Gathering of Tweakers

Quicksearch
Panasonic Plasma 8, 80, 85, 800 en 850 serie - Deel 2
http://img172.imageshack.us/img172/8496/panasonicbanneruv7.png
TypenummersPZ800PZ85PZ80PX80PX8
Afbeeldingenhttp://www.panasonic.nl/_images_fromlwe/A18863/klein.jpghttp://www.panasonic.nl/_images_fromlwe/A18898/klein.jpghttp://www.panasonic.nl/_images_fromlwe/A18919/klein.jpghttp://www.panasonic.nl/_images_fromlwe/A18961/klein.jpghttp://www.panasonic.nl/_images_fromlwe/A18989/klein.jpg
Formaat, Res.50", 1920x1080
42", 1920x1080
46", 1920x1080
42", 1920x1080
50", 1920x1080
46", 1920x1080
42", 1920x1080
42", 1024x768
37", 1024x720
50", 1366x768
42", 1024x768
37", 1024x720
Prijzen50", ¤2328
42", ¤1784
46", ¤1729
42", ¤1344
50", ¤2059
46", ¤1599
42", ¤1229
42", ¤899
37", ¤799
50", ¤1274
42", ¤834
37", ¤792
Wattage Max(Norm)50", 495 (450)
42", 385 (324)
46", 470 (387)
42", 385 (324)
50", 495 (450)
46", 470 (387)
42", 385 (324)
42", 255 (215)
37", 235 (189)
50", 355 (298)
42", 255 (215)
37", 235 (189)
Contrast30.000:130.000:130.000:115.000:110.000:1
Gradaties5.1205.1205.1204.0963.072
Inteligent Frame & Real CinemaJaJaNeeNeeNee
Digital Cinema Color & Deep ColorJaNeeNeeNeeNee
VRealPro3Pro3Pro333
HDMI43332
Scart22222
VGAJaJaJaJaNee
SPDIF (+DD)Ja (Plus)JaNeeNeeNee
Memory CardAVCHD, MPEG2,
HD-JPEG
HD-JPEGHD-JPEGHD-JPEG-
Teletekst2000150015001000500

Veel Gestelde Vragen
Pioneer/PanasonicDe beste plasma schermen worden door Pioneer gemaakt, deze zijn echter een stuk duurder dan de Panasonic schermen en niet heel erg veel beter. De Pioneer schermen zijn vooral beter in de zwarting (Pioneer G8 was al beter, G9 helemaal), 24p weergave, deļnterlacing en kijkhoek. Alle technieken van Pioneer worden in volgende generaties gebruikt voor Panasonic panelen en Pioneer gaat panelen van Panasonic afnemen.
LCD/PlasmaMede dankzij de consumentenbond heeft plasma een negatief imago. Vooral in het begin waren er erg veel problemen met inbranden en energieverbruik. De huidige generatie schermen doet het een stuk beter, metname op het gebied van inbranding, maar ook qua energieverbruik. De volgende generatie gaat een grote inhaalslag maken op het energievlak. Op deze twee punten doet plasma voorlopig nog steeds onder voor LCD.

Qua kijkhoek wint plasma als er een enkele glasplaat (Pioneer) gebruik wordt en zelfs met dubbele glasplaat is de kijkhoek van een Plasma eigenlijk beter. De hoek waaronder het beeld nog echt acceptabel is (niet de opgegeven hoek) is een stuk hoger.

Qua echt contrast, is een plasma onoverwonnen. Let op dat je geen dynamisch contrast met werkelijk contrast gaat vergelijken.

Qua kleurechtheid is een plasma stukken beter, desondanks dat een LCD scherm in de winkel soms er uit lijkt te springen komt dit meestal door de overdreven kleuren. Bijna alle schermen staan standaard op overdreven kleuren. Een Panasonic plasma is erg eenvoudig (cinema stand, contrast op 50%) op een bijna correcte kleurweergave te krijgen.

