Gathering of Tweakers

Quicksearch
http://faq.tweakers.net/sp/wow/header01.gif
http://faq.tweakers.net/sp/wow/header02.gif

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_welkom.jpg
Welkom bij deel 156,

Welkom in het grote World of Warcraft topic op GoT!!!

Er zijn in het verleden waarschuwingen gegeven via deze topicstart.
Ondanks dat ze er nu niet meer instaan toch een vriendelijk verzoek je nog steeds hieraan te houden aub! Je kunt ze hier nogmaals lezen

Veel plezier in dit topic. ;)

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_inhoudsopgave.jpg

Inhoudsopgave deel 1:


.
..


http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_wow.jpg

World of Warcraft is de meest succesvolle MMORPG ooit. Het spel is in Europa uitgebracht op 11 februari 2005, enkele maanden na de launch in Noord-Amerika. Het spel, alsmede de Warcraft verhaallijn, is ontwikkeld en wordt onderhouden door Blizzard Entertainment, bekend van onder meer de Diablo, Warcraft en Starcraft spellen.

Het principe van het spel is dat jij een character bespeelt welke begint als jonge strijder. Door quests uit te voeren help je jouw faction (Horde of Alliance) waar mogelijk en verzamel je experience waardoor jouw character beter wordt. Tevens ontvang je als beloning voor deze quests verschillende items, zoals wapens en armor-stukken.

Op dit moment telt World of Warcraft 10 miljoen spelers wereldwijd verspreid over Noord-Amerika, Australië, Europa, China, Taiwan en Korea.

Meer info: WoW Europa | WoW algemeen | Blizzard Entertainment

Hieronder nog een tijdlijn van alle Warcraft games bekend:

http://tweakers.net/ext/f/06fc39802e1e2e0ad05249adcffe5f7c/full.jpg


naar boven

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_tbc.jpg

World of Warcraft: The Burning Crusade is de eerste uitbreiding op WoW. The Burning Crusade is uitgebracht op 16 januari 2007. Deze uitbreiding moet apart aangeschaft worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel. Deze uitbreiding zul je voornamelijk willen als:

• je een nieuw avontuur wilt starten als Blood Elf of Draenei
• je na lvl 60 nog verder wilt versterken naar lvl 70
• je mooie ringen, kettingen en juwelen wilt maken dmv Jewelcrafting

Uiteindelijk zal het erop neer komen dat als je het spel leuk vind en het regelmatig speelt, je niet echt om de uitbreiding heen kan/wil.

Meer info: The Burning Crusade website

naar boven


http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_02.jpg

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_WotLK.jpg

In het begin van augustus 2007 heeft Blizzard officieel aangekondigd op Blizzcon dat er een nieuwe expansion gaat uitkomen voor World of Warcraft.

World of Warcraft: The Wrath of the Lich King is de naam van deze tweede expansion van WoW. Ook deze uitbreiding zal apart aangeschaft moeten worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel.

De nieuwe mogelijkheden die deze uitbreiding straks gaat bieden zijn:
• De nieuwe Hero class: Death Knight.
• Weer 10 levels verder omhoog. Van lvl 70 naar lvl 80.
• De splinternieuwe profession: Inscription
• Het bezoeken van het koude dode noorden oftewel het continent Northrend, de plek waar Lich King Arthas woont.
• Het verwoesten van gebouwen dmv de nieuwe belegeringswapens
• Een nieuw systeem om je character's uiterlijk aan te passen
• Veel nieuwe dungeons verspreid over de wereld van World of Warcraft
• En nog veel meer......

Een officiele releasedatum van de addon is nog niet bekend. Voorlopig worden we nog even lekkergemaakt door alle artwork, screenshots en filmpjes. Het is het wachten op Blizzard die een officiele datum geeft en natuurlijk het belangrijkste de expansion zelf.

Meer info: The Wrath of the Lich King website

Tevens heeft Blizzard een preview trailer uitgebracht van dit moois. Dit filmpje kun je hieronder bekijken.



naar boven

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_betaling.jpg

Prijzen
Het basis spel (WoW) kost op dit moment ongeveer ¤ 15,-.
De uitbreiding (TBC) kost ¤ 20,-.

