag nog even goed rond voordat je daar je bestelling doet.
Reg. datum: 11 januari 2007
Nee, Bij Hi doen ze super moeilijk. Lees mijn posts van deze pagina en de vorige pagina maar eens terug.quote:vogelaarke135 schreef op woensdag 05 januari 2011 @ 16:54:
Die prijzen van KPN/Hi zijn toch eigenlijk van de zotte? Of ben ik nou raar? 45 euro per maand en daarnaast 160 euro bij betalen: je kunt er twee losse iphones voor kopen! Mijn vriendin zou graag een iPhone4 kopen, maar was afgeschrikt door die prijs.
Nu is de vraag: hoeveel korting zou je kunnen krijgen bij een abbo op Hi als je een jaartje of 6 al bij Hi zit? Of gaat er alleen wat van de toestelprijs af? Iemand hier ervaring mee?
Anders gaat ze toch voor die "ene" concurrent:
Nadat ze met mijn HTC Desire heeft zit te klooien is ze wel overtuigd (desire HD dan uiteraard, baas boven baas): goedkoper, apps beginnen in kwaliteit en kwantiteit de iphone te benaderen (in het geval van Google apps: te overtreffen), alleen batterijduur is misschien wat minder.
Ben al 8 jaar vaste klant, maar er kon nog geen 'kwartje' vanaf. Het is wel even afhankelijk van je klant-status. Ik was een B (een na laagste omdat ik de afgelopen 2 jaar veel binnen de bundel ben gebleven.)
Maar het beste is gewoon gaan bellen. Daarnaast, bestaande klanten betalen 100,- meer bij, dan nieuwe klanten. Waardeloos.
Ik zit ook tussen de HTC HD en Iphone4 te twijfelen, maar bij beide betaal je grof bij. en anders betaal je na 12 maanden wel 12,50 ipv 4,50 voor het internet.
Succes
Reg. datum: 29 oktober 2008
Ik zit een jaar of 7/8 bij Hi en ik heb € 50,- moeten betalen voor een 2-jarig € 45,- abbo.quote:vogelaarke135 schreef op woensdag 05 januari 2011 @ 16:54:
Die prijzen van KPN/Hi zijn toch eigenlijk van de zotte? Of ben ik nou raar? 45 euro per maand en daarnaast 160 euro bij betalen: je kunt er twee losse iphones voor kopen! Mijn vriendin zou graag een iPhone4 kopen, maar was afgeschrikt door die prijs.
Nu is de vraag: hoeveel korting zou je kunnen krijgen bij een abbo op Hi als je een jaartje of 6 al bij Hi zit? Of gaat er alleen wat van de toestelprijs af? Iemand hier ervaring mee?
Anders gaat ze toch voor die "ene" concurrent:
Nadat ze met mijn HTC Desire heeft zit te klooien is ze wel overtuigd (desire HD dan uiteraard, baas boven baas): goedkoper, apps beginnen in kwaliteit en kwantiteit de iphone te benaderen (in het geval van Google apps: te overtreffen), alleen batterijduur is misschien wat minder.
Als je de HTC HD2 bedoeld:quote:adinsx schreef op donderdag 06 januari 2011 @ 13:54:
Ik zit ook tussen de HTC HD en Iphone4 te twijfelen, maar bij beide betaal je grof bij. en anders betaal je na 12 maanden wel 12,50 ipv 4,50 voor het internet.
http://directsales.vodafone.nl/anwb
http://directsales.vodafone.nl/veronica
http://directsales.vodafone.nl/smm
http://directsales.vodafone.nl/vrouw
http://directsales.vodafone.nl/vpro
http://directsales.vodafone.nl/tvgids
http://directsales.vodafone.nl/friendsfamily
http://directsales.vodafone.nl/akn
http://directsales.vodafone.nl/troskompas
http://directsales.vodafone.nl/jem
http://directsales.vodafone.nl/vara
http://directsales.vodafone.nl/roos
http://directsales.vodafone.nl/dames
450/900 belminuten/sms + internet voor maar 27,50 euro p/m
YEAH for it!
Helaas heeft Vodafone de iPhone 4 (16GB) niet meer op voorraad. Levertijd is nog onbekend.quote:alwaysleft schreef op dinsdag 04 januari 2011 @ 18:53:
KPN wijzigt prijzen. Bron : iphoneclub.nl
Telecomoperator KPN heeft de tarieven van de iPhone in combinatie met een KPN- of Hi-abonnement gewijzigd. Aan de abonnementsprijzen en de inhoud van de abonnementen is niets veranderd, maar vanaf vandaag moeten nieuwe klanten wel meer betalen voor de losse toestelprijs. Waar je eerst nog €409,95 moest neertellen voor een iPhone 4 16 GB bij het goedkoopste 1-jarige i-abonnement (€32,50 per maand), betaal je voortaan twintig euro meer; voor de 32 GB geldt hetzelfde. Bij het i-250-abonnement (€45,00 per maand) zijn de toestellen dertig euro in prijs gestegen. Bij het i-500- en i-1000-abonnement kosten de toestellen tien euro meer. Bij 2-jarige abonnementen kosten de toestellen tussen de twintig en veertig euro meer.
Naast de iPhone 4 is ook de toestelprijs van iPhone 3GS 8 GB verhoogd. Deze kost nu bij de twee goedkoopste 2-jarige abonnementen (i-125 en i-250) veertig meer. Bij de overige abonnementen is het toestel gratis. Voor de 3GS bij een 1-jarig abonnement betaal je telkens dertig euro meer.
Kortom: Vodafone is dus beste deal op dit moment. Beste dekking, en goedkoopste
Had best op de website mogen staan voordat ik hem bestelde.
