quote:
mdmeijer schreef op donderdag 24 april 2008 @ 09:36:
[...]
Resto shaman heeft Earth Shield, Life Stream Totem en Chain Heal naast de directe snelle en langzame heals. Het enige wat een shaman echt mist is een goede HoT (Life stream totem tikt bij mij voor 180 per 2s of zo, nog niet heel erg boeiend, maar het helpt natuurlijk wel). Maar Chain Heal is op dit moment dé spell van een resto shaman. Wat ze zo goed maken in PvE omdat de chain heal automatisch overspringt naar mensen die niet op 100% staan. Untargeted healing is bij veel PvE encounters erg handig. Op dit moment healt alleen een CoH priest mij eruit in gevechten met veel raid damage, omdat een COH spam net iets meer healing genereert dan mijn CH spam.
Afhankelijk van group setup en encounter
Als de groups goed ingedeeld zijn en er veel raid dmg is dan is het met een CoH priest makkelijk alle healing meters te toppen, maar veelal is het het meest effectief op de ene group melee omdat CoH alleen binnen de group werkt, in tegenstelling tot brainheal.
Edit: naja omdat ie instant is kun je wel heals van anderen wegsnipen en toch de meters pwnen maar da's niet echt de kracht van CoH en beetje cheaten
Gisteren verwachtte ik bezoek dus geen wow geplanned, maar had toch ff geholpen in ZA voor m'n bezoek kwam omdat er nog geen healers waren.
We gingen voor de bearmount maar helaas slackten de tanks op een gegeven moment teveel zodat een mage, lock en ik doodgingen door aggro (huh welke mob liep los -.- ). Daarvoor al wat tijd verloren op de Dragonhawk boss, de andere healer dood, pally, auch, dus op adds nog de mage verloren ook... crap. Wel lache dat ik de groep in m'n eentje up heb kunnen houden, zelfs toen ie vanaf 35% enrage-de

Wederom de healing neck van Eagle boss (enige dat ik nog nodig heb), en WEDEROM door een pally gejat @#*($&@#*($&#*(% (spirit is toch hardstikke nutteloos of niet dan?)
quote:
Phenomenon1985 schreef op donderdag 24 april 2008 @ 11:58:
portal naar Shat en door naar SSC. Het was inmiddels 23:00 dus we hadden nog 2 uur over. Leaven er weer een aantal gasten omdat ze geen zin meer hadden (minus DKP ftw). Hadden we uiteindelijk weer 25 man gereed werd er dike gen00bd bij Hydross. Goddamn, mensen die overaggro-en, Offtanks die de elementals niet bijeen konden houden, AOE die niet op gang kwam. God god, wat een pokke avond

Toen uit eindelijk om 0:50, na 5 uur raiden en geen enkele baas down, de raid maar gecalled.
Als dat fout gaat is het misschien handig de MT op TS een paar sec voor ie gaat moven hem "stop DPS" te laten roepen, zodat er tijdens de transitie ZEKER niemand aggro krijgt en er dus geen extra adds komen. Zelfde met de offtank(s), laat hem wanneer de aggro voldoende is (zou niet meer dan 2 sec moeten duren) een skull op de add plaatsen die als eerste gekilled wordt zodat iedereen dan pas attacked. Magoed op zich zoud adds killen niet echt het probleem moeten zijn, zal meer met de tank en moven te maken hebbeb gok ik

porn* wijzigde dit bericht 24-04-2008 12:16 (50%)