Ghosting/trailing/response tijd is bij een plasma eigenlijk niet van toepassing.
Grootte/AfstandSchermgrootte is nogal persoonlijk en afhankelijk van de afstand en content waar je naar kijkt. Om de details van HDTV waar te kunnen nemen zal de grootte verhoogd moeten worden of de afstand verkleint. Als we kijken naar het punt waar je ogen alle details kunnen waarnemen dan is op 3 meter afstand de ideale grootte voor SD content 37", voor 720 materiaal 50" en voor 1080 materiaal 75". Als we kijken naar het punt waar je ogen meer details dan het formaat er onder waarnemen dan is op 3 meter afstand nog voordeel voor 720 materiaal bij 46" en bij 1080 materiaal 70"
FullHD/HDreadyNa bovenstaand verhaal zal duidelijk worden dat voor de meesten onder ons FullHD eigenlijk geen enkel voordeel zal bieden, echter is door de resolutie van deze schermen 1:1 pixelmapping mogelijk voor 1080p bronnen. (zie Overscan/Pixelmapping)
TransportDoordat een plasma een glasplaat bevat kan transport het beste verticaal gebeuren. Als je erg voorzichtig bent is horizontaal transporteren ook mogelijk.
AansluitenOver het algemeen is dit de beste volgorde bij het kiezen van een aansluiting:
HDMI
VGA
Component
RGB
SVIDEO
Composiet
Burn InEen plasma heeft vooral in de eerste branduren de meeste kans op inbranding en kleurverschillen. De Panasonic schermen hebben een erg actieve pixelshift functie waardoor inbranding bijna niet mogelijk is in enkele uren. Persoonlijk vind ik het dan ook voldoende om rekening te houden met balken de eerste 200 uur, kijk niet achter elkaar naar content met balken, dit om eventuele verkleuringen te voorkomen.

Wat extra informatie hierover en een goede beschrijving van image retention en screen burn.

En er is een DVD om de TV de eerste uren te laten "inspelen". Met name de eerste 200 uur op 40% contrast.

Komt erop neer dat het gewoon een dvdtje is (NTSC) die om de 10 seconden een ander kleurtje op je scherm zet, volledig scherm, in gradaties (niet vloeiend, gewoon om de 10 seconden een donkerder/lichtere versie ervan). Zo gemaakt dat hij 16uur lang kan loopen, zonder dat je DVD iets speciaal moet ondersteunen.
InterlacingInterlacing is een techniek waarbij beeldlijnen over twee frames verdeeld worden, een frame bevat de even en een frame bevat de oneven beelden. Deļnterlacing is niet de sterkste kant van de VReal engine van Panasonic. Interlaced signalen worden gebruikt bij SD (576i) en 1080i HDTV. Veel dvdspelers hebben de mogelijkheid om te deļnterlacen en kunnen een progressive signaal uitsturen. Digitale tv STB's sturen eigenlijk altijd een interlaced signaal uit, 720P HDTV uitgezonderd. Sommige AV versterkers kunnen ook deļnterlacen.
ScalingOmdat plasma's en LCD's een vast aantal pixels hebben is het niet mogelijk om beeldvullend/het complete frame te kijken zonder deze om te zetten naar het correcte aantal pixels. Hiervoor word een scaler gebruikt. De VReal engine van Panasonic is een erg goede scaler, beter dan de meeste welke in de tv's aangetroffen worden. Scalers van HQV en ABT zijn de absolute top net als PureVideo/Avivo/CoreAVC processing op de PC. Faroudja en Pioneer scaling lijken hetzelfde resultaat te geven als de VReal engine.
Overscan/PixelmappingOverscan is een overblijfsel uit het CRT tijdperk. Door blooming en productieverschillen varieerde de weergegeven beeldgrootte. Om deze marge te compenseren werd er tot 10% marge aangehouden. Indien je tv overscanned zie je dus een gedeelte van de content niet en vaak zit er in de content ook al een marge waardoor je als je tv niet overscanned een gedeelte zwart ziet. 1:1 Pixelmapping zorgt ervoor dat elke pixel van de content ook echt een pixel op je scherm is, indien overscan aanstaat kan dit dus niet. Heeft de content compensatie voor overscan dan zie je dus bij het uitzetten van overscan zwarte randen. Als je een computerbeeld weer wilt geven en je overscan staat aan mis je dus een stuk van je scherm. De HDMI ingang van de Panasonic schermen heeft alleen ondersteuning voor 480/576/720/1080 resoluties. Indien je scherm dus niet native een van deze resoluties is moet er dus gescaled worden, hierdoor verlies je scherpte en zal vooral tekst er minder goed uitzien. Ook is overscan (beeldscan in je menu) alleen uit te schakelen op de 1080p schermen. Via het servicemenu is wel het percentage overscan aan te passen, ook op de HDReady toestellen.
LipsyncDe tv heeft een bepaalde tijd nodig om het beeld te verwerken. Hierdoor krijg je een delay in het beeld tenopzichte van de audio, dit is niet erg als je de audio van de tv als input gebruikt, maar als je DTS of Dolby Digital gebruikt gaat het geluid rechtstreeks naar je versterker. Met HDMI 1.3 geven alle apparaten de delay tijd door en hoef je dus nooit handmatig te syncen. Handmatig syncen is bijna niet te doen, we hebben het namelijk over miliseconden, Je hersens nemen het verschil wel waar, maar dit met de hand corrigeren is bijna onmogelijk.
IFCIntelligent Frame Creation maakt een extra frame per 5 frames voor een vloeiendere weergave.
Deep Color36 bit's kleuren voor sommige Blueray en HDDVD's. (16 miljoen -> 69 miljard)
HDMI 1.3Sinds 1.3:
  • Lipsync
  • Deep Color
  • Verbetering in de aansturing van andere apparaten (bijvoorbeeld de versterker automatisch laten omschakelen als je de tv op een andere input zet.
  • TrueHD en DTS-HD.
Sinds 1.2:
  • SACD (DSD), als de dac's van je versterker beter zijn dan die van je speler dan kun je nu ook via HDMI het signaal digitaal versturen, voorheen was dit alleen mogelijk via iLink en Denonlink.
Sinds 1.1:
  • DVD-Audio, als de dac's van je versterker beter zijn dan die van je speler dan kun je nu ook via HDMI het signaal digitaal versturen, voorheen was dit alleen mogelijk via iLink en Denonlink.
Game ModusDe her en der besproken game modus zit alleen op amerikaanse modellen.
24P1080p materiaal is over het algemeen 24 frames per seconden. De Pioneer schermen kunnen 24 frames per seconde weergeven, Panasonic gebruikt een pulldown methode voor weergave.
Real CinemaReal Cinema is een techniek om judder te verminderen bij de pulldown van 24p content.
Hotel ModeHotel = -/V (op tv) + 3x AV (op afstandsbediening)