Zoals bij meerdere MMORPG's het geval is, is Blizzard continu bezig het spel verder te ontwikkelen en te verbeteren. Dit is de reden dat je als speler een zgn. monthly fee betaald. De kosten hiervoor zijn:
• ¤ 13,- (betaling per maand)
• ¤ 12,- (betaling per 2 maanden)
• ¤ 11,- (betaling per 6 maanden)

Er zijn voor subscription (kopen extra speeltijd) 4 betalingsmethoden:
• Credit card via VISA, VISA Electron, JCB, American Express of Mastercard.
• Prepaid cards; kost: ¤ 26,99 en geeft je 60 dagen extra speeltijd.
• Direct debt; automatische incasso over 1, 3 of 6 maanden.
• iDeal via ABN-Amro, Postbank of Rabobank

Voor character naamsverandering zijn er 2 betalingsmethoden:
• Credit card via VISA, VISA Electron, JCB, American Express, Mastercard of Gift Card.
• Direct debt; eenmalige automatische incasso van ¤ 8.-

Voor character realm verhuizing zijn er 2 betalingsmethoden:
• Credit card via VISA, VISA Electron, JCB, American Express of Mastercard.
• Direct debt; eenmalige automatische incasso van ¤ 20.-


Aanmelden
Bij aanschaf van WoW ontvang je een authentication key. Deze heb je nodig om je account aan te maken (wat je op de Account Creation pagina kunt doen). Let op! Bij het aanmaken van je account moet je meteen een betalingsmethode kiezen. Het feit dat je een "free month of play" ontvangt bij de aanschaf verandert daar dus niets aan! Denk er dus aan om, als je met prepaid cards wil gaan werken, dat je bij aanschaf van het spel meteen een prepaid card moet invoeren.


Downloaden
Ook is het mogelijk om World of Warcraft client + de uitbreiding The Burning Crusade te downloaden.
De locaties hiervoor zijn:LET OP: Voor deze links naar de europese client software dien je in te loggen met je EU-WoW account!!!

Tip: Er is een trucje om je "free month of play" te verlengen met 10 dagen. Als je je account aanmaakt op deze pagina, heb je een 10 dagen trial-account (soort demo versie). Als je dan meteen na het aanmaken van je trial-account je gekochte key gebruikt om je trial-account te upgraden naar een volledig account, dan kun je 40 dagen gratis spelen.

Let op: Om de content van Burning Crusade te kunnen gebruiken moet je jouw gebruikersaccount upgraden naar een Burning Crusade gevalideerd account. De key die je hiervoor nodig hebt, zit in de World of Warcraft - Burning Crusade Expansion Pack.

http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_02.jpg

naar boven

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_rassen.jpg






http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_human.gif...Humans
..Warrior Paladin Rogue
..Priest Mage Warlock
Orcs..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Warlock..
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_orc.gif.
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_nightelf.gif...Night Elves
..Warrior Hunter Rogue
..Druid Priest
Undead..
Warrior Rogue Priest..
Mage Warlock..
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_undead.gif.
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_dwarf.gif...Dwarves
..Warrior Paladin Hunter
..Rogue Priest
Tauren..
Warrior Hunter Druid..
Shaman..
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_tauren.gif.
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_gnome.gif...Gnomes
..Warrior Rogue Mage
..Warlock
Trolls..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Priest Mage..
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_troll.gif.
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_dreanei.gif...*Draenei
..Warrior Paladin Hunter
..Priest Mage Shaman
*Blood elves..
Blood Knight (Paladin) Rogue Hunter..
Priest Mage Warlock..
http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_bloodelf.gif.
* = Alleen beschikbaar in World of Warcraft - The Burning Crusade expansion

naar boven

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_pvp.jpg

PvP
PvP staat voor de strijd tegen andere spelers. Hiermee kun je honor points verdienen, waarmee je weer verschillende items kunt kopen. Naast honor points heb je hiervoor tokens nodig, die je kan krijgen door het winnen van de verschillende battlegrounds (Arathi Basin, Warsong Gulch, Alterac Valley, Eye of the Storm).

PvP is er in verschillende vormen: outdoor PvP, instanced PvP en in de Arena.


Meer info:
Honor systeem en beloningen
Overleven in PvP
Battlegrounds intro (1)
Battlegrounds intro (2)


De battlegrounds
World of Warcraft kent 4 verschillende battlegrounds. Te weten Warsong Gulch, Arathi Basin, Alterac Valley en Eye of the Storm (Burning Crusade only). Straks met Wrath of the Lich King komt hier een 5e bij. Deze zal gebruik maken van de nieuwe Siege Weapons functionaliteit.

Klik op onderstaande afbeeldingen om meer te weten over de battleground.
http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_wsg.jpg
http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_ab.jpg
http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_av.jpg
http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_eots.jpg


Arena systeem
In TBC is er een nieuwe optie voor PvP, genaamd Arena's. Dit zijn mini-battlegrounds, waarin teams van 2, 3 of 5 spelers het tegen elkaar op kunnen nemen. Deze arena's kan je voor de fun spelen, wat geen rewards oplevert, of je kan hierin deelnemen als Arena Team. Dit team moet je op dezelfde manier oprichten/registreren als een guild. Als je dan met je team de Arena's joined, kom je terecht in een ranking systeem. Dit systeem houdt vooral rekenening met onderlinge resultaten in de eerste 10 matches tegen elk ander team. Aan het einde van elke week ontvang je Arena points, op basis van je positie in het ranking systeem. Met deze punten kun je bij de Arena-vendor verschillende epic items kopen. Als je heel goed bent zul je aan het einde van een Arena Season - enkele maanden - zelfs zeer unieke items krijgen waar niemand anders toegang tot heeft.

Meer info:
Arena Systeem

http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_10.jpg

naar boven


http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_vtopics.jpg


Vorige topics:
naar boven



Tot zover deel 1, de basis informatie over World of Warcraft. In deel 2, volgende post, staat de informatie voor de gevorderden spelers. ;)


http://faq.tweakers.net/sp/wow/bottom_bgrd.jpg

Rakkerzero wijzigde dit bericht 08-05-2008 21:40 (102%)

http://tweakers.net/ext/f/KqQ97QGfxAgzY335cEwpXoxl/full.jpg


Dit is deel 2, de plek waar de informatie staat voor de gevorderden spelers. Hier zal je genoeg informatie kunnen vinden om je verder te helpen op al je Warcraft-avonturen.

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_inhoudsopgave.jpg

Inhoudsopgave deel 2:


.
.
.
.
.


http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_patchnotes.jpg

Met regelmaat brengt Blizzard nieuwe patches uit om World of Warcraft te verbeteren. De patchmirrors voor een handmatige installatie vind je hier.

De complete patchnotes:
WorldofWarcraft.com (meest recente) | WoW-Europe.com (EU patchnotes)

naar boven


http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_endgame.jpg

Als je aan World of Warcraft begint zul je eerst, voordat je gebruik kunt maken van alle endgame content, je character moeten lvlen naar het maximale level, dat is level 70 in The Burning Crusade expansion. Om dit te kunnen bereiken zul je de verschillende uitdagingen aan moeten gaan om op die manier ervaring te krijgen in je eigen class en andere classen waarmee je samen speelt. Je zult ook ervaring opdoen in verschillende dungeons. Dit is nodig om je voor te bereiden voor de moeilijke endgame PvE content, oftewel de keiharde genadeloze instances op lvl 70.

Deze genadeloze instances zul je met een goed gebalanceerd team moeten raiden wil je de exclusieve ingredienten van iedere dungeon willen meemaken. Wil je dit succesvol doen dan is er veel coördinatie nodig en goede voorbereidingen van ieder raidlid - denk aan: potions verzamelen, tactieken lezen - en duidelijke afspraken. Een goede leiding is echt een must om zoveel mensen goed te kunnen laten samenwerken in één team.
Samen kun je dan de exclusieve epic items bemachtigen om op die manier een sterkere strijder in de wereld van deze Warcraft game te worden. Het ene item zal dan ook eenvoudig te krijgen zijn en de andere iets lastiger. Dit betekent dat het soms maanden (of langer!!) kan duren voordat je jouw gearset compleet hebt. Dit hangt natuurlijk ook af van je eigen speelstijl.

In deze raid dungeons worden van elke baas gemiddeld 2 tot 3 epic-items. Natuurlijk wil iedereen deze epic-items hebben. Om dit soepel te laten verlopen hebben een aantal handige spelers hier een systeem voor ontwikkeld die door guild zelf in te richten valt. Met dit sublieme puntensysteem oftwel DKP-systeem kun je met DKP-punten bieden op deze zeldzame items. Hoe deze punten te verdienen zijn hangt meestal af van de guild zelf, maar de meeste guild delen deze punten uit aan de hand van aanwezigheid tijdens raids (meer meedoen in raid = meer DKP punten).

