Reg. datum: 15 april 2003
Canon EOS 400D+BG-E3 | Tamron AF18-200mm F/3.5-6.3 XR Di II | 430EX | Crumpler Stunner
Reg. datum: 13 mei 2007
Later zag ik dat er een dode pixel in zat, kan ik hem nog terugruilen, en zo ja.. tot waneer?
Reg. datum: 26 januari 2005
Waar gekocht? Bij de Apple online store kun je hem binnen 10 dagen altijd nog terugsturen (laten ophalen/omruilen). Anders moet je bij de winkel zijn waar je hem gekocht hebt of Apple care bellen.quote:franstel89 schreef op dinsdag 11 december 2007 @ 19:47:
ik heb vorige week woensdag een ipod nano gekocht.
Later zag ik dat er een dode pixel in zat, kan ik hem nog terugruilen, en zo ja.. tot waneer?
Reg. datum: 26 januari 2005
Volgens mij zijn er geen crumpler tasjes voor 3G nano's dus zit je hier in het verkeerde topic.quote:Bestlevel schreef op maandag 10 december 2007 @ 23:22:
Zijn er mensen die ervaring hebben met een crumpler tasje voor een Ipod Nano? Ik ben benieuwd naar ervaringen en vooral met welke types!
z.s.m. mee terug gaan! Ik weet niet hoe MM er mee omgaat, vreten zei het niet dan bel je apple op (contactgegevens gewoon op de site te vinden). Lijkt me sterk dat ze hier niks mee doen!quote:franstel89 schreef op dinsdag 11 december 2007 @ 21:01:
bij de media markt in den haag
Reg. datum: 29 maart 2004
quote:stevenP schreef op dinsdag 11 december 2007 @ 21:39:
[...]
z.s.m. mee terug gaan! Ik weet niet hoe MM er mee omgaat, vreten zei het niet dan bel je apple op (contactgegevens gewoon op de site te vinden). Lijkt me sterk dat ze hier niks mee doen!
Je mag binnen twee week ruilen bij de MM
quote:RoD schreef op donderdag 13 december 2007 @ 23:44:offtopic:
Je mag binnen twee week ruilen bij de MM
Mits de verpakking gesloten is oftewel niet gebruikt
/ex-medewerker
Reg. datum: 29 maart 2004
Het is precies of als ik de mp3 gewoon sleep hij deze niet als podcast wil zien (onmogelijk in podcasts te slepen )
quote:Ammie schreef op vrijdag 14 december 2007 @ 02:34:
[...]
offtopic:
Mits de verpakking gesloten is oftewel niet gebruikt
/ex-medewerker
Mijn ervaringen zijn anders. Ik heb gebruikte artikelen gewoon mogen ruilen. Werd me overigens ook verteld in de winkel dat dit mocht. Vraag me af waar dit verschil vandaan komt. Maargoed, dit gaat wel erg scheef offtopic zo.
Reg. datum: 16 april 2004
Dukeh wijzigde dit bericht 15-12-2007 18:13 (80%)
Reg. datum: 15 april 2003
http://www.bestskinsever....-Nano/Detail?sfs=e89b00ba
Ik heb ook gekeken bij http://www.shieldzone.com/ alleen zijn deze veel duurder.
Wie kan mij tips geven welke ik moet bestellen?
Canon EOS 400D+BG-E3 | Tamron AF18-200mm F/3.5-6.3 XR Di II | 430EX | Crumpler Stunner
Hij blijft in LOCK mode staan. Ongeacht wat ik ook doe....
Resetten (menu+play knop indrukken helpt niet (logisch). Resetten via iTunes naar factory defaults werkt niet
Mario Kart FC 1590-4774-1019
Van Bestskinever ken ik ze niet, heb zelf wel een Full Shield van Shieldzone, echt een super ding!quote:Bestlevel schreef op maandag 17 december 2007 @ 23:32:
Zijn er mensen die ervaring hebben met de volgende protector:
http://www.bestskinsever....-Nano/Detail?sfs=e89b00ba
Ik heb ook gekeken bij http://www.shieldzone.com/ alleen zijn deze veel duurder.
Wie kan mij tips geven welke ik moet bestellen?
En de prijs valt ook wel mee hoor! Voor $20 wordt hij thuisgebracht, een maand of 2 geleden was dat maar 14euro, nu zal dat misschien iets meer zijn.. Levertijd is dan wel een week of 3, aangezien hij via de gewone post wordt verstuurd, i.p.v. FedEx.
@hierboven:
Hmm klinkt dus als een hardwarematige fout.. Heb je hem een keer laten stuiteren of iets? Ik zou even naar een apple dealer gaan en het probleem uitleggen, waarschijnlijk zullen ze hem innemen voor reparatie! (en zonder grote valschade dus garantie)
Reg. datum: 11 februari 2007
Reg. datum: 16 januari 2005
Op dit moment heb ik het probleem dat itunes mijn recently played niet meer update. Het heeft een halve dag goed gewerkt maar nu blijft de lijst leeg. Ik weet niet of het probleem aan itunes ligt of aan mijn nano. de nano heeft firmware 1.0.3 er opstaan en itunes is ook de nieuwste versie. Verder heb ik itunes op automatisch syncen staan.
AMD athlon 64 3000+, DFI Lanparty UT nF3, XFX 6600GT AGP
Alles verloopt daar goed mee, maar wat ik nu gemerkt heb is dat zowel iTunes als m'n iPod de nummers afspeelt vanwaar ik gestopt was de vorige keer. Nu ik heb eventjes gegoogled en er bestaat een functie ("Afspeelpositie onthouden") in iTunes waarmee je dat kan uitzetten voor zowel iPod en iTunes.
Geen probleem, maar is er een manier om dat over de hele collectie toe te passen? Want blijkbaar moet je dat per nummer gaan doen iedere keer, en aangezien ik +5000 songs in m'n bibliotheek zitten heb is dat geen lachertje. Iemand tips?
edit: nvm, 'k heb het zonet gevonden, stom van me. Je kan gewoon alles selecteren en dan positie onthouden op nee zetten bij "info tonen"
Blaizer wijzigde dit bericht 24-12-2007 15:09 (11%)
Dus ik krijg het idee om hem te importeren(ivm de dollarkoers) maar google geeft alleen maar hits omdingen in de libary van itunes te importeren
Weten julie een goede webshop? geen ebay ofzo
pssst geld kopen?
