[Virusscanners] Discussietopic deel 3
Pagina: 1 2 3 4 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 last
Reageer Nieuw TopicMisschien de moeite om eens naar WinPatrol te kijken, die detecteerd zulke wijzigingen behoorlijk grondig.quote:tweakernick schreef op maandag 14 januari 2008 @ 00:34:
[...]
Ik zou niet meer zonder Teatimer kunnen. Veel programma's willen zich tijdens installatie aan de startup-lijst toevoegen. Dankzij een nogo via Teatimer hoef ik dat achteraf niet meer te verwijderen.
Ik had ook net een schone instalatie gedaan en N360 als eerste geinstalleerd. Van de browser hijacks ben ik dan ook af. Ik begrijp ook niet hoe dat gebeurd is aangezien N360 er toen al op zat. Ik weet ondertussen dat spybot het over registerveranderingen heeft van andere programma's en niet van spybot zelf.
Blindstaren op een product in inderdaad niet verstandig, en geen enkel product bied 100% protectie, ookal roepen ze dit wel allemaal. Houd er echter wel rekening mee dat detectie en cleaning twee totaal verschillende dingen zijn. Tegenwoordig heb je duizend-en-een spyware scanners die van alles detecteren maar van cleaning weinig bakken. Wat dat betreft is Spybot S&B toch nog een van de betere.
Echter ben ik weer benieuwd welke rotzooi je dan nog vindt? Gaat het hier om echte spyware/adware, of praten we hier meer over "grayware" of de welbekende cookies?
@janrad
Alvorens zou ik je toch aanraden AdAware te verwijderen (wist je trouwens dat de free versie bijna 30mb van de RAM opeet zonder dat de on-acces scanner actief is?).
Je zou bijvoorbeeld enkel Spybot S&D kunnen gebruiken, zonder de Teatimer en zonder de Immunize functie. Dan kun je zelf af en toe een scan draaien. In plaats van de Teatimer zou je het bovengenoemde WinPatrol kunnen gebruiken.
Om je computer verder eens grondig door te lichten zou je eens een scan met Dr. Web CureIt kunnen doen.
Hmm, wist trouwens niet dat Dr. Web ook geen gratis removal versie had, ga hem meteen even proberen! Ze hebben zelfs een plugin voor Thunderbird en Opera om links te scannen!
Klaus_1250 wijzigde dit bericht 14-01-2008 13:26 (6%)
Reg. datum: 11 oktober 2004
Ze hebben bij ESET nu een actie dat je voor 38 euro, NOD32 2.7 kan upgraden naar de Smart Security Suite.quote:gelukkie schreef op zondag 23 december 2007 @ 14:36:
Ik wil zowieso bij nod blijven, maar het gaat er meer om: update van virusscanner ¤25,- upgrade naar security suite is: ¤54,-.
Wordt mijn beveiliging veel beter dan mijn huidige beveiliging? (dus nod32 icm. kerio)
Verder maak ik verbinding via de kpn experia box, en hier zit ook een firewall in (deze wordt ook gebruikt als ik via een site de firewall laat testen.
Zie ook deze link: [url]http://www.mijnwinkel.nl/servlets/DoCatalogListCustom;jsessionid=8D356563097F151050B97BC2DD6318EC?_nr=0&_lang=nl&_jid=91551215&_searchblock=3&_infoview=customcatalog&custom_mode=productlist&_aid=A&_domv0=a:0:5:THUISGEBRUIK&_dv0=a:0:5:THUISGEBRUIK&_domv1=b:1:5:UPGRADE ACTIE&_dv1=b:1:5:UPGRADE ACTIE&_domv4=n:17:5:n&_dv4=n:17:5:n&_searchmethod=4&_domflds=3&_optionall=1&_view=customcatalog&_rows=50&_hidemenu=0&_keyvalue=&_cce=0&_vid=26246&_cid=1[/url]
deefdeef wijzigde dit bericht 15-01-2008 12:16 (1%)
Reden: ik krijg die stomme url niet als een link :(
Reg. datum: 30 augustus 2002
Reg. datum: 19 januari 2003
of via een student nod32 kooptquote:Cyb schreef op dinsdag 15 januari 2008 @ 13:04:
Of je koopt NOD32v3 voor 10 euro op Surfspot (als je student bent).
