Hoofdcategorieën
Device Settings
Topicacties

Gmail: Email dienst van Google! deel 4 Vorige deelOverzichtLaatste deel

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 last

Nieuw Topic
The Real One
Berichten: 1.251
Reg. datum: 22 december 2001



https://mail.google.com/mail/help/images/logo1.gif
Nieuwe email dienst van Google! deel 4



UPDATE
Invites zijn niet meer nodig!
Een account kun je nu zelf aanmaken op www.gmail.com


* Uitwisselen van accounts via dit topic, of requests daartoe,
leidt tot een Officiële Waarschuwing


Een vorig topic is op slot gegaan vanwege bovenstaande reden,
laat dit dus niet weer gebeuren!

Voor invites kun je kijken op www.gmailswap.com, www.ebay.com, www.marktplaats.nl
of voor diegene met HK toegang Gmail accountje hebben? deel 2
Diegene zonder HK toegang kunnen mailen naar 1000mbmail@gmail.com




* NOTE: De opslagruimte is op dit moment al ruim 2,8 GB!

Google is onlangs begonnen met het testen van zijn nieuwe gratis e-maildienst Gmail. Een nieuw initiatief dat voor nogal wat ophef heeft gezorgd. Iedere gebruiker krijgt maar liefst een gigabyte* aan opslagruimte en e-mailberichten worden ‘eeuwig’ bewaard. Maar volgens sommigen schenden de algemene voorwaarden uw privacy. We nemen de bètaversie van Gmail onder de loep.

Google weet als geen ander hoe het een nieuwe dienst in de markt moet zetten. Op 1 april kwam het bedrijf met het nieuws naar buiten en al direct gonsde het van de geruchten. Zo zou de introductie van de mailservice een grap zijn, of gewoon een ordinaire vorm van marketing.

De datum van een algemene introductie van Gmail is nog niet bekend gemaakt; waarschijnlijk duurt dat nog wel enkele maanden. ZDNet slaagde erin een van de 1000 testaccounts te bemachtigen en kon Gmail uitgebreid testen.

Wat biedt Gmail?
De meest opvallende eigenschap van Gmail is natuurlijk de 1 GB* aan opslagruimte, honderden malen meer dan bij Hotmail, Yahoo! of Freemail. Google zegt de kosten te kunnen terugverdienen met advertenties, en in de algemene voorwaarden dient u dan ook akkoord te gaan met persoonsgebonden advertenties die verschijnen als de bekende tekstadvertenties van Google Ads. De advertenties verschijnen aan de rechterkant van het scherm en zijn niet dominerend aanwezig. De reclame wordt niet in de ontvangen of verstuurde e-mails geplaatst.

Onder de advertenties vinden we een blokje met Google-zoekresultaten op basis van de onderwerpregel van een geselecteerde e-mail. Alle e-mailberichten worden daarvoor automatisch gescand bij binnenkomst, maar Google garandeert dat er daarbij geen persoonlijke informatie wordt verbonden aan een afzender of ontvanger en dat dergelijke informatie niet wordt doorgegeven aan een adverteerder.

Dankzij de 1 GB* aan opslagruimte hoeft u de aankomende jaren uw e-mailberichten niet op te schonen. Het is dan ook des te belangrijker om te beschikken over een goede zoekfunctie; alle e-mailberichten kunt u in Gmail makkelijk filteren en doorzoeken. Elkaar opvolgende e-mailberichten worden in een ‘thread’ geplaatst (een soort boomstructuur), aangeduid met labels. Google noemt dit soort e-mailberichten ‘discussions’.

Labels
Gmail toont niet iedere e-mail direct op uw scherm, maar laat steeds het eerste bericht van een thread of een discussie zien. Standaard werkt Gmail met de labels Inbox, Starred (belangrijke e-mails), Spam en Trash. Deze labels zijn niet vergelijken met mappen of folders. Een e-mail kan in uw Inbox te vinden zijn, maar ook in bijvoorbeeld het labelonderwerp ‘verhuizing’, als dat woord in de onderwerpregel voorkomt.

Om e-mail terug te vinden kunt u gebruik maken van de Google-zoekmachine. Deze doorzoekt mail standaard op onderwerp, inhoud en e-mailadres. U kunt aangeven op welk velden er gezocht moet worden. Verder kunt u op onderwerpregel, bepaalde labels of binnen een bepaalde tijdsperiode zoeken.

Binnenkomende e-mail kunt u automatisch filteren, waarbij e-mail van bijvoorbeeld bepaalde afzenders automatisch een label krijgt of wordt weggegooid. In Gmail kunt u een onbeperkt aantal filters aan te maken.

Zodra e-mails uit de Inbox ‘lopen’, vindt u ze alleen terug via de zoekfunctie. Het is niet mogelijk om handmatig het mailarchief door te spitten. Alle berichten blijven bewaard en zijn alleen te verwijderen door de prullenbak te legen. Google garandeert echter niet dat de e-mail ook daadwerkelijk van de servers wordt verwijderd.

Interface De interface van Gmail ziet er voor een bètaversie al aardig uitgebreid en doordacht uit. Als er na een zoekopdracht een verandering in de zoekopties wordt doorgevoerd, dan ververst niet de hele pagina, maar alleen het deel waarin de zoekresultaten staan. Zo krijg je bijna het idee dat je met een normale offline e-mailclient werkt in plaats van met een webmail-dienst. De Gmail-interface is te bedienen met toetscombinaties, maar deze functie dient u wel handmatig te activeren.

Gmail is alleen toegankelijk via de webbrowser; het is dus niet mogelijk is om uw Gmail-email uit te lezen via pop3 of mail te versturen via een andere smtp-server. Opmerkelijk is overigens de minimale lengte van een Gmail-gebruikersnaam: slechts zes tekens. Voor een veilige gebruikersnaam wordt vaak minimaal 8 tekens gebruikt.

Algemene Voorwaarden
In de Algemene Voorwaarden van Gmail lezen we dat Google zonder opgaaf van reden bepaalde functionaliteiten mag aanpassen en zelfs de gehele dienst zonder uitleg kan sluiten. Verder staat in de voorwaarden dat een account automatisch gesloten wordt als u 90 dagen niet heeft ingelogd; dit om te voorkomen dat de dienst vervuild raakt met nooit gebruikte accounts.

Verder meldt Google dat eenmaal gewiste e-mails mogelijk nog op de Gmail-server blijven staan. Wat ons echter meer zorgen baart is de manier waarop Gmail zijn gebruikers advertenties voorschotelt. Dit gebeurt op basis van de inhoud van e-mailberichten, maar Google zegt dat dit een geheel geautomatiseerd proces is. Dat wil zeggen dat alleen computers de e-mails scannen op kernwoorden; uw mail wordt dus niet door Gmail-medewerkers gelezen.

