Iemand die trouwens weet waarvoor poort 4125 voor dient? Wil het nl ook ff gaan testen vanaf m'n werk om zo bij m'n thuis documenten te kunnen, maar ik weet zeker dat die poort dicht zit.
sjaak wijzigde dit bericht 03-03-2007 22:13 (14%)
GoT Index » Windows Servers en Server-software » [WHS] Windows Home Server ervaringen topic
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 24 25 26 27 last
[Post Reply] [Nieuw Topic]sjaak wijzigde dit bericht 03-03-2007 22:13 (14%)
ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - specs
Was het niet zo dat het een 'hardware' oplossing wordt dit product? Oftewel, dat je het koopt tesamen met de hardware of vergis ik me nu?quote:d-motion schreef op maandag 05 maart 2007 @ 12:04:
Allemaal heel leuk en aardig dat WHS maar....
Heb ik hier een redelijk modern mini-pc'tje staan maar daar ontbreken dus echt bijna alle drivers voor.
Voor de i945GA chipset zijn bijvoorbeeld geen video drivers voor w2k3 te vinden.
I laid there quiet, watched you have your way
I might have cried, the tears were silent inside
You called me names, made me feel like I was dumb
I didn't feel a thing and now I'm gone, gone, gone.
De eerste officiële release die al bekend is, is inderdaad een HP-machine met deze software. Volgens mij zal het ook wel los (als os) verkocht gaan worden, maar met name op dedicated machines.quote:elevator schreef op maandag 05 maart 2007 @ 12:07:
[...]
Was het niet zo dat het een 'hardware' oplossing wordt dit product? Oftewel, dat je het koopt tesamen met de hardware of vergis ik me nu?
Eos 30D - Tamron 17-50/2,8 - Canon 50/1,8 - Canon 90-300 - Speedlite 430EX - Minitracker Classic
Je hebt WHS wel al proberen te installeren? Ik had namenlijk ook problemen met een sata kaartje waar ik de drivers niet van kon vinden maar deze werden netjes met een windows update geinstalleerd.quote:d-motion schreef op maandag 05 maart 2007 @ 12:04:
Allemaal heel leuk en aardig dat WHS maar....
Heb ik hier een redelijk modern mini-pc'tje staan maar daar ontbreken dus echt bijna alle drivers voor.
Voor de i945GA chipset zijn bijvoorbeeld geen video drivers voor w2k3 te vinden.
Zo heb ik dus mijn twijfels bij de 'haalbaarheid' voor thuis gebruikers die wel zo'n servertje willen maar dan tegen de 'slechte' ondersteuning aanlopen.
Ondanks dit alles ziet het er wel mooi uit maar denk ik dat een leuke *nix server mischien net zo makkelijk is. (Clarkconnect etc).
Da's wel een punt van kritiek van heel veel beta-testers, hier is nog geen work-around voor.quote:Michel-NL schreef op donderdag 08 maart 2007 @ 00:12:
Iemand een manier bedacht om zonder formateren toch schijven te kunnen toevoegen? Dit is namelijk iets wat mij echt tegenhoud..
Nothing Can Match The 6800Ultra...
Je moet dan naar connect.microsoft.com gaan en dan op invite klikken... Dan moet je een nummer invoeren die gekoppeld is aan je WHS... Dus ja je hebt eenmalig toch je e-mail nodigquote:Niles schreef op maandag 12 maart 2007 @ 00:36:
Ik had mezelf ook ingeschreven. Had volgens mij ook een invite gehad. Probleem is dat ik die mail per ongeluk weg heb gegooit omdat ik wel vaker Microsoft mails krijg in m'n hotmail inbox (logisch). Die verwijder ik standaard. Deze keer dus ook gedaan maar later bedacht ik me pas dat ik een paar dagen ervoor mezelf had aangemeld voor de bèta.
Werd je via de mail doorgelinkt naar een downloadsite oid? Zou opnieuw aanmelden helpen of is het maximale aantal gebruikers al gehaald? Ik zou het erg graag willen testen namelijk.
while ( !$succeed ) { $try++ }
www.baskoole.com
quote:tim427 schreef op vrijdag 09 maart 2007 @ 22:59:
Jammer is dat het nog op w2k3 draait nu vista er aankomt....
-- http://www.pictureplease.nl --
Ik bedoel dus: Server 2008 (zoiets dergelijks)...quote:Association schreef op zondag 25 maart 2007 @ 13:53:
[...]
Windows 2003 = Server OS. Vista = Desktop.
Ja MS Virtual Server R2 gebruiken maar die zuigtquote:polthemol schreef op maandag 26 maart 2007 @ 08:35:
wilde hem hier fijn testen, maar de installer is flink aan het bokken onder vmware. Continu "UI"-errorsIemand daar al een oplossing voor kunnen vinden
Kill bill
I was an atheist until I realized I was God
* alt-92 mompelt iets over VM, VPC/S en open deuren intrappenquote:Bierkameel schreef op dinsdag 27 maart 2007 @ 11:03:
Ze hebben expres geen VMware ondersteuning ingebouwd.
ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - specs
bedoel je met rdc remote desktop connection? want ik kan gewoon met mijn normale ie6 geloof ik connecten met me homeserver en ook op me werk draait ie6 en kan ik gewoon connectenquote:basvcds schreef op zondag 25 maart 2007 @ 01:50:
Heb het zelf goed draaiende in parallels, ga hem binnenkort op een fisieke bak zetten. Het is een prachtig systeem, maar toch vind ik toch wel heel wat dingen missen; enkel ntfs ondersteuning en erg weinig in te stellen. Ook heb ik de backupfunctie bekeken, maar backups kun je slechts van volledige schijven maken. Je kunt wel mappen exluden, maar ik had liever dat het per map ging. Verder ben ik erg benieuwd of het zaakje goed gaat draaien met ook mac-clients. Hier thuis hebben we 4 pcs en 3 macs en het zou mooi zijn als dat naadloos ging. Verder jammer dat rdc slechts via ie7 draait..
Toch heeft het simpele systeem me weten te overtuigen, de home console is een ontzettend fijn programma om alles binnen 10min. in te stellen
GoT Index » Windows Servers en Server-software » [WHS] Windows Home Server ervaringen topic
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 24 25 26 27 last
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Alectrona
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Alectrona