Gathering of Tweakers

Quicksearch
Berichten: 23
Reg. datum: 14 februari 2007

Beste mods,

Ik ben op tweakers geregistreer met een telenet mailadres.
Ik gebruik dit adres nooit maar omdat ik met niet kon registreren met mijn gmail adres (wat ik dagelijks gebruik) heb ik maar dit telenetadres genomen.

Nu check ik dus nooit die mailbox waardoor ik de mails die ik krijg van V&A niet lees.
Ik vind dit zeer vervelend.
Is het echt niet mogelijk om het emailadres van mijn account te veranderen naar smet (dot) jeroen (at) gmail (dot) com?

Jullie zouden er mij een zeer groot plezier mee doen :P

Alvast bedankt

Mvg, Jeroen
 

Acties: [view][quote]


Door: RoD Moderator PMD / FP ProMod
Je kunt hier toch gewoon je emailadres veranderen?
 
Berichten: 23
Reg. datum: 14 februari 2007

Haja, nu gaat het wel om een gmailadres in te geven.
Toen ik me registreerde niet...

Bedankt :P
 
Inderdaad, de gratis mailaccounts worden alleen tijdens de registratie geweerd, dit om misbruik te voorkomen :)

Acties: [view][quote]


Door: RoD Moderator PMD / FP ProMod
Dat is omdat er zich nog wel eens spammers registreren met dat soort adressen. Vandaar dat je na het registreren wel een Gmail-adres op mag geven :)

Edit: * RoD schopt naamgenoot :(

RoD wijzigde dit bericht 07-05-2008 21:05 (13%)

 

Acties: [view][quote]


Door: JHS DT Admin Doktersteam
Splitting the thaum.
Berichten: 7869
Reg. datum: 20 augustus 2003

In het verleden hebben we veel problemen gehad met gebruikers die registreerden met emailadressen van diensten als yahoo en hotmail. Omdat we niet kunnen onderscheiden of iemand betaald voor zijn account hebben we al dat soort adressen uitgesloten van registratie. Na registratie kan je dan ook gelijk je mailadres aanpassen naar willekeurig wat :) .
Mmmmike the TV

Bij het registreren moet je namelijk ook een email-adres hebben wat 'persoonlijk' is. Gratis emailadressen, zoals gmail worden vaak gebruikt om clones te bouwen om dan weer het forum te misbruiken. Als je eenmaal geregistreerd bent dan mag je hem wel weer veranderen naar dergelijke adressen.

edit:
* Kixtart schopt alle bovenstaande personen :P

offtopic:
Dit had beter in SeM kunnen staan of niet?

Kixtart wijzigde dit bericht 07-05-2008 21:07 (13%)

Direct Message is an easy way to come into contact with me :w

Berichten: 23
Reg. datum: 14 februari 2007

Hahahaha, bedankt mannen.

Het is ondertussen dus gelukt ;)
Ik heb mn account lang geleden aangemaakt en toen kon me dat niet veel schelen maar als ik nu iets wil kopen of verkopen is het vervelend dat die mails daar toekomen

Bedankt :D

Softy wijzigde dit bericht 07-05-2008 21:16 (6%)

 

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Alectrona

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Alectrona

[RSS][XML]

Update Tracker

Active Topics
Active Topics
Frontpage Nieuws
Frontpage Nieuws