Ondanks die garantie blijft het onzeker of er echt niemand uw e-mail zal lezen. Dat Google dit onderwerp expliciet aanhaalt in de algemene voorwaarden geeft in ieder geval te denken. Hecht u veel waarde aan uw privacy en wilt u er verzekerd van zijn dat niemand anders (lees: een Gmail-medewerker) uw mail leest, gebruik deze e-maildienst dan niet. Tot die tijd wachten we in spanning af op de uiteindelijke introductie

Bron: www.tiscali.nl

* NOTE: De opslagruimte is op dit moment al ruim 2,8 GB!

Bovenstaand verhaal is inmiddels al verouderd zo is er b.v. inmiddels gewoon POP3 en SMTP toegang en heb je meerdere GB's aan mailboxruimte.


Links:
www.gmail.com
www.gmailswap.com

Vorige topics:
[GMail] Nieuwe email dienst van Google !
[GMail] Nieuwe email dienst van Google! deel 2
[GMail] Nieuwe email dienst van Google! deel 3

Nieuwsberichten op Tweakers.net:
Google gaat gratis 1GB grote Gmail-boxen aanbieden
Google Gmail stuit op privacybezwaren
Spymac is Google te snel af met 1GB-mailservice
Amerikaanse senator wil verbod op Googles Gmail
Google overweegt aanpassingen Gmail
Privacygroepering breidt beschuldigingen Gmail uit
Gmail-accounts aangeboden op eBay
Yahoo verhoogt opslaglimiet van e-mail-dienst
ZDNet kijkt rond bij Google Gmail
Ook Lycos komt met 1GB-mailservice
Google-feature kan ook pc doorsnuffelen
Lycos: 'Eerste grote portal die 1GB opslagruimte levert'
Californische wet in de maak die Google inperkt
Ook Hotmail krijgt waarschijnlijk upgrade
Google perkt verkoop van GMail-adressen in
Microsoft biedt 2.000MB-Hotmail-accounts aan - Update (2)
Yahoo biedt in China 1GB-mailbox aan
Kapers op de kust voor het handelsmerk Gmail
Gmail-box in Linux te mounten dankzij nieuwe software

Eventuele nieuwsberichten die na 06-09-2004 zijn geplaatst


FAQ

Hoe krijg ik die invite links die ook in dit topic staan
Een invite link zoals http://gmail.google.com/g...176-90691e5180-53b89ff464 krijg je gewoon door simpelweg e-mails naar jezelf te sturen of een niet bestaand adres en dan de links uit je "Sent mail" folder hier plaatsen.

Kan ik mail ophalen via POP3?
Ja dat is mogelijk zie http://gmail.google.com/s...nswer=13273&topic=194
Ook kan het met één van de volgende programma's:
Pop Goes the Gmail
FreePOPs

Kan ik ook alleen checken of er mail is op mijn Gmail account d.m.v. een programma in de systray?
Ja, ook dat kan met één van de volgende programma's:

The Gmail Notifier (officieel van GMail)
quote:
The Gmail Notifier is a downloadable Windows application that alerts you when you have new Gmail messages. It displays an icon in your system tray to let you know if you have unread Gmail messages, and shows you their subjects, senders and snippets, all without your having to open a web browser.

The Notifier is in beta. Before you download it, we encourage you to review the system requirements and privacy information.
Gtray
Gmail Notifier Extension (voor Mozilla)


Mag je de accounts na het BETA stadium houden?
Officieel "antwoord" van Gmail:
Gmail is still in an early stage of development. If you set up an
account, you'll be able to keep it even after we make Gmail more
widely available and as one of the system's early testers, you will
be helping us improve the service through your feedback. We might ask
for your comments and suggestions periodically and we appreciate your
help in making Gmail even better.

Na hoeveel dagen krijg ik zes invites om anderen uit te nodigen?
Voor julli 2004 varieerde dit van 3 tot 7 dagen.
Tot ongeveer eind augustus kreeg je één invite na +/- 7 dagen (het kon zelfs zo zijn dat je helemaal geen invites meer kreeg)
Nu worden de invites weer gewoon uitgedeeld soms zelfs al na 15 minuten na het registreren van een account

Is het mogelijk om externe mail (POP3) in je Gmail box op te halen?
Niks wijst erop dat dit kan.

Kan je nergens je e-mailadres veranderen?
Waarschijnlijk zoals bij de meeste gratis e-mailaccounts kun je het e-mailadres niet veranderen.

Ik kan de laatste 2/3 dagen niet meer op gmail komen... elke keer als ik erheen ga dan komt er heel even loading te staan in het rood en dan is alles wit...
Waarschijnlijk kun je het probleem oplossen door je cookies te verwijderen.

Indien één van de bovenstaande antwoorden niet helemaal goed is, geef dat dan aan in dit topic.




UPDATE
Invites zijn niet meer nodig!
Een account kun je nu zelf aanmaken op www.gmail.com


* Uitwisselen van accounts via dit topic, of requests daartoe,
leidt tot een Officiële Waarschuwing


Een vorig topic is op slot gegaan vanwege bovenstaande reden,
laat dit dus niet weer gebeuren!

Voor invites kun je kijken op www.gmailswap.com, www.ebay.com, www.marktplaats.nl
of voor diegene met HK toegang Gmail accountje hebben? deel 2
Diegene zonder HK toegang kunnen mailen naar 1000mbmail@gmail.com


Gaitman wijzigde dit bericht 07-02-2007 16:39 (8%)

 
quote:
GJAman schreef op donderdag 09 maart 2006 @ 23:04:
* Uitwisselen van accounts via dit topic, of requests daartoe,
leidt tot een Officiële Waarschuwing


Het vorige topic is op slot gegaan vanwege bovenstaande reden,
laat dit dus niet weer gebeuren!
Niet meer het geval lijkt me.
The Real One
Berichten: 1.251
Reg. datum: 22 december 2001

quote:
lord.farquaad schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 00:00:
[...]
Niet meer het geval lijkt me.
Om het overzicht te bewaren in dit topic kan daarvoor beter een nieuw topic geopend worden lijkt me. Indien dat mag van een MOD
 
quote:
GJAman schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 08:10:
[...]