Met behulp van de Hotel mode kun je enkele standaard instellingen wijzigen.
Je moet hiervoor de Hotel Mode op ON zetten (Hotel menu: [-/V] knop op de TV ingedrukt houden en gelijktijdig 3x de AV knop op de afstandsbediening indrukken).

Ongevaarlijk zijn de volgende opties:
  • - Initial INPUT. Als je de TV aan zet maakt deze standaard gebruik van de analoge tuner. Kijk je alleen via digitale kabel decoder die je op een HDMI, Scart of component ingang hebt aangesloten, dan kun je hier instellen dat bij het aanzetten van de TV niet de analoge tuner selecteerd wordt, maar de HDMI, Scart of component ingang.
  • Initial VOL level. Het volume level dat de TV gebruikt bij het aanzetten. Loopt je geluid altijd via je surround set, dan kun je deze op 0 zetten.
  • Maximum VOL level. Handig als je kleine kinderen hebt. Je kunt hiermee nl. instellen hoe hard de TV kan.
  • Initial POS. Het analoge kanaal dat standaard geselecteerd wordt bij analoge ontvangst. Kijk je vaak naar RTL4, dan kun je deze op 4 zetten zodat kanaal 4 direct geselecteerd wordt op het moment dat je de TV aan zet. (Alleen nuttig wanneer je analoog kijkt).
Gevaarlijke opties (DUS NIET GEBRUIKEN!)
Als je de Remote lock of de Button lock aan zet, dan kun je NIET meer in het hotel menu komen. Je kunt deze wijzigingen dan dus NIET meer ongedaan maken, dit kan enkel een service monteur!
  • Remote lock. Zorgt er voor dat je je afstandsbediening niet meer kunt gebruiken.
  • Button lock. Zorgt er voor dat de knoppen op de TV niet meer werken.
http://img152.imageshack.us/img152/9783/hotelmodepanaqd4qb4.jpg
Service MenuService = -/V (op tv) + 3x 0 (op afstandsbediening)

Met de toets 1 of 2 kom je in de menu's. En dan met 3 en 4 in de submenu's.
Wanneer je een keer op 1 hebt gedrukt, komt er een ander balkje waar de cijfers voor staan.
Ja kan het veranderen van FC naar EF en rood in nu wel mooier, 'echt' rood.
Uit het menu kom je gewoon met de exit-knop
http://img242.imageshack.us/img242/8483/servicetj5.png
BalkenDe banen/balken die je ziet bij aspect ratio 4:3 heten in het Nederlandse menu ‘zijpanelen’.
Deze kunnen in het menu op grijs of zwart worden gezet.
Analoog/Digitenne/Satteliet/DigitaalKwalitatief gezien staan deze reeds in de juiste volgorde, maak zelf een afweging naar de hand van de prijs en het gebruiksgemak.

Interessante Links

Asus P5K, Q6600@3GHz, 4GB, Jetway 8800GT (680/1700/2000), CM Stacker 830, Tagan TG530-U22, NEC 7200S, 500 GB, Iiyama E1900S-B2, VISTA SP1 (3DMark06 13083), XP SP3, OSX 10.5.3

Probeer dit topic leesbaar te houden, niemand vind het interresant of je plasma besteld/geleverd is.