Hmm, ik heb er zelf geen ervaring mee.. Waar je vooral mee uit moet kijken (en over na moet denken!) is natuurlijk dat de prijs wel goedkoper is, maar er komen ook invoerrechten / premies bij, vergeet dat niet! Als er vrienden/familie ofzo naar de states gaan zou ik ze een boodschappenlijstje meegeven maar ik denk dat het weinig nut heeft stad en land af te zoeken naar een winkel met 20tientjes kortingquote:DR161 schreef op woensdag 26 december 2007 @ 16:56:
Hoi ik ben van plan om een nano te kopen maar heb best wel geld tekort![]()
Dus ik krijg het idee om hem te importeren(ivm de dollarkoers) maar google geeft alleen maar hits omdingen in de libary van itunes te importeren![]()
Weten julie een goede webshop? geen ebay ofzo
Daar komt bij dat het bij sommige winkels al goedkoper is dan bij Apple zelf.. Ik heb bij Komplett.nl mijn 8Gb versie voor 169e besteld, ipv 199.
Kortom, denk het nog 's 3x over en misschien even wachten / geld bietsen bij ouders / familie / vrienden mocht het echt hoge nood hebben?
Reg. datum: 09 augustus 2007
Het gaat trouwens om de grijze 4GB nano 3G.
WinningLOSER wijzigde dit bericht 27-12-2007 03:01 (3%)
Hmm klinkt raar, ik heb het nooit eerder gehoord. Maar als je zelf even nagaat wat de 'storende schakels' kunnen zijn.quote:WinningLOSER schreef op donderdag 27 december 2007 @ 02:58:
Ik was vanavond bij een vriendin van me, ze heeft problemen met d'r iPod. Ze heeft 1,5 week geleden haar Nano gekocht en die wilde gewoon niet opladen. Het is dus niet zo dat hij het "af en toe" niet deed, maar hij deed het helemaal niet. Ze is terug gegaan naar de winkel en heeft toen een nieuwe gehad, deze deed het ook niet! Ze had het al met meerdere (Windows) computers geprobeerd, en ik vandaag dus ook met mijn MacBook, maar hij deed inderdaad helemaal niks, maar wat ik merkte was dat het inpluggen van de stekker in de iPod behoorlijk stroef ging, vergelijken met mijn iPod Classic. Is dit een bekend probleem van de Nano of heeft ze gewoon pech? Lijkt me raar dat ze toevallig 2 keer achter elkaar een verkeerde iPod heeft gekregen.
Het gaat trouwens om de grijze 4GB nano 3G.
PC -> USBkabel -> iPod.
De PC en iPod heb je al vervangen, maar heb je nog niet gehoord over de kabel. Heb je deze al eens vervangen? En wat je ook nog kan proberen: even een wandlader lenen (USB of FW, maakt niet uit) en daarmee proberen op te laden. Ik gebruik zelf dagelijks mijn FWlader om mijn Nano op te laden.
Succes!
Reg. datum: 09 augustus 2007
Reg. datum: 25 april 2007
ik heb een ipod nano 4gig,
en ik kan wel muziek overzetten via Itunes alleen wanneer ik een filmpje van mp4 bestand naar me films inporteert en dan me ipod sync,dan zet hij het filmpje niet over en wel de muziek..al met 2 mp4 filmpjes getest..wie kan me helpen?
Reg. datum: 11 februari 2007
iemand?quote:str1ker schreef op zaterdag 22 december 2007 @ 12:15:
hoe kun je iets dat in je itunes als muziek aangemarkt staat bij audiobooks zetten?
Reg. datum: 19 oktober 2007
Om een of andere reden kon ik de de prullenbak niet legen, omdat de verwijderde map volgens mijn mac beveiligd is, ook niet als ik option(alt) ingedrukt houd en 'leeg prullenbak' doe. Toen ik mijn iPod verwijderde kon ik de prullenbak met het beveiligde bestand erin wel legen.
Maar nu, iedere keer als ik mijn iPod aansluit verschijnt de beveiligde map (van 2 gig) weer in de prullenbak, terwijl mijn iPod leeg is! (volgens mijn mac én PC!) en als ik de iPod eject verdwijnt ook die map in de prullenbak weer.
WTF is going on?...
“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!”
宇多田ヒカル \o/
Reg. datum: 21 januari 2006
Heb die van mij +-2 maanden geleden gekocht, geen scheef scherm hier!quote:logiroel schreef op vrijdag 04 januari 2008 @ 12:37:
Weet iemand of de productiefout met het scheve scherm inmiddels opgelost?
Ik heb een album, een soundtrack van een film. Hierop staan verschillende nummers van verschillende artiesten, maar allemaal met dezelfde album-naam (Shrek 2 OST). Ik zou graag willen dat in de Cover Flow dit album maar één keer wordt weergegeven in plaats van meermalen. Nu verschijnt het plaatje een flink aantal malen, namelijk bij elke artiest van de soundtrack.
Wat ik al heb geprobeerd:
1) Het vinkje 'verzameling' bij al deze nummers aanzetten -> geen resultaat
2) '1' als album-artiest invullen -> geen resultaat
Wie kan me helpen hiermee?
Nu alcoholvrij!
[ Cube Reaction | BeOne Titanium ]
Reg. datum: 16 februari 2006
Bekend ja. We hebben er 5 open gemaakt en ze hadden allemaal een scheef scherm, de een nog schever dan de ander. Toen heb ik het maar zo gelaten en ben gegaan.quote:Cyclonist schreef op zaterdag 05 januari 2008 @ 17:22:
Vanmiddag bij de Media Markt een zilveren Nano'tje aangeschaftWel nog een paar teruggelegd waar het scherm wat scheef in zat, niet te geloven dat ze die gewoon verkopen.. Die verkopers keken me wel raar aan; 'dat zijn allemaal dezelfde hoor
' Nouja.. wist wel beter
Reg. datum: 21 januari 2006
Ik wil zelf ook een nano gaan kopen maar wil dus goed opletten dat ik er niet een koop met een scheef scherm. Is er niet ergens een foto beschikbaar van een nano met een scheef scherm zodat ik er op kan letten?quote:DaFrenk schreef op zaterdag 05 januari 2008 @ 17:50:
[...]