Om het overzicht te bewaren in dit topic kan daarvoor beter een nieuw topic geopend worden lijkt me. Indien dat mag van een MOD
Ik doel niet op het uitwisselen van uitnodigingen (genoeg mogelijkheden, zie startpost), maar op de zin:
quote:
Het vorige topic is op slot gegaan vanwege bovenstaande reden
Het vorige topic is nl. gesloten omdat het 'vol' was.
Hmh, hoe krijg ik dat google talk binnen google nou geactiveerd? Ik zie hier niks in ieder geval?
quote:
LeroVdt schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 12:25:
Hmh, hoe krijg ik dat google talk binnen google nou geactiveerd? Ik zie hier niks in ieder geval?
Instellingen --> Taal English (US). En dan is het geloof ik nog een beetje afwachten. Als je het krijgt laten ze je het wel weten door middel van een eenmalig infoscherm.
edit:
En zo ziet het er uit: Plaatje op imageshack (popups!)

lord.farquaad wijzigde dit bericht 10-03-2006 12:52 (19%)

Berichten: 1.926
Reg. datum: 17 september 2003

Ik heb het GTalk gedeelte soms wel, soms niet in mijn Gmail. Ik ben er vrij zeker van dat je het alleen ziet als GTalk op je eigen computer niet aan staat. Is ook logisch, waarom zou het dubbelop moeten?
 
Paarse Layout \o/
Berichten: 24.045
Reg. datum: 01 september 2001

quote:
YopY schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 14:04:
Ik heb het GTalk gedeelte soms wel, soms niet in mijn Gmail. Ik ben er vrij zeker van dat je het alleen ziet als GTalk op je eigen computer niet aan staat. Is ook logisch, waarom zou het dubbelop moeten?
Ik heb iChat vrij constant ingelogd en als ik in de GMail webinterface zit staat het Talk-gedeelte er ook bij.

All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.

Berichten: 724
Reg. datum: 17 juni 2001

Bedoelen jullie nu dat het alleen mogelijk is om aan Googletalk te komen als er een berichtje onder je email staat?
Verbazend...
Wat dacht je van http://www.google.com/talk/ :?

Erger u niet, verbaas u slechts!

Paarse Layout \o/
Berichten: 24.045
Reg. datum: 01 september 2001

quote:
Geurt-kun schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 19:34:
Bedoelen jullie nu dat het alleen mogelijk is om aan Googletalk te komen als er een berichtje onder je email staat?
Verbazend...
Wat dacht je van http://www.google.com/talk/ :?


Duidelijk iemand die 't nog niet heeft ;)

Nee, we bedoelen dat google talk dan opeens in de interface van GMail ingebakken zit. (== ideaal.)

All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.

Berichten: 724
Reg. datum: 17 juni 2001

:( duidelijk dus...

Overigens staat er in de (mooie) startpost dat Gmail niet via pop3 uit te lezen is.
quote:
Labels
Gmail is alleen toegankelijk via de webbrowser; het is dus niet mogelijk is om uw Gmail-email uit te lezen via pop3 of mail te versturen via een andere smtp-server.
Dit kun je in de instellingen vinden...

Erger u niet, verbaas u slechts!

The Real One
Berichten: 1.251
Reg. datum: 22 december 2001

quote:
lord.farquaad schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 11:30:
[...]

Ik doel niet op het uitwisselen van uitnodigingen (genoeg mogelijkheden, zie startpost), maar op de zin:
[...]
Het vorige topic is nl. gesloten omdat het 'vol' was.


Details, details ;)

Maar desondanks aangepast :P
quote:
Geurt-kun schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 20:30:
:( duidelijk dus...

Overigens staat er in de (mooie) startpost dat Gmail niet via pop3 uit te lezen is.

[...]


Dit kun je in de instellingen vinden...
Doorgestreept. Overigens staat verderop in de FAQ dat er wel gewoon POP3 tiegang is :)

Gaitman wijzigde dit bericht 10-03-2006 20:40 (33%)

 
incl. spellingsfouten
Berichten: 727
Reg. datum: 03 maart 2004

Euhm, is die "nieuw" in de Topictitel niet een beetje verouderd? We spreken hier toch al over iets van net geen 2 jaar oud..
 
Hed Kandi
Berichten: 1.696
Reg. datum: 27 september 2005

misschien een domme vraag, maar kan ik ook externe mail ophalen via google?
Bijvoorbeeld van chello

"Username or Password Incorrect" TELL ME WHICH ONE YOU SON OF A BITCH

quote:
funk-e schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 22:53:
misschien een domme vraag, maar kan ik ook externe mail ophalen via google?
Bijvoorbeeld van chello
Dom? Nou dat valt op zich wel mee, zou namelijk erg handig zijn, maar:
quote:
GJAman schreef op donderdag 09 maart 2006 @ 23:04:

Is het mogelijk om externe mail (POP3) in je Gmail box op te halen?
Niks wijst erop dat dit kan.
Met Yahoo! Mail kan het trouwens wél.
Berichten: 368
Reg. datum: 22 oktober 2004

quote:
funk-e schreef op vrijdag 10 maart 2006 @ 22:53:
misschien een domme vraag, maar kan ik ook externe mail ophalen via google?
Bijvoorbeeld van chello
Nee, is (nog) niet mogelijk. Je kan wel je externe mail laten forwarden maar dan moet Chello die optie wel aanbieden.
 
'A toy robot...'
Berichten: 2.109
Reg. datum: 16 juli 2004

 
Ondertiteld

quote:
Ik krijg altijd de koude rillingen als ik op een andere site mijn username en password voor een dienst moet invoeren...
 
Berichten: 724
Reg. datum: 17 juni 2001

quote:
Het riekt naar misbruik maken van de goede Google naam. :r

Erger u niet, verbaas u slechts!

Berichten: 1
Reg. datum: 12 maart 2006

Als ik Gmail open en klik op naam of onderwerp om een mail te openen moet ik vaak meerdere klikken om de mail te openen, zeker als het een conversatie betreft (ik heb zelfs de indruk dat het aantal klikken gelijk is aan het getal dat tussen haakjes achter de naam staat). Het maakt niets uit of ik op naam of onderwerp klik. Dit is vervelend en ik zou graag willen dat de mail meteen opent bij de eerste klik.

Ik heb al gezocht bij de Gmail faq en instellingen, via Google en ook hier op dit forum. Ik vind echter geen antwoord op mijn vraag. Dus: hoe komt het dat Gmail niet elke mail meteen opent en valt hier iets aan te veranderen :?
 
Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

http://www.gmailswap.com/

Is niet meer voor invites, ik zou die maar uit de startpost weghalen...