Voor aanbiedingen zijn speciale topics en iedereen kan in de pricewatch/kieskeurig of bellen naar IT's/Media Markt voor prijzen.

Lees de hele startpost, het hele topic, gebruik google, de panasonic site en wikipedia voor je een vraag stelt.
quote:
voodooless schreef op dinsdag 27 mei 2008 @ 12:05:
[modbreak]Kunnen we aub dingen over webshops levertijden en garantiebepalingen elders afhandelen? Dit soort dingen kun je prima zelf uitzoeken door even zelf te zoeken of gewoon te bellen. Zelfde geldt ook over de leverstatus van je scherm. We hoeven echt niet te weten dat je nog 3 uur op je werk moet zitten tot je hem kan uitpakken ;)[/modbreak]

|sWORDs| wijzigde dit bericht 31-05-2008 23:36 (137%)

Asus P5K, Q6600@3GHz, 4GB, Jetway 8800GT (680/1700/2000), CM Stacker 830, Tagan TG530-U22, NEC 7200S, 500 GB, Iiyama E1900S-B2, VISTA SP1 (3DMark06 13083), XP SP3, OSX 10.5.3

mooie OT, misschien een idee om ook wattages erbij te zetten. om zo te zien wat elk toestel gebruikt. excuses zie dat ik eroverheen heb gekeken. dus onderstaande vraag is ook meteen beantwoord.

ben er trouwens nog steeds niet achter of er ook veel verschil is in stroomverbruik tussen de 42 en 46 pz80 bv. of dat dat bijna verwaarloosbaar is. zal wel iets meer gebruiken neem ik aan. maar aangezien bij plasmas met name de hoeveelheid pixels het verbruik bepaalt en de pixels gelijk zijn vroeg ik me dit af.

helaas heeft pana alle gegevens van de website afgehaald.


misschien wel leuk om een stukje stroomverbruik aan te maken en daarbij te vermelden dat uit de benchmark van t.net een gemiddeld verbruik van 208 watt werd vastgesteld.

ik heb even berekend (zal in de werkelijkheid wel neit zo simpel liggen) dat dit bijna 55% van de wattage is die door panasonic wordt aangegeven (384watt)

dus misschien kan dit als een soort van een regel voor benadering gebruikt worden van het gemiddeld verbruik.

dangerpaki wijzigde dit bericht 31-05-2008 23:47 (37%)

 
klopt het dat men de mindere de-interlacing van de panansonic opzij gezet worden door gewoon dvd's te bekijken via pakweg een PS3?

en de panasonics pz85 en pz800 kunnen toch ook 24 frames per seconde weergeven zonder pulldown?
http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/29772532

E-rikootje wijzigde dit bericht 01-06-2008 00:03 (13%)

info@huureenprojector.com

Wat betkend het 'HD ready met 1080p beeldverwerking' eigenlijk?
Ik heb er een 1080p film naar gestreamed, speelt hij gewoon af.
Is dat alles? Dat hij hem kan DOWNscalen naar 720p?

Ik ben niet lui. Ik bespaar energie

Sowieso schrijf je zo!
Berichten: 4711
Reg. datum: 19 februari 2001

@thereddevilNL: ja

@e-rikootje: ja en ja

Great Minds think alike!
I was born like this, i had no choice. I was born with the gift of a golden voice.

quote:
dus: wat men in de inleidende post zegt over 24p is dan verkeerd? http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/30163884
namelijk: "1080p materiaal is over het algemeen 24 frames per seconden. De Pioneer schermen kunnen 24 frames per seconde weergeven, Panasonic gebruikt een pulldown methode voor weergave."

dit is verkeerd dan???

info@huureenprojector.com

Poepen = ultieme ontspanning
Berichten: 8209
Reg. datum: 30 januari 2000

Nee. 1080/24p weergave heeft twee elementen, de 1080 resolutie (en bij een 720 display wordt dat natuurlijk niet op 1080 weergegeven, lijkt me logisch) en het 24-frames deel. Dat laatste is wat lastig voor schermen en er wordt dus vertaald naar een frequentie die het scherm gebruikt, wat pulldown genoemd wordt. Zegt dus nog vrij weinig.

Join het Front Anti-Liev!
LTS-zwakstromers met een 3 voor Nederlands zeggen liev!

Borgoth: Vrouwen kunnen gewoon niet lang genoeg hun mond houden om de benodigde druk op te kunnen bouwen voor een scheet. Dat is de enige reden.