Bekend ja. We hebben er 5 open gemaakt en ze hadden allemaal een scheef scherm, de een nog schever dan de ander. Toen heb ik het maar zo gelaten en ben gegaan.Dat was overigens net na de introductie. Maar dat het nu nog steeds zo is, is wel heel erg. Gelukkig weet ik nu dat je het ook kunt zien als hij níet aan is. Scheelt weer een hoop verpakkingen open scheuren
Bij mij is het probleem nu dat hij alleen maar oplaad als ik hem aan de computer hang, ik heb ook lader voor in het stopcontact maar daarmee wil hij niet opladen.
DIt lijkt me toch niet normaal ?
Reg. datum: 16 februari 2006
Je ziet het als je hem juist in het licht houd. Dan zie je de rand van het schermpje tegen de zwarte achterkant. Meestal is hij aan de rechterkant hoger dan aan de linkerkant. En daar zie je het dan aan.quote:logiroel schreef op zondag 06 januari 2008 @ 11:26:
[...]
Ik wil zelf ook een nano gaan kopen maar wil dus goed opletten dat ik er niet een koop met een scheef scherm. Is er niet ergens een foto beschikbaar van een nano met een scheef scherm zodat ik er op kan letten?
Het duidelijkst zie je het natuurlijk als hij aan is. Dus gelijk controleren als je hem koopt
Zodra ik mijn iPod loskoppel gaat iTunes weer vrolijk verder en ziet het ineens mijn iPod, maar krijg ik binnen no-time de melding dat de schijf niet gevonden kan worden en verdwijnt mijn iPod weer van iTunes. Ik heb iTunes opnieuw geïnstalleerd, mijn iPod gereset en tal van andere Apple-voorstellen (van de troubleshoot lijst) afgewerkt.
Dus: iemand een idee (liefst zonder dat ik m'n iPod hoef te formatteren)?
Laten we lekker link gaan doen!!!
Connect em een x voor de grap met Winamp of MediaMonkey. Kijken wat ie dan doet.quote:DarkWingDuck schreef op maandag 07 januari 2008 @ 09:17:
Ik heb sinds een tijdje problemen met mijn Nano (8GB). Bij het aansluiten van m'n iPod start iTunes gewoon op, maar deze loopt vervolgens vast. Ook wanneer iTunes al aanstaat voordat ik m'n iPod aansluit loopt iTunes vast. Zelfs via TaskManager valt iTunes dan niet af te sluiten.
Zodra ik mijn iPod loskoppel gaat iTunes weer vrolijk verder en ziet het ineens mijn iPod, maar krijg ik binnen no-time de melding dat de schijf niet gevonden kan worden en verdwijnt mijn iPod weer van iTunes. Ik heb iTunes opnieuw geïnstalleerd, mijn iPod gereset en tal van andere Apple-voorstellen (van de troubleshoot lijst) afgewerkt.
Dus: iemand een idee (liefst zonder dat ik m'n iPod hoef te formatteren)?
Ik heb een stel vragen hoe hard kan de ipod Nano 3de generatie? ik heb namelijk een sony en die gaat niet hard. en is de software makkelijk want bij sony moet 5 a 6 klikken voordat hij een nummer verstuurd naar de walkman. en wat voor dingen krijg je erbij in de verpakking bijv oordopjes, want ik wil hem graag aansluiten op mijn Logitech 5500.
goosche wijzigde dit bericht 07-01-2008 15:46 (20%)
Moeilijk te zeggen. Wat is hard? Het maximale volume vind ik vrij hard, maar ik wil ook nog wel een paar jaar doen met mijn trommelvliezen.quote:goosche schreef op maandag 07 januari 2008 @ 15:38:
hoe hard kan de ipod Nano 3de generatie? ik heb namelijk een sony en die gaat niet hard.
Veel mensen hebben een hekel aan I-tunes, maar ik vind het wel fijn werken. Je kunt geen muziek slepen naar je Ipod, maar je werkt met afspeellijsten. Er zijn wel genoeg (gratis) tooltjes beschikbaar waarmee je wel muziek naar je Ipod kan slepen vanuit de verkenner.quote:en is de software makkelijk want bij sony moet 5 a 6 klikken voordat hij een nummer verstuurd naar de walkman.
Kan de naam noemen wat dat programma of site. En hoe zit het met de mp3 ik heb 800 gig aan muziek kan deze toch wel gewoon op mijn toekomstige ipod zetten of moet je alles kopen op de istore?quote:G_Kracht schreef op maandag 07 januari 2008 @ 15:45:
[...]
Moeilijk te zeggen. Wat is hard? Het maximale volume vind ik vrij hard, maar ik wil ook nog wel een paar jaar doen met mijn trommelvliezen.
[...]
Veel mensen hebben een hekel aan I-tunes, maar ik vind het wel fijn werken. Je kunt geen muziek slepen naar je Ipod, maar je werkt met afspeellijsten. Er zijn wel genoeg (gratis) tooltjes beschikbaar waarmee je wel muziek naar je Ipod kan slepen vanuit de verkenner.
Je kan gewoon alles erop zetten wat al op je PC staat in MP3, is geen probleem.quote:goosche schreef op maandag 07 januari 2008 @ 16:24:
[...]
Kan de naam noemen wat dat programma of site. En hoe zit het met de mp3 ik heb 800 gig aan muziek kan deze toch wel gewoon op mijn toekomstige ipod zetten of moet je alles kopen op de istore?
Als je "itunes" had ingetikt op google is dit het eerste resultaat:
http://www.apple.com/nl/itunes/
Ik kwam er niet uit en had besloten om m'n iPod toch maar te formatteren. Echter, ik kon er niet in via iTunes, omdat iTunes dus vastliep zodra ik m'n iPod aansloot. Na veel gedoe maar geprobeerd om iTunes op m'n laptop te installeren en 't via m'n laptop te doen. Dat was uiteindelijk het medicijn!quote:DarkWingDuck schreef op maandag 07 januari 2008 @ 09:17:
Ik heb sinds een tijdje problemen met mijn Nano (8GB). Bij het aansluiten van m'n iPod start iTunes gewoon op, maar deze loopt vervolgens vast. Ook wanneer iTunes al aanstaat voordat ik m'n iPod aansluit loopt iTunes vast. Zelfs via TaskManager valt iTunes dan niet af te sluiten.