Dat Xmail vertrouw ik voor geen meter, vraag me af wat ze willen met jouw account en pass...

edit:
Nou, eens geprobeerd met een fake accountje, geweldig zeg, je kunt bestanden uploaden en ze verzenden, net als met Gmail zelf. Als je dan nog een gewoon linkje zou kunnen plaatsen, maar dat kan ook niet, de enige manier om hem te openen is zelf een Gmail account hebben. MAIL DAN GEWOON! Zo een misusage is dit dus niet, met mails sturen doe je hetzelfde, en als je zelf iets tijdelijk wil bewaren zet je het toch wel bij je concepten...

TheZeroorez wijzigde dit bericht 12-03-2006 13:07 (54%)

qed

Berichten: 842
Reg. datum: 02 mei 2004

sinds vandaag worden de Web Clips ook gebruikt voor sponsored links, gelijk maar uitschakelen. Ik wil alleen mijn rss feeds zien :)
Berichten: 7.098
Reg. datum: 14 januari 2000

- edit : allang opgelost :) -

Helsie wijzigde dit bericht 20-03-2006 07:47 (76%)

 
Berichten: 4.615
Reg. datum: 03 februari 2003

Het lijkt wel of Gmail de laatste paar dagen trager is geworden en de server er vaker even uitligt. Zijn ze met vernieuwingen bezig of is het gewoon toeval?
 
quote:
Big Daddy schreef op woensdag 15 maart 2006 @ 12:44:
sinds vandaag worden de Web Clips ook gebruikt voor sponsored links, gelijk maar uitschakelen. Ik wil alleen mijn rss feeds zien :)
Bloglines is daar veel beter voor imho ;)
qua patet orbis
Berichten: 108
Reg. datum: 17 november 2004

ik heb gezocht maar niet gevonden, zelfs niet op deze sites
http://www.lifehacker.com...a-gmail-master-161399.php
http://g04.com/misc/GmailTipsComplete.html

dus ik vraag het toch maar even hier:
is het mogelijk om alle mails met een bepaald label te verwijderen?
een soort "DELETE FROM gmail WHERE label = 'mailinglistnaam'" maar dan op de Gmail manier?
(ook al is de filosofie dat je nooit iets hoeft te deleten maar gewoon moet zoeken, ik krijg toch vertroebelde zoekresultaten doordat ik een abonnement heb op een drukke mailinglist)

tnx!
 
\o/

Je kan toch het label aanklikken, alle mails selecteren en op delete klikken? Of bedoel je iets anders?
 
qua patet orbis
Berichten: 108
Reg. datum: 17 november 2004

quote:
Reinier schreef op woensdag 22 maart 2006 @ 10:59:
Je kan toch het label aanklikken, alle mails selecteren en op delete klikken? Of bedoel je iets anders?

helaas, het gaat om >8000 mails...
http://img160.imageshack.us/img160/7926/clipboard017rw.jpg

gijsz wijzigde dit bericht 22-03-2006 11:05 (12%)
Reden: plaatje

 
quote:

8000 :?
Het enige dat ik kan verzinnen is;

10 het aantal mails dat weergegeven wordt per pagina, zo hoog mogelijk instellen
20 select all
30 delete
40 goto 20 :P
offtopic:
Jaja, ook ik kan programmeren...

lord.farquaad wijzigde dit bericht 22-03-2006 11:43 (7%)

Berichten: 1.351
Reg. datum: 17 december 2004

Ik krijg de volgende error als ik vanaf mijn gmail mail verzend
PERM_FAILURE: SMTP Error (state 9): 551 Mail from your IP is currently blocked based on RBL listing
Ligt dit aan mij of aan planet zelf? (provider is planet)

"Stilte, een gat in het geluid...."

Berichten: 1.200
Reg. datum: 29 december 2000

quote:
Flapietoetoe schreef op zaterdag 25 maart 2006 @ 12:18:
Ik krijg de volgende error als ik vanaf mijn gmail mail verzend
PERM_FAILURE: SMTP Error (state 9): 551 Mail from your IP is currently blocked based on RBL listing
Ligt dit aan mij of aan planet zelf? (provider is planet)
Planet gebruikt waarschijnlijk Spamcop en Spamcop heeft Gmail geblokkeerd. nieuws: Gmail op blacklist Spamcop geplaatst
 
Berichten: 5.577
Reg. datum: 24 juli 2000

Ik gebruik GMail in Outlook Express.

Ik heb regelmatig dat (met name) verzenden van mail niet lukt. Andere mensen die hier ook problemen mee hebben?
 
Berichten: 857
Reg. datum: 26 november 2003

quote:
Skywave schreef op zaterdag 25 maart 2006 @ 12:47:
[...]

Planet gebruikt waarschijnlijk Spamcop en Spamcop heeft Gmail geblokkeerd. nieuws: Gmail op blacklist Spamcop geplaatst
Ja, grappig heh. Spamcop had/heeft ook Planet in de lijst staan van geblockten.

Ik verzend nooit via gmail via outlook, maar heeel af en toe werkt het ontvangen ook niet. Maar daar treur ik niet om, blijft gratis.

dinkelover wijzigde dit bericht 25-03-2006 13:14 (19%)
Reden: toevoeging

pepernooot

Berichten: 1.926
Reg. datum: 17 september 2003

Dames/heren... over vijf dagen is het weer 1 april. Twee jaar geleden werd op die datum Gmail geintroduceerd. Vorig jaar ging de opslagcapaciteit omhoog, wat nog steeds gebeurt. Iemand theorieen over wat ze dit jaar gaan doen?
 
Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Misschien komt er een klein boostje tot de 3Gb? Als dat niet zo is denk ik dat ze eens gaan zorgen dat spamcop hem niet blocked.

qed

Berichten: 1.474
Reg. datum: 09 april 2000

quote:
grizzlybeer schreef op zaterdag 25 maart 2006 @ 12:51:
Ik gebruik GMail in Outlook Express.

Ik heb regelmatig dat (met name) verzenden van mail niet lukt. Andere mensen die hier ook problemen mee hebben?


Ik heb hier de laatste tijd ook erg veel last van, nu schijnt het oprekken van de time-out tijd in OE/Outlook van 1 min. naar 2 of meer min helpt, maar daar merk ik weinig van.
Verder heb ik ook nog andere mailadressen toegevoegd namens welke ik kan mailen via m'n gmailaccount, echter werken deze ook veelal niet (zelfde verschijnselen) of gewoon structureel niet, terwijl het mailen via gmail zelf wel altijd goed gaat (ook via die accounts) :(.
 
Paarse Layout \o/
Berichten: 24.045
Reg. datum: 01 september 2001

quote:
The_Zeroorez schreef op zondag 26 maart 2006 @ 14:31:
Misschien komt er een klein boostje tot de 3Gb? Als dat niet zo is denk ik dat ze eens gaan zorgen dat spamcop hem niet blocked.
Denk 't niet. We zitten nu al op 2708GB.

All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.

Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

quote:
The_Zeroorez schreef op zondag 26 maart 2006 @ 14:31:
Misschien komt er een klein boostje tot de 3Gb? Als dat niet zo is denk ik dat ze eens gaan zorgen dat spamcop hem niet blocked.
:)

qed

Berichten: 3.369
Reg. datum: 26 augustus 2001

Wat mij een handige feature voor GMail lijkt is een stand alone applicatie voor GMail. Hierdoor heb je de voordelen van een email-client (geen trage sites meer, integratie in os (send to, mailto:blabla enz) offline je mail bekijken enzo) en nog steeds de voordelen van de gmail site (labels, contacts, instellingen en dergelijke)
 
quote:
BlackMage schreef op maandag 27 maart 2006 @ 10:34:
Wat mij een handige feature voor GMail lijkt is een stand alone applicatie voor GMail. Hierdoor heb je de voordelen van een email-client (geen trage sites meer, integratie in os (send to, mailto:blabla enz) offline je mail bekijken enzo) en nog steeds de voordelen van de gmail site (labels, contacts, instellingen en dergelijke)
Het lijkt me niet dat ze zo een applicatie gaan maken, maar functionaliteit als mailto-links en os-integratie is prima te realiseren met GMail notifier. En als je Firefox gebruikt kan je zijn er genoeg extensies te vinden die hetzelfde kunnen.
Berichten: 2.590
Reg. datum: 09 januari 2002

Het vreemde is, is dat ik in GMail van één persoon telkens E-mail krijg met allemaal vreemde tekens:

剉䍅䥔乏›瑬≲☾㠣〵㬸⌦〲㤲㬲⌦ㄲ㜵㬱⌦〲㘵㬹⌦㈸ㄶ☻㈣㔱㘷☻ㄣ㔹㌳☻㈣㔰㈱☻ㄣ㤶ㄸ☻ㄣ㜸㐶☻㠣㔲㬹⌦ㄱ㔵㬴⌦㈱㜰㬹⌦㌱㐱㬳⌦㈱㤰㬹⌦㜱㔴㬵⌦㜱㤴㬲⌦㠱㘴㬴⌦㤱㤷㬶⌦㈸㠶☻ㄣ㠱㠲☻㠣㐲㬰⌦㤲㘲㬸⌦㠲㔲㬷⌦㘲㤹㬵⌦㘲㤹㬶⌦㠲㜲㬱⌦㜲㐷㬵⌦㈱㜰㬹⌦〲㌰㬷⌦㔱〹㬶⌦㔱㜳㬰⌦ㄲ㜵㬶⌦㤱㌵㬳⌦㔲㌶㬲⌦㤲㠲㬹⌦㜲〷㬹⌦㤲〳㬰⌦㔱㈴㬲⌦㜱㌷㬶⌦㜱㜴㬳⌦㔱㈴㬲⌦㜱㐷㬱⌦㘱㈷㬴⌦㠱㘴㬴⌦ㄲ㠵㬸⌦ㄱ〶㬰⌦〲〸㬵⌦㠱㜷㬳⌦㔱〷㬲⌦㜱㠱㬶⌦㠲㜲㬱⌦㔲㜹㬲⌦㤲〸㬶⌦ㄲ㐵㬹⌦㠲㤷㬳⌦㠸㔰☻ㄣㄷ㐸☻㈣〰㜴☻ㄣ

Haal ik me E-mail thuis direct op met Microsoft Outlook, dan kan ik deze E-mail wel lezen, maar in de webbased GMail mailcliënt dus niet.

Is iemand bekend met dit probleem? Ik heb al gezocht in verschillende topics, maar nergens komt dit probleem aan de orde. Het lijkt mij een probleem van degene die mij E-mailt, omdat ik met geen van de andere contacten problemen heb (met de meest uiteenlopende E-mail adressan, achter het apestaartje).

Jumpman wijzigde dit bericht 28-03-2006 16:25 (17%)

DELL XPS 17, Intel Core i7 2670QM @ 3,1 GHz, 16GB DDR3 1333MHz, 128GB SSD Samsung 830 Series, nVidia GeForce GT 555M 3GB, 120Hz 3D 1920 x 1080 Pixels Display, nVidia 3D Vision Kit

Berichten: 2.590
Reg. datum: 09 januari 2002

quote:
lord.farquaad schreef op maandag 27 maart 2006 @ 12:06:
[...]
Het lijkt me niet dat ze zo een applicatie gaan maken, maar functionaliteit als mailto-links en os-integratie is prima te realiseren met GMail notifier. En als je Firefox gebruikt kan je zijn er genoeg extensies te vinden die hetzelfde kunnen.
GMail Notifier (in ieder geval met versie 1.0.25.0) werkt al met mailto links (rechter muisknop op icoon in de taakblak en dan Options, hier kan je het aan en uit zetten. :)

Jumpman wijzigde dit bericht 28-03-2006 16:17 (5%)

DELL XPS 17, Intel Core i7 2670QM @ 3,1 GHz, 16GB DDR3 1333MHz, 128GB SSD Samsung 830 Series, nVidia GeForce GT 555M 3GB, 120Hz 3D 1920 x 1080 Pixels Display, nVidia 3D Vision Kit

Berichten: 3.369
Reg. datum: 26 augustus 2001

quote:
Jumpman schreef op dinsdag 28 maart 2006 @ 16:16:
[...]


GMail Notifier (in ieder geval met versie 1.0.25.0) werkt al met mailto links (rechter muisknop op icoon in de taakblak en dan Options, hier kan je het aan en uit zetten. :)
Dat weet ik, maar daarmee heb je nog maar 1 van de dingen die ik in mijn vorige post opnoemde.
 
incl. spellingsfouten
Berichten: 727
Reg. datum: 03 maart 2004

Over die OS-integratie: daar heb 'k zelf een applicatie voor gemaakt die perfect doet wat jullie willen.
Ik heb deze al eens eerder in dit topic gepost:

CyberThijs in "[GMail] Nieuwe email dienst van Google! ..."
 
Vorig jaar op 1 april werd bekend gemaakt dat ze van 1GB naar oneindig gingen, en het jaar daarvoor op 1 april werd gmail geboren. Maar nu dus niets..

Ik had op 1 april toch wel een beetje iets verwacht van Gmail. Ik zag een verjaardags-logo, maar verder niets. Iemand nog nieuwe features of iets dergelijks opgevallen?
 
