Reg. datum: 14 mei 2002
Reg. datum: 14 mei 2002
Reg. datum: 22 oktober 2007
Reg. datum: 14 februari 2005
heb je die grafische effecten aan in ubuntu? (de naam ontgaat me even.. denk compiz)quote:Eoghlear schreef op zondag 06 september 2009 @ 02:25:
Draai XBMC op een full ubuntu versie. heb op mijn tv met 1920x1080i de settings aangepast om overscan tegen te gaan. Helaas gaat het systeem redelijk vaak uit zichzelf uit de fullscreen en half terug naar Ubuntu, als ik het zo mag noemen. Dan reageert de hele handel nergens meer op maar, naar een tijdje kan ik weer terug fullscreen cbmc. waar kan dit aan liggen?
te koop Japanse saturn & japanse dreamcast ^^ voor meer info mail
Reg. datum: 06 april 2006
Dat had ik dus ook al ergens op het net gevonden.. sources.xml bestand staat helaas niet in de map Userdata onder XBMC waar hij zou moeten staan.quote:Poeier schreef op zaterdag 05 september 2009 @ 17:02:
Heb nooit geen wachtwoord problemen gehad.![]()
Andere users wel, was iets met sources.xml wellicht iemand anders het antwoord weet.
Zoekfunctie van Ubuntu levert ook niets op..
Heb dus ook wachtwoordproblemen.. ga weer verder met zoeken!
Reg. datum: 14 mei 2002
quote:ferrytale1975 schreef op zondag 06 september 2009 @ 01:12:
Vraagje over cdArt.
Bij mijn muziek heb ik wel overla de covers zichtbaar maar het lukt me niet om de cdArt werkend te krijgen.
Dit is een voorbeeld van mijn map:
N:\Mp3 Albums\Alanis Morisette - The Collection.
in deze map heb ik de folder.jpg voor het covertje en heb ik de cdArt Alanis Morisette - The Collection.png genoemd,dit klopt toch zo maar toch krijg ik een blanke cd.
weet iemand dit?
Reg. datum: 03 juni 2008
skin/map skin/media/backdrops/artist_fanart/
Daar maak je voor elke artiest een nieuwe map, de naam van deze map moet exact dezelfde naam zijn als de naam van de artiest in je XBMC library. In deze map zet je je fanart.jpg
Voor de cd's is er een aparte map cd, hier kopieer je al je cd's naar toe. Deze moeten op de volgende manier genoemd worden: naam van artiest-naam van cd.png (,maar dat wist je denk ik al)
Voorlopig werkt het op deze (omslachtige) manier.
Reg. datum: 31 augustus 2007
ik heb een vraag over het delen van bestanden, ik weet dat het overal al miljoenen keer is uitgelegd, ik ben ook al sinds afgelopen maandag aan het zoeken, maar ik kom er niet uit;
op mijn xbox stond xbmc. deze werkte perfect, het delen ging helemaal goed.
Toen heb ik er een andere harddisk in gezet, bij iemand die dat vaker doet. Wat we hebben gedaan is mijn originele bestanden van de 8bg schijf, op de nieuwe schijf gezet nadat deze via raw commands in ftp geformateerd is.
nu heb ik het volgende probleem: ik krijg mijn bestanden niet meer gedeeld. Snelkoppelingen die erin stonden werken niet meer, ik kom niet meer in mijn werkgroep. hij geeft aan:
- kan niet met netwerkserver verbinden
- netwerkserver niet gevonden
*(weet niet de precieze tekst, soms stond er een codereeks bij.)
In het begin werkte het nog, maar toen heb ik in mijn router de SSID naam veranderd, omdat deze nog op de standaard naam stond en dat wilde ik niet. Grote fout achteraf!
Ik heb toen van alles geprobeerd, zelfs het resetten na factory settings van xbmc, maar niets hielp.
Toen heb ik de SSID naam teruggezet, 1 tel heeft hij het toen gedaan, maar na een reboot van de xbox werkte het WEER niet..
toen heb ik in sources.xml handmatig een verwijzing toegevoegd en voila: hij kon ineens weer in mijn werkgroep komen. (zowel via de menu snelkoppelingen als via bestandsbeheer) maar nu vraagt hij,zodra ik een map wil ingaan op mijn eigen pc om een gebruikernaam/wachtwoord. Wat ik ook invoer, niets helpt.
op mijn xbox gebruik ik dezelfde gebruikersnaam en wachtwoord als op mijn pc,ik heb ook een extra gebruiker xbox/xbox op mijn pc gemaakt(niet ingesteld in xbox) voor zekerheid. ook als ik xbox/xbox in xbmc instel werkt het niet.
Er zit hier nog een pc in de WERKGROEP, die ziet die wel maar daar kan die niet in. hij geeft dan: connection refused.
in de WERKGROEP zit momenteel 1 xp en 1 vista laptop(normaal 2x vista maar 1 werkt momenteel niet dus xp laptop ter reserve)
ik ben een beetje ten einde raad want dit is eigenlijk een van de grote redenen waarom ik hem nog heb! en hoewel ik nu een grotere hdd heb, wil ik niet alles telkens ftp-en van mijn pc naar xbox om vervolgens iets af te kunnen draaien.
wie o wie kan mij helpen?
http://www.xbmcfreak.nl/
met de 22290 svn had ik problemen met geluid en framerate maar ik weet niet of je dat recent noemt? Heb nu een 22528 unofficial svn geinstalleerd en die lijkt probleemloos.quote:Erhnam schreef op zondag 06 september 2009 @ 15:47:
Zijn er hier mensen die op een recente SVN versie zitten? Ik begreep dat er nog een hoop problemen zijn na het mergen van de Boxee en XBMC codebase.
Reg. datum: 17 november 2004
Was de notatie in sources.xml niet gewoon zo:quote:Heel verhaal
wie o wie kan mij helpen?
<path>smb://username:password@ip/hdd/share/</path>
(weet het niet zeker, gebruik al tijden geen xbmc meer voor de xbox).
quote:<path>smb://username:password@server.com/share/music/</path>
Superdeals vind je op DealExtreme!!!
Canon EOS 400D / Sigma 17-70 f/2.8-4.5 / Canon 50mm f/1.8 II / Tamron 55-200 f/4-5.6[/b]
is het ook sneller? Na de merge met boxee zouden een aantal zaken ook sneller moeten zijn!quote:BartNL schreef op zondag 06 september 2009 @ 17:00:
[...]
met de 22290 svn had ik problemen met geluid en framerate maar ik weet niet of je dat recent noemt? Heb nu een 22528 unofficial svn geinstalleerd en die lijkt probleemloos.
http://www.xbmcfreak.nl/
Alles werkt perfect behalve twee dingen. Als eerst, als ik tijdens een film kijken op pause druk dan moet ik WEER op Pause drukken om de film verder te laten lopen.
Als ik op Play druk dan krijg ik info over FPS,CPU gebruik enz.
Als tweede, ik wil als ik al mijn films of muziek in beeld is het ContextMenu naar voren kunnen halen.Dit om bv een playlist te kunnen maken.
Probleem is dat ik deze functie maar niet voor elkaar krijg.
Op mn oude Xbox waar ook XBMC op stond had ik mijn remote ingesteld dat als ik Guide drukte ik dan het ContextMenu te zien kreeg.
Nu wil ik dus zelf deze functie toewijzen. Ben nu via FTP naar /usr/share/xbmc/system/keymaps gegaan en daar heb ik verschillende keymaps.
Namelijk:
-gamepad.xml
-keyboard.xml
-joystick.harmony.xml
Ik ga er van uit dat ik deze laatste moet aanpassen.
Alleen ik kom er maar niet achter waar en welke tekst ik moet aanpassen.
