Rhyaehar ~ lvl 50 Hunter, Man at Arms | Raids'R'Us - Laurelin raid groep | LOTRO blog
[MMORPG] Lord of the Rings Online: deel 5
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 38 39 40 41 last
Nieuw Topichttp://www.f1time.com/user.php?user_id=7078
Rhyaehar ~ lvl 50 Hunter, Man at Arms | Raids'R'Us - Laurelin raid groep | LOTRO blog
Thank you for submitting your recent request to Codemasters Customer Services concerning Lord of the Rings Online.
Unfortunately there is a technical glitch with your character transfer, which is why it has yet been transferred. The programmers are currently looking into this and hope to resolve this as soon as possible.
Please accept our sincere apology for any inconvenience caused by this matter
Nou dat is lekker
50 Burglar -> Laurelin (kinship: Annon Amarth raidgroup: Raids R Us)
euh...ja
Reg. datum: 06 augustus 2002
Ik ben in alle RPG-achtige games (ook pen and paper) altijd een hunter achtige geweest, dus sneaken, long range enzovoorts.
Ik zit nu op een RPG-server, maar wil eigenlijk eens leren tanken en dan wel op een server waar veel wordt geklepped, gescholden en veel nOOb wordt geblered. Vraag me niet waarom.
Maar; hoe gaat tanken precies en welke server is de server die ik zoek (dus geeft de meeste frustratie door het daar aanwezige publiek)?
Amd Athlon 64 X2 4200+ @2500 Mhz, ASUS A8N-SLI, Nvidia 8800 GTS 320 Mb, SoundBlaster Audigy LS, 2 GIG Kingston Camera: Canon EOS 450D + EF-S 18-55mm iS, Canon EF 70-300mm F/4.0-5.6 iS USM, Canon BG-E5
Reg. datum: 15 mei 2007
Verder zijn er wel een paar basic guides op de offcieele fora te vinden denk ik. Kijk ook ff op die van lotro.com (de amerikaanse dus).
Ik weet niet hoe het zit op andere servers, maar ik vind dit echt reuze mee vallen op Snowbourn.quote:Ltje schreef op vrijdag 11 januari 2008 @ 20:04:
Ik zou gokken op Snowbourne, dat is de drukste en 'oudste' server, en aangezien daar de meeste mensen zitten geloof ik, zullen er logischerwijs ook wel de meeste losers zitten.
Je hebt altijd gasten er tussen zitten waarvan je zegt tjah, loser.... maar het valt mee.
Gisteren nog bijv. met mijn alt hunter van me de Great Barrows in getrokken (met deze alt voor de eerste keer). Van te voren gezocht naar een FS, waarop een lvl16 captain op me reageerde en mee wilde. Ik was tochwel van mening dat hij iets te lowlvl was voor de instance en wees hem af.... Kreeg ik me toch een potje gescheld over me heen, dat hij me ging reporten etc etc
Anyway FS toch rap bij elkaar gekregen ->
Ik kon me van mijn main herinneren dat het toch altijd vrij pittig was.
We hadden een lvl21 LoreMaster, 2 lvl 23 Guardians, lvl22 Champion, 1 lvl21 Hunter en ik als lvl26 Hunter. Van te voeren goed afgespoken op wachten need/greed en wie wat pulled.
Mirakuleus ALLES in 1x gehaalt, echt niet normaal.... we hadden het niet verwacht. Aangezien 1 iemand voor Evils Final Chapter was mee gegaan hebben we die dus ook gedaan (bleek achteraf de makkelijkste). De Loremaster is 2x dood gegaan, en 1x een van de guardians, maar alle 3x keren konden ze gerezzed worden.
euh...ja
Reg. datum: 06 augustus 2002
Eerst met een groep wat quests gedaan in Taur Gonwath. Gweoon, wat bij elkaar geraapte mensen, maar dat liep als de welbesproken tiet. Iedereen lette op elkaar, luisterde goed naar elkaar, pulde geen agro en meer van dat goed spul. Enige dat we deden was die Etten Cave en we hebben ik denk een dikke 100 trolls gekilled. En daar ging het eigenlijk om, veel trolls killen.
Kreeg ook te horen van een van de members dat dit voor hem de beest groep was di ehij in een tijdje had gehad.
Daarna kreeg ik een call can een landere lvl 34 hunter om te komen helpen in DD, Rhunenlad en Nan Amlug (oost dan). Daar hebben we achter elkaar 7 quests gedaan en veel wargs gekilled en dan ook nog die Rauta gasten. Ging heel hard en heel leuk. Enkel in dat hillmen camp gingen we ten onder door even onoplettendheid.