Berichten: 230
Reg. datum: 16 november 2004

nope...alleen dat mn mail send uit outlook 2003 niet meer werkt....erg vervelend...

als k mn account test krijg ik ook failed.. heb net al account opnieuw toegevoegt...mochte geen baat hebben.
:?

G25 Race Wheel |G5 Mouse | G11 Keyboard | E6600 C2D |Asus P5k-E Wifi/Ap| Kingston HyperX 2 GB DDR2-800 | ATI Sapphire HD2900XT|Samsung 300GB SATAII | Caviar 200GB SATA|Chieftec CA-01BL-BL-B EATX|Zalman ZM600-HP

Berichten: 230
Reg. datum: 16 november 2004

iemand al een oplossing?

G25 Race Wheel |G5 Mouse | G11 Keyboard | E6600 C2D |Asus P5k-E Wifi/Ap| Kingston HyperX 2 GB DDR2-800 | ATI Sapphire HD2900XT|Samsung 300GB SATAII | Caviar 200GB SATA|Chieftec CA-01BL-BL-B EATX|Zalman ZM600-HP

Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Die zou dan natuurlijk al gepost zijn, een beetje onzinnig om dat te vragen.. 8)7

qed

quote:
The_Zeroorez schreef op dinsdag 04 april 2006 @ 14:08:
Die zou dan natuurlijk al gepost zijn, een beetje onzinnig om dat te vragen.. 8)7
Dat heet nou een 'kick'/'schopje', dat mag na 24 uur hoor! ;)

JozyDaPozy wijzigde dit bericht 04-04-2006 14:47 (10%)

 
Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Verschil in datum niet gezien :X |:(

qed

Berichten: 3.369
Reg. datum: 26 augustus 2001

Sinds ik de GMAIL notifier gebruik heb ik last van dat spontaan mijn berichten weer op ongelezen springen. Dus heb ik het mailtje gelezen en dan word het 'envelopje' wit en ik sluit vrolijk mijn browser af. Paar minuten later komt dat gmail ding weer 'nieuw bericht blabla' en is dat mailtje die ik net heb gelezen weer ineens nieuw. Zelfs als ik reply erop, forward, een label aan geef en archive gebeurt dat nog. Iemand anders hier ook last van of ben ik de enige ?
 
Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Ik heb er in ieder geval geen last van, en mijn moeder ook niet. Heb je het al geprobeerd op te lossen door gnoti opnieuw te installeren?

qed

Berichten: 1.474
Reg. datum: 09 april 2000

quote:
Ik heb ook nog steeds het probleem dat OE niet werkt met toegevoegde accounts, zeer irritant!
 
Berichten: 2.817
Reg. datum: 14 maart 2001

Heb weer eens problemen met het verzenden via Outlook (2000) terwijl het via gmail.com zonder problemen gaat:

Kan niet bij de server aanmelden met Distributed Password Authentication.
Serverreactie: '-ERR not supported l22pf1948544nfc'. (Account: ****@gmail.com, POP3-server: 'pop.gmail.com', foutnummer: 0x800ccc18).

Wie weet raad?

hemiparo wijzigde dit bericht 07-04-2006 14:53 (6%)

BlackBerry Bold 9700 | Eminent EM-7080 | Nikon D90 | iPhone 3GS 16GB | iPad 16GB | PlayStation 3 Fat 500GB

quote:
hemiparo schreef op vrijdag 07 april 2006 @ 14:21:
Heb weer eens problemen met het verzenden via Outlook (2000) terwijl het via gmail.com zonder problemen gaat:

Kan niet bij de server aanmelden met Distributed Password Authentication.
Serverreactie: '-ERR not supported l22pf1948544nfc'. (Account: [e-mailadres], POP3-server: 'pop.gmail.com', foutnummer: 0x800ccc18).

Wie weet raad?

Ik zou iig niet je e-mailadres hier posten. Ondanks dat je e-mailadres ook in je profiel staat is het daar een stuk veiliger voor spam dan hier, dit aangezien het in je profiel een plaatje is ;).

Loop iig even de help pagina door van Gmail voor Outlook --> http://mail.google.com/su...ok&topic=0&type=f

Graham wijzigde dit bericht 07-04-2006 16:19 (8%)

quote:
Graham schreef op vrijdag 07 april 2006 @ 14:39:
[...]

Ik zou iig niet je e-mailadres hier posten. Ondanks dat je e-mailadres ook in je profiel staat is het daar een stuk veiliger voor spam dan hier, dit aangezien het in je profiel een plaatje is ;).

Loop iig even de help pagina door van Gmail voor Outlook --> http://mail.google.com/su...ok&topic=0&type=f
Ga 'm dan ook niet (volledig) quoten. Zo blijft dat adres hier staan, ook na een eventuele edit.
Berichten: 2.817
Reg. datum: 14 maart 2001

quote:
Graham schreef op vrijdag 07 april 2006 @ 14:39:
[...]
Ik zou iig niet je e-mailadres hier posten. Ondanks dat je e-mailadres ook in je profiel staat is het daar een stuk veiliger voor spam dan hier, dit aangezien het in je profiel een plaatje is ;).

Ook weer zo... thanks!

(oh ja, wil je mijn adres ook ff uit jouw quote halen ;))

Heb via de pagina's de bewuste account opnieuw insgesteld en geen verbetering... vanmorgen en de weken ervoor ging het ook zonder problemen en zover ik weet is er verder niks veranderd. Nog meer mogelijkheden?

hemiparo wijzigde dit bericht 07-04-2006 15:14 (22%)

BlackBerry Bold 9700 | Eminent EM-7080 | Nikon D90 | iPhone 3GS 16GB | iPad 16GB | PlayStation 3 Fat 500GB

quote:
lord.farquaad schreef op vrijdag 07 april 2006 @ 14:42:
[...]

Ga 'm dan ook niet (volledig) quoten. Zo blijft dat adres hier staan, ook na een eventuele edit.

Rustig maar :P Hij is al weg ;)

quote:
hemiparo schreef op vrijdag 07 april 2006 @ 14:55:
[...]

Ook weer zo... thanks!

(oh ja, wil je mijn adres ook ff uit jouw quote halen ;)) done

Heb via de pagina's de bewuste account opnieuw insgesteld en geen verbetering... vanmorgen en de weken ervoor ging het ook zonder problemen en zover ik weet is er verder niks veranderd. Nog meer mogelijkheden?
Wacht eens een dag of zo. Misschien dat het zich vanzelf oplost. Ik zou echter niet weten wat je nog kunt doen om het op te lossen.
Berichten: 75
Reg. datum: 13 december 2005

Weet iemand of het mogelijk is om reeds bestaande email messages in Outlook naar je Gmail te uploaden? edit, gevonden: http://www.marklyon.org/gmail/

de_dexter wijzigde dit bericht 10-04-2006 12:19 (34%)

 
Singletrail Addict

Ik vind het echt een heel handig idee, al mijn "troep" staat dus ook mooi online.