Zodra ik mijn iPod loskoppel gaat iTunes weer vrolijk verder en ziet het ineens mijn iPod, maar krijg ik binnen no-time de melding dat de schijf niet gevonden kan worden en verdwijnt mijn iPod weer van iTunes. Ik heb iTunes opnieuw geïnstalleerd, mijn iPod gereset en tal van andere Apple-voorstellen (van de troubleshoot lijst) afgewerkt.
Dus: iemand een idee (liefst zonder dat ik m'n iPod hoef te formatteren)?
Laten we lekker link gaan doen!!!
Itunes zit bij de Ipod of je kunt hem downloaden bij Apple. Met alternatieve tools heb ik niet gewerkt want ik gebruik alleen Itunes.quote:goosche schreef op maandag 07 januari 2008 @ 16:24:
[...]
Kan de naam noemen wat dat programma of site.
quote:goosche schreef op maandag 07 januari 2008 @ 15:38:Ik heb een stel vragen hoe hard kan de ipod Nano 3de generatie? ik heb namelijk een sony en die gaat niet hard. en is de software makkelijk want bij sony moet 5 a 6 klikken voordat hij een nummer verstuurd naar de walkman. en wat voor dingen krijg je erbij in de verpakking bijv oordopjes, want ik wil hem graag aansluiten op mijn Logitech 5500.
goosche, dit zijn vragen waar je heel gemakkelijk antwoord op kunt vinden middels de search. GoT is niet een vraagbaak, waar je zomaar al je opmerkingen en vragen kunt dumpen. Wat eigen inzet wordt gewaardeerd en verwacht. Ik zou je willen aanraden om Het algemeen beleid & de Policy Apple Talk (update 2 oktober 2007) door te lezenquote:goosche schreef op maandag 07 januari 2008 @ 16:24:
[...]Kan de naam noemen wat dat programma of site. En hoe zit het met de mp3 ik heb 800 gig aan muziek kan deze toch wel gewoon op mijn toekomstige ipod zetten of moet je alles kopen op de istore?
iTunes kun je gewoon downloaden. De iPod Nano 3G kun je ook in verscheidene winkels uitproberen (Apple Store, Mediamarkt etc).
Hoedje wijzigde dit bericht 08-01-2008 13:35 (7%)
Reg. datum: 23 maart 2004
Probeer eens: 'various' als album-artiest of het Nederlandse equivalent (staat in de Help-sectie van iTunes).quote:the_bbk schreef op vrijdag 04 januari 2008 @ 17:49:
Ik heb sinds kort een Nano en ik ben nog een beetje aan het worstelen met de Cover Flow-functie. Ik heb dit draadje doorgelezen (onder andere de tips op pagina 24), maar ik heb het voor mij werkende antwoord nog niet gevonden.
Ik heb een album, een soundtrack van een film. Hierop staan verschillende nummers van verschillende artiesten, maar allemaal met dezelfde album-naam (Shrek 2 OST). Ik zou graag willen dat in de Cover Flow dit album maar één keer wordt weergegeven in plaats van meermalen. Nu verschijnt het plaatje een flink aantal malen, namelijk bij elke artiest van de soundtrack.
Wat ik al heb geprobeerd:
1) Het vinkje 'verzameling' bij al deze nummers aanzetten -> geen resultaat
2) '1' als album-artiest invullen -> geen resultaat
Wie kan me helpen hiermee?
Ik heb zowel 'Various' als 'Diverse' gebruikt, maar het werkt nog steeds niet goed in Coverflow. In de Albumlijst staan ze wel goed, netjes als één album. Om de een of andere reden maakt Coverflow er toch verschillende albums van. Ik snap het niet meer, heeft iemand nog een idee?quote:ParkOverall schreef op dinsdag 08 januari 2008 @ 15:17:
[...]
Probeer eens: 'various' als album-artiest of het Nederlandse equivalent (staat in de Help-sectie van iTunes).
Nu alcoholvrij!
Reg. datum: 26 januari 2005
Als je alle nummers selecteert en dan rechtsklikt info en je vinkt én verzameling én aansluitend album aan moet het goed gaan. Lukt hier wel in ieder geval.quote:Ik heb zowel 'Various' als 'Diverse' gebruikt, maar het werkt nog steeds niet goed in Coverflow. In de Albumlijst staan ze wel goed, netjes als één album. Om de een of andere reden maakt Coverflow er toch verschillende albums van. Ik snap het niet meer, heeft iemand nog een idee?
donaldo wijzigde dit bericht 08-01-2008 18:56 (16%)
Nee joh, aansluitend album is voor doorlopende nummers (denk aan dance-mix'), hij zal dan altijd die nummers in chronologische volgorde spelen. ..toch?quote:donaldo schreef op dinsdag 08 januari 2008 @ 18:54:
[...]
Als je alle nummers selecteert en dan rechtsklikt info en je vinkt én verzameling én aansluitend album aan moet het goed gaan. Lukt hier wel in ieder geval.
Ik heb het geprobeerd, het maakt geen verschil. Het lijkt erop dat m'n iPod bij de Coverflow naar de Artiest-tag kijkt en niet naar de Album Artiest-tag. Bij de Albumweergave kijktie wel naar de Album Artiest-tag. Heeft iemand nog suggesties (behalve de ID3-tags helemaal ombouwen)?quote:donaldo schreef op dinsdag 08 januari 2008 @ 18:54:
[...]
Als je alle nummers selecteert en dan rechtsklikt info en je vinkt én verzameling én aansluitend album aan moet het goed gaan. Lukt hier wel in ieder geval.
Nu alcoholvrij!
Reg. datum: 09 december 2007
Reg. datum: 26 januari 2005
Enige wat ik dan nog kan bedenken is dat er dubbele tracknummers of twee verschillende schijfnummers in de tags staan waarom het niet werkt.quote:the_bbk schreef op dinsdag 08 januari 2008 @ 21:03:
[...]