Afijn, eind van het liedje, nog 20k XP en dan heb ik mijn knol
Heerlijk avond/nachtje zo
Rhyaehar ~ lvl 50 Hunter, Man at Arms | Raids'R'Us - Laurelin raid groep | LOTRO blog
Reg. datum: 15 mei 2007
Ik zit zelf alleen op Evernight, maar ik denk wel dat het op alle servers enorm meevalt. Ik noemde Snowbourne, omdat die AFAIK het meeste members heeft, en dus absoluut gezien waarschijnlijk de meeste losers heeft. Maar dat neemt niet weg dat het relatief nog steeds heel weinig losers heeft waarschijnlijk.quote:Rfce schreef op zaterdag 12 januari 2008 @ 09:40:
[...]
Ik weet niet hoe het zit op andere servers, maar ik vind dit echt reuze mee vallen op Snowbourn.
Je hebt altijd gasten er tussen zitten waarvan je zegt tjah, loser.... maar het valt mee.
Soms heb je inderdaad een vervelend iemand ertussen zitten, maar mij gebeurt het heel weinig, terwijl ik redelijk veel PUGS doe. Wat regelmatiger zijn de mensen die gewoon niet slim hun class weten te spelen, maar dat hoort er gewoon bij. Zo was ik ook in het begin. Echte flamers, trollen, ninjalooters ed zijn er gelukkig niet heel veel.
Vandaag pages gegrind op morrovals, na 2 uur had ik ze eindelijk. En ik heb nog wel de hele tijd hulp gehad van een 50 minstreel. Nu nog 2 op gobs in de MM, en dan kan ik eindelijk ook rally! doen.
Wel nog 1 lvl voor ik hem kan gebruiken, nu 44, maar dat maakt niet uit.
Geen zin nml om 120s te betalen om voor een half lvl rally te slotten, en dan weer 120s om daarna weer anthem of the wizards te slotten.
Voor de rest wel een lekker dagje vandaag, schiet goed op met lvlen, ik ben niet aan het powerlvlen, geniet er met volle teugen van, en neem mn tijd voor andere dingen, maar 50 komt ook lekker in de buurt.
Gisteren even op lvl45 Barad Gularan gedaan, met 3 Lore-Masters, Mincer, Guardian en een hunter. En lukte aardig om de eerste boss te farmen, alleen geen drops
Maar ach, volgende week vakantie, dan mooi eens richting lvl50 gaan met mijn Loremaster.
De Orcs in Angmar zijn weer onder de zoden geschoffeld, de Dwergen in Gabilshatur houden sneeuw tegen hun oog om builen te voorkomen. De ondoden in Nan Tornath zijn nu toch echt dood en ook de Hillmen in Donnvail zijn terug de heuvels ingejaagd. Met andere woorden, ik heb al mn Legendary Traits weer (muv de class quest trait).
Niet slecht, in iets meer als een maaand naar level 45 toe, al zeg ik het zelf.
Rhyaehar ~ lvl 50 Hunter, Man at Arms | Raids'R'Us - Laurelin raid groep | LOTRO blog
Reg. datum: 20 augustus 2007
Ik mag ook tevreden terugkijken naar dit weekend, om te beginnen heb ik er een etched bracelet en etched earring bij, wat betekent dat ik nog maar 1 earring te gaan heb, yay! Grinding in Goblin Town ftw
Gisteren maar eens besloten om mijn troll deed in MM te beginnen en voltooien, en het viel allemaal reuze mee! Binnen no time een groep, en ik denk dat we er zo'n 1,5 uur over hebben gedaan. (240? trolls). Lekker rustig aangedaan, niet meer dan 8 of 9 tegelijk
Reg. datum: 06 augustus 2002
Maar wat is het hebben van een paard leuk.
Reg. datum: 20 augustus 2007
Ja ja, het hebben van een paard heeft zeker voordelen! Voornamelijk in gebieden met low level mobs (grijs) en in de Ettermoors!quote:maartend schreef op maandag 14 januari 2008 @ 09:56:
Zaterdagavond mijn knol gehaald. Dat is een opluchting. En in hetzelfde uur ook mijn expert tier voor woodworker, eindelijk. Had dat zo laten liggen de eerste 30 levels, daar betaal ik nu de tol voor.
Maar wat is het hebben van een paard leuk.
In een gebied met gelijke level monsters vindt ik het eerder irritant dan een voordeel
Anyways, in de moors vindt ik het een machtig gezicht wanneer je met 24, of soms wel meer, mensen allemaal te paard door de gebieden gallopeerd! Om daarna een groep creeps in de rennen, stampee!, en dan een mega gevecht te houden.
