Girls with an ass like this, don't talk to guys with a face like yours
You've moved up on my notch-list. You now have 1 notch...
Hell Yeah, ik heb FoOL z'n ondertitel weer gestolen (maar dan mooier :D)
How to Become a DJ... deel XII
Pagina: 1 2 3 4 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 last
Nieuw TopicMorgen ga ik op een feestje draaien voor ~14 jarigen...Wordt dus vooral mijn populaire plaatjes draaien, maar wel voornamelijk alles lekker groovy stijl...Paar RnB mixjes: beyonce vs rune enzo. Do it 2 nite, spankox en dat soort plaatjes. Zoiets kan best wel heel leuk zijn.
Echter: paar vrienden vroegen me om op feestje te draaien met "carnavalsmuziek" als thema... Maar in dat geval vind ik t meer de muziek verzorgen dan echt draaien...Neem r ook lekker een paar biertjes bij en ze zullen me niet constant achter mn apparatuur zien... Tis gewoon niet mijn stijl (dat weten ze gelukkig ook
edit: in het laatste geval voel ik me ook niet meer echt dj hoor
savale wijzigde dit bericht 04-02-2005 16:40 (7%)
::: I like it loud :::
::: I like it loud :::
quote:Reind schreef op vrijdag 04 februari 2005 @ 14:40:
[...]
Mensen boeken je om heteen wat je doet, het publiek komt daar ook voor en dus zie ik geen enkele reden om aar vanaf te wijken.
Mensen komen als het goed is ook voor jouw muziek, niet andersom.
Dit is niet echt van toepassing op de meeste mensen hier, ook niet op mij. Ik ben nog lang niet zover dat mensen mij boeken om wat ik draai en dat zal ook nog wel een hele poos duren.
Maar ik vind het wel leuk om voor publiek te draaien en dat ik dan draai wat het publiek wil horen: who cares?! Als het publiek het maar naar zijn zin heeft dan heb ik dat ook wel, kan me niet schelen op welke manier. Ik doe het ook niet voor het geld, maar gewoon omdat ik het leuk vind, dat ik geld krijg is leuk meegenomen. Ook vind ik het een slecht uitgangspunt dat je alleen draait om geld te verdienen: dan heb je er niet het juiste gevoel voor denk ik.
En iemand die graag voor publiek wilt draaien, maar alleen draait wat die zelf leuk vind heeft een bord voor zijn kop want de kans dat je gevraagd wordt is gewoon erg klein.
Here I am, so what are you 2 other wishes?
::: I like it loud :::
quote:JasperT schreef op vrijdag 04 februari 2005 @ 17:04:
[...]
Maar ik vind het wel leuk om voor publiek te draaien en dat ik dan draai wat het publiek wil horen: who cares?!
Das jou keuze, gelukkig mag iedereen die keuze zelf maken.
Ik kom daar omdat mensen mij boeken en weten wat ik draai. Nu loopt dat uiteen van deephouse tot aan groove tot aan acid en breaks dus een groot probleem zal het in mijn geval niet echt om in ieder geval iets te draaien wat zowel ik als het publiek leuk vind.
En natuurlijk is zoiets ook wel een beetje dubbelzijdig. Ik zou nooit op een hardstyle feest staan omdat ik daar simpelweg geen trek in heb, echter die mensen zullen mij ook nooit vragen om daar te komen draaien want ik draai geen hardstyle en dus kom ik dat publiek ook niet tegen.
Ik draai bijvoorbeeld deephouse, ik word gevraagd voor een deephouse feestje en daar komt het publiek dus ook voor. Kans dat je daar een snoeiharde techno plaat als verzoek krijgt is mnimaal natuurlijk......
Als je dus de dingen doet waar je zelf achter staat voor de volle 100% kom je dus zo goed als nooit voor het probleem te staan dat je een avondje iets staat te draaien met tegenzin.
Dat is wat ik er mee bedoelde te zeggen. Nee zeggen tegen iets waar je geen zin in hebt is geen schande namelijk.
quote:Als het publiek het maar naar zijn zin heeft dan heb ik dat ook wel, kan me niet schelen op welke manier. Ik doe het ook niet voor het geld, maar gewoon omdat ik het leuk vind, dat ik geld krijg is leuk meegenomen. Ook vind ik het een slecht uitgangspunt dat je alleen draait om geld te verdienen: dan heb je er niet het juiste gevoel voor denk ik.