Nu weg ....
Berichten: 4379
Reg. datum: 19 december 2003

Dit stond nog [url=tweakernick in "Panasonic Plasma 8, 80, 85, 800 en 850 s..."]in het vorige topic[url]
quote:
tweakernick schreef op zaterdag 31 mei 2008 @ 14:54:
Kwam net een mooi verhaal op HTforum tegen
quote:
Het verhaal wat op HTForum stond
Ik heb mijn ogen net droog gekregen...na 3 maanden kwijlen naar foto's op het internet
van de 50pz800 en elke discussie op dit forum gevolgd te hebben, is nu enkel nog een verdoofd gevoel van ongeloof over ...

Van begin Maart keer op keer weer moeten horen dat de levering is uitgesteld. Staat
nu op halverwege augustus!

Vandaag bij correct, jawel, de 42pz800......
E'en ding werd me direct duidelijk, de 50 Inch zal 8'' lelijker zijn dan deze....
Zeer teleurstellend! Ze hebben een make-up spiegel onder het scherm geplaatst!!!!!!!

En het zit er ook nog zo gebobbeld en verbogen onder geplakt dat de fabricage datum
van het toestel omstreeks de aardbeving moet hebben gelegen....

Een inferieure behuizing, en dat voor het Pani topmodel. Ze zijn nog net de gouden
randjes vergeten met de wit zandstenen voet in de vorm van een Romeinse pilaar. Maak
je eindelijk een beter scherm, laat je een blinde chinees de behuizing van Napeleense vuiln
iszakken in elkaar freubelen! Het is dat ze de spiegel in een hoek hebben geplaatst,
anders zou je kamerlicht ook nog eens recht in je ogen gereflecteerd worden.

Vervolgens lees je op de Amerikaanse forums dat de THX mode echt geweldig is�..
en natuurlijk zal dit niet op de Europese modellen komen.

Ieder zijn smaak en meug, maar ik ga meer geld neerleggen voor de Pioneer.
Ik wilde hier eventjes op reageren;
Deze overspannen post op HTForum gaat over de voet die bij het scherm wordt geleverd. Verder vertelt die overspannen post helemaal niets over het scherm zelf.

Dat iemand zoveel misbaar kan maken, en zoveel tekst kan neerknallen, terwijl die het alleen maar over die voet heeft vind ik nogal behoorlijk overdreven ... want als je de voet niet bevalt hang je hem toch gewoon aan de muur ?

Overigens is zo'n post er ook een mooi voorbeeld van dat je posts op forums goed moet lezen, en goed moet kijken waar het over gaat. Deze post op HTForum is bv. veel tekst, zonder dat er er eigenlijk wat aan hebt (tenzij het design van de beeldscherm-voet een halszaak vindt ;) ).

En overigens: Design van iets is sowieso een persoonlijke beleving :)
 
Een plasma hoort zowieso aan de muur te hangen.

Al die voeten zorgen er juist voor dat je alsnog de illusie hebt dat er een bakbeest in je kamer staat. Aan de muur is een plasma ineens een stuk minder aanwezig.
 
In het vorige topic is ook mijn vraag over qsix.eu verdwenen, de prijs van 1299 voor de 42pz85 is zeer aantrekkelijk, maar de vraag is of het een echt NL model betreft, dat zal ik nog navragen. Iemand ervaringen (gehoord) mbt dit bedrijf en panasonic?

Asus P5B Dlx - C2D E6600@3,0Ghz - 4x1GB Kingston/Corsair RAM - Asus Radeon XT1950Pro - Hauppauge PVR500mce - WD Raptor 150GB - Maxtor Maxline III 300GB - MacBook Pro C2D 2,33

quote:
Hillie schreef op zondag 01 juni 2008 @ 01:26:
Nee. 1080/24p weergave heeft twee elementen, de 1080 resolutie (en bij een 720 display wordt dat natuurlijk niet op 1080 weergegeven, lijkt me logisch) en het 24-frames deel. Dat laatste is wat lastig voor schermen en er wordt dus vertaald naar een frequentie die het scherm gebruikt, wat pulldown genoemd wordt. Zegt dus nog vrij weinig.
ok dus de panasonics gebruiken allemaal pulldown en wat in de inleiding staat klopt wel...en MIG29 is verkeerd door te bevestigen dat pana geen pulldown gebruikt...?
En wat doen de pioneers dan anders voor dat 24-frames gedeelte als pioneer geen pull down gebruikt? maw wat is het GROTE verschil tss de pulldown van de panasonics voor 24p en de techniek die pio gebruikt voor hun 24p?

http://forum.blu-ray.com/...p=638326&postcount=30
hier zegt men dat de (amerikaanse 800-reeks) native 24p gebruikt, en de rest 3:2 pulldown, maar bij ons in europa, gebruikt men ook native 24p voor de PZ85 (dus 2:2 pulldown on the 24fps, displaying it at 48Hz), of vergis ik mij?
http://www.avsforum.com/a...p?p=13356688#post13356688
ook hier zegt men dat de europese modellen 2:2 pulldown doen, wat beter is dan 3:2 precies...kan iemand uitleg geven of dit waar is voor alle europese modellen en wat het voordeel is van zo een pulldown en het verschil met de techniek dat pioneer gebruikt??????????