Ik zie in mijn .xml dit staan:
<keymap>
<global>
<joystick name="Harmony">
<!-- up --> <button id="1">Up</button>
<!-- minus --> <button id="2">Down</button>
<!-- left --> <button id="3">Left</button>
<!-- right --> <button id="4">Right</button>
<!-- OK --> <button id="5">Select</button>
<!-- menu --> <button id="6">ContextMenu</button>
<!-- hold play --> <button id="7">Fullscreen</button>
<!-- hold menu --> <button id="8">ContextMenu</button>
Dit gaat dus over Global. Nu wil ik dus ContextMenu toewijzen aan de Harmony knop Guide. Eigenlijk daar waar je normaal dus de rechtermis knop voor gebruik.
Kan iemand mij helpen dit te doen? ( en zit ik eigenlijk wel de juiste bestand te bekijken??)
En als het kan, zou ik dus een film weer voort willen zetten met de PLAY knop ipv weer op pauze te moeten drukken.
Intel Duo 2 Core E8400,Gigabyte GA-P35-DS4,2x 1GB G-skill DDR800,2x1GB Kingstone DDR2,Saphire 5870 1GB ,2x 250GB SATA II HD,Windows 7 and Hackintosh 10.7 Lion, IIYama 27" LCD
Reg. datum: 31 augustus 2007
dat is dus die handmatige verwijzing waar ik over sprak, met een xp laptop heb ik het inmiddels opgelost: bij extra>mapopties heb ik: eenvoudig delen uitgevinkt.quote:
nu vraagt hij niet meer om een password,
mijn vista laptop bestanden worden echter niet gedeeld.. hij zegt dan: connection refused.. hij ziet hem wel in de werkgroep(dat is dus al wel gelukt)
merk ik niets van maar moet daar wel bij zeggen dat mijn gebruik van XBMC 99% beperkt is tot het afspelen van HD films in mkv of m2ts container. Bij film kijken doet snelheid van XBMC er niet toe. Enige traagheid die ik nog steeds merk is bij het bladeren door de bibliotheek en dat ligt er m.i. aan dat het laden van de JPG files tijd kost en daar merk ik dus geen verbetering.quote:Erhnam schreef op zondag 06 september 2009 @ 17:15:
[...]is het ook sneller? Na de merge met boxee zouden een aantal zaken ook sneller moeten zijn!
Laatste tijd check ik wel regelmatig CPU gebruik tijdens afspelen en dat komt op mijn ASRock ION nooit boven de 10% bij genoemde H264 en VC-1 files (blu-ray en hddvd rips met 1:1 1080p video en audio). XBMC dropt altijd een paar frames bij opstarten en ook wanneer ik het "now playing" info scherm oproep. Bij normaal afspelen gaat alles ok. Ik weet niet of dat beter is geworden sinds eerdere builds omdat ik de ASRock pas een paar weken heb en CPU gebruik pas check sinds ik her en der lees dat de ASRock ION niet alle files goed af zou kunnen spelen.
Reg. datum: 03 januari 2007
Daar ben ik nu ook mee bezig ja:)quote:seninha schreef op zondag 06 september 2009 @ 17:33:
Sinds ik mijn Asrock in huis bedien ik deze met mn 785 Harmony Remote.Deze heb ik in de Harmony software als Media Center Remote ingesteld.
Alles werkt perfect behalve twee dingen. Als eerst, als ik tijdens een film kijken op pause druk dan moet ik WEER op Pause drukken om de film verder te laten lopen.
Als ik op Play druk dan krijg ik info over FPS,CPU gebruik enz.
Als tweede, ik wil als ik al mijn films of muziek in beeld is het ContextMenu naar voren kunnen halen.Dit om bv een playlist te kunnen maken.
Probleem is dat ik deze functie maar niet voor elkaar krijg.
Op mn oude Xbox waar ook XBMC op stond had ik mijn remote ingesteld dat als ik Guide drukte ik dan het ContextMenu te zien kreeg.
Nu wil ik dus zelf deze functie toewijzen. Ben nu via FTP naar /usr/share/xbmc/system/keymaps gegaan en daar heb ik verschillende keymaps.
Namelijk:
-gamepad.xml
-keyboard.xml
-joystick.harmony.xml
Ik ga er van uit dat ik deze laatste moet aanpassen.
Alleen ik kom er maar niet achter waar en welke tekst ik moet aanpassen.
Ik zie in mijn .xml dit staan:
<keymap>
<global>
<joystick name="Harmony">
<!-- up --> <button id="1">Up</button>
<!-- minus --> <button id="2">Down</button>
<!-- left --> <button id="3">Left</button>
<!-- right --> <button id="4">Right</button>
<!-- OK --> <button id="5">Select</button>
<!-- menu --> <button id="6">ContextMenu</button>
<!-- hold play --> <button id="7">Fullscreen</button>
<!-- hold menu --> <button id="8">ContextMenu</button>
Dit gaat dus over Global. Nu wil ik dus ContextMenu toewijzen aan de Harmony knop Guide. Eigenlijk daar waar je normaal dus de rechtermis knop voor gebruik.
Kan iemand mij helpen dit te doen? ( en zit ik eigenlijk wel de juiste bestand te bekijken??)
En als het kan, zou ik dus een film weer voort willen zetten met de PLAY knop ipv weer op pauze te moeten drukken.
Volgens mij moet je de keymap.xml aanpassen die "niet" aanwezig is?
Het eerste (play en pause) heb ik opgelost in Lircmap.xml als ik het goed heb (het is al 3a4 maand geleden) stond namelijk geen Play commando. ik heb het volgende aangepast. <start>Home</start> heb ik vervangen voor <play>Play</play> .quote:seninha schreef op zondag 06 september 2009 @ 17:33:
Kan iemand mij helpen dit te doen? ( en zit ik eigenlijk wel de juiste bestand te bekijken??)
En als het kan, zou ik dus een film weer voort willen zetten met de PLAY knop ipv weer op pauze te moeten drukken.
Puntje 2, om uit een film of bij muziek in fullscreen weg te komen (de oude display knop op de ab van de xbox) heb ik mijn harmony zo ingesteld dat de knop exit het teletext signaal uitzendt. In mijn lircmap staat namelijk het volgende <display>Teletext</display> maar ik weet niet zeker of dat standaard is of dat ik dat zelf zo heb ingesteld.
Als je mijn lircmap.xml eens wilt inzien dan kan ik je die wel sturen. Als je tenminste de mailadres die in jouw profiel staat gebruikt
Ik heb deze lircmap.xml in mijn userdata map geplaatst onder .xbmc
alexkroeze wijzigde dit bericht 06-09-2009 19:31 (49%)
Reden: kleine toevoeging
Met een hamer in je hand, kom je door het hele land | XBMC media center SVN Natty Narwal
Reg. datum: 06 april 2006
Probleem:
Bij het zoeken naar video's/muziek op het netwerk moest ik continue een wachtwoord invullen als ik de ASRock weer eens opnieuw opgestart had.
Sources.xml.. daar zou je het op moeten kunnen lossen. Zou in XBMC/Userdata moeten staan, stond er bij mij niet.
Oplossing:
In XBMC bij 'instellingen' -> 'bestandsbeheer' kun je netwerk-koppelingen toevoegen. Daar kun je ook een wachtwoord bij opgeven welke hij automatisch opslaat. Dit moet je voor elke map doen welke je wilt gebruiken, dus niet alleen de hoofdmap. Nu kun je bij Video's of Muziek etc. een lokatie toevoegen. Daarbij maak je gebruik van de netwerk-link welke je bij bestandsbeheer gemaakt hebt. Voila!!
Heeft me wel 3 avonden gekost.. maar goed!
Niet echt, het enige voordeel is het gebruik van direct3d op windows, dat is vaak beter ondersteund dan opengl.quote:Erhnam schreef op zondag 06 september 2009 @ 17:15:
[...]
is het ook sneller? Na de merge met boxee zouden een aantal zaken ook sneller moeten zijn!
Impedance, a measure of opposition to time-varying electric current in an electric circuit.
Not to be confused with impotence.