Ja, ik hou ook van jou. - Powered by XMS
Bedankt. Inderdaad: verlengen via de Hi website en je ziet dat je opeens 240 euro bij moet betalen (ipv 160). Way to go Hi, goede manier van klantenbinding (snappen jullie dat?)! En inderdaad, bij Hi is de HTC DesireHD ook erg duur.quote:Nee, Bij Hi doen ze super moeilijk. Lees mijn posts van deze pagina en de vorige pagina maar eens terug.
Ben al 8 jaar vaste klant, maar er kon nog geen 'kwartje' vanaf. Het is wel even afhankelijk van je klant-status. Ik was een B (een na laagste omdat ik de afgelopen 2 jaar veel binnen de bundel ben gebleven.)
Maar het beste is gewoon gaan bellen. Daarnaast, bestaande klanten betalen 100,- meer bij, dan nieuwe klanten. Waardeloos.
Ik zit ook tussen de HTC HD en Iphone4 te twijfelen, maar bij beide betaal je grof bij. en anders betaal je na 12 maanden wel 12,50 ipv 4,50 voor het internet.
Succes
Eerst maar eens bellen en anders wordt het Vodafone dus.
vogelaarke135
Ik heb uiteindelijk een aantal maanden een credit gekregen (geen abbo kosten) om zodoende meer korting te krijgen.
Ik heb uiteindelijk 1 jaar 197 euro bij betalen kunnen regelen. Bij het 2de abbo van 45,00 euro per maand. Het gaat hierbij om een verlenging.
Workaholic wijzigde dit bericht 06-01-2011 21:53 (21%)
signature here
Reg. datum: 11 januari 2007
Sjit, Ik schreef het inderdaad verkeerd. Desire HD bedoelde ik.quote:KappuhH schreef op donderdag 06 januari 2011 @ 14:57:
[...]
Als je de HTC HD2 bedoeld:
450/900 belminuten/sms + internet voor maar 27,50 euro p/m
@Vogelaarke
Succes met bellen, en laat het resultaat even weten hè
@Workaholic
En hoe kom ik daar? gewoon vragen naar die afdeling?
Afdeling Loyalty (hier al vaker genoemd) wilde ook niet meewerken
Reg. datum: 29 oktober 2008
Blijven bellen dus.
Reg. datum: 09 juli 2008
ik ga mijn huidige iPhone 3G vervangen door een iPhone4 en wil de iPhone 3G aan mijn vrouw geven.
Zij heeft nu een Vodafone Scherp abonnement wat nog loopt tot aanstaande Augustus.
Weet iemand of het mogelijk is om over te stappen/upgraden naar Vodafone Bel+Sms+Web Sim Only 190(2 jaar) abo?
Reg. datum: 29 oktober 2008
Reg. datum: 09 juli 2008
Met die belletjes kijk ik wel uit, heb in het verleden ook wel eens ergens voor gebeld en achteraf bleek dat men gelijk mijn abo met 1 jaar had verlengt, terwijl wij het in dat betreffende gesprek nooit daarover hebben gehadquote:bram1984 schreef op vrijdag 07 januari 2011 @ 13:03:
Wat zegt Vodafone? Een belletje is zo gedaan natuurlijk.
Ik kon lullen als brugman maar dat werd niet terug gedraait, nu dus even op deze manier, hopelijk heeft iemand wel eens het zelfde gedaan (of geprobeerd) en kan die mij wat op weg helpen.
Reg. datum: 29 oktober 2008
Reg. datum: 03 juli 2007
Vodafone omdat het signaal beter is, internet veel sneller, en de Iphone is veel goedkoper daar. maar nadeel vind ik het datalimiet. ik haat het om mijn gegevens bij te houden ect.
momenteel heb ik zelf ook T-mobile en nooit echt problemen met mijn internet gehad, (behalve in grote betonnen gebouwen zoals school, of de Amsterdam arena)
PSN: Fawaka-W Playing: GT5, BF BC2 , JC2
Ik kan je het volgende vertellen, zit nu bijna 2 jaar bij Vodafone, en sinds een paar maanden weer met de iPhone 4 en geen last van datalimiet. Ik heb als een gek zitten internetten om te kijken waar ik zou komen met dat hele datalimiet, of ik dan zou moeten oppassen en wat vaker van de wifi moet gebruik gaan maken.quote:Wieriemaster schreef op vrijdag 07 januari 2011 @ 14:23:
Momenteel twijvel ik heel erg tussen T-mobile en Vodafone. T-mobile omdat het onbeperkt internet voor mij toch een groot voordeel is.
Vodafone omdat het signaal beter is, internet veel sneller, en de Iphone is veel goedkoper daar. maar nadeel vind ik het datalimiet. ik haat het om mijn gegevens bij te houden ect.
momenteel heb ik zelf ook T-mobile en nooit echt problemen met mijn internet gehad, (behalve in grote betonnen gebouwen zoals school, of de Amsterdam arena)
Maar nee hoor, geen probleem, ik haalde 650mb net niet eens, tussendoor geen gebruik gemaakt van wifi.
Wifi ingeschakeld, haal ik rond de 300mb a 400mb, dus ik maak me geen zorgen over datalimieten, overal wifi, school, thuis, werk
Reg. datum: 03 juli 2007
Maak jij ook:quote:EN-IS schreef op vrijdag 07 januari 2011 @ 14:50:
[...]
Ik kan je het volgende vertellen, zit nu bijna 2 jaar bij Vodafone, en sinds een paar maanden weer met de iPhone 4 en geen last van datalimiet. Ik heb als een gek zitten internetten om te kijken waar ik zou komen met dat hele datalimiet, of ik dan zou moeten oppassen en wat vaker van de wifi moet gebruik gaan maken.
