Reg. datum: 26 februari 2001
want daar staat een gewichtslimiet van 135 kg op en hier 150, ik weeg meer dan 135 en minder dan 150, ben bang dat het board het niet lang uithoudt met mijn gewicht.
GoT Index » Spielerij - Games & Discussies » [Wii] Het Grote Wii Fit Topic
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 19 20 21 last
[Post Reply] [Nieuw Topic]Als je maar genoeg sport (met WiiFit) weeg je zo minder dan 135kg, dus zo'n probleem wordt het dan niet met dat board...quote:thefxr schreef op zaterdag 26 april 2008 @ 18:48:
is dit board niet dezelfde die ze in Japan verkopen?
want daar staat een gewichtslimiet van 135 kg op en hier 150, ik weeg meer dan 135 en minder dan 150, ben bang dat het board het niet lang uithoudt met mijn gewicht.
OK danquote:rb338 schreef op zaterdag 26 april 2008 @ 13:54:
Ik heb hem gisteren ook opgehaald, bij Intertoys in EindhovenZe hadden er nog meer dan genoeg liggen. Hij ligt nog achterin de auto, morgen cadeau geven en spelen! Alleen jammer dat ik nu pas lees dat je er voor 10 euro een mat bij kan kopen, maar misschien kan ik nog met de bon terug en hem alsnog meenemen. Heb ze ook niet zien liggen. Ook maar even afwachten of het überhaupt nodig is.
@Er!k: maat 47 was een serieuze vraag, de smiley was meer omdat het best groot is (en het was natuurlijk vrijdagmiddag)
Volgens mij kan het board gewoon gebruikt worden hoor tot 150 kg... In Amerika komt/is er geloof ik zelfs een speciale versie die nog meer gewicht aankan.quote:Holoris schreef op zaterdag 26 april 2008 @ 19:54:
[...]
Als je maar genoeg sport (met WiiFit) weeg je zo minder dan 135kg, dus zo'n probleem wordt het dan niet met dat board...
Er!k wijzigde dit bericht 26-04-2008 20:02 (23%)
Choose Booze
www.borduurstudio-zigzag.nl
Lian Li A16 Black // DS3 rev3.3 // e4300@3006Mhz - Scythe Ninja/SilenX Ixtrema // Team Xtreem Dark 4x1GB // Asus 8800GTS 320MB // X-Fi XtremeMusic // Seagate 250GB // Antec NeoHE 500W // Iiyama E2200WS // Speedlink Medusa 5.1 // Hercules XPS 5.1 70
Q6600 (G0), 4Gb ddr2-pc6400c4, 8800GTS 640mb SLI, asus p5n32-e sli (680i) XPpro/Vista home premium 32bit raid0 22ich TFT 1680*1050 thermaltake toughpower 750w modulair antec p180b rev2, macbookpro 2.2Ghz 15,4inch . Wii
ik vind het dus vreemd dat je voor 15 kilo meer, een andere versie van het bord produceert, ik d8 het is gewoon gereabrand van 135 naar 150,maar het is gewoon fysiek hetzelfde bord.quote:Er!k schreef op zaterdag 26 april 2008 @ 19:59:
[...]
Volgens mij kan het board gewoon gebruikt worden hoor tot 150 kg... In Amerika komt/is er geloof ik zelfs een speciale versie die nog meer gewicht aankan.
Zie net in dit artikel staan dat de Japanse versie inderdaad 136 kg aankan en dat er voor Europa en Amerika een speciale 150 kg versie is uitgeleverd.
Die matten hebben ze ook gewoon bij een perry sport ofzo hoor, alleen staat er dan geen Wii op maar Nikequote:ChrisM schreef op zaterdag 26 april 2008 @ 15:17:
Die Wii Mat hebben ze jammer genoeg niet in Emmen bij de winkels.Ze hebben er ook nergens van gehoord. Ik zou echt wel die mat erbij kopen als je het een beetje serieus aan wil pakken, want bij sommige muscular excercises zou het wel handig zijn. Heb er nu een handdoekje achter liggen, maar dat verschuift toch te veel.