Reg. datum: 06 april 2006
Ik werk met FileZilla. Het enige wat ik wil is inloggen op de ASRock waar XBMC op geïnstalleerd staat om bestanden over te zetten van de ene naar de andere PC maar vooral van 'buitenaf' inloggen op de ASRock om bestanden te kunnen downloaden naar mijn werk of zo.
Er is alleen zoveel te krijgen.. Pure-FTD, ProFTD, enz.
Het moet gewoon simpel te installeren zijn.. Sudo apt-get bla bla -> misschien een user aanmaken en klaar!
lithje wijzigde dit bericht 06-09-2009 20:26 (6%)
Reg. datum: 11 maart 2008
Deze is wel aanwezig maar zit bij linux idd anders in elkaar. (was het alweer vergeten.)quote:Henkske schreef op zondag 06 september 2009 @ 19:23:
[...]
Daar ben ik nu ook mee bezig ja:)
Volgens mij moet je de keymap.xml aanpassen die "niet" aanwezig is?
Zie hier: post 79/80
http://xbmc.org/forum/showthread.php?p=373754#post373754
Je hebt idd geen keymap.xml maar een keymap folder met daarin losse xml files per bedienings unit.
En staat wel degelijk hier: /usr/share/xbmc/system/keymaps
Ik heb even mijn Lircmap.xml nagekeken en die dingen vevangen die jij aangeeft (vooral wat Play betreft).quote:alexkroeze schreef op zondag 06 september 2009 @ 19:29:
[...]
Het eerste (play en pause) heb ik opgelost in Lircmap.xml als ik het goed heb (het is al 3a4 maand geleden) stond namelijk geen Play commando. ik heb het volgende aangepast. <start>Home</start> heb ik vervangen voor <play>Play</play> .
Puntje 2, om uit een film of bij muziek in fullscreen weg te komen (de oude display knop op de ab van de xbox) heb ik mijn harmony zo ingesteld dat de knop exit het teletext signaal uitzendt. In mijn lircmap staat namelijk het volgende <display>Teletext</display> maar ik weet niet zeker of dat standaard is of dat ik dat zelf zo heb ingesteld.
Als je mijn lircmap.xml eens wilt inzien dan kan ik je die wel sturen. Als je tenminste de mailadres die in jouw profiel staat gebruikt
Ik heb deze lircmap.xml in mijn userdata map geplaatst onder .xbmc
Nou is mijn vraag waar ik deze weer terugplaats.
Want in de map /usr/share/xbmc/system waar ik de originele Lirc vandaan, daar kan ik niets terug zetten.
Krijg namelijk de volgende melding:
/usr/share/xbmc/system/Lircmap.xml: open for write: permission denied
Ik heb hem daarna in de map /home/xbmc/.xbmc/userdata gezet. (Daar stond trouwens eerst helemaal GEEN Lirc.xml in.)
Heb het zojuist geprobeerd , maar nog steeds werkt Play knop niet goed.Kan wel een film starten maar zodra ik vanaf pauze er op druk krijg ik informatie ipv dat de film verder gaat.
Volgens mij moet ik de Lirc gewoon terugplaatsen waar ik hem vandaan heb.
Maar op de een of ander manier mag dat dus niet
Intel Duo 2 Core E8400,Gigabyte GA-P35-DS4,2x 1GB G-skill DDR800,2x1GB Kingstone DDR2,Saphire 5870 1GB ,2x 250GB SATA II HD,Windows 7 and Hackintosh 10.7 Lion, IIYama 27" LCD
Reg. datum: 11 maart 2008
Kijk eens hier staat alles uitgelegt over de extra's van tranceparency: Kijk naar punt 8quote:ferrytale1975 schreef op zondag 06 september 2009 @ 13:45:
Iemand een idee voor het onderstaande probleem?
[...]
http://xbmc.org/skins/transparency/3/
Nogmaals let wel op dat je artiest en album folders exact hetzelfde zijn gespeld als in je ID3 tags.
XBMC scraped van de Id3 tags en gebruikt deze benamingen in je bib.
Wil je dus een custom cdart weergeven zoekt ie naar de cdart.png in de folder (naam) zoals in de userdata staat opgeslagen, verschilt deze zal ie 'm niet vinden.!!!!!!
Poeier wijzigde dit bericht 06-09-2009 21:06 (35%)
Reg. datum: 12 augustus 2007
Dat klopt, in Linux heb je als normale user alleen write permissie in je Home folder, en gelukkig ook maar!quote:seninha schreef op zondag 06 september 2009 @ 20:45:
[...]
Ik heb even mijn Lircmap.xml nagekeken en die dingen vevangen die jij aangeeft (vooral wat Play betreft).
Nou is mijn vraag waar ik deze weer terugplaats.
Want in de map /usr/share/xbmc/system waar ik de originele Lirc vandaan, daar kan ik niets terug zetten.
Krijg namelijk de volgende melding:
/usr/share/xbmc/system/Lircmap.xml: open for write: permission denied
Ik heb hem daarna in de map /home/xbmc/.xbmc/userdata gezet. (Daar stond trouwens eerst helemaal GEEN Lirc.xml in.)
Heb het zojuist geprobeerd , maar nog steeds werkt Play knop niet goed.Kan wel een film starten maar zodra ik vanaf pauze er op druk krijg ik informatie ipv dat de film verder gaat.
Volgens mij moet ik de Lirc gewoon terugplaatsen waar ik hem vandaan heb.
Maar op de een of ander manier mag dat dus niet
Als je toch iets naar een andere map wil kopiëren kun je dit even in de terminal doen:
code:
1
| sudo cp /home/xbmc/.xbmc/userdata/Lircmap.xml /usr/share/xbmc/system/Lircmap.xml |
Voordat mensen beginnen dat het weer typisch Linux is dat je de terminal erbij moet halen: Eigenlijk moeten alle instellingen van een programma in de home folder staan, dus zou dit niet nodig moeten zijn. Kennelijk houdt xbmc zich hier niet aan
De standaard xml bestanden met instellingen staan inderdaad in de systeembestanden/mappen van ubuntu of welke distro dan ook pas als je aanpassingen wil gaan doen moet/mag je die in je home map plaatsen. Xbmc kijkt dan in je home map of daar eigen bestanden met instellingen staan anders laad hij de xml's uit de systeem map. let wel goed op de spelling van de bestandsnaam het is namelijk hoofdletter gevoelig, De inhoud van de xml's moet ook volledig en correct zijn anders laad xbmc alsnog de orginele uit de systeem map.quote:Crackh34d schreef op zondag 06 september 2009 @ 21:10:
[...]
Voordat mensen beginnen dat het weer typisch Linux is dat je de terminal erbij moet halen: Eigenlijk moeten alle instellingen van een programma in de home folder staan, dus zou dit niet nodig moeten zijn. Kennelijk houdt xbmc zich hier niet aan
Met een hamer in je hand, kom je door het hele land | XBMC media center SVN Natty Narwal
heb ik niet gebruikt of aangepast. ik heb alleen een Keymap en een Lircmap.xml in mijn .xbmc/userdata map staanquote:Henkske schreef op zondag 06 september 2009 @ 22:04:
Hmm en je moet dan de joystick.harmony.xml aanpassen?
Met een hamer in je hand, kom je door het hele land | XBMC media center SVN Natty Narwal
Reg. datum: 22 oktober 2007
Vind het namelijk zwaar klote om telkens de hele map dance, rock en metal door te spitten voor die ene stream per categorie.
Reg. datum: 06 april 2006
Of heb je die mogelijkheid daar niet..
Reg. datum: 22 oktober 2007
Kan favoriten in Aeon niet vinden, in de PM3HD skin wel. Maar ja, wilde met Aeon gaan werken. Vind het hele muziek gedeelte sowieso niet echt intuïtief werken in XBMC. Ook het forum van XBMC is niet echt duidelijk.quote:lithje schreef op zondag 06 september 2009 @ 22:26:
Ik maak totaal geen gebruik van shoutcasts.. maar het eerste wat in me opkomt is 'opslaan in favorieten'??
Of heb je die mogelijkheid daar niet..