Ik heb het geprobeerd, het maakt geen verschil. Het lijkt erop dat m'n iPod bij de Coverflow naar de Artiest-tag kijkt en niet naar de Album Artiest-tag. Bij de Albumweergave kijktie wel naar de Album Artiest-tag. Heeft iemand nog suggesties (behalve de ID3-tags helemaal ombouwen)?
Reg. datum: 30 november 2007
Het kan zijn dat bij sommige bijvoorbeeld album-artiest is ingevuld. Normaal gebruik je gewoon album. Je kan dus het hele album selecteren en bij de info vink je album-artiest aan. Vervolgens vul je niks in. Nu is het dus allemaal blanco. Hier heeft dat geholpen.quote:the_bbk schreef op dinsdag 08 januari 2008 @ 21:03:
[...]
Ik heb het geprobeerd, het maakt geen verschil. Het lijkt erop dat m'n iPod bij de Coverflow naar de Artiest-tag kijkt en niet naar de Album Artiest-tag. Bij de Albumweergave kijktie wel naar de Album Artiest-tag. Heeft iemand nog suggesties (behalve de ID3-tags helemaal ombouwen)?
OK, wat ik heb gedaan (en nog steeds niet heeft gewerkt..) is het volgende:quote:Julien15 schreef op dinsdag 08 januari 2008 @ 21:59:
[...]
Het kan zijn dat bij sommige bijvoorbeeld album-artiest is ingevuld. Normaal gebruik je gewoon album. Je kan dus het hele album selecteren en bij de info vink je album-artiest aan. Vervolgens vul je niks in. Nu is het dus allemaal blanco. Hier heeft dat geholpen.
1) alle nummer geselecteerd, de ID3-tag geopend en 'album artiest', 'album', 'schijfnummer', 'groepering' blanco gezet. Verder heb ik 'verzameling' uitgevinkt, evenals 'aaneensluitend album'. Ook heb ik de albumillustratie eruit gehaald.
2) alle nummer geselecteerd en toen ben ik wat dingen gaan invullen: 'album artiest'=diverse, 'album'=Shrek 2 OST. Verzameling heb ik aangezet. Nieuwe albumillustratie toegevoegd.
Ze zouden dus allemaal dezelfde tags moeten hebben (op de 'naam'- en 'artiest'-tags na). Het zou dus ook moeten werken, maar dat doet het niet.
Wat het nog frustrerender maakt, is dat het in de albumweergave wel goed gaat.. Ik snap er niets meer van...
Nu alcoholvrij!
Reg. datum: 12 september 2007
Reg. datum: 23 maart 2004
Ken je iemand waarbij het wel werkt? Laat die er eens even naar kijken, misschien zie je iets over het hoofd.quote:the_bbk schreef op woensdag 09 januari 2008 @ 09:36:
[...]
OK, wat ik heb gedaan (en nog steeds niet heeft gewerkt..) is het volgende:
1) alle nummer geselecteerd, de ID3-tag geopend en 'album artiest', 'album', 'schijfnummer', 'groepering' blanco gezet. Verder heb ik 'verzameling' uitgevinkt, evenals 'aaneensluitend album'. Ook heb ik de albumillustratie eruit gehaald.
2) alle nummer geselecteerd en toen ben ik wat dingen gaan invullen: 'album artiest'=diverse, 'album'=Shrek 2 OST. Verzameling heb ik aangezet. Nieuwe albumillustratie toegevoegd.
Ze zouden dus allemaal dezelfde tags moeten hebben (op de 'naam'- en 'artiest'-tags na). Het zou dus ook moeten werken, maar dat doet het niet.
Wat het nog frustrerender maakt, is dat het in de albumweergave wel goed gaat.. Ik snap er niets meer van...
Alleen artiesten waarvan er een album is, worden getoond in de lijst 'Artiesten'. Ik had voorheen alle artiesten zonder album, het album 'No Album' meegegeven met als albumartiest 'No Artist'.
Meer mensen met het probleem dat je niet alle artiesten ziet ?!?!
MacBook Air 13" i5 1,7Ghz - Mac OS X Lion - iPhone 4S 64GB - Apple TV2
Zodra er verschillende artiesten in het "artist"-veld staan én je hebt een "albumartist", dan zou ik het gewoon als een compilation opgeven. Kortom, vink ze in iTunes even aan naar compilations en ze zijn netjes terug te vinden!quote:THE_BASE schreef op woensdag 09 januari 2008 @ 21:08:
Ik heb sinds de laatste update een probleem:
Alleen artiesten waarvan er een album is, worden getoond in de lijst 'Artiesten'. Ik had voorheen alle artiesten zonder album, het album 'No Album' meegegeven met als albumartiest 'No Artist'.
Meer mensen met het probleem dat je niet alle artiesten ziet ?!?!
Reg. datum: 12 september 2007
Ben ernet achtergekomen dat dit alleen bij het formaat RMVB is, andere formaten die ik heb geconvert doen het wel gewoon. Dusja iemand een idee hoe ik RMVB in me ipod krijgt MET geluid.quote:Alcides schreef op woensdag 09 januari 2008 @ 14:27:
Ik heb een probleem, ik heb een film gedownload van het formaat RMVB heb hem geconverteerd en in Itunes gezet, maar wanneer ik hem via mij ipod of Itunes afspeel dan krijg ik wel beeld maar geen geluid. Ik heb haast elke filmpjes converter voor je ipod gedownload, elke die gratis is zonder zon watermark, zelfs eentje die geld kostte gebruikt, heb er niet voor betaald maar heb wel volledige versie gekregen () maargoed met dat programma heb ik hem ook geconvert en nog steeds geen geluid. Nou heb ik dit bericht op veel forums geplaatst en krijg altijd het antwoord van: Ja gebruik dit programma het helpt, maar meestal heb ik dat programma al of wil het ook niet want het gaat hier om een RMVB formaat. Kan iemand mij helpen? Bedankt!
Thankss!
4GB is wel weinig vergeleken met spelers die ik in het verleden heb gehad maargoed daarvan weet ik dat ik de helft nooit luisterde onderweg. Het is alleen wel weer ff wennen aangezien mn laatste mp3 speler een Zune was
Suriname
Reg. datum: 04 augustus 2000
Het veld 'album artiest' leeg laten.quote:the_bbk schreef op woensdag 09 januari 2008 @ 09:36:
[...]
OK, wat ik heb gedaan (en nog steeds niet heeft gewerkt..) is het volgende:
1) alle nummer geselecteerd, de ID3-tag geopend en 'album artiest', 'album', 'schijfnummer', 'groepering' blanco gezet. Verder heb ik 'verzameling' uitgevinkt, evenals 'aaneensluitend album'. Ook heb ik de albumillustratie eruit gehaald.
2) alle nummer geselecteerd en toen ben ik wat dingen gaan invullen: 'album artiest'=diverse, 'album'=Shrek 2 OST. Verzameling heb ik aangezet. Nieuwe albumillustratie toegevoegd.
Ze zouden dus allemaal dezelfde tags moeten hebben (op de 'naam'- en 'artiest'-tags na). Het zou dus ook moeten werken, maar dat doet het niet.
Wat het nog frustrerender maakt, is dat het in de albumweergave wel goed gaat.. Ik snap er niets meer van...
|SE x10 mini | htc desire

(versie 1.1) die ondersteuning biedt voor de iTunes huurfilms. Maar voor ons op dit moment nog belangrijker: met deze update is een paar vervelende bugs opgelost en merk ik in ieder geval op mijn Classic een snelheidsverbetering in de user interface."
Weet iemand welke bugs dit precies zijn? En heeft iemand al meer veranderingen gevonden?
MacBook Black C2D 2.16GHz 160GB 4GB -- Dell 24" -- iPhone 3G 16GB -- iPod Nano 3G -- Canon PowerShot S90 -- Smart Roadster Coupe
"ieyui nobomeno renmiri yojuyogo hasatekanae kutamae", Hymm of the Fayth
Van alle RED producten gaat een gedeelte van de opbrengst naar het goede doel. Volgens mij is de iPod Nano RED alleen maar te krijgen bij de Apple Store's en sommige grotere electronica winkels. De reden dat deze niet zo snel afgeprijst is te vinden, ligt aan 't feit dat een gedeelte van de opbrengst naar het goede doel gaat (de marge is lager).quote:The.PhantoM schreef op dinsdag 22 januari 2008 @ 19:50:
Weet iemand waar de Ipod Nano RED nog meer te koop is behalve in de apple store en de mediamarkt? In de pricewatch betaal je ongeveer 170 voor een ipod nano 3g, maar de RED editie staat er niet tussen. In de apple store en in de mediamarkt kost de RED 200,-. Weet iemand of de RED ergens goedkoper te krijgen is? ik vind het een beetje belachelijk om 30 meer te betalen om de nano met een rode laklaag te krijgen...
Dat zou nog best wel eens een succes kunnen worden. Er waren/zijn immers genoeg roze iPod Mini's in omloopquote:DaannO schreef op dinsdag 22 januari 2008 @ 14:44:
Sinds vandaag is er ook een roze Nano
[afbeelding]
Reg. datum: 13 juli 2006
Reg. datum: 13 juli 2006
De sock is smaller en langer. dan de G3 lijkt ne niet mneer dan logies dan dat deze er niet goed in zal passen...quote:FerdiV schreef op zondag 03 februari 2008 @ 17:19:
Niemand heeft een Nano met iPod Sock?
A Soldiers manual and a pair of boots.
Of heeft iemand ze toevallig over en gebruikt ze niet?
You can't always get what you want. I can, but you can't.
Deze zitten inderdaad niet bij deze ipod, ik heb er inmiddels 2 maar nog nergens van die dingen gevonden terwijl ze zoals jij aangaf wel bij de shuffle zitten (maar die oordopjes zijn toch al iets anders).quote:DaCoTa schreef op zondag 03 februari 2008 @ 22:34:
Ik heb een fraaie 3G Nano 4GB gekregen als kado, maar ik zit met 1 probleem: de oordopjes blijven bij mij niet zitten. Ik heb - denk ik - te grote oren. Nu zaten er bij mij geen watjes (of hoe heten die dingen) bij, terwijl die wel bij de Shuffle van mijn vriendin zaten. Horen die dingen er wel bij te zitten en moet ik even langs de Apple winkel, of kan ik ze misschien ergens anders vandaan toveren? In de apple store op internet zag ik ze niet, en ik heb ook niet zo'n goed idee met wat voor termen te zoeken op iets als eBay ofzo.
Of heeft iemand ze toevallig over en gebruikt ze niet?
Ik heb het zelfde probleem, door die stofjes waar je het over hebt worden ze wat stroever waardoor ze niet steeds uit mijn oren glijden (als ze niet diep genoeg zitten klinkt het geluid niet echt goed meer in mijn ogen), werd er op een gegeven moment zo gek van dat ik maar andere oortjes heb gekocht.
The #1 programmer excuse for legitimately slacking off: "My code's compiling".
Yes, I do! I so ever do want the ball!

Overigens is het wat betreft de geluidskwaliteit sowieso wel aan te raden om er andere oordopjes bij te kopen
Reg. datum: 20 november 2007
Je kan beter andere oordopjes halen de standaard van apple zijn niet zo goed.quote:DaCoTa schreef op zondag 03 februari 2008 @ 22:34:
Ik heb een fraaie 3G Nano 4GB gekregen als kado, maar ik zit met 1 probleem: de oordopjes blijven bij mij niet zitten. Ik heb - denk ik - te grote oren. Nu zaten er bij mij geen watjes (of hoe heten die dingen) bij, terwijl die wel bij de Shuffle van mijn vriendin zaten. Horen die dingen er wel bij te zitten en moet ik even langs de Apple winkel, of kan ik ze misschien ergens anders vandaan toveren? In de apple store op internet zag ik ze niet, en ik heb ook niet zo'n goed idee met wat voor termen te zoeken op iets als eBay ofzo.
Of heeft iemand ze toevallig over en gebruikt ze niet?
Probeer eens creative EP oordoppen of senheiser CX300 /400/500.
Er zijn ook socks voor de 3rd Gen.quote:FerdiV schreef op donderdag 31 januari 2008 @ 17:46:
Weet iemand of de iPod Socks mooi om deze iPod passen?
Ebay... Ik heb mijn rode ipod red ook via ebay gekcht voor 160 euro.quote:The.PhantoM schreef op dinsdag 22 januari 2008 @ 19:50:
Weet iemand waar de Ipod Nano RED nog meer te koop is behalve in de apple store en de mediamarkt? In de pricewatch betaal je ongeveer 170 voor een ipod nano 3g, maar de RED editie staat er niet tussen. In de apple store en in de mediamarkt kost de RED 200,-. Weet iemand of de RED ergens goedkoper te krijgen is? ik vind het een beetje belachelijk om 30 meer te betalen om de nano met een rode laklaag te krijgen...
Reg. datum: 13 juli 2006
Ik kan alleen maar gewone Apple Socks vinden op de site van Apple... Waar heb jij die gezien dan? Volgens mij bestaan ze niet, alleen van een third party.quote:
Reg. datum: 25 juni 2007
Er is iets mis gegaan met het updaten van mn ipod. Als ik hem nu aan mijn pc koppel dan start de ipod steeds op en sluit hij weer af. Hij komt dus niet verder dan dat scherm met het logo. Formatteren wil dus ook niet want itunes pakt hem niet
Heeft iemand anders dit wel eens gehad? Moet ik er nu mee terug naar de winkel?
Reg. datum: 29 oktober 2006
Maar als je een niet officiele update hebt uitgevoerd met een software hack vervalt volgens mij de garantie.
het kan mogelijk zijn dat het bovenstaande niet helemaal klopt, dus hecht je er niet aan.
zo ik heb me disclaimer ook weer gedaan
Reg. datum: 11 oktober 2007
die van de Hema passen prima!quote:FerdiV schreef op donderdag 31 januari 2008 @ 17:46:
Weet iemand of de iPod Socks mooi om deze iPod passen?
Reg. datum: 13 juli 2006
Ah ok thnx! Maar ik bedoel eigenlijk of de originele Apple iPod Socks uit de store goed om de nieuwe Nano passen?quote:
Reg. datum: 06 juli 2007
ook alweer een roze ipod nano...quote:DaannO schreef op dinsdag 22 januari 2008 @ 14:44:
Sinds vandaag is er ook een roze Nano
[afbeelding]
Maar elke keer komt er na een tijdje altijd weer een roze uit
Reg. datum: 20 november 2007
Reset?quote:User88 schreef op vrijdag 08 februari 2008 @ 14:58:
Ik zit met een probleem:
Er is iets mis gegaan met het updaten van mn ipod. Als ik hem nu aan mijn pc koppel dan start de ipod steeds op en sluit hij weer af. Hij komt dus niet verder dan dat scherm met het logo. Formatteren wil dus ook niet want itunes pakt hem niet
Heeft iemand anders dit wel eens gehad? Moet ik er nu mee terug naar de winkel?
Reg. datum: 31 mei 2002
Maargoed, nu ik 'em heb wil ik 'em optimaal gebruiken ook.
Ten eerste, er zat in het doosje een wit voetje met een sleuf in de onderkant. Maar ik kan er niet echt brood van bakken kwa wat ik daar dan mee moet en hoe dat werkt.
Tevens, stel... als ik theoretisch een spel wil installeren die niet via Itunes is gedownload. Hoe zou ik dat voormekaar krijgen? Op de 1 of andere manier gaat het schijnbaar niet met het synchroniseren van de Ipod.
• Volgens mij kan je geen spellen op je iPod zetten die je niet via iTunes hebt gekocht.
Reg. datum: 31 mei 2002
Jammer dat je niet zo gemakkelijk spellen erop kan zetten buiten de gekochtte spellen op Itunes om.
Eigenlijk wil ik gewoon via ubuntu mijn ipod vol kunnen zetten. Is dit mogelijk?
Reg. datum: 19 februari 2007
Mijn iPod nano 4gb hielt er pas mee op, Ik kon hem niet meer opladen. Dus Ik ging terug naar de winkel bleek de accu kapot te zijn. Dus hij werd ingenomen en het zou ongeveer 1,5 week duren.
Vandaag na 10 dagen werd Ik gebeld dat er nieuwe op me lag te wachtten.
Top!
Het eerste dat mij opviel is dat zodra ik de Equalizer op iets anders dan "Uit" zet, het geluid behoorlijk vervormt, alsof het overstuurd is. Ook als het volume op 40% staat.
Jammer eigenlijk, dat maakt de equalizer vrijwel nutteloos. Ik gebruik Sony MDR-E888 doppen, niet de eerste de beste (niet eens verkrijgbaar in NL, speciaal besteld in Hong Kong).
Ben aan de slag gegaan met MP3Gain, lees dat veel gebruikers last hebben van die vervorming.
Crusader wijzigde dit bericht 27-02-2008 07:36 (8%)
If it ain't broken, play with it till it breaks.
Ik ben van plan mijn iPod nano te gaan verkopen, maar ik heb dus hier thuis een mac mini.
Er is een vrij grote kans dat de koper een PC heeft, ik heb 'm hier in de mac hersteld (HFS+), gaat diegene daar problemen mee krijgen of herkent iTunes in windows dit automatisch ?
MacBook air 11" 2010 - iPhone 4 16GB
MacBook air 11" 2010 - iPhone 4 16GB
iTunes zal zien dat deze geformateerd is in Mac en dan is het een kwestie van herstellen doen zodat iTunes de iPod formateert als Fat.quote:NickvdB schreef op vrijdag 29 februari 2008 @ 19:53:
Hallo iedereen,
Ik ben van plan mijn iPod nano te gaan verkopen, maar ik heb dus hier thuis een mac mini.
Er is een vrij grote kans dat de koper een PC heeft, ik heb 'm hier in de mac hersteld (HFS+), gaat diegene daar problemen mee krijgen of herkent iTunes in windows dit automatisch ?
Als je een dual boot hebt kan je dit zelf misschien proberen, zodat de koper niet gaat lopen klagen
Jimmie wijzigde dit bericht 02-03-2008 00:05 (4%)
Pain is weakness leaving the body.