E-rikootje wijzigde dit bericht 01-06-2008 12:02 (34%)

info@huureenprojector.com

Goed werk swords! Ziet er erg netjes uit!

Misschien nog dat plaatje toevoegen over de kijkafstand/hd/schermgrootte?

www.carina-avensisclub.nl

Berichten: 645
Reg. datum: 08 februari 2002

Voor mij zou de voet wel het verschil kunnen uitmaken. Niet iedereen kan of wil zijn scherm aan de muur hangen. Ik verander zowat elk jaar de inrichting van mijn huiskamer en ben blij dat mijn 40 inch scherm op een draaibaar en verrijdbaar kastje staat. Ik zit nu te denken aan een nieuw scherm, twijfel tussen een aantal opties, maar wil zeker een draaibare voet. En als die echt foeilelijk is, ga ik er echt niet jarenlang naar zitten kijken omdat het scherm zelf wel goed is.
Er wordt wel eens een vergelijking met een auto gemaakt, die niet mooi hoeft te zijn als je er maar lekker in zit en rijdt. Maar naar je auto zit je niet de hele avond te kijken, naar je televisie wel.
 
quote:
SayWhatAgain! schreef op zaterdag 31 mei 2008 @ 15:08:
Voor de mensen die nog op zoek zijn naar een goedkope webshop, maar wel on site service: ik heb hem net besteld bij QSix (supradictus van Ebay), daar heb ik goede ervaringen met de levering van m'n Dell monitor mee. Ook biedt hij de mogelijkheid tot verlengde garantie. Hij heeft alleen de TH-42PZ85 maar wel voor 1299E, om de shop te bekijken moet je even een account aanmaken.
Mijne komt komende week :)
quote:
StanTheMan schreef op zaterdag 31 mei 2008 @ 17:19:
[...]

mooie prijs, wat zijn de verzendkosten? En de vraag is of de on-site service iets is wat hij zelf verzorgt (en dus verloren gaat bij faillissement), of dat het echt een officieel panasonic NL model is met 2 jaar garantie via panasonic. In het laatste geval ben ik ook erg geinteresseerd..
De garantie is bij Panasonic, dat gaat via Ecare. De verzendkosten zijn voorzover ik weet inclusief, ik heb alleen via mail contact gehad. Maar als ik op de site bestel, komt er niets aan verzendkosten bij zo te zien.

Mezelf gequote om vraag antwoord duidelijk te maken, uit vorige topic

Specs || Blog || PS3 Games: Burnout Paradise/RSV2/NFS Pro Street/GTA IV/MotorStorm/Uncharted/Ratchet&Clank

Poepen = ultieme ontspanning
Berichten: 8209
Reg. datum: 30 januari 2000

quote:
E-rikootje schreef op zondag 01 juni 2008 @ 11:01:
[...]

ok dus de panasonics gebruiken allemaal pulldown en wat in de inleiding staat klopt wel...en MIG29 is verkeerd door te bevestigen dat pana geen pulldown gebruikt...?
En wat doen de pioneers dan anders voor dat 24-frames gedeelte als pioneer geen pull down gebruikt? maw wat is het GROTE verschil tss de pulldown van de panasonics voor 24p en de techniek die pio gebruikt voor hun 24p?

http://forum.blu-ray.com/...p=638326&postcount=30
hier zegt men dat de (amerikaanse 800-reeks) native 24p gebruikt, en de rest 3:2 pulldown, maar bij ons in europa, gebruikt men ook native 24p voor de PZ85 (dus 2:2 pulldown on the 24fps, displaying it at 48Hz), of vergis ik mij?
http://www.avsforum.com/a...p?p=13356688#post13356688
ook hier zegt men dat de europese modellen 2:2 pulldown doen, wat beter is dan 3:2 precies...kan iemand uitleg geven of dit waar is voor alle europese modellen en wat het voordeel is van zo een pulldown en het verschil met de techniek dat pioneer gebruikt??????????
Je zegt het zelf al: 3:2 pulldown of 2:2 pulldown, het blijft allemaal pulldown heten. Zonder meer info (die jij nu wel geeft) zegt het woord pulldown alleen niets. Het heet verder allemaal pulldown, ook wat pioneer doet, maar zij hebben hoogstwaarschijnlijk al tijden betere algoritmes in hun tv's gebakken, waar de rest dit nu begint te volgen.