Heb net een slimme playlist maar aangemaakt met alle muziek erin want kreeg het niet voor mekaar om shuffle in stellen, bij de playlist is het me wel gelukt. Verder vind het vrij jammer dat als ik op mijn conceptronic rf ab op de terug knop druk in series hij terugspringt naar genre, jaar enz ipv het beginscherm. Terwijl hij deze keuzes niet laat zien als ik gewoon naar de tv series toe ga.
Voor de rest werkt ie plug and play.
Verder heb ik nog af en toe als ie klaar is met het kopieren van bestanden van externe schijf a naar interne schijf b, hij uit de fullscreen klapt en een tijd niet reageerd, Hoop dat ie hier dalijk in combinatie van sabnzb+ geen last van heeft.
Reg. datum: 14 augustus 2004
alle series die gewoon gecraped worden staan netje met library mode, nu ben ik begonnen met de nedelandse versies van bob de bouwer die dus niet gescraped kunnen worden aan toe te voegen.
en die willen dus de afleveringen zelf niet zichtbaar worden in library mode, maar de thumb is wel zichtbaar.
- gebrobeerd net netjes nfo bestandjes te maken (blijkbaar niet goed)
- ik ben aan de slag gegaan met media companion (zonder succes)
In princiepe heb ik de aflevering los als .divx staan en weet ook niet bij welk seizoen ze horen en dus alleen de "naam.divx"
ik heb al de nodige .s1e.01 etc. er voor/achter/tussen en ander soorten benamingen gebruikt. ik loop er blijkbaar toch steeds op vast.
dus hoe krijg ik al die losse films netje in library mode?
Intel duo Extreme X6800 - Asus Commando - XFX 7600 GT/650 Fatal1ty - OCZ 2 GB DDR2-800 -Scythe Infinity SCINF-1000 - 2x Raptor X 150GB - 2x Diamondmax 10 200GB - Tagan 480 watt
Reg. datum: 28 oktober 2002
als je dus scraped met de thetvdb scraper dan zou een naam als bob the builder_s01E01.avi voor de bestanden in een map 'Bob the Builder' gewoon moeten werken.
Als je perse nederlandse info bij je files wilt kun je de nederlandse vertaling ook toevoegen op thetvdb en hem daarna scrapen. suc6
Reg. datum: 31 augustus 2007
Ik kon niet eens het wachtwoord bij mijn hoofdmap invoeren, ja kon wel maar die was volgens xbmc niet juist.. (hij deed er in iedergeval niets mee)quote:lithje schreef op zondag 06 september 2009 @ 20:00:
Ik heb mijn netwerk inlog-probleem opgelost..!
Probleem:
Bij het zoeken naar video's/muziek op het netwerk moest ik continue een wachtwoord invullen als ik de ASRock weer eens opnieuw opgestart had.
Sources.xml.. daar zou je het op moeten kunnen lossen. Zou in XBMC/Userdata moeten staan, stond er bij mij niet.
Oplossing:
In XBMC bij 'instellingen' -> 'bestandsbeheer' kun je netwerk-koppelingen toevoegen. Daar kun je ook een wachtwoord bij opgeven welke hij automatisch opslaat. Dit moet je voor elke map doen welke je wilt gebruiken, dus niet alleen de hoofdmap. Nu kun je bij Video's of Muziek etc. een lokatie toevoegen. Daarbij maak je gebruik van de netwerk-link welke je bij bestandsbeheer gemaakt hebt. Voila!!
Heeft me wel 3 avonden gekost.. maar goed!
wel heb ik voor xp machine een oplosing: extra>mapoptie>eenoudig delen uitvinken.. ik werk tijdelijk op een xp machine, niet al te lang hoop ik, maar voor een vista machine ben ik er nog niet uit..
ik heb trouwens ook een volgend probleem.. xbox loopt sinds de grotere harddisk vast tijdens spellen!(tjah zo blijf je bezig..)
Reg. datum: 10 september 2005
Afgelopen weekend ff een scriptje gemaakt voor Hardware.Info TV
Mijn programmeer skills zijn niet super echter het werkt wel
Download hier
DevaZ
OK, dus als ik het goed begrijp. Ik heb dus nu de Lircmap.xml in:quote:Crackh34d schreef op zondag 06 september 2009 @ 21:10:
[...]
Dat klopt, in Linux heb je als normale user alleen write permissie in je Home folder, en gelukkig ook maar!
Als je toch iets naar een andere map wil kopiëren kun je dit even in de terminal doen:
code:
1 sudo cp /home/xbmc/.xbmc/userdata/Lircmap.xml /usr/share/xbmc/system/Lircmap.xml
Voordat mensen beginnen dat het weer typisch Linux is dat je de terminal erbij moet halen: Eigenlijk moeten alle instellingen van een programma in de home folder staan, dus zou dit niet nodig moeten zijn. Kennelijk houdt xbmc zich hier niet aan
/home/xbmc/.xbmc/userdata/Lircmap.xml, gezet maar daar reageert XBMC blijkbaar dus niet op.
Met jou code, ga ik dus deze gemodificeerde LIRCMAP copieren naar zijn originele plaats, namelijk:
/usr/share/xbmc/system/Lircmap.xml
Heb ik het goed? En blijkbaar moet ik dus in Lircmap alleen aangeven wat ik wil van elke knop.
daarom heb ik dus nu bij Guide dit veranderd: <record>ContextMenu<record>
NU ga ik dus via de Harmony software Guide (op de afstandbedienning) koppelen aan de REC van Media center.
Hoop dan wel te krijgen wat ik wil.
seninha wijzigde dit bericht 07-09-2009 13:44 (8%)
Intel Duo 2 Core E8400,Gigabyte GA-P35-DS4,2x 1GB G-skill DDR800,2x1GB Kingstone DDR2,Saphire 5870 1GB ,2x 250GB SATA II HD,Windows 7 and Hackintosh 10.7 Lion, IIYama 27" LCD
Reg. datum: 28 oktober 2004
tpz-entrg201.avi = Entrouage S02 E01
In Mediaportal gaf ik aan dat dit Entourage was en vervolgens las hij wel de 201 uit. Kan dit in XBMC ook?
Of moet ik nu heel seizoen 2 hernoemen?
MacBook Pro 13" 2,3 i5 256SSD | iMac G4 17" | iBook 12" | iPhone 3GS 16GB | iPhone 3GS 32GB iOS5 | iPhone 4 16GB | iPad 64GB Wifi + 3G
Reg. datum: 14 februari 2005
zou mogelijk moeten zijn mbv regexpressies voor tv showsquote:Daros schreef op maandag 07 september 2009 @ 17:21:
In Mediaportal had ik de mogelijk om handmatig TV show namen in te geven als hij het niet begrijpt. Voorbeeld:
tpz-entrg201.avi = Entrouage S02 E01
In Mediaportal gaf ik aan dat dit Entourage was en vervolgens las hij wel de 201 uit. Kan dit in XBMC ook?
Of moet ik nu heel seizoen 2 hernoemen?
is een goede wikipage voor dacht ik..
die maakt dan feitelijk gebruik van de NFO's die er aangemaakt worden met de info.
te koop Japanse saturn & japanse dreamcast ^^ voor meer info mail
Reg. datum: 11 maart 2008
http://xbmc.org/wiki/?tit....xml#.3Ctvshowmatching.3E
Reg. datum: 28 oktober 2004
Helaas word ik hier niet echt wijzer vanquote:Poeier schreef op maandag 07 september 2009 @ 19:13:
zie advancedsettings:<tvshowmatching>
http://xbmc.org/wiki/?tit....xml#.3Ctvshowmatching.3E
MacBook Pro 13" 2,3 i5 256SSD | iMac G4 17" | iBook 12" | iPhone 3GS 16GB | iPhone 3GS 32GB iOS5 | iPhone 4 16GB | iPad 64GB Wifi + 3G
Reg. datum: 11 maart 2008
Je hebt zo dus de mogelijkheid om advancedsettings te maken
1 Daarvan is <tvshowmatching>
Hier wat meer info over <regexp>
http://xbmc.org/wiki/?tit..._Structure_.26_File_Names
Maar Als je het mij vraagt zou ik de files hernoemen en een externe scraper gebruiken.