Vergeet niet: Wat een guild ook voor eisen stelt aan jou, je speelt het spel gewoon zoals jij dat wilt. Het is en blijft wel een spelletje!!! Dit wil namelijk nog weleens vergeten worden door sommige spelers.

Meer info:
WoWWiki over DKP
EQDKP - Het systeem dat de meeste guilds gebruiken voor hun DKP administratie
World of Raids - Site met het laatste nieuws over end-game content in WoW

naar boven

http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_05.jpg

http://tweakers.net/ext/f/3V9ZQMMAfpaBBMqSsP73NBlu/full.jpg

Raid dungeons zijn er in verschillende afmetingen en smaken. Zo zijn deze dungeons verdeeld over 5-man, 10-man, 20-man, 25-man en 40-man raid dungeons.De 20-man en de 40-man raid dungeons zijn er enkel tot level 60 te vinden, omdat dit de oude dungeons uit vanilla WoW zijn. Deze hebben, wat betreft de loot, geen nut meer op een speler die the Burning Crusade in bezit heeft. Ze worden nog wel gedaan puur voor de fun die er nog te bleven valt.
Naxxramas, de laatste toegevoegde dungeon van vanilla WoW, krijgt een comeback in Wrath of the Lich King.

Het aantal endgame dungeons (alle dungeons vanaf lvl 55) staat momenteel op 15 dungeons uit vanilla WoW, 41 dungeons uit The Burning Crusade en een vermoedelijke 19 dungeons uit Wrath of the Lich King. Dit geeft ons totaal 75 endgame raid dungeons.

Meer info:
The Burning Crusade Instance vergelijking - Een handig overzicht om de instances van The Burning Crusade met elkaar te vergelijken op moeilijkheidsgraad.
Instance attunements
Instance overzicht

naar boven

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_indepthinfo.jpg

In-depth info
In deze rubriek willen we (links naar) in-depth info gaan geven over WoW mechanics, zowel in het algemeen als per class, zodat de startpost ook interessante dingen gaat bevatten voor ervaren WoWers. Om dit item van content te voorzien gaan we hulp nodig hebben: als jij een interessante link of een zelf geschreven stukje info hebt voor jouw class (of een andere class) stuur dan een http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif naar de topicstarter.

Algemeen
Combat rating conversions op level 70

Druid
-> Handige macro's voor Druid <-
Druid wiki pagina

Rogue
-> Handige macro's voor Rogue <-
World of Ming - Strategy Articles
Shadowpanther - Rogue AEP Charts, Articles & Strategies
WoW Europe Forum - Ultimate Rogue Guide - Part 1 - Starting Out
WoW Europe Forum - Ultimate Rogue Guide - Part 2 - Advanced

Hunter
-> Handige macro's voor Hunter <-
HunterCraft - Uitgebreide post van Lactose over hunter mechanics
Er komen nieuwe pet abilities in de volgende patch (klik ook op het http://forums.worldofwarcraft.com/images/icons/blizz-post.gif icon voor meer info).
Flying mounts + pets wordt volgende patch gefixed.
Tka something - forum over hunter technieken.
Petopia - Petopia is een "database" vol met info over hunterpets. Welke goed zijn voor bepaalde doeleinden, en waar je ze kan tamen bijvoorbeeld.

Paladin
-> Handige macro's voor Paladin <-
Paladin Tanking Guide - Uitgebreide post op het WoW forum over hoe je als paladin moet tanken en wat erbij komt kijken.

Shaman
-> Handige macro's voor Shaman <-
Shammy @ wikispaces - Uitgebreide shaman wiki

Warrior
-> Handige macro's voor Warrior <-
Warrior (tanking) Guide - Uitgebreide post op het WoW forum over hoe je als warrior door Azeroth en Outland kan baggeren. Compleet met talent builds en macro's.

Priest
-> Handige macro's voor Priest <-
Shadowpriest - Discussie forum voor shadowpriest.

Warlock
-> Handige macro's voor Warlock <-
warlock guides op het WoW forum - Index van een aantal zeer interresante warlock guides op het forum van WoW.