Maar ga eens kijken naar het scherm met een goede 24p bron, dan kun je zien of het je bevalt of niet. Dat geneuzel op het internet is vaak meer napraterij en specgeilerij dan iets anders. Je eigen oren en ogen zijn de beste raadgevers.

Join het Front Anti-Liev!
LTS-zwakstromers met een 3 voor Nederlands zeggen liev!

Borgoth: Vrouwen kunnen gewoon niet lang genoeg hun mond houden om de benodigde druk op te kunnen bouwen voor een scheet. Dat is de enige reden.

Nu weg ....
Berichten: 4379
Reg. datum: 19 december 2003

quote:
Hillie schreef op zondag 01 juni 2008 @ 13:41:
[...]


Je zegt het zelf al: 3:2 pulldown of 2:2 pulldown, het blijft allemaal pulldown heten. Zonder meer info (die jij nu wel geeft) zegt het woord pulldown alleen niets. Het heet verder allemaal pulldown, ook wat pioneer doet, maar zij hebben hoogstwaarschijnlijk al tijden betere algoritmes in hun tv's gebakken, waar de rest dit nu begint te volgen.

Maar ga eens kijken naar het scherm met een goede 24p bron, dan kun je zien of het je bevalt of niet. Dat geneuzel op het internet is vaak meer napraterij en specgeilerij dan iets anders. Je eigen oren en ogen zijn de beste raadgevers.
Als je nu gewoon eventjes zoekt naar de betekenis van het woord pull-down, want dat is een algemeen bekende term in de video-wereld, en die gewoon goed is gedocumenteerd. Overigens lijkt de techniek die in TV's wordt gebruik eerder op pull-up dan op pull-down ;)

Nu jij weer ...
 
quote:
Hillie schreef op zondag 01 juni 2008 @ 13:41:
[...]


Je zegt het zelf al: 3:2 pulldown of 2:2 pulldown, het blijft allemaal pulldown heten. Zonder meer info (die jij nu wel geeft) zegt het woord pulldown alleen niets. Het heet verder allemaal pulldown, ook wat pioneer doet, maar zij hebben hoogstwaarschijnlijk al tijden betere algoritmes in hun tv's gebakken, waar de rest dit nu begint te volgen.

Maar ga eens kijken naar het scherm met een goede 24p bron, dan kun je zien of het je bevalt of niet. Dat geneuzel op het internet is vaak meer napraterij en specgeilerij dan iets anders. Je eigen oren en ogen zijn de beste raadgevers.
ah k, en heb ondertss via reacties op andere forums gezien dat een 2:2 pulldown beter is dan een 3:2 pulldown...dat het resultaat in zo'n pulldown leidt tot geen judder....dat is dus wat de pz's allemaal doen?
Dus dat is waar er zoveel over gezeverd wordt enzo of forums: of de nieuwe pana's al dan niet 2:2 of 3:3 pull down doen ą la Pioneer? (ik kan mij vergissen)
en met native 24p weergave bedoelt men ook zulke pulldown?

info@huureenprojector.com

Kennis is macht
Berichten: 1640
Reg. datum: 12 oktober 1999

24p op G11 is volgens mij gewoon 4:4 pulldown (oftewel geen judder zoals de Pioneer)
quote:
OK, here it is from Panasonic - are you ready:

ALL the 2008 sets (bar the entry-level 50hz LCDs, which use 2:2) use 4:4 pulldown for 24fps.

In addition, those 85/800 sets mentioned above (ie all 800 sets plus 85 series plasmas) use Intelligent Frame Creation, which interlaces new frames (ie isn't just a repeat on a 4:4 pulldown) with the aim of creating an even smoother picture. This IFC can be switched on or off as you prefer.
http://whathifi.co.uk/forums/t/8401.aspx?PageIndex=2

Core2duo6600 - Asus P5W-DH - 2GB PC6400 OCZ Xtc Dual Kit - MSI Geforce 7900GT passive - LSI Megaraid 320-2E 128MB/BBU - 4xMaxtor Atlas II 15k 36 GB RAID0 - Benq 1655 - Sony CPD-420GS - Antec P180B met NeoHE550W

quote:
StanTheMan schreef op zondag 01 juni 2008 @ 10:49:
In het vorige topic is ook mijn vraag over qsix.eu verdwenen, de prijs van 1299 voor de 42pz85 is zeer aantrekkelijk, maar de vraag is of het een echt NL model betreft, dat zal ik nog navragen. Iemand ervaringen (gehoord) mbt dit bedrijf en panasonic?
Die is door een mod weg gehaald en als je mijn tweede post leest dan weet je waarom.