Vooruit dan : Zo zou de inhoud van je Advancedsettings.xml eruit moeten zien.
code:
1
2
3
4
5
| <advancedsettings>
<tvshowmatching>
<regexp>([0-9]+)([0-9][0-9])[^\\/]*</regexp>
</tvshowmatching>
</advancedsettings> |
Poeier wijzigde dit bericht 07-09-2009 22:25 (22%)
Reg. datum: 03 januari 2007
Is het jou al gelukt? Ik krijg het namelijk niet voor mekaar:( krijg de 785 maar niet goed werkendquote:seninha schreef op maandag 07 september 2009 @ 13:15:
[...]
OK, dus als ik het goed begrijp. Ik heb dus nu de Lircmap.xml in:
/home/xbmc/.xbmc/userdata/Lircmap.xml, gezet maar daar reageert XBMC blijkbaar dus niet op.
Met jou code, ga ik dus deze gemodificeerde LIRCMAP copieren naar zijn originele plaats, namelijk:
/usr/share/xbmc/system/Lircmap.xml
Heb ik het goed? En blijkbaar moet ik dus in Lircmap alleen aangeven wat ik wil van elke knop.
daarom heb ik dus nu bij Guide dit veranderd: <record>ContextMenu<record>
NU ga ik dus via de Harmony software Guide (op de afstandbedienning) koppelen aan de REC van Media center.
Hoop dan wel te krijgen wat ik wil.
Behalve die twee puntjes die ik nog probeer op te lossen. Maar buiten dat ben ik erg tevreden
Intel Duo 2 Core E8400,Gigabyte GA-P35-DS4,2x 1GB G-skill DDR800,2x1GB Kingstone DDR2,Saphire 5870 1GB ,2x 250GB SATA II HD,Windows 7 and Hackintosh 10.7 Lion, IIYama 27" LCD
Reg. datum: 03 januari 2007
Reg. datum: 14 mei 2002
Ik heb nogal wat video bestanden van WWE en WWF worstelen,het lukt me wel om ze toe te voegen als share maar ik krijg ze niet gescraped naar mijn library (waarschijnlijk omdat geen enkele scraper dit genre ondersteund)
Kan iemand mij vertellen hoe ik dit kan oplossen zodat ze toch in mijn library komen met fanart e.d erbij?
Je kunt toch ook add manualy to library (oid) doen. Dan kun je zelf ergens een mooi plaatje downloaden en die instellen als thumb en fanart.quote:ferrytale1975 schreef op dinsdag 08 september 2009 @ 15:27:
Hallo,
Ik heb nogal wat video bestanden van WWE en WWF worstelen,het lukt me wel om ze toe te voegen als share maar ik krijg ze niet gescraped naar mijn library (waarschijnlijk omdat geen enkele scraper dit genre ondersteund)
Kan iemand mij vertellen hoe ik dit kan oplossen zodat ze toch in mijn library komen met fanart e.d erbij?
There are 10 kinds of people in this world..... Those who know binary. And those who don't.
Ook qua button delay? Ik krijg het gewoon echt niet voor elkaar om dat met mijn Harmony One snel genoeg te krijgen. Ik hou tot nu toe gewoon mijn toetsenbord ernaast.. lelijk maar werkt beter....quote:seninha schreef op dinsdag 08 september 2009 @ 12:59:
Mijn 785 werkt op zich Perfect. Echt , geen klachten hierover.
Behalve die twee puntjes die ik nog probeer op te lossen. Maar buiten dat ben ik erg tevreden
Kun je aangeven hoe je dat opgelost hebt? Ook met devices in de logitech software enzovoorts?
Sowieso schrijf je zo! http://www.onzetaal.nl/taaladvies/advies/sowieso
Hé Super. Zal hem vanavond op mijn XBCMcenter installeren.quote:DevaZ schreef op maandag 07 september 2009 @ 12:27:
Hallo...
Afgelopen weekend ff een scriptje gemaakt voor Hardware.Info TV
Mijn programmeer skills zijn niet super echter het werkt wel
Download hier
DevaZ
Asus A8N-sli, Amd x2 3800+, Zalman CNPS7700-Cu, Corsair 2048Mb Dual Channel, 2x Maxtor 200Gb Raid 0, Samsung F1 1Tb, Asus DRW-1608P2S, ASUS EN6600GT 128Mb, 5.1 Sp.set, Cinergy 400 TV, Samsung BW206, G5 Laser Mouse
Button layout is gewoon via Harmony software gekozen.quote:Vince22 schreef op dinsdag 08 september 2009 @ 16:15:
[...]
Ook qua button delay? Ik krijg het gewoon echt niet voor elkaar om dat met mijn Harmony One snel genoeg te krijgen. Ik hou tot nu toe gewoon mijn toetsenbord ernaast.. lelijk maar werkt beter....
Kun je aangeven hoe je dat opgelost hebt? Ook met devices in de logitech software enzovoorts?
Daar heb ik als apparaat Media Center genomen.
Wat snelheid betreft, ik ben erg tevreden.Systeem reageert goed genoeg.
Wel vind ik alleen de snelheid waarme je in een film vooruit spring erg traag.
Steeds als ik iets vooruit dan neemt het even in beslag voor de film doorgaat.Hoe langer ik vooruit ga hoe langer het duurt voor ik verder kan kijken
Vind dat dit op mn oude Xbox sneller gaat.Als ik dan iets vooruit spring, speel de film meteen verder.
Dit terwijl alle films vanuit de zelfde server gestreamd worden.
Intel Duo 2 Core E8400,Gigabyte GA-P35-DS4,2x 1GB G-skill DDR800,2x1GB Kingstone DDR2,Saphire 5870 1GB ,2x 250GB SATA II HD,Windows 7 and Hackintosh 10.7 Lion, IIYama 27" LCD
Reg. datum: 11 maart 2008
Zelf heb ik 'm geprog. als xbox media center extender (ik gebruik de xbox)
Met deze setting heb ik gelijk alle beschikbare buttons te pakken 46 stuks. zie hier.
http://xbmc.org/wiki/?title=Keymap.xml#Remote_Buttons
De keymap is uitstekend, je gebruikt gewoon <remote> keysettings. En dat doet de MCE remote ook !!!
Uiteraard heb ik het een en ander aangepast.
Available actions
Action IDs
List of Built In Functions
Window IDs
Meer info kan je niet krijgen over de keymap en het aanpassen ervan
Poeier wijzigde dit bericht 08-09-2009 18:35 (11%)
Reg. datum: 03 januari 2007
maar nogmaals bedankt voor je mooie replys altijd
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte!
Reg. datum: 29 maart 2006
Ik gebruik de 'myth://<ip-adres>' url om proberen te kijken. Op linux-clients kan ik perfect kijken naar de MythTv-server, dus ik ben alvast zeker dat die werkt.
Iemand tips of suggesties?
Wel jammer want dat betekend dat ik geen Playlist kan maken.
Heb net nog geprobeerd om de aangepaste Lircmap.xml te copieren van Home directory naar USR via SSH (maak gebruik van Putty om vauit mn PC in te loggen) maar als ik daarna via FTP naar het bestand kijk zie ik dat deze nog steeds oude datum heeft bij Laatst gewijzigd.
Wat betekend dat deze dus niet vervangen is
Heb zelf de commando MV (move) geprobeerd maar dat werkt ook niet.
EDIT: bestand is wel vervangen,maar dit was pas zichtbaar nadat ik XBMC opnieuw gestart had.
Blijkbaar zat er iets fout in de bestand die ik vervangen had want opeens werkte commando MENU niet meer.
Heb daarom de originele weer teruggeplaatst.