Als guardian wil je je op je classe specialiteit verbeterd worden.
" Hier hunter, lever jij je merciful shot maar in en krijg je crowd control"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Level 46 geworden met mn captain, maar meer gehangen online dan gequest.
Jorgasme wijzigde dit bericht 14-01-2008 13:09 (6%)
50 HUNTER Aspenráen - GM Forester GM Woodworker // 50 MINSTREL Asparwenlyyn - GM Prospector - GM Tailor - Master Metalsmith // 50 CAPTAIN Apachillessinne - GM Jeweller // 50 CHAMPION Asphaedrae - GM Scholar // 50 LOREMASTER Asphirriallianna
Reg. datum: 20 augustus 2007
Hier heb je helemaal gelijk in. Ik als Guardian heb ook nooit klachten gehad over mijn class, heb altijd fijn kunnen grinden in GT, want waar een dps snellere kills maakt, kan ik als guard gewoon 4-5 goblins tanken zonder problemen, en ze nog allemaal neerkrijgen ook , op zijn tijd.quote:Jorgasme schreef op maandag 14 januari 2008 @ 13:08:
Ik begrijp een deel van deupgrade van de guardian niet geheel. Als je dps wilt doen, dan neem je een CHP en geen GRD. Nu maken ze het moeilijker voor de GRD tegen bosses door de nerfs en ik kan dat niet begrijpen. En dat moeilijker geldt dus mooi voor de gehele FS / raid als de GRD.
Als guardian wil je je op je classe specialiteit verbeterd worden.
Ik hoef ook niet zo nodig een dps stance inc bijbehorende spells. Zeker niet nu het ten koste gaat van het tanken, want men zal zeker verschil gaan merken. Het " je hoeft me even 3 minuten niet te healen" is over.
Ze hadden een guardian ook op een andere manier kunnen upgraden. De shield wall is b.v een nuttige spell, zowel in pve als pvp. En wanneer je de guard een long range taunt incl. stun zou geven , zijn ze niet totaal nutteloos op afstand.
Waarschijnlijk vonden ze de guardian gewoon te sterk ( tank-wise), en is het makkelijker de guard te nerfen dan alle raidinstances/bosses aan te passen.
Als ik dps/heavy armor wil, dan neem ik wel een champ
Ik noem fear nerf voor Minstrel en Hunter, ik noem DPS (?!) voor de Guardian, ik noem het gruwelijk verkloten van een aantal Legendary Traits.
Rhyaehar ~ lvl 50 Hunter, Man at Arms | Raids'R'Us - Laurelin raid groep | LOTRO blog
Reg. datum: 06 oktober 2005
Volgens mij zijn de meeste minstrels best blij me hun nieuwe damage stance. Van hunters weet ik alleen dat ze erg verdrietig waren dat hun niet breekbare fear, zou gaan breken bij damage (alhoewel de fear wel langer duurt en in pvmp skills disable and slowed....). Twee hunter konden een mob continue feared houden en volledige damage doen en zo een boel content triviaal maken.
Voor mijn guard vindt ik de damage stance mooi, hadden ze veel eerder moeten doen.
quote:MueR schreef op maandag 14 januari 2008 @ 14:57:
Turbine is goed in het verkloten van classes. Tot nu toe schijnen de Burg en LM gespaard te zijn, de rest krijgt op zn kloten.
Ik noem fear nerf voor Minstrel en Hunter, ik noem DPS (?!) voor de Guardian, ik noem het gruwelijk verkloten van een aantal Legendary Traits.
Shuttle st20g5
Edit:
Die niet-breekbare fear was onze enige in-combat vorm van crowd control, en nota bene nog een legendary trait ook.
MueR wijzigde dit bericht 14-01-2008 16:16 (36%)
Rhyaehar ~ lvl 50 Hunter, Man at Arms | Raids'R'Us - Laurelin raid groep | LOTRO blog
Reg. datum: 20 augustus 2007
Ja, nu wil ik ook nog een 50% healing spell, en een dps pet, en wat group buffs, ow ow en wat leuke bow shots en fire spells !quote:Knowuse schreef op maandag 14 januari 2008 @ 15:44:
Voor mijn guard vindt ik de damage stance mooi, hadden ze veel eerder moeten doen.
En ik wil als karakter een Dwobbit. ( jaja een kruising tussen Dwarf en Hobbit
Reg. datum: 20 augustus 2007
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 38 39 40 41 last
Dit topic is gesloten.


