In het begin had ik daar ook echt moeite mee idd. De truc is om de handrem maar voor een fractie van een seconde te gebruiken om in een slip te raken. Wat ik doe als een bocht nadert is eerst gewoon afremmen (zonder te sturen nog!), dan rem eraf en het stuur omgooien (remmend sturen werkt voor geen meter, dan ga je praktisch rechtdoor), en zodra je overstuur krijgt (wat vrij snel gebeurt) even 1 keer de handrem tappen. Hierdoor glijt je kont wat meer naar de buitenkant en krijg je een wat mooiere bocht. Vervolgens gas erop en gelijdelijk tegensturen terwijl je de bocht door gaat.
Dan moet je alleen nog even de feeling krijgen op welke snelheid het het best kan en wanneer je moet beginnen met sturen. Ik slip tegenwoordig nooit meer door - m'n auto draait altijd exact in de richting die ik op wil. Ik knal wel regelmatig zijwaarts tegen overig verkeer op, maar als je auto in de goede richting staat maakt dat niet zo heel veel uit. En soms rij ik te hard of begin ik te vroeg met sturen, en dan mis ik de straat - da's wat minder.
De motor heb ik nog niet onder de knie (rij ik ook niet zo vaak op overigens). In Vice City en San Andreas was het m'n favo voertuig en ik kon 'm perfect handlen (goed dat was wel op de PC met toetsenbordbesturing), maar in GTA IV vind ik het nog knap lastig.
.oisyn wijzigde dit bericht 09-05-2008 02:11 (19%)