Hoofdcategorieën
Topicacties

UPS hoogfrequente piep > spoelen?

Pagina: 1

Reageer Nieuw Topic
Berichten: 5.992
Reg. datum: 12 juni 2005

Ik heb een UPS gekocht laatst (Smart UPS 1250) die prima werkt.

Eerst bromde er een kleine trafo, die heb ik gelijmd met superlijm, nu is het brommen weg.


Maar nu komt er een hoogfrequente piep uit dat ding, best wel irritant aangezien het ding op m'n slaapkamer staat.

Ik heb hem opengedraaid, maar kon niet echt exact lokaliseren waar het gepiep vandaan komt.


Foto 1
http://www.uploadarchief.net/files/download/img_0139.jpg

Foto 2
http://www.uploadarchief.net/files/download/img_0140.jpg


Ik heb al wat tegen die grote rode spoelen aan zitten drukken/tikken met een balpen, maar het gepiep ging niet weg.

Het zwarte componentje bovenin is ook een spoel, maar als ik daar tegenaan tik gaat het ook niet weg.

Waar komt het dan wel weg !?

Beamer omgebouwd naar Xenon lamp |Dell Latitude X300 | P5N-MX, P4 3Ghz, 2048MB DDR2, Club3D 8600GT 256MB GDDR3

Die trafo's links van de 2 spoelen ook gecheckt?
En die fan, maakt die geen lawaai?
Berichten: 5.992
Reg. datum: 12 juni 2005

Ik heb kaarsvet over de rode spoelen gedruppelt, nu is het gepiep weg.

Trafo's waren het niet, en de fan draait alleen als de accu opgeladen wordt, of als hij op accu draait.


Misschien had ik beter secondenlijm kunnen gebruiken. Er zit namelijk een huge ass trafo in het apparaat, en die wordt redelijk warm, en straks verandert het kaarsvet in een druipsteengrot :+

ThinkPad wijzigde dit bericht 04-07-2008 16:50 (35%)

Beamer omgebouwd naar Xenon lamp |Dell Latitude X300 | P5N-MX, P4 3Ghz, 2048MB DDR2, Club3D 8600GT 256MB GDDR3

Kaarsvet lijkt me inderdaad niet echt ideaal, ik kan me voorstellen dat die rode spoelen ook vrij warm kunnen worden. Secondenlijm moet je niet doen, dat is veel te dun. Hotglue (uit zo'n lijmpistool) is nog het beste.
Hail the scriptsausage!

Smelt ook, nagellak of de industriele variant die in al die elektronica wordt gebruikt is ideaal. Wordt niet zacht tot 180 graden ofzo.

Hieronder: das een goeie, voor het geval je geen grote hoeveelheden wil kopen/dit maar een keer hoeft te doen is twee-componenten-lijm ook een prima kunsthars voor dit doel.

ssj3gohan wijzigde dit bericht 05-07-2008 16:52 (39%)

Als ik niet reageer moet je even een DM of e-mail sturen.

Berichten: 27
Reg. datum: 20 april 2005

Ik goot ze ook wel eens in in kunsthars, werkt zeer afdoende!
 
Ik dacht dat het misschien de muis was die piepte. . .of gaat het niet over een computer?

8)7

vortex2

Pagina: 1



VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2009 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: