Reg. datum: 07 juni 2005
Reg. datum: 07 juni 2005
"-Currents of less than 20 amps can be considered as leakage current"
Reg. datum: 20 januari 2006
Ik denk trouwens niet dat de lucht er zo uit zal gaan, denk bijvoorbeeld aan als je een lege pot ondersteboven in het water houd, de lucht blijft er inquote:
dus ik zou zeggen, óf je maakt een gat bovenin het flesje, of je zoekt een manier om de lucht eruit te zuigen.
Just my 2 cents
Specs: Amd Athlon64 3200+. Asus A8N-SLi. 2x512mb ddr. 1x maxtor 250gb S-ATA 1x Seagate 40gb. Nvidia GeForce4 6600gt
De lucht gaat niet vanzelf weg, maar wanneer er druk ontstaat werkt het als een ventiel en dan is het wel degelijk afdoende.quote:Mtini schreef op woensdag 07 februari 2007 @ 22:16:
[...]
Ik denk trouwens niet dat de lucht er zo uit zal gaan, denk bijvoorbeeld aan als je een lege pot ondersteboven in het water houd, de lucht blijft er in![]()
dus ik zou zeggen, óf je maakt een gat bovenin het flesje, of je zoekt een manier om de lucht eruit te zuigen.
Just my 2 cents
Het voorbeeld met een lege pot ondersteboven is leuk, maar daar is een bepaald volume lucht 200cc bijv. Dit blijft constant deze hoeveelheid, wanneer er meer lucht in word gelaten, moet dsat weg, omdat er geen plek voor is, zodoende zullen dan ook belletjes komen.
DFI Lanparty UT NF 590SLi-M2R/G | AMD Athlon 64 X2 5200+ @ 280x11=3,08Ghz | 4GB OCZ DDR2 PC6400 Platinum Rev. 2 | Leadtek Winsfast 7900GT in SLi @ 540/700 | 2x Samsung T166 320GB RAID 0, Seagate Barracuda 500GB| Lenovo 3000 N200| Intel Pentium DC T2310
Dat is niet waarquote:dalus schreef op woensdag 07 februari 2007 @ 21:55:
Als het een beetje stoffig is kun je net de straal van een rode 100 mW laser zien. Maar dan bedoel ik ook net.
Ik heb hier een 50mW groene lazer en daar zie je de straal al redelijk bij een beetje stof.
Het licht er wel aan onder welke hoek je naar de laser kijkt.
En een laser is altijd leuk maar pas er wel mee op
stel je maakt een lazer boven de 3mW in je BFG zorg er wel voor dat hij beweegt.
Je hebt genoeg van die gekken die het leuk vinden om in dat leuke lampje te gaan kijken.
Kan je vertellen niet goed voor je ogen.
Killer WC setup for 24/7 fun and uu more fun. (Mozart TX, 8x12cm rad, full mobo koeling, 2x 295ml tank, 2x DDC-1T, 5m hose, 1 Loop!)
Reg. datum: 20 januari 2006
Mtini wijzigde dit bericht 07-02-2007 23:36 (92%)
Specs: Amd Athlon64 3200+. Asus A8N-SLi. 2x512mb ddr. 1x maxtor 250gb S-ATA 1x Seagate 40gb. Nvidia GeForce4 6600gt
Reg. datum: 20 januari 2006
Daar heb je inderdaad gelijk inquote:The Godsha schreef op woensdag 07 februari 2007 @ 23:00:
[...]
De lucht gaat niet vanzelf weg, maar wanneer er druk ontstaat werkt het als een ventiel en dan is het wel degelijk afdoende.
Het voorbeeld met een lege pot ondersteboven is leuk, maar daar is een bepaald volume lucht 200cc bijv. Dit blijft constant deze hoeveelheid, wanneer er meer lucht in word gelaten, moet dsat weg, omdat er geen plek voor is, zodoende zullen dan ook belletjes komen.
Specs: Amd Athlon64 3200+. Asus A8N-SLi. 2x512mb ddr. 1x maxtor 250gb S-ATA 1x Seagate 40gb. Nvidia GeForce4 6600gt
Reg. datum: 03 januari 2005
http://cgi.ebay.com/Double-Lens-Cosmic-Frenzy-Green-Laser-DJ-Rave-70-mW_W0QQitemZ260021763913QQihZ016QQcategoryZ14984QQcmdZViewItem
maar dat is het nog niet echt. Ik bedoelde eigenlijk meer zoals dit: http://www.0x1d.net/images/p1.jpg
Dit is neem ik aan wel wat te groot. Maar het zou wel extreem ruig zijn.
FaTaLXcepTioN