Dan heb je een illegale versie.quote:
Geen schaap.
Reg. datum: 09 januari 2007
Ik ga het draaien op mijn laptop die niet al te snel is dus een systeemvretend pakket moet ik niet hebben.
Het gaat om het volgende systeem:
Intel Celeron M 410 (1.46 ghz)
2 gb ram
Icm. Windows Vista Home Basic (Dit omdat ik het uiterlijk van Vista wil maar toch een redelijk snel systeem wil behouden.)
Dus wat raden jullie mij aan? Ik zat zelf te denken aan Kaspersky maar ik hoor soms toch verhalen dat dit ook geen licht pakket is.
Alvast bedankt voor suggesties
Amd Athlon 64 x2 5000+ @ 3.1 ghz, Geil 2048 MB DDR2 800 Mhz, Ati Radeon HD4850, 500 GB Samsung, Xilencepower 480 watt, Coolermaster CM 690
Ik vind ccleaner wel wat beter dan S&D, maar S&D hoort wel tot de top!quote:Klaus_1250 schreef op maandag 14 januari 2008 @ 13:24:
Ik heb het dan echt over spyware/adware/keylogger/etc. Persoonlijk vind ik cookies niet echt spyware. In dat opzicht zweer ik bij S&D wat betreft spyware/adware/.. voor het verwijderen, heb eigenlijk nog geen enkel pakket gezien dat even goed presteert. Alleen voor het trojans/downloaders/rootkits gedeelte zijn meestal nog wel andere scanners nodig, alhoewel S&D ook nog regelmatig dat soort dingen vind, die commerciële pakketten gewoon missen.
Hmm, wist trouwens niet dat Dr. Web ook geen gratis removal versie had, ga hem meteen even proberen! Ze hebben zelfs een plugin voor Thunderbird en Opera om links te scannen!
GöÐ, ®Ë§þËÇT åñÐ Höñöµ® | LÜ©K>SkïLL | XT®ËËM|®åGË ||Funky Monkeys || Fm
Voor NOD32 kan je ook een hele suite nemen, ik heb het alwel gelezen, maar ik ben niet echt thuis in dit soort dingen. Daar zit dan ook een anti-spam bij, en een firewall? Ik moet eigenlijk gewoon een scanner hebben die ook inkomende zooi detecteerd en blokt? Dan kan goed met allebei?
Asus P5B-E | Intel C2D E6400 + Scythe Ninja | 2GB Kingston HyperX 6400 | XFX 7950GT XXX (passief) | Samsung 205BW | WD Raptor 74GB | Seagate 7200.10 320GB | Auzentech X-Fi Prelude | Gigaworks T20 | Sennheiser HD595 SE | Tagan TG480-U15 | Lian Li PC-60b
Reg. datum: 08 november 2007
Reg. datum: 30 juli 2004
I'm everything you need.
(En bedenk je dat 1 uurtje problemen door de eis 'gratis' waarschijnlijk al duurder is dan de hele licentie).
freesix: http://www.kaspersky.nl/virussen-en-spyware.html. Voor mij voldoende (plus nadenken plus firewall).
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind'
Yep, PC Tools AntiVirus mag gratis gebruikt worden op de zakelijke markt. Als open-source heb je eventueel nog Moon Secure Antivirus (CLAM AV engine met on-access scanner).quote:Bolletjes schreef op donderdag 07 februari 2008 @ 11:06:
Bestaat er eigenlijk een freeware (opensource of iets dergelijks) anti-virusprogramma wat gebruikt mag worden op de zakelijke markt?
Beide zijn echter niet van dusdanige kwaliteit dat ik ze zelf in de zakelijke markt zou gebruiken, maar dat is jouw keuze natuurlijk. Als goedkoop alternatief zou je naar F-Prot kunnen kijken, daar mag je een licensie op 5 pc's gebruiken!