Dit is geen probleem, iTunes roept datie niks met een Mac indeling kan en geeft je als enige keus een herformat. Daarna is het goed.quote:NickvdB schreef op vrijdag 29 februari 2008 @ 19:53:
Hallo iedereen,
Ik ben van plan mijn iPod nano te gaan verkopen, maar ik heb dus hier thuis een mac mini.
Er is een vrij grote kans dat de koper een PC heeft, ik heb 'm hier in de mac hersteld (HFS+), gaat diegene daar problemen mee krijgen of herkent iTunes in windows dit automatisch ?
You can't always get what you want. I can, but you can't.
Reg. datum: 03 maart 2008
Ik ben vandaag nieuw op dit forum en ben op zoek naar ervaringen met videobeelden plaatsen op de nano(3)_ 8Gb.
Is hier ook een speciale topic voor? Zo ja waar kan ik deze vinden.
Kom nu alleen maar onderwerpen tegen over prijzen e.d
m.vr.gr E.H
mn oude mp3 speler is kapot en de 250 euro vind ik net wat teveel geld eigenlijk. Hou het dan maar op 150 voor de 4gb
Southern Sun wijzigde dit bericht 03-03-2008 16:04 (3%)
Too much is never enough!
Welkom op GoT! Meteen een advies: je hoeft hier niet de groeten te doenquote:EHuijbregts schreef op maandag 03 maart 2008 @ 08:51:
Ik ben vandaag nieuw op dit forum en ben op zoek naar ervaringen met videobeelden plaatsen op de nano(3)_ 8Gb.
Is hier ook een speciale topic voor? Zo ja waar kan ik deze vinden.
Kom nu alleen maar onderwerpen tegen over prijzen e.d
Een uitgebreide guide is te vinden op iLounge. Daar worden een aantal tools voor Windows, zowel betaald als gratis naast elkaar gezet. Er is er ook één voor de Mac. Daarnaast wordt goed en duidelijk uitgelegd welke stappen je moet nemen om video om te zetten oor de iPod.
Daarnaast is er ook met de GoT search aardig wat informatie over dit onderwerp te vinden: http://gathering.tweakers...eout%5D=30&=#hitstart. Tot slot, komt dit ook regelmatig op in de 'grote' topics, zoals laatst nog door DaannO in "[iPod touch] Ervaringen & Discussie - De...".
Dat moet je een eind op weg helpen
Reg. datum: 20 november 2007
Ik heb de iPod nano 3rd Gen red
UTWOL wijzigde dit bericht 16-03-2008 15:07 (13%)
Nee, geen ervaring mee. Maar is het heel moeilijk even te zoeken? Komop, we hebben het hier over een 'discussie en ervaringen'-topic, en niet dit soort simpele ik-weet-het-even-niet-dus-ik-post-maar-op-GoT-vraagjesquote:UTWOL schreef op zondag 16 maart 2008 @ 15:05:
Weet iemand wat ik precies moet hebben om mijn ipod op de tv aan te sluiten? Zodat ik ook video's kan zien van mijn ipod op de Tv.
Ik heb de iPod nano 3rd Gen red
No offence naar jou UTWOL, maar het valt me op dat de laatste tijd gewoon slecht snel onderzoekjes gedaan. Het is misschien beter als je even google'd, tot een conclusie komt en dan een post maakt met juist de informatie op een rijtje die jij ook wilde hebben?
Reg. datum: 20 november 2007
Heb ik gedaan maar ik snap het niet precies welke dock ik precies moet hebben icm welke kabel. Die guide van apple vind ik onoverzichtelijk.quote:stevenP schreef op zondag 16 maart 2008 @ 17:25:
[...]
Nee, geen ervaring mee. Maar is het heel moeilijk even te zoeken? Komop, we hebben het hier over een 'discussie en ervaringen'-topic, en niet dit soort simpele ik-weet-het-even-niet-dus-ik-post-maar-op-GoT-vraagjes
No offence naar jou UTWOL, maar het valt me op dat de laatste tijd gewoon slecht snel onderzoekjes gedaan. Het is misschien beter als je even google'd, tot een conclusie komt en dan een post maakt met juist de informatie op een rijtje die jij ook wilde hebben?
Gewoon op de Apple website. Vrij onderaan staan de Component en Composite kabels, moet je zelf even kijken op je TV wat jou beter uitkomt. Als je wil weten hoe die stekkertjes eruit zien kijk je even op Google Images:quote:UTWOL schreef op zondag 16 maart 2008 @ 17:32:
[...]
Heb ik gedaan maar ik snap het niet precies welke dock ik precies moet hebben icm welke kabel. Die guide van apple vind ik onoverzichtelijk.
composite

Component
Geen dock nodig, gewoon in je Dock Adapter (die brede onderop je iPod) prikken. Je zou er ook een Universal Dock tussen kunnen zetten, dan zit daar de kabel in en kan je je iPod er zo inzetten en uithalen.
Reg. datum: 23 maart 2003
Nietus, iPods met flash geheugen krijgen geen windows of mac indeling mee. Je iPod wordt wel leeg gegooid als er nog iets op stond. Hoe dan ook het zal werken.quote:DaCoTa schreef op maandag 03 maart 2008 @ 02:08:
[...]
Dit is geen probleem, iTunes roept datie niks met een Mac indeling kan en geeft je als enige keus een herformat. Daarna is het goed.
Reg. datum: 20 november 2007
Ik denk dat de ''Apple composite-AV-kabel'' voor mij het beste is.quote:stevenP schreef op zondag 16 maart 2008 @ 17:51:
[...]
Gewoon op de Apple website. Vrij onderaan staan de Component en Composite kabels, moet je zelf even kijken op je TV wat jou beter uitkomt. Als je wil weten hoe die stekkertjes eruit zien kijk je even op Google Images:
[afbeelding]
composite
[afbeelding]
Component
Geen dock nodig, gewoon in je Dock Adapter (die brede onderop je iPod) prikken. Je zou er ook een Universal Dock tussen kunnen zetten, dan zit daar de kabel in en kan je je iPod er zo inzetten en uithalen.
Werkt dat zonder ik een dock ofzo moet hebben?
En is dit misschien wat? http://cgi.ebay.com/Retra...ZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Zal dit ook werken met mijn ipod of heb ik daarvoor iets anders nodig?
Alvast bedankt
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 last
Dit topic is gesloten.