Deze twee stukken moeten eruit voor de kabelaansluitingen en de uitgang van de ventilator.

Tussen de plaat en de aansluitingen zit 10 mm verschil, met deze strip ga ik dat oplossen.

Even snel voor het zicht, later maak ik dat netjes vast en werk het af.

Dat komt wel goed denk ik.

Zo ziet het er vanbinnen uit.

Volgende is het bevestigen van de voeding, misschien iets verzinnen met een alternatieve aansluiting maken via de zijkant.
My cases; The Machine, BFG, R2-D2, Sting, Wall-E, C&C Powerplant etc etc
|| [CCIP] Demission || Specs! ||
Moet je even rondzoeken op de candlepower forums.

Een goeie 30 seconden later had ik hem al gesloopt natuurlijk
Damn, ik vond het al klein, maar zonder de batterij-houder is 't helemaal inimini.

De schakelaar had 4 aansluitingen en op de twee overgebleven soldeerde ik twee lange draden.

Nu kan ik de lasers op afstand aanzetten.

Hier zie je hoe het er ongeveer uit gaat zien. ( duck-tape mode ON )


In het donker getracht te fotograveren.

Dit is de nieuwe net-entree met twee zekeringen.

De orginele Shuttle voeding.

De ingewanden, beetje saai he?

Even beetje meshen.

Ik zat nog te dubben, hoe ik de vensters voor de voeding moest laten lopen.
zo:

of zo:

Ik heb besloten dat het de laatste wordt. Ik maak er dus 3 "vensters" in, de voeding erachter komt een klein stukje hoger te liggen en een CCL verlicht de ingewanden. Mss nog iets met de UV paint klooien, maar dat zie ik later wel.
Kheb ook de houders klaar voor de beide laserpointers, die maak ik dit weekend eraan vast.
My cases; The Machine, BFG, R2-D2, Sting, Wall-E, C&C Powerplant etc etc
Die laserpointers zijn echt te ruig! 2e window is zeker mooier. Eerste kijkt te laid-back, die 2e wat agressiever. goede keus dus imho...
..... moet ook nus zeggen.
Reg. datum: 26 mei 2006