Asus P5K, Q6600@3GHz, 4GB, Jetway 8800GT (680/1700/2000), CM Stacker 830, Tagan TG530-U22, NEC 7200S, 500 GB, Iiyama E1900S-B2, VISTA SP1 (3DMark06 13083), XP SP3, OSX 10.5.3

Berichten: 71
Reg. datum: 31 maart 2008

Zit er ook een screensaver functie op deze plasma's?
Er staat wel eens wat op pauze hier (dreambox en popcorn hour).
 
is er al koffie?

Uit het vorige topic:
quote:
Cornholio01 schreef op zaterdag 31 mei 2008 @ 21:01:
[...]
Bij mij zat er een soort electrisch/componenten schema bij wat alleen in het Italiaans was, verder is alles (bij elke Pana) multi-talig.Vandaar dat ik denk dat de mijne uit Italia komt. ;)
Dat schema zat er bij mij ook bij. Maar gezien het feit dat er ook giga veel talenboekjes bij zaten, heb ik daar dus geen acht op geslagen. Sterker nog: die is al met het oud papier mee :)

Better days are coming... They are called SATURDAY and SUNDAY :)

Poepen = ultieme ontspanning
Berichten: 8209
Reg. datum: 30 januari 2000

quote:
G_M_C schreef op zondag 01 juni 2008 @ 13:49:
[...]


Als je nu gewoon eventjes zoekt naar de betekenis van het woord pull-down, want dat is een algemeen bekende term in de video-wereld, en die gewoon goed is gedocumenteerd. Overigens lijkt de techniek die in TV's wordt gebruik eerder op pull-up dan op pull-down ;)

Nu jij weer ...
Tja, overal staat "x:y pulldown" (en x en y kunnen hetzelfde zijn). Ik bedoelde overigens niet te zeggen dat puldown an sich vaag is, maar dat alleen stellen dat er pulldown toegepast wordt weinig toevoegt. Waarom het pulldown genoemd wordt? Het verbaast me soms ook, want pullup lijkt me ook een handiger term. Maar ja, soms zit je met een historie in een vakgebied. :) De techniek is eenvoudig terug te vinden, maar de diverse fabrikanten hebben rondom de basis wellicht wat meer gedaan, om betere resultaten te krijgen. Daar zul je minder snel over lezen, want da's gewoon een stukje IP van een bedrijf.

Neemt niet weg dat er een hoop lulkoek op internet rondwaart, wat alleen maar versterkt wordt doordat iedereen het herhaalt. Vooral bij consumentenelectronica is de featuregeilheid groot, maar de kwaliteit ervan lijkt ondergeschikt, helaas. Nou ja, in ieder geval goed als je in de marketing zit. ;)

Hillie wijzigde dit bericht 01-06-2008 17:14 (5%)

Join het Front Anti-Liev!
LTS-zwakstromers met een 3 voor Nederlands zeggen liev!

Borgoth: Vrouwen kunnen gewoon niet lang genoeg hun mond houden om de benodigde druk op te kunnen bouwen voor een scheet. Dat is de enige reden.

quote:
|sWORDs| schreef op zondag 01 juni 2008 @ 15:23:
[...]

Die is door een mod weg gehaald en als je mijn tweede post leest dan weet je waarom.
nee hoor.... hij staat er nog gewoon in. Ik bedoel met wegvallen meer dat ik weinig antwoord verwacht na opening van deel 2.

offtopic:
Daarbij ben ik het wel met je eens dat info als "ik heb m besteld" nutteloos is, maar ik denk dat er met mij velen zijn die sterk overwegen één van deze tv's aan te schaffen, en daar horen, tot op zekere hoogte, ook winkelervaringen en (interessante) prijzen bij. Zolang dit informatief is voor een groot deel van de lezers, hoort dit wel thuis in dit topic.
Ik denk dat een groot deel, meer dan de helft van de actieve bezoekers van dit topic nog niet over de tv beschikt.

StanTheMan wijzigde dit bericht 01-06-2008 17:14 (4%)

Asus P5B Dlx - C2D E6600@3,0Ghz - 4x1GB Kingston/Corsair RAM - Asus Radeon XT1950Pro - Hauppauge PVR500mce - WD Raptor 150GB - Maxtor Maxline III 300GB - MacBook Pro C2D 2,33


Dit topic is gesloten.


© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Astraeus

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Astraeus

[RSS][XML]

Update Tracker

Active Topics
Active Topics
Frontpage Nieuws
Frontpage Nieuws