Mage
-> Handige macro's voor Mage <-
Mage Guide - Uitgebreid topic op het WoW forum over alles van een mage. Talentbuilds, leveling guides, water elemental tips, AoEgrind tips, mage macro's en nog veel meer.

http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_03.jpg

naar boven

http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_links.jpg

Er zijn vele websites die background info over World of warcraft aanbieden. Hier vind je een overzicht, waarbij de belangrijkste even worden toegelicht.


Algemene websites:
WoWhead - De meest complete en duidelijke WoW database voor items, quests, NPC-locaties, professions en meer.

Thottbot - Een vrijwel net zo complete WoW database als Wowhead, alleen vaak wat minder snel. Wel veel feedback van andere users.

WoW @ Allakhazam - Eén van de meest gebruikte item databases, onder meer vanwege itemlink op allerlei WoW websites. Biedt tevens handige indicaties voor Auction House prijzen.

Goblin Workshop - Eén van de weinige sites die de NPC spawnlocaties weergeeft op hun kaarten, en daardoor de beste site om een locatie van een NPC op te zoeken.

WoW Digger - De WoW database van World of War. Alles is erg eenvoudig op te vragen in tegenstelling tot de andere database sites.

10 Ton Hammer - Nog een algemene website waar veel informatie over WoW is te vinden. Tevens heeft de site vele guides welke erg uitgebreid en nuttig zijn. Een goed voorbeeld zijn deze leveling guides voor zowel Alliance als Horde.

Amp WoW - Net als WoWhead en Thottbot een uitgebreide database om items, quests, NPC's etc... op te zoeken.

WoW wiki - De wikipedia.org voor WoW. Over werkelijk elk aspect van WoW kun je hier wel wat vinden. En zo niet kun je er over schrijven. ;) Ook erg geliefd vanwege de uitgebreide documentatie van boss abilities en mogelijke tactics.

WowJutsu - WoWJutsu is een site die bijhoud welke guild waar staat in worldranking, realmrank enz. De site is gebaseerd op WoWarmory profiles, zodra er loot van de boss in die guild aanwezig is wordt de bosskill geupdate. Ook is hier te zien welke loot er is gedropped voor welke guild.

World of Warcraft realm statistieken (wowrealms.com)
Voor EU, klik hier. Voor US, klik hier.


Overige ingame informatie websites:
Patch mirrors
Acroniemen of afkortingen van WoW voor de beginner.
World of Warcraft Europe Armory
World of Warcraft USA Armory

Worldmap - WoW wereldkaart met de engine van Google Maps
Instance maps - Gedetailleerde maps van alle instances
Bosskillers.com - Uitgebreide site over bosses
Fraps - Klein (maar fijn) programmaatje om screenshots/filmpjes mee te capturen tijdens het gamen. Zie FAQ op hun site voor meer informatie.
Elitist Jerks - Een informatief forum met talloze theorycrafters. Voor elke class zijn er de benodigde guides en endgame raiding adviezen. Specs, macro's en nog veel meer.
WoW Web Stats - Handige site/tool voor het bijhouden van combat log tijdens een raid.
World of Warcraft Chat Command List - Een lijst met de mogelijke chat commands te gebruiken in de chat van WoW.


Addons en Macro websites:
Addons:
WoW Ace - -Ace2- addons die bekend staan om hun lage eis in performance van je pc.
Curse - De grootste addon site bekend. Kan je een addon niet vinden? Hier hebben ze hem!
WoW Interface - Kleinere database als Curse, maar zeker geen slechte site. Sommige addons die hier staan, heeft Curse niet!
World of War addonsite - Naast Curse is dit ook een hele grote addon site. Tevens heeft deze site ook hulp bij macro's.

Macro's
WoW wiki's macro pagina - WoW wiki's informatie over macro's met voorbeelden
Borkweb.com - Erg goede uitleg voor het maken van macro's voor WoW 2.x
Macro Guide by Zekrynn - Duidelijke macro guide over alle macro aspecten.


Overige World of Warcraft (fan)sites:
WoW-nl - Nederlandse WoW fansite met contests en WoW prijzen.
WoW @ QJ.net - Een World of Warcraft nieuwssite met veel gedetailleerd nieuws over WoW.


Andere gerelateerde topics op GoT:
World Of Warcraft Macro's -- Post en/of vraag hier - Hulp nodig bij het maken van een macro, hier kunnen ze je helpen.
Het Grote World of Warcraft MOD topic - In dit topic kun je al je vragen over addons kwijt. Voor zowel zelf ontwikkelen als het aanvragen van een bepaalde addon.

naar boven


http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_04.jpg

Voor wijzigingen en/of opmerkingen mbt deze topicstart kun je een DM ( http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif ) of een email sturen naar de topicstarter.

In dit topic zijn uiteraard de Spielerij Policy en de richtlijnen uit de GoT FAQ van toepassing.

Veel plezier in WoW en dit topic!!!
naar boven


--------------
Topicstart skin door: Rakkerzero
Content door: Silk_dude + Rakkerzero
Hosting door: Kees (server van T.net)



http://faq.tweakers.net/sp/wow/bottom_bgrd.jpg

Rakkerzero wijzigde dit bericht 22-04-2008 13:38 (100%)

Axe
Berichten: 320
Reg. datum: 22 augustus 2003

quote:
deadsy33 schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 12:10:
[...]
lucky bastard, get ur ass to Stratholme and kiel teh Baron 4mount PLx!!1!


enfin, zo was de Dragonstalker Shoulder nogal berucht, dat ding is nog NOOIT gedropt in de tijden dat we nog BWL deden. (minstens 3/4 jaar). Maarja, loot is random toch ;) :P
Same hier Dragonstalker Shoulders nooit gezien en de Xbow kreeg ik 1 week voordat TBC uitkwam (dat is na ongeveer een jaar farmen in BWL) voor die tijd nooit shoulder/xbow drop gezien.

.... stomme dubbelpost alarm....
Berichten: 78
Reg. datum: 18 oktober 2006

Gisteravond met me guild maar eens AQ40 ingegaan. oude raidleader/guildleader die er nut grotendeels mee is gestopt was ff terug. good ol' fun gehad. Alles was behoorlijk te killen tot Twins, wat maar weer es blijkt dat dit meer tactics is dan DPS fight. na 3x keer echter kunnen killen wat voor onze guild dus weer een extra baasje op vanilla wow progress list was. Ofc ook nog cthun gedaan, maar was al laat, Dot in de maag was bugged ( 5K dmg ) en niet iedereen tactics doorhebben, dus geen kill. wel tot 78% in phase 2.
 
Ik heb altijd 1 drop gehad die me bleef achtervolgen, T2 chest + wand van BWL Trash / Nu was het de Shadowdamage belt van lurker ( heb nu anetherons belt al een half jaar maar de belt van lurker nooit zien droppen ) Het koste 6 maanden tot we Leggings of Channeled Elements kregen van Kaz'rogal ( dus die heb ik ook eindelijk ) maar wacht nogsteeds op eerste Skull of Gul'dan. Ondertussen hebben we meer Glaive's dan Skull dus =X

WoW - Mellow - 70 Dwarf Shadowpriest - Lightbringer EU

Gedoe

hmmm beetje dubbelpost, maar had niet gezien dat 156 al open was.

anyhoe, toch even wat strakker reageren op:
quote:
Kevinp schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 10:31:
[...]

Waarom zou je die willen? die is echt niet goed. Ga die devilshark cloak halen in SV ik geloof zelfs op normal dat is de beste cloak die je kan krijgen voor tanken. Tenzij je die van al'ar kan krijgen. Of die trash drop in MH/BT
1. Gilded Thorium Cloak is WEL goed: armor, sta & def = alles wat een (beginnende) Feral Tank wil hebben.
2. Devilshark Cloak = Warrior cloak, welke feral wil zijn item budget nou aan +block uitgeven?
3. Overige Cloaks = inderdaad mooi spul, maar wel van bosses die je pas veel later tegenkomt; als ik met een Kara item aan kom zetten, en vervolgens zeg je dat er betere items te halen zijn in TK/MH, waarom zou je dan niet meteen in je blue gear in BT / Sunwell iets moois uitzoeken? Juist ja.

En verbazend dat je Slikk's Cloak of Placation bent vergeten (daar loop ik nu mee rond).

Draeg 70 Druid @ Kul Tiras

Axe
Berichten: 320
Reg. datum: 22 augustus 2003

1 Glaive bij ons (MH) na 7 maanden Illidan farm, andere guild had 4 blades (1 set en 2 losse offhands) in 4 weken .......
quote:
Teihcir schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 13:53:maar wacht nogsteeds op eerste Skull of Gul'dan. Ondertussen hebben we meer Glaive's dan Skull dus =X

Maranno wijzigde dit bericht 22-04-2008 13:56 (46%)

Ding !!!


