Ik ben nu al een tijdje aan het onderzoeken e.d. welke telefoon ik wilt gaan nemen ( Ik kan namelijk als het goed is vanaf 10 januari mijn abbo verlengen ( 3 maand van te voren ).
Alleen nu hang ik bij 2 telefoons de hele tijd. ( Het moet een nokia zijn in ieder geval i.v.m. mijn Nokia bluetooth carkit die in mijn auto is ingebouwd ).
De 2 genomineerde zijn :
De Nokia N73
De Nokia 6500 Slide
Nu hang ik een beetje bij het display van de N73, de 6500 heeft volgens de specs een veel mooier / scherper beeldscherm maar zie je dit ook met het oog ?
De Nokia 6500 heeft een ( volgens mij ? ) groter display en het design ziet er wel strak uit ( Alleen nog maar plaatjes gezien ).
De camera is denk ik indentiek van elkaar ?
Misschien dat iemand mij de voor / na delen / vergelijking kan geven van deze 2 toestellen
Wat wil ik graag ?
- Een lekker soepel te beheren toestel, eventueel later met tomtom of route66 er op. Met een losse gps dongle uiteraard.
- Sms moet gewoon goed voor bereid zijn.
- Telefoon moet gewoon lekker soepel zijn in bediening dus niet af en toe ineens zo langzaam als een 386 doen.
- Camera vind ik eigenlijk toch wel een redelijk belangrijk puntje, dit mede omdat ik veel op verschillende plekken ben en veel zie en lang niet altijd een digitale camera op zak heb.
Het liefste ga ik vooruit met mijn vorige toestel ( onderhand al weg gedaan, ) SE W810i. [small]Op moment een ander toestelletje gekocht ( Samsung E200 maar dat ding werkt niet met de carkit ).
Amen.