![]() ![]() | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
![]() |
jarnotjuh wijzigde dit bericht 05-07-2008 21:48 (200%)
Asus P5N-E - Core 2 Duo e6850 - 2048 MB PC6400 - XFX 8800GTS 640mb - Samsung Syncmaster 206BW
Diddle - Lvl 70 mage - Denial
GoT Index » Spielerij - Games & Discussies » Het Grote World Of Warcraft Topic - Deel 161
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 41 42 43 44 last
[Nieuw Topic] ![]() ![]() | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
![]() |
jarnotjuh wijzigde dit bericht 05-07-2008 21:48 (200%)
Asus P5N-E - Core 2 Duo e6850 - 2048 MB PC6400 - XFX 8800GTS 640mb - Samsung Syncmaster 206BW
Diddle - Lvl 70 mage - Denial
![]() | ||
| ||
![]() |
jarnotjuh wijzigde dit bericht 05-07-2008 21:49 (100%)
Asus P5N-E - Core 2 Duo e6850 - 2048 MB PC6400 - XFX 8800GTS 640mb - Samsung Syncmaster 206BW
Diddle - Lvl 70 mage - Denial
"Ok, I'll pull now, mana is your problem"
WoW Emeriss: Doomsayer priest, Pindle rogue, Calamity warrior
KillGhost - NE Rogue lvl 70, Dwarfski - Dwarf Paladin lvl 70 both @ Executus in the guild <eXistenZ>
zoals al vaker gezegd in de topics, maak een inschrijving voor MH/BT maar op het moment zelf naar Vashj gaanquote:Omega Supreme schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 13:41:
***
Het probleem is, dat als er BT/MH op het program staat er 40 aanmeldingen zijn en op de avond zelf er nog 10 man zegt wel op de reserve lijst te willen. Staat SSC/Vashj op het programma zijn er 15 aanmeldingen en moeten we eerst een haf uur roepen om er 10 bij te krijgen.
***
"War does not determine who's right - only who is left" | Kementari - lvl 70 d0rf priest @ Azjol-nerub
Deden we altijd al, op 't laatst besluiten waar we heen gaan. Probeem is dat we de laatste weken nog geen 15 man online (dwz; in de raid) hebben op raid dagen. De rest zijn casuals en vrienden van vrienden etc met te crap gear en geen interesse/kennis in PvE. Lage opkomst betekent steeds meer members verliezen, maw doodbloedende guild (zoals ik er helaas al veel te veel heb meegemaakt).quote:KillGhost schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 13:51:
Het is de periode van het jaar. Verder kan je "blinded" signups doen. Gewoon zeggen 25 man raid en ter plekke bepalen waar je heen gaat. Is de raid uitermate geschikt kan je voor vashj gaan. Zo niet kan je bijvoorbeeld ergens anders naartoe gaan zoals BT/MH.
WoW Emeriss: Doomsayer priest, Pindle rogue, Calamity warrior
Mja bij ons word je geacht met je main te komen, tenzij we erom vragen (tekort aan bepaalde class bijv, en dan nog alleen als je alt redelijke gear heeft). Magoed INCLUSIEF alts en friends 15 man, dan heb ik er al geen zin meer in, een fatsoenlijke raid wordt het dan een uur later nog niet.quote:Eveanna schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 14:25:
Bij osn ook.. Gister gewoon een attendance raid erop gezet... 13 Signups.. Kwam ik even online
27 Online, 3/4 kwart op Alts.. Lijkt wel alsof de mood weg is
WoW Emeriss: Doomsayer priest, Pindle rogue, Calamity warrior
Ik herken dit probleem. Vlak voor TBC was het met moeite een raid samenstellen. En opzich ook niet vreemd. Veel mensen spelen voor de items (sad but true) en dat is ook het enige wat voor ze telt, en aangezien er na TBC al je pre-TBC zo goed als afgeschreven was (op enkele trinkets/rings na) hebben niet veel van die "klasse" spelers nog zin om er tijd in te steken om vervolgens weer alles weg te gooien.quote:porn* schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 14:45:
[...]
Mja bij ons word je geacht met je main te komen, tenzij we erom vragen (tekort aan bepaalde class bijv, en dan nog alleen als je alt redelijke gear heeft). Magoed INCLUSIEF alts en friends 15 man, dan heb ik er al geen zin meer in, een fatsoenlijke raid wordt het dan een uur later nog niet.
Mood lijkt hier ook weg, en van de mensen die er nog wel zin in hebben zijn er inmiddels dus al een aantal weg. Ach was eigenlijk ook wel een beetje toen TBC aangekondigd werd, mss heeft 't wel met WOTLK te maken. Jammer alleen had nog wel e.e.a. in SP plat willen leggen
Ravencrest Laylah 70 BE Rogue - Shaynah 70 UD Warlock
Tot Outland kan je healen met elke spec, als je maar iets gear verzameld. Daarna kan je met instances runnen naar 70, of Elemental/Resto speccen om te kunnen levelen en healen.quote:daroy schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 14:59:
Ben me hier een beetje aan het vervelen op mijn werk, helaas blokt de firewall hier vrijwel alle WoW sites dus kan me niet echt inlezen over Shamans. Is het te doen om Resto te lvlen met een Shaman, ik moet het healen onder de knie hebben als ik richting de 70 kom. Of kan ik ook 5 mans healen met een niet Resto spec?
Trollimmie Mage (The Inner Circle - Trollbane)
Ik heb mijn shaman volledig resto geleveled, is het is dus erg goed te doen.quote:daroy schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 14:59:
Ben me hier een beetje aan het vervelen op mijn werk, helaas blokt de firewall hier vrijwel alle WoW sites dus kan me niet echt inlezen over Shamans. Is het te doen om Resto te lvlen met een Shaman, ik moet het healen onder de knie hebben als ik richting de 70 kom. Of kan ik ook 5 mans healen met een niet Resto spec?
Nordrassil: Level 70: PeterPrik (rogue) / Deschain (warlock) / SquidWardy (shaman) - Alts/Support: Dejager (hunter) / Bikkeltje (warrior)
Dragonmaw en samen levelen voor zo ver dit mogelijk is. Het is iig makkelijk bij party's zoekenquote:Nakashi schreef op dinsdag 01 juli 2008 @ 15:01:
[...]Ik wil iig weer naar een PVP server, voor de rest wat mixen met Nationaliteiten, zolang Engels maar de meest gangbare taal is. Vanavond maar eens kijken waar ik "start".
daroy wijzigde dit bericht 01-07-2008 15:32 (10%)