469 Badges of Justice :D = Mektheb kan niet wachten op de badges vendor op Slowfist....nog steeds phase 2 98% lol !

Ma goed dat word flink gearen en vortexxes en alles kopen :D om te verkopen

Q9550 3,6ghz / EVGA 780I / 8Gig OCZ / NX8800GT OC SLI / 2x 74,4Gig Raid0 / 3x Samsung 225BW / 7200 gs

quote:
Seraphin schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 13:55:
hmmm beetje dubbelpost, maar had niet gezien dat 156 al open was.

anyhoe, toch even wat strakker reageren op:


[...]


En verbazend dat je Slikk's Cloak of Placation bent vergeten (daar loop ik nu mee rond).
da's de trash mh/bt drop ;)
quote:
Teihcir schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 13:53:
Ik heb altijd 1 drop gehad die me bleef achtervolgen, T2 chest + wand van BWL Trash / Nu was het de Shadowdamage belt van lurker ( heb nu anetherons belt al een half jaar maar de belt van lurker nooit zien droppen ) Het koste 6 maanden tot we Leggings of Channeled Elements kregen van Kaz'rogal ( dus die heb ik ook eindelijk ) maar wacht nogsteeds op eerste Skull of Gul'dan. Ondertussen hebben we meer Glaive's dan Skull dus =X
die skull heeft dus bij ons bijna een 50% droprate ;)

Kevinp wijzigde dit bericht 22-04-2008 14:01 (45%)

d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.

quote:
Kevinp schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 14:00:
[...Slikk's Cloak of Placation...]
da's de trash mh/bt drop ;)
Slikk's is de badge cloak, Pepe's Shroud is de mh/bt trash drop.
Gedoe

quote:
_Squatt_ schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 14:05:
[...]

Slikk's is de badge cloak, Pepe's Shroud is de mh/bt trash drop.
QFT
QED

Draeg 70 Druid @ Kul Tiras

Al die loot verhalen herken ik ook wel. In al die tijd dat ik kara farm heb ik echt nooit de mail waist van illhoof zien droppen en wil dat ding nog steeds ><. Zelfde met de mail shoulders van bear in za we hebben dat ding denk ik 30-40maal ofzo neergelegd en hij dropt gewoon echt niet snap er niks van.

|WOW Daggerspine | Troll Hunter Axejess 70 | Bloodelf Mage Axeje 70 |

quote:
SnoeiKoei schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 13:42:
Dank je, jij met ZA :P

Kara komt vast wel goed, alleen zal het nog wel even duren eer we Kara volledig clearen en farm status kan ik voorlopig alleen maar van dromen.
Thanks!

Ik las dat jullie t/m Chess gekomen zijn. Wij hebben ook een tijdje op dat punt gezeten, dat we maar niet voorbij Chess kwamen; voornamelijk door tijdsgebrek, lack-o-focus, beetje missende gear en missende classes. Maar toen dat opgelost was, duurde het niet echt lang voor we Kara hebben gecleared.

Ayokiwa <Omen> - L70 NE Resto Druid op EU-Eonar
Cutanna <Seven Inch Unbuffed> - L11 BE Rogue op EU-Blade's Edge


Acties: [view]


Door: Atlas Frontpage Admin/Mod SF/Paars fetisjist
quote:
En toch vind ik de Silk cloak beter dan de pepe cloak terwijl die laatste een 12 lvl hogere rating heeft :S

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.

Shen-lon: Eternal Dragon

quote:
SnoeiKoei schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 12:30:
hele lap tekst over heroic mgt e.d :)
Hmm de 2de boss, hebben jullie die op de slow manier gedaan? of doornuken?
Als het ongelukkig valt met de adds op de 3rd boss, is dit echt verreweg de meest lastige boss van MGT.

Gisteravond Rogue + MS warrior. maar de lastigste combo is denk ik, 2x Rogue, Shaman.

Kael heb ik eigenlijk nooit echt problemen, is alleen lastig als je mensen hebt die die bubbles aanraken.

Specs game bak Specs server "Fight the Battle no matter the cost....The world is sick and it is spinning out of control"

Nu ik gister die patern voor nimble shoulders & HOD's heb gekocht, zoek ik toch echt ff een goede mogelijkheid om met mijn proffesions Enchanting/Tailoring goed geld te verdien via AH?

Eerder was het nog goed te doen om Bracers te maken, en dan te dissen.. Leverde dan 1g per bracer op ofzo.. Iemand beter idee :? ?

Wikko <Invictus> - 70 Undead Female Fire Mage op EU-Ragnaros
Braxe (Koelkast) - 70 Tauren warrior op EU-Ragnaros

Gedoe

quote:
Atlas schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 14:13:
[...]


En toch vind ik de Silk cloak beter dan de pepe cloak terwijl die laatste een 12 lvl hogere rating heeft :S
Ik vind Slikk's ook beter dan Pepe (let wel: gezien vanuit het perspectief van een feral). Daar loop ik ook mee rond. Item level zegt imo meer over het totale item budget dan over de bruikbaarheid; er bestaat een onderling verband, maar niet proportioneel.

Draeg 70 Druid @ Kul Tiras

quote:
OkkE schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 14:12:
tijdsgebrek, lack-o-focus, beetje missende gear en missende classes
Precies de problemen die wij hebben dus! Ik denk dat wij er ook wel uit gaan komen, als het maar lukt om voldoende Kara-spirit en enthousiasme te houden om te zorgen dat er hoe dan ook raids komen en dat mensen niet weglopen omdat het te traag gaat. Iedere keer dat er een healer of tank wegloopt doe je als guild weer een stap terug.
quote:
Gohan-san schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 14:14:
[...]

Hmm de 2de boss, hebben jullie die op de slow manier gedaan? of doornuken?
Als het ongelukkig valt met de adds op de 3rd boss, is dit echt verreweg de meest lastige boss van MGT.

Gisteravond Rogue + MS warrior. maar de lastigste combo is denk ik, 2x Rogue, Shaman.

Kael heb ik eigenlijk nooit echt problemen, is alleen lastig als je mensen hebt die die bubbles aanraken.
Ik 2x een add, rest ondertussen op boss. Daarna ik op boss (ivm stackende debuff), andere dps-er (mage) op 2x add duty. Daarna lag 'ie al op zn rug.

Bij Kael'thas zijn we niet eens aan P2 toegekomen, we faalden dus al op de fase waar hij zich met een soort bubble beschermt terwijl hij pyro cast (deed 49K dmg op onze tankadin :X). Ik ging ook nog een keer neer omdat die phoenix vlak naast me spawnde en ik dus midden in zn AoE effect belandde.

"Darkness called...but I was on the phone, so I missed him. I tried to Star-69 Darkness, but his machine picked up. I yelled, 'Pick up the phone, Darkness!', but he ignored me. Darkness must have been screening his calls."

quote:
SnoeiKoei schreef op dinsdag 22 april 2008 @ 14:27:
[...]


Precies de problemen die wij hebben dus! Ik denk dat wij er ook wel uit gaan komen, als het maar lukt om voldoende Kara-spirit en enthousiasme te houden om te zorgen dat er hoe dan ook raids komen en dat mensen niet weglopen omdat het te traag gaat. Iedere keer dat er een healer of tank wegloopt doe je als guild weer een stap terug.


[...]


Ik 2x een add, rest ondertussen op boss. Daarna ik op boss (ivm stackende debuff), andere dps-er (mage) op 2x add duty. Daarna lag 'ie al op zn rug.

Bij Kael'thas zijn we niet eens aan P2 toegekomen, we faalden dus al op de fase waar hij zich met een soort bubble beschermt terwijl hij pyro cast (deed 49K dmg op onze tankadin :X). Ik ging ook nog een keer neer omdat die phoenix vlak naast me spawnde en ik dus midden in zn AoE effect belandde.
Hoor van veel mensen ze Kealthas moeilijk vinden op heroic, terwijl ik en een priest hem met ze 2e van 66% naar 0% hebben gehaald, met wel pots etc was wel tricky en bandages etc maar toch gelukt

toen ook gelijk die Sin'dorei Robes mogen looten :D

Q9550 3,6ghz / EVGA 780I / 8Gig OCZ / NX8800GT OC SLI / 2x 74,4Gig Raid0 / 3x Samsung 225BW / 7200 gs