Zal van de week even kijken wat er nou fout gegaan is.Ik heb trouwens alleen Lircmap.xml veranderd en vervangen in: USER/SHARE/XBMC/SYSTEM
Als ik het bestand in HOME zet dan gebeurt er niets.
seninha wijzigde dit bericht 09-09-2009 16:33 (30%)
Intel Duo 2 Core E8400,Gigabyte GA-P35-DS4,2x 1GB G-skill DDR800,2x1GB Kingstone DDR2,Saphire 5870 1GB ,2x 250GB SATA II HD,Windows 7 and Hackintosh 10.7 Lion, IIYama 27" LCD
Reg. datum: 14 mei 2002
quote:DarkSide schreef op dinsdag 08 september 2009 @ 15:31:
[...]
Je kunt toch ook add manualy to library (oid) doen. Dan kun je zelf ergens een mooi plaatje downloaden en die instellen als thumb en fanart.
Ik weet niet of het helpt maar ik gebruik XBMC Live met een Harmony 525 i.c.m. een MCE remote ontvanger en dat werkt out-of-the box. Context menu in filmlijst/muzieklijst roep ik op met de "Play" knop. Wat mij betreft geheel onlogisch, maar het werkt welquote:seninha schreef op woensdag 09 september 2009 @ 11:06:
Ik geeft het ook op. Remote doet het op zich goed genoeg, behalve dus dat ik geen ContextMenu kan oproepen.
Wel jammer want dat betekend dat ik geen Playlist kan maken.
Ultieme combo: Asrock ION met XBMC - XBMC 3voor12 Luisterpaal plugin
Gogo wijzigde dit bericht 10-09-2009 21:28 (98%)
Asus A8N-sli, Amd x2 3800+, Zalman CNPS7700-Cu, Corsair 2048Mb Dual Channel, 2x Maxtor 200Gb Raid 0, Samsung F1 1Tb, Asus DRW-1608P2S, ASUS EN6600GT 128Mb, 5.1 Sp.set, Cinergy 400 TV, Samsung BW206, G5 Laser Mouse
Film folder ziet er als volgt uit;
-> Perfect Blue (1998) -> Perfect Blue (1998).mkv;fanart.jpg;poster.jpg..
Enig idee?
De interne scraper deed het wel goed maar heb liever alle bestanden in mijn movie folders...
TweakJerommeke wijzigde dit bericht 09-09-2009 20:20 (7%)
Daarom had ik dus erg veel WMVHD materiaal.Opzich kon ik deze films gewoon afspelen alleen had ik steeds dat er om de zoveel seconden het beeld ff stil stond.
Na lang zoeken vond ik dat dit te maken had met WMA audio.
Maakt niet uit wat voor type film het was (720 of 1080) steeds weer zelfde probleem.
Daarom ben ik nu over naar MKV' s waar GEEN WMA audio op zit en alles werkt perfect.
Moet zeggen dat ik dit nog niet geprobeerd heb. Zal vanavond even testen.Als het zo is dan laat ik het lekker zoquote:Mart! schreef op woensdag 09 september 2009 @ 17:11:
[...]
Ik weet niet of het helpt maar ik gebruik XBMC Live met een Harmony 525 i.c.m. een MCE remote ontvanger en dat werkt out-of-the box. Context menu in filmlijst/muzieklijst roep ik op met de "Play" knop. Wat mij betreft geheel onlogisch, maar het werkt wel
Ben wel benieuwd wat er bij jou gebeurt als je op Play druk als je een film aan het kijken bent.
Komt er dan info omtrend CPU gebruik enz naar voren (Links boven)??
seninha wijzigde dit bericht 09-09-2009 22:35 (41%)
Intel Duo 2 Core E8400,Gigabyte GA-P35-DS4,2x 1GB G-skill DDR800,2x1GB Kingstone DDR2,Saphire 5870 1GB ,2x 250GB SATA II HD,Windows 7 and Hackintosh 10.7 Lion, IIYama 27" LCD
Reg. datum: 11 maart 2008
Hier heb ik beschreven hoe een harmony te programeren als een (xbox) Media Center Extender met daarbij de benodigde aanpassingen om alle knoppen tot je beschikking te krijgen en gebruiken
XBMC gebruikt in default keymap maar 44 van de 46 beschikbare buttons!
http://xbmc.org/forum/showpost.php?p=188706&postcount=51
Deze how to zou niet veel verschillen met harmony instellen als MCE
uh.... export movie library?quote:TweakJerommeke schreef op woensdag 09 september 2009 @ 20:19:
De interne scraper deed het wel goed maar heb liever alle bestanden in mijn movie folders...
Ik scan alles naar de bibliotheek met XBMC op mijn PC en exporteer dan de bibliotheek naar losse bestanden. Zo gebruik je de interne scraper om *.nfo, *-fanart.jpg, folder.jpg etc etc. aan te maken.
Vervolgens scan ik de bestanden weer in met XBMC op de XBOX en heb ik beide bibliotheken perfect
Reg. datum: 04 februari 2002
ik loop echter tegen een paar problemen op:
- ik draai met de transparancy skin. dan heb ik 2 knoppen: video en tv series.
tcsersies linkt direct naar de map tv series. maar als ik daar 1 keer heb gekeken en als ik dan naar video ga dan opent direct dezelfde tvseries map.
als ik dan weer naar moviemap navigeer en vervolgens bij tv series ga kijken dan staan daar weer al mijn films?
kan ik niet per knop instellen waar die standaard naartoe moet navigeren? tvseries naar tvseries en movies naar movies.
- afstandbediening. ik gebruik een mce extender en vervolgens de logitech harmony one. de pijlen en OKE button werken. de rest echt niet. nu zie ik in de topics heel veel button configs. maar zijn er geen kant en klare configbestanden voor bijvoorbeeld de harmony one te downloaden.
Vanmorgen even snel getest en Play roep in film/muzieklijst bij mij OOK het ContextMenu opquote:Mart! schreef op woensdag 09 september 2009 @ 17:11:
[...]
Ik weet niet of het helpt maar ik gebruik XBMC Live met een Harmony 525 i.c.m. een MCE remote ontvanger en dat werkt out-of-the box. Context menu in filmlijst/muzieklijst roep ik op met de "Play" knop. Wat mij betreft geheel onlogisch, maar het werkt wel
Denk dat ik het zo hou,mij ging het juist om dat ik ContextMenu te zien kreeg.
Druk wel nogmaals op het pauze knop als ik een film weer verder wil kijken na even gestopt te zijn.
Intel Duo 2 Core E8400,Gigabyte GA-P35-DS4,2x 1GB G-skill DDR800,2x1GB Kingstone DDR2,Saphire 5870 1GB ,2x 250GB SATA II HD,Windows 7 and Hackintosh 10.7 Lion, IIYama 27" LCD
Reg. datum: 14 mei 2002
Ik gebruik de skin transparency daar kun je gebruik maken in het home menu van filmtrailers maar als ik daar op klik gaat hij niet dat menu van de filmtrailers in.
Weet iemand hoe ik dit kan oplossen?
Woei!quote:seninha schreef op donderdag 10 september 2009 @ 09:28:
Vanmorgen even snel getest en Play roep in film/muzieklijst bij mij OOK het ContextMenu op
Jep. Als ik het "contextmenu" daar wil openen dan pak ik mijn toetsenbord erbij en dan "m". Hier heb ik nog geen andere toets voor gevonden.quote:seninha schreef op woensdag 09 september 2009 @ 22:32:
Ben wel benieuwd wat er bij jou gebeurt als je op Play druk als je een film aan het kijken bent.
Komt er dan info omtrend CPU gebruik enz naar voren (Links boven)??
Mart! wijzigde dit bericht 10-09-2009 16:54 (20%)
Ultieme combo: Asrock ION met XBMC - XBMC 3voor12 Luisterpaal plugin
MAAR:
Hij geeft prutresultaten. Ik krijg totaal andere resultaten als ik bijvoorbeeld 'henk' intyp op de XBMC, dan in een browser met YT.
Bijvoorbeeld:
Browser:
Zoekwoord 'henk'
saving private henk
ome henk
henk westbroek
XBMC:
Zoekwoord 'henk'
onk 125cc TT circuit henk de ruiter
Commando overdracht vliegbasis
Criticus Henk
Oftwel, hier heb ik dus helemaal niks aan. Waar mijn gewenste resultaat op YT meestal al op de eerste pagina voorkomt (op de site gewoon), moet ik bij XBMC wel 5 trefwoorden toevoegen, en staat mijn resultaat alsnog pas om pagina 3 ofzo... Wat is hier tegen te doen? Is dit een bekend iets?
Verder is XBMC echt super
http://members.home.nl/adkroeze/XBMC/
Deze instellingen zijn dus gebruikt in combinatie met xbmclive maar ik ga er vanuit dat die ook werken voor de volledige installatie onder bijvoorbeeld ubuntu.
Met een hamer in je hand, kom je door het hele land | XBMC media center SVN Natty Narwal
Reg. datum: 03 januari 2007
bedankt alex
Relax, het werkt al een stuk beter:)
Henkske wijzigde dit bericht 10-09-2009 19:33 (25%)
Ik krijg met WMAPro alleen stereo, ipv 5.1. (XBMC live) 9.04.1 + svn update.quote:stefimke schreef op woensdag 09 september 2009 @ 21:46:
Ik draai sinds kort XBMC Live (stable versie) op m'n ASRock ION 330 doosje. Wat me niet helemaal duidelijk is is hoe 't zit met wmapro audio... wordt dit nu wel of niet ondersteund? Als ik een wmv (HD) afspeel met wmapro audio dan is het beeld best oke, maar krijg ik rechtsonder "Failed to initialize audio hardware". Is dat de bedoeling?
Hoe krijg je die svn update in je XBMC live gezet? Draai zelf nu XBMC live 9.04.1 zonder svn en heb helemaal geen geluid bij WMVHD, andere film bestanden geven wel goed geluid.quote:pelican schreef op donderdag 10 september 2009 @ 20:40:
[...]
Ik krijg met WMAPro alleen stereo, ipv 5.1. (XBMC live) 9.04.1 + svn update.
Is alleen erg vervelend om steeds die downmix aan te zetten als ik WMVHD ga kijken, ook heb ik dan uiteraard ook alleen maar stereo en geen 5.1..
Reg. datum: 14 mei 2002
quote:ferrytale1975 schreef op donderdag 10 september 2009 @ 11:06:
Hallo,
Ik gebruik de skin transparency daar kun je gebruik maken in het home menu van filmtrailers maar als ik daar op klik gaat hij niet dat menu van de filmtrailers in.
Weet iemand hoe ik dit kan oplossen?
Volgens mij komt dit door de beschermde codec van WMVHD bestanden. Daar kan XBMC niet mee overweg. Ik gebruikte vroeger nog een WMVHD naar MKV decoder om bestanden om te zetten. Deze zette het dan om naar MKV bestand met AC-3 geluid. Werkte perfect. Echter bleek dat 2 van de 3 films dan opeens weer niet lekker smooth liepen of dat de audio out of sync was.quote:Fraggler schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 00:22:
Kom er nu achter dat als ik Downmix to stereo aanzet ik wel geluid krijg bij WMVHD bestanden..
Is alleen erg vervelend om steeds die downmix aan te zetten als ik WMVHD ga kijken, ook heb ik dan uiteraard ook alleen maar stereo en geen 5.1..
Tegenwoordig laat ik deze films dus gewoon links liggen. Er zijn genoeg versies in MKV te vinden welke wel perfect afspelen.
There are 10 kinds of people in this world..... Those who know binary. And those who don't.
Reg. datum: 17 november 2004
Kan je net zo goed trasparency 2.0 draaien en dan het geintregreerde opensubtitles.org script gebruiken, dan heb je voor de mkv's zonder subs je bus er ook binnen 5 tellen bij gevonden.
Voor info hoe of wat, lees gewoon het tranparancy topic op het xbmc forum.
Ik ben zelf niet zo'n fan van de officiele youtube plugin. Probeer anders eens Navi-X en daarin de youtube sectie. Dat werkt hier al een paar jaar prima.quote:maarud schreef op donderdag 10 september 2009 @ 17:36:
Ik heb even XBMC geprobeerd op mijn Windows pc, ziet er erg mooi uit. Direct de youtube plugin geinstalleerd, super om te zien! (YouTube filmpjes zien er bijzonder goed uit op een PAL-tv, wat wil je ook met die reso)
MAAR:
Hij geeft prutresultaten. Ik krijg totaal andere resultaten als ik bijvoorbeeld 'henk' intyp op de XBMC, dan in een browser met YT.
Bijvoorbeeld:
Browser:
Zoekwoord 'henk'
saving private henk
ome henk
henk westbroek
XBMC:
Zoekwoord 'henk'
onk 125cc TT circuit henk de ruiter
Commando overdracht vliegbasis
Criticus Henk
Oftwel, hier heb ik dus helemaal niks aan. Waar mijn gewenste resultaat op YT meestal al op de eerste pagina voorkomt (op de site gewoon), moet ik bij XBMC wel 5 trefwoorden toevoegen, en staat mijn resultaat alsnog pas om pagina 3 ofzo... Wat is hier tegen te doen? Is dit een bekend iets?
Verder is XBMC echt super
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte!
Reg. datum: 11 maart 2008
En voor deze remote hoef je alleen je ip in te geven en werkt op elk platform
Door je files browsen, geen vertraging enz...
http://xbmc.org/forum/showthread.php?t=55346
xbox layout is in svn maar nog niet in downloads.


Is ook wel zo alleen heb juist een XBMC zodat ik er alle soorten bestanden tegenaan kan gooien. Las net dat in de komende XBMC 9.10 verbeterde WMVHD ondersteuning zit.quote:DarkSide schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 08:42:
[...]
Volgens mij komt dit door de beschermde codec van WMVHD bestanden. Daar kan XBMC niet mee overweg. Ik gebruikte vroeger nog een WMVHD naar MKV decoder om bestanden om te zetten. Deze zette het dan om naar MKV bestand met AC-3 geluid. Werkte perfect. Echter bleek dat 2 van de 3 films dan opeens weer niet lekker smooth liepen of dat de audio out of sync was.
Tegenwoordig laat ik deze films dus gewoon links liggen. Er zijn genoeg versies in MKV te vinden welke wel perfect afspelen.
Ik heb al wat commando's via een SSH sessie ingevoerd en toen zag het ernaar uit dat die heel veel ging downloaden en installeren maar na een reboot starte XBMC niet meer goed op.
Ik gebruik XBMC live geïnstalleerd op de HDD.
Wat mij ook nog niet duidelijk is is hoe ik dat python script gebeuren in moet stellen/installeren.
In de huidige SVN versies zitten een hoop problemen zo ook met het opstarten ervan!quote:Fraggler schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 17:21:
Kan iemand mij even kort uitleggen hoe het zit met SVN releases?
Ik heb al wat commando's via een SSH sessie ingevoerd en toen zag het ernaar uit dat die heel veel ging downloaden en installeren maar na een reboot starte XBMC niet meer goed op.
Ik gebruik XBMC live geïnstalleerd op de HDD.
Wat mij ook nog niet duidelijk is is hoe ik dat python script gebeuren in moet stellen/installeren.
http://www.xbmcfreak.nl/
OK dat zou wel wat kunnen verklarenquote:Erhnam schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 17:46:
[...]
In de huidige SVN versies zitten een hoop problemen zo ook met het opstarten ervan!
Krijg die Python maar niet aan de praat, ik heb in xbmc/system een nieuwe map genaamd python aangemaakt en daarin python24.zip en spyce.tar.gy gezet, krijg echter nog steeds een foutmelding als ik een script probeer te starten:
Error, Python script failed: SPECIAL://HOME/SCRIPTS/XINBOX/DEFAULT.PY
Dit krijg ik met alle scripts.