Tuurlijk moet je het niet alleen voor het geld doen maar dat geld voor alles. Zolang je het leuk vind en er bakken geld mee kan beuren ben je gek als je niet van die optie gebruik zou maken.
Valt me op dat sommige mensen net doen alsof ze vies zijn van geld. Als je dat geld eenmaal geroken hebt draai je vanzelf bij. De mensen die zeggen dat ze het alleen maar doen voor de lol e.d geloof ik nooit zo.
Dat zegt iemand die net begint, niet iemand die die centen ook hoort te verdienen.
quote:En iemand die graag voor publiek wilt draaien, maar alleen draait wat die zelf leuk vind heeft een bord voor zijn kop want de kans dat je gevraagd wordt is gewoon erg klein.
Absoluut niet met je eens.
Ik heb in de 5 á 6 jaar dat ik nu op feestjes draai nog geen enkele maar dan ook nog geen enkele keer iets gedaan waar ik zelf niet achter stond.
En ik heb werk genoeg gehad. Probleem is namelijk dat als je ergens iets staat te doen waar je zelf geen zin in hebt je er zelf ook niet beter van gaat presteren en je daar niemand een lol mee doet.
Ik doe dus alleen de dingen waar ik zelf zin in heb, waar ik zelf achter sta, en waar ik me niet tot een verplicht nummertje moet beperken. En natuurlijk zijn er mensen die alles leuk vinden, alleen behoor ik niet tot die gelukkige catagorie
Ik zie mezelf al staan op een hardstyle avondje........ dat zal een feest worden zeg
Reind wijzigde dit bericht 04-02-2005 17:39 (19%)
http://www.aboutdj.nl DJ Equipment review site
Reg. datum: 24 januari 2000
Maargoed, die luxe heb ik nog lang niet, ben uberhaupt nog maar 1 keer gevraagd om op een feest te draaien en dat feest ging uiteindelijk niet door
Which reminds me. Ik zat vorige week eens te dromen in de trein en zat te denken dat het best cool zou zijn om ergens een HTBADJ-feest te houden. Een feest(je) ergens met een selectie van de DJ's uit dit topic in de line-up
Lijkt me best cool om te doen eigenlijk
BezurK wijzigde dit bericht 04-02-2005 18:40 (3%)
"I reject your reality and substitute my own" -- Adam Savage
Reg. datum: 24 januari 2000
Maar ik draai ook voor m'n lol, en als ik geen lol beleef aan de muziek dan sta ik d'r ook niet met plezier dus
quote:BezurK schreef op vrijdag 04 februari 2005 @ 18:39:
Which reminds me. Ik zat vorige week eens te dromen in de trein en zat te denken dat het best cool zou zijn om ergens een HTBADJ-feest te houden. Een feest(je) ergens met een selectie van de DJ's uit dit topic in de line-up(gewoon degenen die het graag willen en kunnen)
Lijkt me best cool om te doen eigenlijk(ik zal ook wel niet de eerste zijn die dat bedenkt
)
hehe goed idee! Denk inderdaad dat er genoeg talent hier tussen zit! Als iemand een locatie heeft... Ik heb eventueel een setje van 2x500watt boxen/versterker die ik mee kan nemen... Of dacht je aan iets groots met EGT publiek?
wat is dit tog n heerlijk nummertje btw: Rockefeller - do it 2 nite
savale wijzigde dit bericht 04-02-2005 19:05 (7%)
::: I like it loud :::
quote:-ScuL- schreef op vrijdag 04 februari 2005 @ 18:54:
Mja.. omgekeerd zou ik het ook vreselijk vinden om après-ski of techno te moeten draaien. Laat staan stijlen die trager zijn dan 140bpm.. ik zou gek worden
Maar ik draai ook voor m'n lol, en als ik geen lol beleef aan de muziek dan sta ik d'r ook niet met plezier dus
Techno is niet trager dan 140bpm..
Ik doe meequote:BezurK schreef op vrijdag 04 februari 2005 @ 18:39:
Which reminds me. Ik zat vorige week eens te dromen in de trein en zat te denken dat het best cool zou zijn om ergens een HTBADJ-feest te houden. Een feest(je) ergens met een selectie van de DJ's uit dit topic in de line-up(gewoon degenen die het graag willen en kunnen)
Lijkt me best cool om te doen eigenlijk(ik zal ook wel niet de eerste zijn die dat bedenkt
)
Fewture wijzigde dit bericht 04-02-2005 19:06 (39%)
Zullen we anders eerst een meeting proberen?quote:BezurK schreef op vrijdag 04 februari 2005 @ 18:39:
Which reminds me. Ik zat vorige week eens te dromen in de trein en zat te denken dat het best cool zou zijn om ergens een HTBADJ-feest te houden. Een feest(je) ergens met een selectie van de DJ's uit dit topic in de line-up(gewoon degenen die het graag willen en kunnen)
Lijkt me best cool om te doen eigenlijk(ik zal ook wel niet de eerste zijn die dat bedenkt
)
Girls with an ass like this, don't talk to guys with a face like yours
You've moved up on my notch-list. You now have 1 notch...