Maar nee hoor, geen probleem, ik haalde 650mb net niet eens, tussendoor geen gebruik gemaakt van wifi.
Wifi ingeschakeld, haal ik rond de 300mb a 400mb, dus ik maak me geen zorgen over datalimieten, overal wifi, school, thuis, werk
Intensief gebruik van skype/viber (2-3uur per dag)
facebook/msn/hyves/twitter
10-20x per dag emailtjes lezen
verder elke dag in de ochtend nieuws lezen in ov
in middag ff nieuws lezen (terugweg ov)
savonds ff nieuws lezen
Navigatie(googlemaps) 3-4x per dag (voor werk)
Ik denk dat ik hiermee niet genoeg heb aan 1/2 gig.
ik heb nergens wifi, ja alleen thuis maar daar ben ik nooit haha
Wieriemaster wijzigde dit bericht 07-01-2011 15:23 (5%)
PSN: Fawaka-W Playing: GT5, BF BC2 , JC2
Reg. datum: 19 mei 2005
Mijn vrouw had ook een Vodafoneabo van € 29,95 per maand met een gratis iPhone 3G. Dit abo verliep afgelopen november en toen heb ik voor haar een ander uitgezocht via https://directsales.vodafone.nl/tvgids (of ANWBof ...... noem maar op) en daar heeft ze nu een abo voor € 9,95 voor 135 minuten of sms-jes én internet.quote:golfgti5 schreef op vrijdag 07 januari 2011 @ 12:52:
Weet iemand of het mogelijk is om over te stappen/upgraden naar Vodafone Bel+Sms+Web Sim Only 190(2 jaar) abo?
Overigens staat daar nu ineens bij dat die niet geschikt is voor de iPhone, maar dat is mi onzin.
Have Fun Funske
Reg. datum: 06 december 2004
Ze moest bij de i150 € 229 bijbetalen. En ze konden en/of wilden niks doen met de prijs.
Nou we kijken wel of een webshop het goedkoper kan leveren.
"Rugby is a hooligans game played by gentlemen; soccer is a gentleman's game played by hooligans; football is a hooligans game played by hooligans."
Reg. datum: 08 januari 2011
Tmob relax250 met iPhone4 16Gb
voor 109eur + 29,50/mnd + 11,95/mnd(webwalkplus)(eerste 12mnd gratis)
dat is 80 eur goedkoper voor hetzelfde pakketje bij t-mobile op de site...
kan nergens een goedkopere vinden (ik tel de totaalkosten voor 2 jaar op)
http://www.typhone.nl/aanbiedingen-49/iphone-6
grt -Jeroen
Reg. datum: 16 februari 2004
Opzich netjes idd, maar op de Vodafone site kan het nog goedkoperquote:rhepius schreef op donderdag 06 januari 2011 @ 09:53:
Iemand ervaring met Belsimpel.nl?
Hebben volgens mij wel een aardige actie mbt het bij te betalen bedrag bij Vodafone abo's.
iPhone 4 16GB met Vodafone Vodafone iPhone 200 2 jaar (€34,50) = €113,- bijbetalen
iPhone 4 16GB met Vodafone Vodafone iPhone 275 2 jaar (€39,50) = €65,- bijbetalen
iPhone 4 16GB met Vodafone Vodafone iPhone 450 2 jaar (€55,-) = €29,- bijbetalen
Overweeg zelf om voor het 275 abonnement te gaan..
Ik heb namelijk bel - web - SMS 275 abbo eerste jaar 25,50 2e jaar 39,50 Iphone 4 83,75
Je moet wel ff wat trucjes uithalen, maar dan heb je uhm wel...
Zet de Iphone maar eens in het vergelijk scherm en selecteer een bel-web en sms abbo naar keuze
Enig verschil is dat de 3G verbinding snelheid 3.6Mb is inplaats van 7.2Mb, maar dat boeit mij niet.
Marvie wijzigde dit bericht 08-01-2011 12:20 (4%)
gelukkie wijzigde dit bericht 08-01-2011 15:29 (9%)
Als dit geen problemen geeft g aik waarschijnlijk hier voor. Alleen ik moet € 116,48 bij betalen i.p.v. € 83,75 is dit verhoogt of? En het eerste jaar € 28,50 i.p.v. € 25,50.quote:Marvie schreef op zaterdag 08 januari 2011 @ 12:18:
[...]
Opzich netjes idd, maar op de Vodafone site kan het nog goedkoper
Ik heb namelijk bel - web - SMS 275 abbo eerste jaar 25,50 2e jaar 39,50 Iphone 4 83,75![]()
Je moet wel ff wat trucjes uithalen, maar dan heb je uhm wel...
Zet de Iphone maar eens in het vergelijk scherm en selecteer een bel-web en sms abbo naar keuze
Enig verschil is dat de 3G verbinding snelheid 3.6Mb is inplaats van 7.2Mb, maar dat boeit mij niet.
Gait wijzigde dit bericht 08-01-2011 17:19 (13%)
Reg. datum: 16 februari 2004
Het is een bestelling welke je netjes via de Vodafone site hebt gedaan dus ja...
Maar idd het is nu duurder, waarschijnlijk per 1 januari aangezien ik eind december de bestelling heb gedaan.
wat heeft dat met dit topic te maken?quote:twakkers schreef op zondag 09 januari 2011 @ 11:53:
Opeens vol 3g bereik met T-mobile..thuis.
Zeker omdat T-mobile nog onbeperkt internet aanbied in tegenstelling tot de andere 2, en ook de prijzen niet extreem hoog heeft (kpn....) is het nog best een goede provider voor de iPhone!