Vandaag ook met m'n moeder bezig geweest... ze moet er nog wel een beetje aan wennen, maar ik wil toch kijken of ik haar twee weken lang serieus aan de slag er mee kan krijgen.. naar de sportschool wil ze namelijk niet en zo kan je toch in een half uurtje beetje leuk aan de slag. Ben benieuwd.![]()
Mijn Wii Fit first impression staat trouwens in het Nintendo Wii onderwerp: ChrisM in "Het Nintendo Wii en Gamecube Ervaringen ..."
BMI is over het algemeen een aardige graadmeter, maar voor de sportende mens is het echt 1 van de slechtste graadmeters.quote:degroot schreef op zaterdag 26 april 2008 @ 20:32:
Was net iets overweight volgens BMI , dus hopen dat dat verbeterd kan worden.
RIP Yoeri
I'm nothing special, in fact, I'm a bit off a bore, if I tell a joke, you probably heard it before. (ABBA)
Hadden ze er nog meer en kun je me zeggen waar?quote:mr_obb schreef op zondag 27 april 2008 @ 09:09:
Gisteren in Rotterdam ook een WiiFit gehaald...
Ik weet dat ze er op vrijdag een hoop bij de FRS (lijnbaan) hadden liggen maar heb die dag wel 10 mensen daarheen gestuurd, dus vraag me af of ze er vandaag nog hebben.quote:kesj schreef op zondag 27 april 2008 @ 09:47:
[...]
Hadden ze er nog meer en kun je me zeggen waar?
Thanks!
"Het leven is wat je gebeurt, terwijl je andere plannen maakt."
Ik heb hem bij de Dixons gekocht die in de kelder van de V&D zit. Ik weet niet hoe veel ze er hadden, want ze haalde hem uit het magazijn, maar er waren er in ieder geval nog meer.quote:kesj schreef op zondag 27 april 2008 @ 09:47:
[...]
Hadden ze er nog meer en kun je me zeggen waar?
Thanks!
RIP Yoeri
I'm nothing special, in fact, I'm a bit off a bore, if I tell a joke, you probably heard it before. (ABBA)
Op de plaats, ter plaatse dus, lijkt eerder een beetje op touwtje springen, maar dan om en om met je voeten.quote:cappelleh schreef op zondag 27 april 2008 @ 09:54:
Hoe loop je eigenlijk? Ter plaatse dan of moet je je voeten zelfs niet bewegen?
Je doet je wii mote in je zak en loopt dan terplaatse (board gebruik je bij joggen niet)quote:cappelleh schreef op zondag 27 april 2008 @ 09:54:
Dit is voor mij een goeie reden om de wii te verkiezen boven die next gen consoles.
Interactie met een hartslagmeter om zo eigenlijk een complete personal trainer in huis te halen zou wel tof zijn...
Hoe loop je eigenlijk? Ter plaatse dan of moet je je voeten zelfs niet bewegen?
Vanaf heden is elke dag, CLB For The Win-dag!!... never... forget...
...toch, bij yoga kun je op een gegeven moment kiezen om een aantal oefeningen achter elkaar doen, als een soort van combinatie.quote:Chaoss schreef op zondag 27 april 2008 @ 13:14:
Yup het gebrek aan een "vastgestelde" training zie ik ook als minpuntje
...had de naam "LOST" al in 2001... Dus ruim voor de tv serie. Rust nodig ? Kijk op www.welo-massage.nl ...babykleding nodig ? Kijk op www.kwiebeltje.nl
quote:apNia schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 15:31:
Ja maar ik ben bijvoorbeeld iemand die altijd met de beste voornemens komt, maar het blijft bij 1x in de week sporten. Ik weet dat ik gevoelig ben voor dit soort dingetjes als Wii Fit, en dat het me net over die drempel kan trekken.
Mijn vriendin en ik zijn er sinds donderdag mee bezig, maar de competitie is ook erg leuk (met de games dan vooral). Dat alleen al nodigd uit om te gaan spelen.. vervolgens doe je dan ook automatisch wat andere oefeningen (yoga/muscle enz..)quote:Het zou voor mij puur een hele interessante en goedkope manier zijn om op een hele LEUKE manier workouts te kunnen doen.
Seventeen or Bust stats: http://sob.qik.nl Seventeen or Bust stampede stats: http://sob.qik.nl/stampede.php
GoT Index » Spielerij - Games & Discussies » [Wii] Het Grote Wii Fit Topic
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 19 20 21 last
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos