Ik heb
GSM's Beleid even doorgespit. Wat mij opviel:
- Helemaal bovenaan het kopje 'Beleid GSM's:' zit een witregel. Die kan weg

.
- De inleiding is wel erg summier zo. Kun je die niet beter weghalen of uitbreiden? Je zou 'm eventueel ook in de hierboven genoemde witregel kunnen plaatsen.
quote:
- Alle mobiele telefoons die niet beschikken over een geavanceerd besturingssyteem
- PC software voor onderhoud en synchronisatie
- (Java)applicaties die geïnstalleerd kunnen worden op deze toestellen
Volgens mij moeten er puntjes ( . ) achter die opsommingen. Verder is 'besturingssyteem' niet goed, er ontbreekt een 's'.
quote:
Of je nu over een Nokia 1100 beschik,
beschikt
quote:
Daarnaast zijn de algemene regels van Gathering of Tweakers, zoals beschreven in de algemene FAQ zijn hier onverminderd van kracht
De punt ontbreekt.
quote:
• discussietopics
• problemen en vragen
Achter 'discussietopics' moet een ; en achter 'problemen en vragen' een .

. Overigens gebruik je hier bolletjes en bovenaan streepjes, overal bolletjes lijkt mij mooier.
quote:
Bedenk een duidelijke, bondige topictitel, waaruit blijkt wat de vraag of het probleem is
De punt ontbreekt.
quote:
De ene wilt een toestel met een mooi uiterlijk en de andere wilt graag weer die ene functie in zijn toestel hebben.
Is 'De één wil een toestel met een mooi uiterlijk, de ander wil graag weer die ene functie in zijn toestel hebben.' niet beter?
quote:
Aangezien elke gebruiker jou een andere advies zal geven, is het niet toegestaan om hier "Welke moet ik kopen" topic te openen.
'een ander advies' ?
quote:
Met die eisen kan je naar de winkel gaan of naar sites zoals GSMarena of NieuweMobiel.
'kun je' i.p.v. 'kan je'.
quote:
Op het moment dat er een paar toestellen zijn die aan jouw wensen/eisen voldoen, kan je binnen GSM het betreffende topic opzoeken en daar de mening/problemen/ervaringen van andere eigenaren lezen.
Hetzelfde als hierboven.
Het lijstje met 'Moderators' is
lelijk niet zo mooi. Er ontbreekt in ieder geval een [p]-tag waardoor de tekst niet goed staat. Zelf heb ik de voorkeur naar de methode zoals die
hier gehanteerd wordt. Welke methodes van contact je erin verwerkt kun je het beste overleggen met de moderator in kwestie (al is hetgeen wat in het profiel staat doorgaans prima om erin te zetten).