Het is natuurlijk relatief, misschien weet ik niet beter, want opzich wil ik graag betere batterijen die mijn flitser (nog) sneller kunnen laden. Zit soms best te chagrijnen dat hij nog niet klaar was.quote:jules schreef op zondag 21 januari 2007 @ 21:29:
Ik vind het wel opmerkelijk dat jij juist goede ervaringen hebt met die digitals van de mediamarkt. Ik heb er juist mega slechte ervaringen mee. Ik zeg gerust dat het één van de miskopen van vorig jaar geweest zijn... Vraag ik me toch af wat het verschil is
Wanneer er een beetje een duidelijk antwoord naar voren komt in dit topic van echt goede batterijen, dan ga ik die zeker kopen.
Die lenmar's zijn echt brak ivm die digitals, dus als jij nog weer een stuk beter hebt dan kan ik er zo te horen op vooruit gaan
recente case || gear