- Relax 330 (330 belminuten of smsjes)
- SMS verdubbelaar
- Onbeperkt internet (Normale, geen internet plus)
1e jaar voor: € 37,50
2e jaar voor: € 40,00
bijbetalen toestel: € 219,00
eerste 2 maanden 15 euro korting: - € 35,00
Totaal over 24 maanden: € 1114,00
Naar mijn idee een netjes aanbod. Het grootste verschil is dat ik nu wel slomer internet heb. Het iPhone I-150 abonnement had te weinig belminuten/smsjes voor mij en het iPhone I-300 abonnement komt totaal op € 1228,00, schilt dus wel € 114,00. Wat vinden jullie ervan?
Ik neem aan dat je met de normale internet-bundel ook gewoon prima kunt internetten op een iPhone?
Reg. datum: 27 april 2006
Kan je beter voor het Iphone 275 abonnement gaan van Vodafone. Beter bereik plus veel sneller internet. Ben je voor 40 euro x 24 plus eenmalig 99 euro en 25 klaar is in totaal =1085.quote:Froyo schreef op maandag 10 januari 2011 @ 22:44:
Vanavond heb ik even met T-Mobile gebeld over de verlening van mijn abonnement, en ze kunnen me het volgende aanbieden:
- Relax 330 (330 belminuten of smsjes)
- SMS verdubbelaar
- Onbeperkt internet (Normale, geen internet plus)
1e jaar voor: € 37,50
2e jaar voor: € 40,00
bijbetalen toestel: € 219,00
eerste 2 maanden 15 euro korting: - € 35,00
Totaal over 24 maanden: € 1114,00
Naar mijn idee een netjes aanbod. Het grootste verschil is dat ik nu wel slomer internet heb. Het iPhone I-150 abonnement had te weinig belminuten/smsjes voor mij en het iPhone I-300 abonnement komt totaal op €1228,00, schilt dus wel € 114,00. Wat vinden jullie ervan?
Ik neem aan dat je met de normale internet-bundel ook gewoon prima kunt internetten op een iPhone?
Voor die 30 euro extra heb je bij T-Mobile wel onbeperkt internet. Dat is redelijk belangrijk voor me, aangezien ik veel van internet gebruik maak. Het telkens checken of ik al over me databundel heen ben geeft me ook geen fijn gevoel. Ook heb ik niet echt slechte ervaringen met het bereik van T-Mobile.quote:alwaysleft schreef op maandag 10 januari 2011 @ 22:59:
[...]
Kan je beter voor het Iphone 275 abonnement gaan van Vodafone. Beter bereik plus veel sneller internet. Ben je voor 40 euro x 24 plus eenmalig 99 euro en 25 klaar is in totaal =1085.Ik zou het wel weten
Froyo wijzigde dit bericht 10-01-2011 23:25 (0%)
Reden: typo
Reg. datum: 27 april 2006
Ja, je vraagt aan ons wat ik van je aanbieding vindt. Niet zo denderend dus. Langzaam internet bijvoorbeeld, niet eens de snelle variant van T Mobile krijg je. Tevens is die 1 GB bij Vodafone echt genoeg, ik twitter, youtube en facebook me in de rondte en ik zit op zijn hoogst op 850 mb per maand. Ik heb liever het snelste mobiele internet met vrijwel onbeperkt internet..... jij het meest onbeperkte, maar vrij traagquote:Froyo schreef op maandag 10 januari 2011 @ 23:22:
[...]
Voor die 30 euro extra heb je bij T-Mobile wel onbeperkt internet. Dat is redelijk belangrijk voor me, aangezien ik veel van internet gebruik maak. Het telkens checken of ik al over me databundel heen ben geeft me ook geen fijn gevoel. Ook heb ik niet echt slechte ervaringen met het bereik van T-Mobile.
alwaysleft wijzigde dit bericht 10-01-2011 23:34 (3%)
Reg. datum: 10 februari 2007
Mag ik vragen welke actie ze jouw gegeven hebben? Weet je toevallig je klantwaarde?quote:Workaholic schreef op donderdag 06 januari 2011 @ 21:51:
Bij hi kun je zeker wel korting krijgen alleen je moet afdeling Save aan de lijn krijgen.
Ik heb uiteindelijk een aantal maanden een credit gekregen (geen abbo kosten) om zodoende meer korting te krijgen.
Ik heb uiteindelijk 1 jaar 197 euro bij betalen kunnen regelen. Bij het 2de abbo van 45,00 euro per maand. Het gaat hierbij om een verlenging.
Zelf zit ik namelijk ook bij Hi en ben erg benieuwd naar hoeveel korting ik kan krijgen, want de prijzen voor nieuwe klanten vind ik echt te hoog.
Ik kan namelijk bijna verlengen en zit nu uit te zoeken welke aanbieding het beste voor mij zal zijn.
En dan deze aanbieding
Sim Only Bel + SMS + Web 2-jarig
Aantal belminuten of SMS: 300
Maandbedrag: 24.95
Actiebedrag: 12.95
Is dat actiebedrag over de gehele looptijd? En wat is de datalimiet van deze aanbieding? dat staat er dus niet bij
Reg. datum: 27 april 2006
Ja, is de gehele looptijd. 1gb datalimiet heb je per maandquote:Slasher schreef op dinsdag 11 januari 2011 @ 13:31:
Zijn tweakers die ervaring hebben met de directsales aanbieding van vodafone?
En dan deze aanbieding
Sim Only Bel + SMS + Web 2-jarig
Aantal belminuten of SMS: 300
Maandbedrag: 24.95
Actiebedrag: 12.95
Is dat actiebedrag over de gehele looptijd? En wat is de datalimiet van deze aanbieding? dat staat er dus niet bij
Ok duidelijk thanxquote:alwaysleft schreef op dinsdag 11 januari 2011 @ 14:07:
[...]