Hell Yeah, ik heb FoOL z'n ondertitel weer gestolen (maar dan mooier :D)
quote:BtM909 schreef op vrijdag 04 februari 2005 @ 19:08:
[...]
Zullen we anders eerst een meeting proberen?
kunnen we het beter niet meteen goed aanpakken?
kom hier paar keer per maand dus kan hier eigenlijk nix over zeggen he
savale wijzigde dit bericht 04-02-2005 19:26 (18%)
::: I like it loud :::
Reg. datum: 24 januari 2000
quote:
nee maar daar word ik gek van de herrie/noise en gebrek aan logica
^^ ook reden waarom ik geen industrial draai
http://www.smsusenet.nl - De snelste manier om op UseNet te komen
::: I like it loud :::
In het jongerencentrum waar ik nog regelmatig draai doe ik vrijwel alleen maar mainstream/top40/r&b /70-80's draaien, en kan daar de lol nog zeker wel van inzien, alhoewel ik de laatste tijd ook wat meer gevraagd word voor mijn eigen ding (techno)
Zaterdag 12 februari 2 feesten op 1 avond, van 23.00 tot 1.00 op MXD in The Mix, Uithoorn en daarna van 2.00 tot 3.30 op Local Heroes in P60, Amstelveen
savale is het nog gelukt met de dv tape van de contest btw? daar ben ik wel erg benieuwd naar
Chiron wijzigde dit bericht 05-02-2005 03:20 (7%)
"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."
Zat trouwens nog wel één grappige foto van jou tussen!

groot:
http://www.xs4all.nl/~leth/got/energybig.jpg
::: I like it loud :::
ben benieuwd naar de video.. jammer dat ie alleen jouw set heeft opgenomen
"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."
Reg. datum: 12 oktober 2003
quote:-ScuL- schreef op vrijdag 04 februari 2005 @ 18:54:
Mja.. omgekeerd zou ik het ook vreselijk vinden om après-ski of techno te moeten draaien. Laat staan stijlen die trager zijn dan 140bpm.. ik zou gek worden
Maar ik draai ook voor m'n lol, en als ik geen lol beleef aan de muziek dan sta ik d'r ook niet met plezier dus
minder dan 140 bpm ???
Techno kan je ook makkelijk op 140+ draaien hoor
EDIT:
Ik ben ook wel in voor een meeting / draai feestje onder de (vaste) bezoekers van dit topic.
En inderdaad ergens centraal in nederland. Ik zelf kom uit de omgeving van Amsterdam.
En het lijkt me ook wel leuk om met iemand anders te battlen die ook Techno of Hardstyle draait. Of in ieder geval zelf even achter de OEM tafeltjes te staan
Ben aankomende dinsdag ook hier in een kroegje uitgenodigt om te battlen met een van de vaste DJ's daar. Alleen jammer dat de apparatuuur een beetje ruk is.
DJKylian wijzigde dit bericht 05-02-2005 12:58 (36%)
Reden: zie bericht
Reg. datum: 24 januari 2000
jullie lezen die zin verkeerdquote:DJKylian schreef op zaterdag 05 februari 2005 @ 12:51:
minder dan 140 bpm ???Daarom zit er toch ook een pitch fader op een draaitafel
![]()
Techno kan je ook makkelijk op 140+ draaien hoor
Ik bedoel als de muziek trager is dan 140bpm (op 0% pitch). als jij trage house op 20% pitch draait wordt het resultaat nog steeds niet hoe ik het graag zie.

En een meeting lijkt mij ook leuk, maar er moet wel iemand zijn die hierin het initiatief neemt. En ik woon vlakbij utrecht, maakt mij dus niet zoveel uit waar het is. De 1e #gotdj meeting was in Leeuwarden, das ook niet echt om de hoek
Here I am, so what are you 2 other wishes?
Doe maar in Leeuwarden, b2b met een minimal tech DJ, lache =]
Pagina: 1 2 3 4 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 last
Dit topic is gesloten.