Dat is Teatimer, een functie van Spybot. Kan je gewoon uitzetten hoor.quote:janrad schreef op zaterdag 12 januari 2008 @ 14:25:
Ik scan mijn computer met Norton 360, Adaware voor spyware en met spybot. Nadat ik een schone XP instalatie had gedaan en daarna spybot kreeg ik ieder keer een popup van Spybot dat iets in mijn register wilde veranderen. Ik heb dat geweigerd omdat ik het niet vertrouwde. De popups bleven komen ...
Reden? Deze programma's veroorzaken dezelfde effecten als virussen e.d.: langzamere opstart PC, algehele traagheid van het systeem en soms een complete uitval van het systeem (omdat er bestanden worden verwijderd die niet verwijderd hadden mogen worden). Kortom, het middel is erger dan de kwaal.
1x per maand scan ik mijn PC mbv online scanners (Kaspersky, TrendMicro/HouseCall) en het met Vista ingebakken Windows Defender (staat standaard uit). Er wordt nooit wat gevonden.
Haaglander wijzigde dit bericht 13-02-2008 08:59 (50%)
Het volgende topic al doorgelezen: Wel of niet een virusscanner gebruiken? ?quote:Haaglander schreef op woensdag 13 februari 2008 @ 08:53:
Ik gebruik geen actieve virus/malware-scanners maar wel mijn gezond verstand.
Reden? Deze programma's veroorzaken dezelfde effecten als virussen e.d.: langzamere opstart PC, algehele traagheid van het systeem en soms een complete uitval van het systeem (omdat er bestanden worden verwijderd die niet verwijderd hadden mogen worden). Kortom, het middel is erger dan de kwaal.
1x per maand scan ik mijn PC mbv online scanners (Kaspersky, TrendMicro/HouseCall) en het met Vista ingebakken Windows Defender (staat standaard uit). Er wordt nooit wat gevonden.
Geen schaap.
Nee, ga ik nu doen.quote:Bor de Wollef schreef op woensdag 13 februari 2008 @ 10:34:
[...]
Het volgende topic al doorgelezen: Wel of niet een virusscanner gebruiken? ?
Reg. datum: 06 juli 2007
Zo had ik al norton, AVG, MCafee gebruikt, maar deze zijn lang niet zo goed als nod32.
Ik heb vele virusscanners gebruikt, maar ik ben er achter gekomen dat ik nod32 echt de beste vindt. Pluspunten:
De virusscanner scant snel
Neemt weinig ruimte in (vertraagt je pc dus niet)
Vaak updates
Laat geen virussen door, wat ik wel met de andere virusscanners eens had...
Minpunten:
... weinig, mss dat die niet gratis is
Reg. datum: 05 februari 2005
enfin, ik weet niet meer de excate lijst van Trojans, ad-ware & spyware (heb ook geen screenie), maar Spybot S&D vond & verwijderde op-1 regkey-na ook alles..
Voor het oplossen van het probleem was Sysinternals Process Explorer wel handig btw, ff de *screening spyware* bevroren & alles tegelijk killed, en dat hielp.
Ik gebruik zelf (Onder andere):
AVG 8.0, als ik wat vindt dan laat ik er altijd nog wat online scanners op los e.a. dat doe ik sowieso eigenlijk wel.
rj1093 wijzigde dit bericht 27-02-2008 20:05 (7%)
Reden: link nieuwe process explorer
Ik geloof zelfs dat symantec antivirs een vaak gebruikte bedrijfsoplossing is.
Geniaal program
Sk8 or DIE
Reg. datum: 30 september 2007
Wat is het verschil? Symantec is al sinds jaar en dag eigenaar van Norton. Heb zelf nog eentje liggen van 2004 genaamd Symantec-Norton. Na aankoop nieuwe PC niet opnieuw geïnstalleerd.quote:ghetti schreef op woensdag 27 februari 2008 @ 22:04:
Ik gebruik Symantec Antivirus en heb nog NOOIT problemen gehad (géén Norton!!!!!).......
Levert Symantec dan nu twee verschilllende producten, één enkel onder eigen naam zonder merknaam Norton en één met de oude naam Norton, en dan tevens met zo'n gigantisch groot verschil in kwaliteit?
Pagina: 1 2 3 4 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 last