Ja, is de gehele looptijd. 1gb datalimiet heb je per maand
Ik zat op het forum van iphoneclub te kijken en daar zijn er toch wat rare bevindingen
Antwoord van iemand:quote:Even een vraagje voor de mensen die een SO 300 Bel + SMS + WEB via directsales afgesloten hebben. Wat is jullie starttegoed op myvodafone elke maand?
Mijn abbo is deze maand ingegaan en ik kreeg € 20,84 als starttegoed. Volgens myvodafone betaal ik € 0,083 per minuut/sms binnen de bundel. Als ik dan het simpele rekensommetje maak 20,84/0,083 = 251 minuten! Ben ik de enige die hier keihard genaait wordt of is dit het beleid van Vodafone??
Toevoeging van dezelfde persoon:quote:Ik had een vergelijkbaar probleem. Ik had ook het idee dat ik minder minuten kreeg dan wat ik zou moeten hebben (Sim Only 400) door middel van hetzelfde rekensommetje. Ik heb daarover gemaild en gebeld met vodafone. In eerste instantie wilden ze het niet begrijpen. Uiteindelijk heb ik iemand te spreken gekregen die me vertelde dat het bedrag per minuut/sms in werkelijkheid anders (lager) was dan op my.vodafone.nl staat. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik nog niet aan de hand van mijn rekeningen heb gecontroleerd of dat ook daadwerkelijk zo is.
Maar ik had dus ook het idee dat hier iets raars aan de hand is. Ik ben benieuwd wat de bevindingen van andere mensen zijn.
Wat zijn jullie ervaringen met directsales Bel + SMS + Web simonly? Rare rekeningen?quote:Nog even een toevoeging op mijn vorige post. Ze vertelden me aan de telefoon dat er een vast bedrag per maand wordt afgehouden van je tegoed voor het 'internet'-gedeelte van je Sim Only Bel+Web+SMS abonnement. Het resterende bedrag is dan je tegoed voor sms+bel. Bij mij (Sim Only 400) is het standaard tegoed 28,95 euro per maand. Maar mijn maandelijkse start tegoed (na inhouding van het internet gedeelte) is 26,35 euro. Op mij vodafone staat dat ik 0,072 euro per minuut/sms betaal. Dit zouden dus ook 'maar' 366 minuten/sms zijn in plaats van het verwachte aantal van 400. (Echter: 28,95/0.072 zou wel precies 400 zijn).
Dus wat hier precies aan de hand is weet ik niet. Het zou in ieder geval veel handiger en overzichtelijker zijn wanneer vodafone je tegoed gewoon zou uitdrukken in eenheden in plaats van euro's.
Wat zijn de tarieven eigenlijk als je buiten je bundel gaat? Wat betaal je dan per SMS?
Dat kan ik dus niet terugvinden op de site
Slasher wijzigde dit bericht 11-01-2011 20:40 (122%)
Reg. datum: 21 september 2010
Kan iemand vertellen hoe ik dit zelf ook kan doen op de pagina van vodafone ?quote:Marvie schreef op zaterdag 08 januari 2011 @ 12:18:
[...]
Opzich netjes idd, maar op de Vodafone site kan het nog goedkoper
Ik heb namelijk bel - web - SMS 275 abbo eerste jaar 25,50 2e jaar 39,50 Iphone 4 83,75![]()
Je moet wel ff wat trucjes uithalen, maar dan heb je uhm wel...
Zet de Iphone maar eens in het vergelijk scherm en selecteer een bel-web en sms abbo naar keuze
Enig verschil is dat de 3G verbinding snelheid 3.6Mb is inplaats van 7.2Mb, maar dat boeit mij niet.
(ik zie "vergelijk" nergens namelijk
Reg. datum: 25 april 2010
Met het 'trage' internet kan het nog veel goedkoper dan wat jij betaald, sites als gsmshop en dergelijke bieden nog voordeligere oplossingenquote:Marvie schreef op zaterdag 08 januari 2011 @ 12:18:
[...]
Opzich netjes idd, maar op de Vodafone site kan het nog goedkoper
Ik heb namelijk bel - web - SMS 275 abbo eerste jaar 25,50 2e jaar 39,50 Iphone 4 83,75![]()
Je moet wel ff wat trucjes uithalen, maar dan heb je uhm wel...
Zet de Iphone maar eens in het vergelijk scherm en selecteer een bel-web en sms abbo naar keuze
Enig verschil is dat de 3G verbinding snelheid 3.6Mb is inplaats van 7.2Mb, maar dat boeit mij niet.
Volgens mij hoef je niet perse lid te zijn word daar in de aanmelding dan naar gevraagd?quote:twakkers schreef op woensdag 12 januari 2011 @ 09:42:
Die directsale aanbieding van vodafone is voor o.a. ANWB leden trouwens.
150 smsjes en minuten voldoende is
Je een 16Gb model iPhone 4 wilt
Je een 1-jarig abonnement wilt.
Reg. datum: 29 oktober 2008
Hoeveel geld wil je maximaal bij betalen? Ga er maar vanuit dat dit niet goedkoop wordt.quote:Lizardz schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 13:44:
Waar kun je op dit moment het beste een iPhone abonnement afsluiten, ervan uitgaande dat:
150 smsjes en minuten voldoende is
Je een 16Gb model iPhone 4 wilt
Je een 1-jarig abonnement wilt.
Ik heb i-abonnement 150 1 jaar (€29,95 per maand) icm iphone 4 32GB (gesimlockt) en ik moest €459 bijbetalen bij the phonehouse.quote:Lizardz schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 13:44:
Waar kun je op dit moment het beste een iPhone abonnement afsluiten, ervan uitgaande dat:
150 smsjes en minuten voldoende is
Je een 16Gb model iPhone 4 wilt
Je een 1-jarig abonnement wilt.
