Welkom in de continu gecontroleerde samenleving
Reg. datum: 24 juli 2000
Nou ja, Today's/IB berekent nu juist geen bewaarloon, terwijl Binck/Alex dit wel doen.quote:Dutchman! schreef op zondag 25 november 2007 @ 12:05:
Is een Binck nu echt veel goedkoper als je het hebt over niet meer dan 10 transacties per jaar en een portefeuille van minder dan 5000, en hoe veelbelovend is de betrouwbaarheid van de hiergenoemde 'buitenlandse' alternatieven als todaysbrokers.nl en interactivebrokers.nl uit de startpost het allebij niet doenVoor de echt passieve belegger zullen bewaarloon en andere vaste kosten zwaarder tellen dan transactie-fees lijkt me.
Maar als jij 10 transacties per jaar doet kan je het beste Binck of Alex nemen (ik zou voor Alex gaan want daar krijg je een echt account (volwaardige rekening, geen subaccount) en kan je ook sparen).
Banken als de Postbank zijn inmiddels ook een stuk goedkoper, maar ik zou toch voor Binck/Alex gaan. Deze zijn veel professioneler (luisteren veel beter naar de klant). En waarom zou je een traditionele bank steunen (die alle vooruitgang jarenlang hebben proberen tegen te houden)?
Reg. datum: 18 maart 2006
*niet meer aan denken* *niet meer aan denken* *niet meer aan denken* *niet meer aan denken*
Check mijn replies voor alle wijsheid op aarde....
AMD Athlon 64 X2 4600+ Manchester| Asrock 939Dual-SATA2| 1x Dane-Elec 512 MB DDR400 + 1x Corsair 1GB DDR400| EVGA GeForce 8800GT KO|WD 160GB 7200 rpm 8mb cache (ATA) + WD 250GB 7200 rpm 8mb cache (SATA)| Creative SB Live 5.1|

Koers is na een stijging van 37% (!) weer terug op het niveau van half oktober, en er is nog een aardig stukje te gaan naar het niveau van juli.
I'm easily satisfied with the best
Reg. datum: 18 maart 2006
Ik denk het eigenlijk niet, bezoekje van de AFM lijkt me niet zo grappig.quote:lochtejans schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 13:33:
Iemand die toevallig gisteren calls vedior hebben gekocht? Die kunnen wel een feestje geven
Reg. datum: 15 december 2002
Volgens mij zit je met calls van gister dan wel goed hoor, van vandaag kan een ander verhaal zijn.quote:cas.fm schreef op vrijdag 30 november 2007 @ 16:16:
[...]
Ik denk het eigenlijk niet, bezoekje van de AFM lijkt me niet zo grappig.
Maar ik vraag me uberhaupt af hoe AFM voorkennis bij call aankopen zou kunnen toetsen;
stel dat ik om 10.13 opeens een order van 100.000 Vediors zonder limiet plaats, dat valt behoorlijk op want de koers stijgt gigantisch.
Maar wat als ik nu op dat zelfde tijstip 1.000 calls zou kopen? Meestal worden er wel 2.000 calls aangeboden dus de transactie heeft dan geen direct prijsopdrijvend effect en ik val ook niet op want de koers stijgt nog niet. AFM kan natuurlijk wel naar het handelsvolume kijken (zit nu tussen de 3 en 270 voor alle calls december).
Lijkt me een lastige zaak voor de AFM om aan dat aan te tonen, mits zij bewijslast hebben en deze niet bij de koper ligt. Zie ik wat over het hoofd zo vlak voor het weekend?
Casemod delen Goud/Zilver/Nickel/Koper gegalvaniseeerd? Mail me!
Mijn Website! :)
Eos 400D en wat lenzen, blabla
Persoonlijk zou ik die kans niet groot achten. Slechts een minderheidsbelang van SNS Reaal is namelijk vrij verhandelbaar en aan de beurs genoteerd afaik.quote:De_Bastaard schreef op maandag 03 december 2007 @ 18:47:
Hoe groot achten jullie de kans dat SNS Reaal op korte termijn overgenomen zou kunnen gaan worden?
Reg. datum: 05 februari 2007
mcstrat wijzigde dit bericht 03-12-2007 21:03 (20%)
Ben ik even blij dat ik mijn call opties Randstad precies op tijd (2 uur voor de bekendmaking) verkocht had!quote:LED-Maniak schreef op zaterdag 01 december 2007 @ 17:27:
Ben ik even blij met die vedior stijging, had ze net voor de vrije val gekocht, in één dag van dik in de min(rond de 30%) naar een beetje in de +
Check mijn replies voor alle wijsheid op aarde....
Raar of niet, maar ik moest meteen aan je denken toen ik de koers zag dalenquote:Flyduck schreef op maandag 03 december 2007 @ 22:48:
[...]
Ben ik even blij dat ik mijn call opties Randstad precies op tijd (2 uur voor de bekendmaking) verkocht had!
Ook ik heb geen geluk gehad met me put opties(nog 5 cent waard van over de euro..). We hadden gewoon moet ruilen, jij put, ik call
De beurs is echter in mijn ogen nog te onstabiel om leuk te kunnen beleggen. Meer dan een paar optie contracten op kort termijn zitten er niet in..
Casemod delen Goud/Zilver/Nickel/Koper gegalvaniseeerd? Mail me!
Alleen beleggingsfondsen zijn namelijk ook zo saai
Reg. datum: 24 juli 2000
Corporate Financequote:StephaN900 schreef op dinsdag 04 december 2007 @ 20:38:
En zijn er misschien keuzevakken mogelijk op de universiteit van Amsterdam die mij wat extra inzicht zouden kunnen verschaffen?