Gebruik versie 9.04.1 onder Vista x64 SP2.
Swinnio wijzigde dit bericht 11-09-2009 18:37 (3%)
If the world wouldn't suck, we'd all fall off | System specs
Sommige films hebben deze file niet maar doen het wel in library mode dus daar ligt het denk ik niet aan.. heb al een folder.jpg in die folder staan.quote:Poeier schreef op woensdag 09 september 2009 @ 21:28:
Je mist -> Perfect Blue (1998).tbn
In file viewer laat xbmc wel alles compleet zien met wide-thumb, episode-thumb en fanart dus ik snap het gewoon niet, soms doet xbmc library het wel goed toevoegen soms niet.
Gebruik Media info plus en maakt alle files aan in de directories... misschien maar eens XBMC helemaal verwijderen en opnieuw proberen.
Heb btw 9.10 r22516.
Reg. datum: 11 maart 2008
Folder.jpg word alleen gebruikt voor file view.
Media info plus maakt .tbn files. Deze is gelijk aan folder.jpg alleen extensie is anders.
Je hoeft xbmc niet te verwijderen !!
Verwijder:
C:\Documents and Settings\user\Application Data\XBMC\userdata\Database\MyVideos34.db
C:\Documents and Settings\user\Application Data\XBMC\userdata\Thumbnails\Video
Poeier wijzigde dit bericht 11-09-2009 19:14 (4%)
Volgens mij heb je wel gewoon de locatie van je films aangegeven, maar ze nog niet naar je Library laten scannen?quote:Swinnio schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 18:35:
Heb sinds kort pas dit geweldige programma voor Windows ontdekt. Vooral de MediaStream theme ziet er geweldig uit. Snap alleen iets niet bij het bekijken van films. Zit in library mode en heb ik de standaard skin aangegeven welke directories mijn films staan. Deze worden ook keurig allemaal getoond in "Watch your videos". Alleen wanneer ik naar "Movies" ga, blijft het scherm zwart. Als ik vervolgens via de View Options naar Files ga, kom ik weer in het scherm van "Movies" terecht. Wel weer met alle films, maar niet in de layout die ik bij Movies heb ingesteld. Wat zie ik over het hoofd?
Gebruik versie 9.04.1 onder Vista x64 SP2.
[edit]
Net r22867 voor Windows geinstalleerd. Deze is nu gecompileerd om DirectX te gebruiken ipv OpenGL, daardoor zou alles sneller moeten worden...
Eerst kreeg ik een error dat één of andere dll miste. Dus even DirectX-update gedaan.
Toen starte XBMC wel tot aan het XBMC-logo, maar daarna hangt hij gewoon.
Jullie zijn gewaarschuwd.
Fire69 wijzigde dit bericht 11-09-2009 20:57 (16%)
Superdeals vind je op DealExtreme!!!
Canon EOS 400D / Sigma 17-70 f/2.8-4.5 / Canon 50mm f/1.8 II / Tamron 55-200 f/4-5.6[/b]
Hmm, daar kon het wel eens aan liggen :-) Het automatisch scannen en de default scraper werden om een of andere reden niet meteen overgenomen. Daar zal het wel aan gelegen hebben. Had dat zo snel niet in de gaten omdat het net even anders werkt dan in de Wiki beschreven staat (dat is de X-box versie lijkt me).quote:Fire69 schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 20:17:
[...]
Volgens mij heb je wel gewoon de locatie van je films aangegeven, maar ze nog niet naar je Library laten scannen?
If the world wouldn't suck, we'd all fall off | System specs
Reg. datum: 11 maart 2008
Zeer jammer dat alaska op deze manier word gereleased...
Djh is een zeer goede skinner.
"I have no time any more for XBMC."quote:Poeier schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 23:09:
If anyone wants to finish Alaska...
Zeer jammer dat alaska op deze manier word gereleased...
Djh is een zeer goede skinner.
Wat een drama... skinkoning _djh stapt er uit.
Reg. datum: 03 januari 2007
quote:Poeier schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 23:09:
If anyone wants to finish Alaska...
Zeer jammer dat alaska op deze manier word gereleased...
Djh is een zeer goede skinner.
Reg. datum: 11 maart 2008
http://xbmc.org/forum/showthread.php?t=57787quote:ferrytale1975 schreef op donderdag 10 september 2009 @ 11:06:
Hallo,
Ik gebruik de skin transparency daar kun je gebruik maken in het home menu van filmtrailers maar als ik daar op klik gaat hij niet dat menu van de filmtrailers in.
Weet iemand hoe ik dit kan oplossen?
Reg. datum: 04 februari 2002
maar als ik een andere skin pak dan doet mijn video osd het prima. dan kan ik met de muis op forward klikken enz.
maar in aeon hitch niet. ik kan wel op mijn keyboard de F indrukken en dan heb ik hetzelfde effect. maar de buttons van het osd zijn niet aanklikbaar
hoe zou ik dit kunnen wijzigen?
Superdeals vind je op DealExtreme!!!
Canon EOS 400D / Sigma 17-70 f/2.8-4.5 / Canon 50mm f/1.8 II / Tamron 55-200 f/4-5.6[/b]
Nu heb ik een opzet gemaakt met wat info en afbeeldingen, maar het is mij niet duidelijk hoe het in zijn werk gaat met een nieuw topic deel openen. Moet je dat nog melden bij een mod?
Met een hamer in je hand, kom je door het hele land | XBMC media center SVN Natty Narwal
Helaas krijg ik de rechte muis knop (muis) niet aan de praat om tijdens de film te kunnen pauzeren, etc.
Weet iemand wat ik hiervoor moet aanpassen? keymap.xml?
Ja het is idd hoog tijd...quote:alexkroeze schreef op zondag 13 september 2009 @ 14:28:
Ik vind het eigenlijk wel tijd worden voor een nieuw deeltje. we gaan al richting de 3800 reacties en de TS is ook niet wat je zegt actueel.
Nu heb ik een opzet gemaakt met wat info en afbeeldingen, maar het is mij niet duidelijk hoe het in zijn werk gaat met een nieuw topic deel openen. Moet je dat nog melden bij een mod?
Volgens mij kun je gewoon een nieuw topic aanmaken. Vervolgens moet je dan wel ff een mod benaderen om dit topic op slot te laten gooien. Wel belangrijk om een volledige en duidelijke TS te hebben, dus stuur me maar een DM als je hulp nodig hebt.
Ok dan ga ik mijn TS die ik vandaag in elkaar heb gezet online zetten en een mod vragen deze te lokken.quote:Bigfoot87 schreef op zondag 13 september 2009 @ 17:39:
[...]
Ja het is idd hoog tijd...
Volgens mij kun je gewoon een nieuw topic aanmaken. Vervolgens moet je dan wel ff een mod benaderen om dit topic op slot te laten gooien. Wel belangrijk om een volledige en duidelijke TS te hebben, dus stuur me maar een DM als je hulp nodig hebt.
Ok dan, we gaan verder in Deel 13
alexkroeze wijzigde dit bericht 13-09-2009 17:59 (10%)
Met een hamer in je hand, kom je door het hele land | XBMC media center SVN Natty Narwal
Hitcher gaat nu al zijn aandacht vestigen op het afmaken van Alaska en legt zijn huidige werkzaamheden als modder van Aeon neer. Hij heeft zelfs al een git draaien waarin een hoop dingen gefixed zijn. Verder brengt Djh PSD files uit van al zijn werk:quote:Poeier schreef op vrijdag 11 september 2009 @ 23:09:
If anyone wants to finish Alaska...
Zeer jammer dat alaska op deze manier word gereleased...
Djh is een zeer goede skinner.
http://www.xbmcfreak.nl/alaska-development-versie/
http://www.xbmcfreak.nl/
Spider.007 wijzigde dit bericht 14-09-2009 12:48 (38%)
---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate
Pagina: 1 2 3 4 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 last
Dit topic is gesloten.

