Peak-IT is juist helemaal niet slecht. Als je bijvoorbeeld kijkt naar Call2 (net zoiets als Peak-IT, alleen dan van Getronics) dan vind ik dat Peak-IT vele malen beter is. Ik hoorde dat je daar, wanneer je niet gedetacheerd bent, allerlei uiteenlopende klusjes moet doen.
Ook dingen die totaal niet ICT gerelateerd zijn. Bovendien zitten die mensen dan op een zolderkamertje de gehele dag te gamen totdat ze bijv. te horen krijgen dat ze een auto weg moeten brengen, post moeten ophalen en andere klusjes moeten doen

..
Bij Peak-IT kan je binnen 2 dagen je ITIL halen (dit lukt bijna iedereen) en desnoods in iets meer dan een week je MCDST. Meestal zit je 2 weken intern, dus dan kan je al met gemak je ITIL en MCDST halen.
Erg flexibel bedrijf, en tot nu toe heb ik niets te klagen ieder geval.