Hoofdcategorieën
Device Settings
Topicacties

[Feat] Blogupdates per dag

Pagina: 1

Nieuw Topic
Ruudjah.BeginRem();
Berichten: 1.722
Reg. datum: 24 november 1999

In het blogpost overzicht heb je een lijst van de laatste updates per blog. Wat mij handig lijkt om te zien, is een lijst van de laatste blogposts (dat is anders dan een lijstje met de laatste updates). Net als het nieuws dus, waar je per dag de blogposts (nieuwsberichten) ziet die geschreven zijn.

Ik merk namelijk, ondanks dat ik dat lijstje met de laatste updates redelijk volg, ik interresante posts mis. Als ik namelijk 2 dagen niet op dat lijstje heb gekeken, en UserX heeft inmiddels 3 posts geschreven, dan vallen mij die eerste twee posts niet op. De laatste post natuurlijk wel.

Ik ging er eerlijk gezegd vanuit dat dat lijstje zo werkte, tot ik op één of andere manier veel meer (interresante) posts ontdekte.

Kunnen jullie dit veranderen/een link maken naar een dergelijk lijstje?

Catch (ModException ex) { if (mod.IsRemovingMessages) Ruudjah.BeginRemove();

MATERIALISE!

Dat lijstje was er eerst. Elke laatste nieuwe blogpost werd in het overzicht weergegeven.. totdat een bepaalde user * kuch * in 1 nacht het hele lijstje vol had staan :p

Pong is probably the best designed shooter in the world.
It's the only one that is made so that if you camp, you die.

Berichten: 7.144
Reg. datum: 29 november 2004

En hoe moeilijk is het eigenlijk om als je een blog gelezen hebt even de link onderaan naar het vorige blog te checken of je die al gelezen hebt?

Without order nothing can exist - without chaos nothing can evolve
Never forget that only dead fish swim with the stream

Ruudjah.BeginRem();
Berichten: 1.722
Reg. datum: 24 november 1999

Dan kan je dus alle blogs door gaan klikken. Dat != usability.

Catch (ModException ex) { if (mod.IsRemovingMessages) Ruudjah.BeginRemove();

Ja, ik haat jou ook :w
Berichten: 27.157
Reg. datum: 01 juli 2001

Mjah, tis of het een, of het ander :P

Maar misschien kan rob_erwt een pagina inelkaar hoesten die gewoon alle blogs op id geeft ofzo.

God, root, what is difference? | Talga Vassternich | IBM zuigt


Acties:


crisp
Devver / Moderator Devschuur®
Proud Daddy™
Berichten: 38.020
Reg. datum: 24 februari 2000

Je zou de 'Updates' header kunnen laten doorlinken naar een pagina die geen filtering doet...
What does this button do?

Als ik eerlijk ben, mis ik zo'n overzichtje eigenlijk ook wel... :) De manier die crisp beschrijft, lijkt me het handigst.

Ik heb het in Devtrack gezet: http://devtrack.tweakers.net/view.php?id=3603 Nu hij daar staat, sluit ik deze eerst dicht. :)

Never underestimate the power of stupid people in large groups

Pagina: 1



Dit topic is gesloten.


VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011