moviehouse wijzigde dit bericht 16-02-2007 14:11 (48%)
Dank je, precies mijn gedachte ookquote:43prcnt burnt schreef op donderdag 15 februari 2007 @ 22:27:
haha wilde hem net kicken, bijna van de pagina af
Die laserpointers zijn echt te ruig! 2e window is zeker mooier. Eerste kijkt te laid-back, die 2e wat agressiever. goede keus dus imho...
kixx ! Wat is dat voor laser? qua mW ?quote:
Ik laat de lasers express over een switch lopen, ik vind 't toch een beetje te link op een lanparty te zitten met constant twee van die stralen vanuit mijn plaats. ( call me chicken if you will )
My cases; The Machine, BFG, R2-D2, Sting, Wall-E, C&C Powerplant etc etc
Geen idee waar je ze kunt kopen
Ilegaal, volgens mij mag je tot klasse 3A gewoon gebruiken, zit immers ook in cd / dvd spelers
peeter123 wijzigde dit bericht 16-02-2007 19:19 (61%)
Amd Athlon 64 3500+ @ 4200+ San Diago | 2 GB DDR | EVGA Geforce 7900GS | Specs | Join het DPC Whatpulse team | Dream as if you will live forever, live as if you will die today!
Reg. datum: 01 mei 2005
Maar dat even terzijde... Waar kan ik die kopen?
Apple MacBook Pro | PS3
Net als ultragoedkope LED lampjes zijn allemaal verkeerd gemaakt.
Laserdiode is niet zomaar een ding die je rechtsreeks aan batterij kan aansluiten. Volgens de regels van electronica moet er altijd driver tussen zitten. Dan pas zal je lang plezier aan hebben.
Doordat electronica ontbreekt en dus zowat direct met knoopcellen is verbonden komt op het feit dat je toch niet urenlang knopje ingedrukt houdt en lang mee gaat zwaaien. Nee, je drukt paar sec in, wijst ermee en gaat weer uit. Het is dus kort gebruik. Niet veel behoefte voor driver ictje....
De driver zal voor pulsen zorgen, en dus niet continu stroom door diode.
Opvouwbare DDRmat - Nieuwsgierig?
Reg. datum: 26 mei 2006
edit:
Er is een saber 10mW laser voor 185 dollar verkrijgbaar. klik
Heeft een bereik van zo'n 6 kilometer.
En deze pointer is niet normaal meer! brand een ballon kapot! en hier is een filmje van alleen al 150mW!
als je ong. 400 dollar hebt, krijg je ongeveer 200mW tot je beschikking!
Class IIIb and Class IV btw. Class IIIa wordt gaat op voor de "normale" pointers.
moviehouse wijzigde dit bericht 16-02-2007 20:46 (80%)
Voor mensen die nog geinstresseerd zijn in kleine onderdeeltjes zouden effe moeten kijken op http://www.skiffy.nl , ik weet niet of ze die grummets gevallen ook hebben
Ik heb nog eff gezocht naar die Groene plasma buisjes, ik vond ze wel maar niet binnen europa. Wat je ook zou kunnen doen zijn Cold Cathodes, die haal je gewoon bij de plaatselijke PC-Boer en anders kan je altijd nog kijken op www.freezinghardware.nl
wat miss ook nog wel vet is, is zon acryl plaat waar je dan een tekst in maakt, of misschien achter dat Quake logo plaatst

Ik blijf hem volgen!
n03L wijzigde dit bericht 18-02-2007 02:37 (45%)
Ageon - My Rig - http://tweakers.net/gallery/209331/sys
Sterkte met je eigen PC, en je mist niks hoor: de jongens van Space Promotions hebben me die groene UV acryl plaat gedoneerd en hij zit al achter het logo. Nog niet vast, want er moet nog geverfd worden.quote:n03L schreef op zondag 18 februari 2007 @ 02:26:
Mooi project!, Ik bookmark em later omdat mijn eigen pc zijn voeding naar de ***** heeft geblazen
wat miss ook nog wel vet is, is zon acryl plaat waar je dan een tekst in maakt, of misschien achter dat Quake logo plaatst
[afbeelding]
Ik blijf hem volgen!
De lasers zitten vast op hun plek nu, en ik ga zo verder met de voeding ombouwen. laterrrrrrrrrrrrrr....
My cases; The Machine, BFG, R2-D2, Sting, Wall-E, C&C Powerplant etc etc
(bedankt nog voor het sterkte wensen
Ageon - My Rig - http://tweakers.net/gallery/209331/sys

Close-up, de laser hangt aan twee krimpkousjes vast op een lange afstandsbus.

Hier zijn je de voeding op zijn nieuwe hoge pootjes staan.


Ik vond de aluminium oppervlakken van de koellichamen niet geweldig en heb ze een
ruwere look gegeven.

GRETVERRRRRRR*^%#$)(!^*+$%! ik verzaagde me ! Dat zal ik op een of ander manier
moeten fixen.

Ik heb alvast een plaatje groene UV acryl gemaakt dat tussen de voeding en de buitenkant
komt, geen nieuwsgierige vingertjes die aan de hoogspanning blijven hangen
My cases; The Machine, BFG, R2-D2, Sting, Wall-E, C&C Powerplant etc etc
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 last