Nu vraag me alleen af, hoe doen ze dit in godsnaam financieren en regelen? Zoveel mailclients met zoveel opslag, dat moet reuzeveel kosten en ook reuzeveel ruimte in beslag nemen.

Natuurlijk wel kicken, dat zeker, maar ik denk zelf dat zij het begin van het "kosteloze" internet hebben gestart. Gratis opslag etc. Maybe dalijk ook gratis webhosting? Gratis dataverkeer?

Velozine.nl

Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

In de help van Gmail staat ook gewoon hoe je je outlookjes moet importen :>

He ze het financieren? Textads, gratis reclame voor google (mensen die het erover hebben)...

qed

Icosahedron is water

http://calendar.google.com is publiek toegankelijk !

jvhaarst wijzigde dit bericht 13-04-2006 08:58 (8%)

If you don’t have enough time, stop watching TV.

Berichten: 840
Reg. datum: 12 februari 2005

bij mij loopt gmail de laatste dagen niet lekker meer, ik krijg telkens dat het script afgebroken moet worden omdat het niet goed loopt.

http://webmaster.pedum.nl/gmail.JPG

wtf is er verkeerd? ;)
 
je cache.. verwijder je internet temp ff en all should be well


gratis dataverkeer is er al, wanneer je kijkt naar dingen als rapidshare. Is gebaseerd op ouderwetse concepten (forumisdown)
gratis webhosting is er dus ook al, veel aanbieders met ads, maar echt gratis zonder ads zie je niet snel.

flashin wijzigde dit bericht 15-04-2006 22:02 (66%)

 
Berichten: 840
Reg. datum: 12 februari 2005

quote:
flashin schreef op zaterdag 15 april 2006 @ 21:59:
je cache.. verwijder je internet temp ff en all should be well



gedaan, maar werkt nog niet, niet onder IE en niet onder FF

Chips!

standaard html werkt overigens nog wel, zal zo is ff opstarten onder linux, kijken wat tie daar doe.

edit: in linux werkt alles wel goed. all hail linux. maar wat is er nu weer niet goed met mn xp instal? iemand enig idee?

keluwak wijzigde dit bericht 15-04-2006 22:18 (34%)

 
Bij mij werkt Gmail laatste tijd ook niet meer lekker.

Ik krijg geen script errors of dergelijke maar het is gewoon traag. Met lange emailberichten, en dan bedoel ik +10 replies loopt het voor geen meter, als je een van vorige replies wil expanden dan kan dit tot 10 seconden duren. In het begin ging alles veel vlotter.
Canon EOS 30D
Berichten: 10.670
Reg. datum: 23 oktober 2000

Grampie, in welke browser is dat?, ik heb hier FF, en geen enkel probleem, ook niet bij 30+ mailtjes in een conversatie

This message was sent on 100% recyclable electrons.

quote:
BasieP schreef op maandag 24 april 2006 @ 00:40:
Grampie, in welke browser is dat?, ik heb hier FF, en geen enkel probleem, ook niet bij 30+ mailtjes in een conversatie


Hier ook FF, vanaf het begin. Heb soms ook dit soort problemen:

http://tweakers.net/ext/f/00bedf471a1b26730eff3d81769ce83f/thumb.png
Klikken

Venster wordt dan een beetje uitgerekt zeg maar..

Grample wijzigde dit bericht 24-04-2006 01:06 (6%)

Berichten: 840
Reg. datum: 12 februari 2005

bij mij is van de ene op de andere dag het probleem met het script opgelost en doet alles het weer. (niets aan mijn pc bewust veranderd) maar het openen van grote conversaties is ook bij mij nu trager dan eerst.
 
Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Heeft iemand enig idee hoe het komt dat Gmail op mijn school er echt een half uur over doet ofzo om te openen, both gewoon en google cache? Dat 'laden' blijft heel vaak echt eeuwig staan, terwijl ik wel gewoon bestanden kan binnenslepen @ 100 mb/sec, en msn-en en WhatPulse gebruiken, enzovoorts ook geen probleem is (niets dat het blocked dus)

Op sommige pc's in de media doet hij het gewoon goed, en op anderen totaal niet goed.

qed

Berichten: 724
Reg. datum: 17 juni 2001

Krijg steeds vaker spam met (afzender onbekend) en (geen onderwerp)
:?

Erger u niet, verbaas u slechts!

Hr?
Berichten: 875
Reg. datum: 10 juni 2004

Ik heb nu al 3 keer gehad dat ik een mailtje wil versturen, dat hij vervolgens heel lang bezig is met laden (?) zonder dat er een balkje loopt onder in de browser. Wel komt er Sending rechtsbovenin te staan. Maar er gebeurd dus niks. En dan opeens opent hij 50+ schermpjes met een pagina die hij niet kan laden. Echt heel erg frustrerend, en de mail is dan nog niet verstuurd.
Iemand anders dit probleem?

Saying that Java is nice because it works on all platforms is like saying that anal sex is nice because it works on all genders. <--> [Whatpulse! Doe mee!

Berichten: 5.577
Reg. datum: 24 juli 2000

Mail met een attachment van meer dan 100 kB verzenden (via Outlook Express) lukt bij mij meestal niet.

Anderen hier ook ervaring mee?
 
Berichten: 7.098
Reg. datum: 14 januari 2000

Waarom moeilijk doen en Outlook configgen voor gmail? De gmail interface is toch zwaar superieur :+
 
Sjees Gmail ligt er al lang uit zeg...althans sinds dat ik wakker ben (10.30). Iemand anders ook dat probleem?
Berichten: 1.295
Reg. datum: 08 september 2001

quote:
Graham schreef op maandag 01 mei 2006 @ 11:51:
Sjees Gmail ligt er al lang uit zeg...althans sinds dat ik wakker ben (10.30). Iemand anders ook dat probleem?
Bij mij doet gmail het gewoon hoor!
 
Berichten: 8.833
Reg. datum: 11 juni 2001

quote:
Racemol schreef op maandag 01 mei 2006 @ 11:54:
[...]

Bij mij doet gmail het gewoon hoor!
Hij doet het hier ook, maar is bagger traag. Moet heel lang wachten voordat hij opent.
Berichten: 1.295
Reg. datum: 08 september 2001

Hier doet hij het nogsteeds en is gewoon snel. Misschien een routing probleem bij een internet provider?
 