Dit is momenteel de goedkoopste 1 jarig abonnement wat ik kan vinden. Zie link.
http://www.telecomvergelijker.nl/aanbieding/63223602/57/0
pinokkia wijzigde dit bericht 13-01-2011 14:17 (14%)
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
Dat het niet goedkoop is snap ik, ik heb nu een 3GS 1 jaar namelijk. Ik wil alleen niet 2 jaar aan dezelfde telefoon vastzitten dus dat doe ik bewust.quote:bram1984 schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 13:53:
[...]
Hoeveel geld wil je maximaal bij betalen? Ga er maar vanuit dat dit niet goedkoop wordt.
Bedankt, ik zal eens kijken!quote:pinokkia schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 14:07:
[...]
Ik heb i-abonnement 150 1 jaar (€29,95 per maand) icm iphone 4 32GB (gesimlockt) en ik moest €459 bijbetalen bij the phonehouse.
Dit is momenteel de goedkoopste 1 jarig abonnement wat ik kan vinden. Zie link.
http://www.telecomvergelijker.nl/aanbieding/63223602/57/0
Lizardz wijzigde dit bericht 13-01-2011 15:35 (3%)
Reg. datum: 21 september 2010
*bump*quote:rufus666 schreef op woensdag 12 januari 2011 @ 12:42:
[...]
Kan iemand vertellen hoe ik dit zelf ook kan doen op de pagina van vodafone ?
(ik zie "vergelijk" nergens namelijk)
Reg. datum: 09 januari 2010
quote:Marvie schreef op zaterdag 08 januari 2011 @ 12:18:
[...]
Opzich netjes idd, maar op de Vodafone site kan het nog goedkoper
Ik heb namelijk bel - web - SMS 275 abbo eerste jaar 25,50 2e jaar 39,50 Iphone 4 83,75![]()
Je moet wel ff wat trucjes uithalen, maar dan heb je uhm wel...
Zet de Iphone maar eens in het vergelijk scherm en selecteer een bel-web en sms abbo naar keuze
Enig verschil is dat de 3G verbinding snelheid 3.6Mb is inplaats van 7.2Mb, maar dat boeit mij niet.
Wat voor trucjes moet ik uithalen om dit resultaat te krijgen?quote:Gait schreef op zaterdag 08 januari 2011 @ 17:12:
[...]
Als dit geen problemen geeft g aik waarschijnlijk hier voor. Alleen ik moet € 116,48 bij betalen i.p.v. € 83,75 is dit verhoogt of? En het eerste jaar € 28,50 i.p.v. € 25,50.
WBB wijzigde dit bericht 13-01-2011 19:27 (43%)
De truc is: Ga eerst 2 toestellen vergelijken. Voorbeeld: iphone 4 en een samsung. Dan ga je abonnement kiezen. Je kiest natuurlijk Bel+Sms+Web. En dan ga je naar vergelijk (staat links op de website nog). Kies je iphone 4 en voila het is gelukt.quote:Wat voor trucjes moet ik uithalen om dit resultaat te krijgen?
Een voorbeeld: Bel+Sms+Web 275 2 jaar met een iphone 4 16GB kost €116,48. Actie is: Nu 12 maanden van € 39,50 voor € 28,50
De duurdere iphone abonnement voorbeeld: iPhone 275 2 jaar €39,50 (geen korting op abonnement) 275/550* kost de iphone 4 16GB €99,00
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
Reg. datum: 09 januari 2010
Gelukt! Dankquote:pinokkia schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 20:12:
[...]
De truc is: Ga eerst 2 toestellen vergelijken. Voorbeeld: iphone 4 en een samsung. Dan ga je abonnement kiezen. Je kiest natuurlijk Bel+Sms+Web. En dan ga je naar vergelijk (staat links op de website nog). Kies je iphone 4 en voila het is gelukt.
Een voorbeeld: Bel+Sms+Web 275 2 jaar met een iphone 4 16GB kost €116,48. Actie is: Nu 12 maanden van € 39,50 voor € 28,50
De duurdere iphone abonnement voorbeeld: iPhone 275 2 jaar €39,50 (geen korting op abonnement) 275/550* kost de iphone 4 16GB €99,00
Reg. datum: 25 april 2009
Maar er staat bij: "*Niet geschikt voor Iphone 4"
Zou dat vanwege de microsim zijn??
Mocht dat het geval zijn: kun je die normale SIM niet eventueel later omwisselen voor een microsim??
ja en jaquote:Helishoot schreef op vrijdag 14 januari 2011 @ 11:30:
Net even gekeken bij de direct sales van Vodafone: aantrekkelijke aanbieding voor bel+sms+web 2 jaar 300 voor 12,95
Maar er staat bij: "*Niet geschikt voor Iphone 4"
Zou dat vanwege de microsim zijn??
Mocht dat het geval zijn: kun je die normale SIM niet eventueel later omwisselen voor een microsim??
Reg. datum: 09 januari 2010
Maar bij dat abonnement kan je dus niet je sms gratis laten verdubbelen?quote:
Reg. datum: 29 september 2004
Nee.quote:WBB schreef op vrijdag 14 januari 2011 @ 15:48:
[...]
Maar bij dat abonnement kan je dus niet je sms gratis laten verdubbelen?
Reg. datum: 21 september 2010
Bedankt !!quote:pinokkia schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 20:12:
[...]
De truc is: Ga eerst 2 toestellen vergelijken. Voorbeeld: iphone 4 en een samsung. Dan ga je abonnement kiezen. Je kiest natuurlijk Bel+Sms+Web. En dan ga je naar vergelijk (staat links op de website nog). Kies je iphone 4 en voila het is gelukt.