Quote uit een krant van 09-11: "Greenspan maande de Chinese beleggers eerder dit jaar al tot kalmte en herhaalde deze week in Shanghai dat de beurs van Shanghai een grote zeepbel is en dat een dramatische inkrimping onvermijdelijk is." (Greenspan = oud voorzitter van de FED)quote:mcstrat schreef op maandag 03 december 2007 @ 21:02:
Hoe kijken jullie eigenlijk aan tegen BIDU (de Chinese Google)? Is dit lucht (afgezien van hun vakgebied, het feit dat het een Chinees aandeel is) of eerder kwaliteit? Hier thuis vinden ze dat zoiets met vuur spelen is, vanwege de algemene overvloed aan Chinese aandelen. Er zitten er gewoon teveel tussen die niet zullen overleven.
Beleggers in China mogen niet zomaar in het buitenland beleggen en hebben ook binnen het land beperkt toegang tot de markt. Er is geen vrij verkeer van kapitaal, de overheid heeft directe invloed op belggingsfondsen en de financien van genoteerde berijven zijn verre van transparant. De enorme hoeveelheid geld die 1 miljard chinesen op tafel kan leggen kan maar in een beperkt aantal fondsen worden gestoken die dus snel oplopen. Beleggen in China is zeer risicovol, bijna een casino.
Welkom in de continu gecontroleerde samenleving
Ja het is erg lastig om te bepalen welke kant het op gaat. Sta over het algemeen nu wel in het rood.quote:LED-Maniak schreef op dinsdag 04 december 2007 @ 18:14:
[...]
Raar of niet, maar ik moest meteen aan je denken toen ik de koers zag dalen![]()
Ook ik heb geen geluk gehad met me put opties(nog 5 cent waard van over de euro..). We hadden gewoon moet ruilen, jij put, ik call![]()
De beurs is echter in mijn ogen nog te onstabiel om leuk te kunnen beleggen. Meer dan een paar optie contracten op kort termijn zitten er niet in..
Maar heb echt mzzl gehad met Randstad. Ik had calls 30 januari gekocht voor 2,5, en had ze op 5 verkocht, dat bleek precies het hoogste punt geweest te zijn
Wat voor optie contracten heb je nog lopen?
Check mijn replies voor alle wijsheid op aarde....
Bedankt gelijk maar even voor inschrijvenquote:
Reg. datum: 25 september 2000
Het is inderdaad op dit moment heel lastig om te bepalen. Door allerlei long & short constructies sta ik sinds gisteren eindelijk weer in de plus.quote:Flyduck schreef op woensdag 05 december 2007 @ 09:30:
[...]
Ja het is erg lastig om te bepalen welke kant het op gaat. Sta over het algemeen nu wel in het rood.
Maar heb echt mzzl gehad met Randstad. Ik had calls 30 januari gekocht voor 2,5, en had ze op 5 verkocht, dat bleek precies het hoogste punt geweest te zijn
Wat voor optie contracten heb je nog lopen?
Heb zelf besloten om mijn grondstof investeringen aan te houden want deze zijn wat stabieler. Ik blijf tijdelijk even uit de buurt van de indices en de andere fondsen.
Weet iemand wat de gemiddelde verwerktijd is hier voor ? Ik dacht altijd dat dat per direct gedaan werd
De_Bastaard wijzigde dit bericht 06-12-2007 20:30 (18%)
Mijn Website! :)
Eos 400D en wat lenzen, blabla
Als je via een beleggingsfonds belegt, kan dat via 2 manieren.quote:De_Bastaard schreef op donderdag 06 december 2007 @ 20:29:
Zijn er misschien mensen hier die via de ABN Amro bank beleggen? Ik heb namelijk gisteravond mijn eerste 'order' geplaatst, maar die is nog steeds niet verwerkt. Het gaat hier om een order in beleggingsfonden, niet in aandelen o.i.d.
Weet iemand wat de gemiddelde verwerktijd is hier voor ? Ik dacht altijd dat dat per direct gedaan werd
Je koopt een gehele aandeel in het fonds. Dan wordt het direct aangekocht tijdens opening van de beurs tegen het aandelen tarief.
Je koopt het aan via aan gedeeltelijke participatie ( dan kan je dus voor precies 100 euro aan fondsen kopen). Dan zijn de kosten veel lager ( 0,1% aankoop, 0,3% verkoop).
Je moet hem dan voor het afslag moment ( meestal 15:30, zie www.abnamro.nl )inleggen, dan gaat hij tegen de openingskoers van de volgende dag mee. Je ziet hem de dag daarop pas in portefuille zitten.
Het zal neem ik aan morgen dan wel in mijn portefuille staan lijkt me
Mijn Website! :)
Eos 400D en wat lenzen, blabla
Als die gisteravond is ingelegd, dan gaat hij voor het afslag moment van vandaag mee, dat betekend dat je hem krijgt voor de koers van morgen, en dat hij overmorgen in je portefeuille staat.quote:De_Bastaard schreef op donderdag 06 december 2007 @ 21:01:
Dat laatste heb ik dus gedaan, gisteravond rond 20u.
Het zal neem ik aan morgen dan wel in mijn portefuille staan lijkt me
Altijd goed kijken wanneer het afslag moment is ( ook te zien via www.morningstar.nl ).
zie ook:
http://www.abnamro.nl/nl/...dsinthepicture/index.html
Stinger_Ventura wijzigde dit bericht 06-12-2007 21:34 (7%)
Dit topic is gesloten. ![]()