Jah nu ook weer. Als het een routing probleem is zou google zelf ook niet werken neem ik aan.
Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Mijn max upload speed was daarnet 6 ipv 63 kb/s, dus ik denk dat het aan een provider ligt :?

Download ook enorm traag

TheZeroorez wijzigde dit bericht 01-05-2006 13:35 (19%)

qed

Weet iemand hoe ik " Rich Formatting" aan/werkend krijg in Safari ? Dat balk waar je lettertype, grootte en dat soort dingen kan aanpassen dus...
quote:
Grample schreef op dinsdag 02 mei 2006 @ 19:09:
Weet iemand hoe ik " Rich Formatting" aan/werkend krijg in Safari ? Dat balk waar je lettertype, grootte en dat soort dingen kan aanpassen dus...
Misschien beetje flauw, maar waarom probeer je Firefox niet, is er ook voor de Mac. Geen ervaring zelf met Safari.
 
quote:
JozyDaPozy schreef op woensdag 03 mei 2006 @ 09:06:
[...]

Misschien beetje flauw, maar waarom probeer je Firefox niet, is er ook voor de Mac. Geen ervaring zelf met Safari.


Safari vind ik zelf strakker er uitzien dan FF maar FF werkt idd veel sneller dan Safari. FF gebruik al sinds eerste beta's op mijn Windows bak en Safari sindskort omdat ik nieuw ben in Mac platform maar inmiddels gebruik ik weer FF.

Met beetje tweaken en klooien met FF krijg je de look van Safari wat veel beter in MacOSX past...
Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Toen ik dat eerste deel las dacht ik meteen al.. waarom Safari gebruiken alleen voor de look, er zijn genoeg skins!

Mja, toen kwam het tweede deel gelukkig al :)

qed

Berichten: 294
Reg. datum: 30 augustus 2004

ik ben er zojuist achtergekomen dat ik een of meerdere emails niet heb ontvangen, 1tje weet ik zeker, maar er zijn meer mensen waarvan ik allang reply's had verwacht.

verder als ik berichten wil verwijderen, gebeurt er soms niks...
(schijnt aan ff te liggen)

lukaso wijzigde dit bericht 07-05-2006 12:41 (7%)

 
Berichten: 5.577
Reg. datum: 24 juli 2000

Weet hier iemand eigenlijk ook een (gratis) Nederlandse aanbieder van kwalitatief goede e-mail zoals Gmail? Ik begin het echt zat te worden dat mail met attachments 90% van de pogingen niet verstuurd kunnen worden via OE.
 
quote:
grizzlybeer schreef op maandag 08 mei 2006 @ 22:21:
Weet hier iemand eigenlijk ook een (gratis) Nederlandse aanbieder van kwalitatief goede e-mail zoals Gmail? Ik begin het echt zat te worden dat mail met attachments 90% van de pogingen niet verstuurd kunnen worden via OE.
Wat dacht je van Gmail met NL interface?
Berichten: 724
Reg. datum: 17 juni 2001

quote:
lord.farquaad schreef op dinsdag 09 mei 2006 @ 11:46:
[...]

Wat dacht je van Gmail met NL interface?
LOL &gt;:) Je hebt wel gelijk.

Erger u niet, verbaas u slechts!

Berichten: 724
Reg. datum: 17 juni 2001

Ik heb geprobeerd om mijn mail te openen op het werk, maar Google wil dat ik allerlei bestanden op sla.
Op dat verzoek doe ik dus annuleren, waarop ik een ready scherm zie zonder enige info.
Na een F5 komt alles wel zichtbaar, maar moet ik weer zo'n 5 downloadschermpjes weg klikken.
Iemand enig idee of dit anders kan?

Erger u niet, verbaas u slechts!

Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Nee, bij mij op school is hij wel zo traag als dikke stront door een trechter :/ En als je dan na 100x F5-en eindelijk in je inbox komt kun je je mails weer zo lastig openen :/

qed

Berichten: 724
Reg. datum: 17 juni 2001

quote:
The_Zeroorez schreef op vrijdag 19 mei 2006 @ 07:38:
Nee, bij mij op school is hij wel zo traag als dikke stront door een trechter :/ En als je dan na 100x F5-en eindelijk in je inbox komt kun je je mails weer zo lastig openen :/
Daar heb ik thuis geen klachten over. Loopt lekker gesmeerd. :)

Erger u niet, verbaas u slechts!

Sinds kort heb ik een irritante balkje met links boven Gmail logo, deze dus:

http://tweakers.net/ext/f/073384644d842c797d498ac6377c3234/full.jpg

Iemand enig idee of dit weg te halen is ?
Het is echt super klein en het irriteert je? Ik vind het juist wel handig voor mijn Gcal maar goed als je die niet gebruikt kan het misschien storen. Maar goed, ik denk niet dat het weg te halen is. Stuur een mailtje naar google voor een feature request ;)
Berichten: 724
Reg. datum: 17 juni 2001

quote:
Grample schreef op vrijdag 19 mei 2006 @ 23:39:
Sinds kort heb ik een irritante balkje met links boven Gmail logo, deze dus:

[afbeelding]

Iemand enig idee of dit weg te halen is ?
Ik heb em juist niet en zou willen dat ik em had :X

Erger u niet, verbaas u slechts!

Berichten: 495
Reg. datum: 09 augustus 2002

quote:
Geurt-kun schreef op zaterdag 20 mei 2006 @ 08:06:
[...]

Ik heb em juist niet en zou willen dat ik em had :X
Zal wel weer alleen met de engelse interface zichtbaar worden.
 
quote:
jpu schreef op zaterdag 20 mei 2006 @ 11:07:
[...]


Zal wel weer alleen met de engelse interface zichtbaar worden.
Duurt inderdaad vaak langer bij de Nederlandstalige accounts. Net als dat je nu bij je Engels account al wel een plaatje toe kunt voegen van jezelf (optioneel) en bij de Nederlandse nog niet. In het Nederlands is het ook nog steeds niet mogelijk om Web Clips toe te voegen. Om maar wat te noemen.
Berichten: 75
Reg. datum: 13 december 2005

quote:
The_Zeroorez schreef op dinsdag 11 april 2006 @ 16:37:
In de help van Gmail staat ook gewoon hoe je je outlookjes moet importen :&gt;

He ze het financieren? Textads, gratis reclame voor google (mensen die het erover hebben)...
Dat is alleen voor contacts, correct me if im wrong.
 
Moderhater Spielerij
Berichten: 20.113
Reg. datum: 09 september 2005

Oehh, dat was ver omhnoog scrollen :9

Ja, je hebt gelijk, ik denk dat ik het verkeerd gelezen heb...

qed

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 last



Dit topic is gesloten.


VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011