Een voorbeeld: Bel+Sms+Web 275 2 jaar met een iphone 4 16GB kost €116,48. Actie is: Nu 12 maanden van € 39,50 voor € 28,50
De duurdere iphone abonnement voorbeeld: iPhone 275 2 jaar €39,50 (geen korting op abonnement) 275/550* kost de iphone 4 16GB €99,00
Reg. datum: 09 januari 2010
1. Verlengen bij T-mobile: i300 met 2 maanden korting (22,50) en 150 euro bijbetalen = 1180 euro in totaal
2. Nieuw abonnement bij Vodafone: Bel+Sms+Web 350 en 93 euro bijbetalen = 1060 euro in totaal
3. Vodafone sim only via Surfspot: Bel+Sms+Web 400 en 650 euro bijbetalen = 1010 euro in totaal
Mijn voorkeur ging in eerste instantie uit naar optie 2 omdat dat abonnement prima aansluit bij wat ik wil. Ik bel ongeveer 250 minuten, verstuur 100 sms en verbruik 500mb data, daarnaast is het eenmalig bedrag zo laag mogelijk. Echter blijkt nu dat de voorraad iPhones bij Vodafone op is en ik heb geen zin om wekenlang te moeten wachten. Heeft iemand enig idee hoe lang dit werkelijk kan zijn? En hoe pakt het afronden van belminuten in de praktijk uit? Maw, hoeveel minuten kost dit extra per maand? Als dat namelijk veel scheelt neig ik toch weer naar T-mobile waar je nog steeds per seconde betaald. Of heeft iemand nog een andere goede aanbieding?
Reg. datum: 27 april 2006
Ik zou gaan voor 1 jarig Iphone 275 Vodafone abonnement. Via pdashop.nl waar die gewoon op voorraad is. Zit je op 40 euro keer 12is 480 euro plus eenmalig voor toestel 370 plus 25 euro aansluitkosten zit je in totaal op 875 euroquote:WBB schreef op vrijdag 14 januari 2011 @ 17:40:
Ik heb 3 opties om de iPhone 4 aan te schaffen:
1. Verlengen bij T-mobile: i300 met 2 maanden korting (22,50) en 150 euro bijbetalen = 1180 euro in totaal
2. Nieuw abonnement bij Vodafone: Bel+Sms+Web 350 en 93 euro bijbetalen = 1060 euro in totaal
3. Vodafone sim only via Surfspot: Bel+Sms+Web 400 en 650 euro bijbetalen = 1010 euro in totaal
Mijn voorkeur ging in eerste instantie uit naar optie 2 omdat dat abonnement prima aansluit bij wat ik wil. Ik bel ongeveer 250 minuten, verstuur 100 sms en verbruik 500mb data, daarnaast is het eenmalig bedrag zo laag mogelijk. Echter blijkt nu dat de voorraad iPhones bij Vodafone op is en ik heb geen zin om wekenlang te moeten wachten. Heeft iemand enig idee hoe lang dit werkelijk kan zijn? En hoe pakt het afronden van belminuten in de praktijk uit? Maw, hoeveel minuten kost dit extra per maand? Als dat namelijk veel scheelt neig ik toch weer naar T-mobile waar je nog steeds per seconde betaald. Of heeft iemand nog een andere goede aanbieding?
Reg. datum: 03 januari 2007
Ik krijg het voor elkaar "Dquote:pinokkia schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 20:12:
[...]
De truc is: Ga eerst 2 toestellen vergelijken. Voorbeeld: iphone 4 en een samsung. Dan ga je abonnement kiezen. Je kiest natuurlijk Bel+Sms+Web. En dan ga je naar vergelijk (staat links op de website nog). Kies je iphone 4 en voila het is gelukt.
Een voorbeeld: Bel+Sms+Web 275 2 jaar met een iphone 4 16GB kost €116,48. Actie is: Nu 12 maanden van € 39,50 voor € 28,50
De duurdere iphone abonnement voorbeeld: iPhone 275 2 jaar €39,50 (geen korting op abonnement) 275/550* kost de iphone 4 16GB €99,00
Timmehhh wijzigde dit bericht 14-01-2011 21:26 (4%)
Reg. datum: 31 oktober 2006
Ik kom er niet uit. Ik vergelijk de twee toestellen... en dan?quote:pinokkia schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 20:12:
[...]
De truc is: Ga eerst 2 toestellen vergelijken. Voorbeeld: iphone 4 en een samsung. Dan ga je abonnement kiezen. Je kiest natuurlijk Bel+Sms+Web. En dan ga je naar vergelijk (staat links op de website nog). Kies je iphone 4 en voila het is gelukt.
Een voorbeeld: Bel+Sms+Web 275 2 jaar met een iphone 4 16GB kost €116,48. Actie is: Nu 12 maanden van € 39,50 voor € 28,50
De duurdere iphone abonnement voorbeeld: iPhone 275 2 jaar €39,50 (geen korting op abonnement) 275/550* kost de iphone 4 16GB €99,00
rhepius wijzigde dit bericht 15-01-2011 00:49 (7%)
Reden: Nevermind, reeds gevonden. :)
Reg. datum: 03 januari 2007
Open 2 schermenquote:rhepius schreef op zaterdag 15 januari 2011 @ 00:46:
[...]
Ik kom er niet uit. Ik vergelijk de twee toestellen... en dan?![]()
Voeg aan de ene iphone toe
en aan de andere een samsung galaxy
bij samsung kies je een abbo, moet wel 2 jarig zijn web phone en sms.
En dit abonnement sleep je dan dan naar je iphone abbonement die je in een ander venster open hebt.
Lukt niet bij alles maar wel bij 200 min sms +web en de 275 min variant
En lukt alleen bij 2 jarige abbo's
Reg. datum: 29 juni 2010
bedankt!
Reg. datum: 26 februari 2001
Zijn ze nou helemaal gek geworden =.=quote:Gebruikskosten buiten bundel i-150 t/m 04.01.11
Internet 52690 KB E12,60
Reg. datum: 15 februari 2007
Dat is gek... Zou je over de FUP heen zijn gegaan?quote:Don3k schreef op zondag 16 januari 2011 @ 09:54:
Krijg ik rekening,
[...]
Zijn ze nou helemaal gek geworden =.=
Dying is God's way of telling you, you've been FIRED.
Reg. datum: 09 januari 2010
In het buitenland geweest? Of vlakbij de grens?quote:Don3k schreef op zondag 16 januari 2011 @ 09:54:
Krijg ik rekening,
[...]
Zijn ze nou helemaal gek geworden =.=
Reg. datum: 23 juni 2003
Welke provider?quote:Don3k schreef op zondag 16 januari 2011 @ 09:54:
Krijg ik rekening,
[...]
Zijn ze nou helemaal gek geworden =.=
(Niet dat ik daarvoor zou kiezen, maar ter info
Reg. datum: 30 december 2010
Het gaat hier om een Tmobile abbo met onbeperkt internet.
Je kunt een sms verdubbelaar afslutien voor 2,50 permaand.
250 min / 250 SMS + web € 29,50per maand(1e 12 maanden, Hierna €36,45) € 79,00bijbetalen.
Aansluit kosten zijn 24,95. Nummerbehoud mogelijk.
(De telefoon heeft wel een T-mobile simlock)
Is dit een beetje een goede deal? Of zal ik nog even verder kijken.
Dit aanbod is tot 6februari geldig.
Mazzavillani wijzigde dit bericht 18-01-2011 00:41 (5%)
Reg. datum: 28 oktober 2002
http://www.nu.nl/gadgets/...jdert-simlock-iphone.html
ATI X300 std @ 324/195 stable @ 432/283 @ 13202 3dmarks http://service.futuremark.com/compare?2k1=8575346
Nu staat er dat deze abbo's niet geschikt zijn vanwege de microsimkaart (deze kun je als het goed is wel omruilen bij een vodafone winkel). Dat is dus geen probleem als het goed is. Of hebben verschillende mensen problemen hiermee?
Is het verder mogelijk om bij een direct sales abbo een SMS BLOX af te sluiten zodat ik onbeperkt kan smsen?
hartelijk dank
PSN: Oxigeon | Mijn iRacing profiel | WoW Oxigeon
Ook niet-Iphones zo te horen.quote:MaD_co schreef op dinsdag 18 januari 2011 @ 07:36:
Binnenkort in iedergeval sim-lock vrije iphones als ik het volgende stukje mag geloven
http://www.nu.nl/gadgets/...jdert-simlock-iphone.html
Interessant echter is dat het originele abonnement wordt geannuleerd en het nieuwe abonnement direct ingaat met 4 maanden extra looptijd. De looptijd begint pas te tellen na de afloop van het originele abonnement.
Voordeel: 7,2 ipv 3,6 Mbit. Nadeel: 1GB cap (maakt mij niet uit, maximaal 850MB per maand in het afgelopen jaar) en minuten omhoog afronden.
De snelheid maakt me niet zo veel uit maar ik mag helemaal niet bij het oude abonnement blijven. Ze willen heel graag die oude stijl abonnementen eruit werken, kan niet een paar maanden wachten... En de microsim natuurlijk ("De sim die u nu heeft gaat helemaal niet passen meneer!", ik: "Wel eens van een schaar gehoord?").
Ziet iemand het addertje onder het gras?
Hmm, dan zullen ze mij misschien binnenkort ook wel eens gaan bellen. Heb nu nog een Sim only van ongeveer 2 jaar geleden. Wat voor abonnement heb jij nu?quote:remmelt schreef op dinsdag 18 januari 2011 @ 16:19:
Interessante/rare optie bij Vodafone.
[...]
De snelheid maakt me niet zo veel uit maar ik mag helemaal niet bij het oude abonnement blijven. Ze willen heel graag die oude stijl abonnementen eruit werken, kan niet een paar maanden wachten...
Reg. datum: 26 februari 2001
Neequote:WBB schreef op maandag 17 januari 2011 @ 18:20:
[...]
In het buitenland geweest? Of vlakbij de grens?
Neequote:maxtz0r schreef op maandag 17 januari 2011 @ 11:04:
[...]
Dat is gek... Zou je over de FUP heen zijn gegaan?
T-Mobile. Net gebeld, binnen 5 min geholpen en het inderdaad een fout. Wordt verrekend met de volgende factuur!quote:
Volgens mij werkt dit truucje niet meer, iphone4-16GB is onvindbaar.quote:pinokkia schreef op donderdag 13 januari 2011 @ 20:12:
[...]
De truc is: Ga eerst 2 toestellen vergelijken. Voorbeeld: iphone 4 en een samsung. Dan ga je abonnement kiezen. Je kiest natuurlijk Bel+Sms+Web. En dan ga je naar vergelijk (staat links op de website nog). Kies je iphone 4 en voila het is gelukt.
Een voorbeeld: Bel+Sms+Web 275 2 jaar met een iphone 4 16GB kost €116,48. Actie is: Nu 12 maanden van € 39,50 voor € 28,50
De duurdere iphone abonnement voorbeeld: iPhone 275 2 jaar €39,50 (geen korting op abonnement) 275/550* kost de iphone 4 16GB €99,00
Beter drie kilo cocaine in de hand, dan te hard rijden in Nederland.
Wilde hem vandaag net bestellen
Reg. datum: 05 maart 2007
Reg. datum: 05 maart 2007
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 16 17 18 last






