Mehamana 60 UD priest // Shimmy 60 troll rogue
Waarschuwing: dit was mijn allereerste poging om een DnB mix te maken en dat is gruwelijk lastig als je alleen trance ed gewend bent.
Canon EOS 450D | Sigma EX 18-50 mm F2.8 Macro | Sigma EX 50-150 mm F2.8 |
B+W UV F-Pro MRC 67mm | B+W UV F-Pro MRC 72mm | Lowe Pro Sling Shot 200 AW
"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."
Dat is zeker waar. Het is leuker voor ze ( denk ik ) en je hebt vrij snel resultaat.quote:Universal Creations schreef op 10 augustus 2002 @ 14:47:
[...]
Overigens lijkt het mij beter om ze met vinyl te laten beginnen, zodat ze gevoel krijgen voor het geen ze aan het doen zijn.
Mehamana 60 UD priest // Shimmy 60 troll rogue
Of je bent een natuurtalent of ik ben heel slecht in beatmatchen, maar ik heb daar echt wel veel moeite mee. In mijn trancemixen maak ik altijd overgangen van vele minuten en heb ik meestal niet meer dan 20-30 seconden nodig om de platen in-sync te krijgen en dan bedoel ik ook exact in-sync.quote:Ener-G schreef op 10 augustus 2002 @ 15:08:
mohh ik vond dnb juist piece of cake.. platen in 3 a 5 sec synchroon en kon me lekker uitleven met de crossfader, iets wat met house gebaseerde muziek niet zo vaak lukt
Canon EOS 450D | Sigma EX 18-50 mm F2.8 Macro | Sigma EX 50-150 mm F2.8 |
B+W UV F-Pro MRC 67mm | B+W UV F-Pro MRC 72mm | Lowe Pro Sling Shot 200 AW
maar daar krijg ik toch spontaan kippenvel van!
en dan te bedenken dat je daar misschien ook een keer kan staan, voor een publiek van een paar duizend man dat helemaal uit ze plaat gaat..... w03i!
Chill... neem een biertje ofzo
quote:Universal Creations schreef op 10 augustus 2002 @ 15:24:
[...]
Of je bent een natuurtalent of ik ben heel slecht in beatmatchen, maar ik heb daar echt wel veel moeite mee. In mijn trancemixen maak ik altijd overgangen van vele minuten en heb ik meestal niet meer dan 20-30 seconden nodig om de platen in-sync te krijgen en dan bedoel ik ook exact in-sync.
tja ik denk dat het voor elk persoon verschillend is, btw met dnb zit ik qua overgangen ook aan de 3 a 4 minuten of nog langer, bij de dnb mix die ik tot voor kort op de ftp had staan lopen de laatste 2 nummers praktisch doorelkaar heen gedurende een minuut of 7
de eerste keer dat ik een dnb plaat in een andere probeerde te mixen (ik was daarvoor uitsluitend met club, techno trance etc. bezig geweest) was het gewoon van 'zwiep' hee het loopt al, en op de een of andere manier heb ik het met dnb gewoon veeel sneller door wanneer iets niet synchroon loopt, het zal wel met het ritme te maken hebben dat niet continue is?
meer mensen ervaring hiermee?
"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."
liveshows? vertelquote:DJ-Jumbo schreef op 10 augustus 2002 @ 15:36:
ff wat anders, ik zat net TMF te kijken. Een doc. over liveshow's
maar daar krijg ik toch spontaan kippenvel van!
en dan te bedenken dat je daar misschien ook een keer kan staan, voor een publiek van een paar duizend man dat helemaal uit ze plaat gaat..... w03i!
"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."
Je kan Radio538 proberen vanavond bij Wessels dance department dat begint volgens mij om 20.00uur tot laatquote:gewoonabje schreef op 10 augustus 2002 @ 13:40:
iemand einig idee of het nog wordt uitgezonden wordt via radio vandaag...????
"Computer games don't affect kids, I mean if Pac man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music"
Ik moet ook eerlijk bekennen dat ik nog nooit op een trance hardhouse feest ben geweest en kan dus niet echt over de sfeer van dit soort feesten oordelen maar ik heb wel het idee dat trance naast muziek ook de show eromheen is die ervoor zorgt dat het zo populair is nu. Wat me heel erg trekt aan DnB is het publiek en de manier waarop zij de muziek beleven. Je hebt op een goed DnB feest ( Knock-out Melkweg Amsterdam) echt zoveel manieren waarop het pubiek uit zn naat gaat. Het is heel ongedwongen en niets is gek ofzow.
Aanstaande vrijdag btw is er een knockout. Als je dus een keer een relaxed DnB avondje wil zien met goede DJ's ( L-dopa , Dj chaos) moet je zeker komen
B3aTjUggl3r wijzigde dit bericht 10-08-2002 15:47 (0%)
Reden: Grrr ik haat die nieuwe layout :(
Mehamana 60 UD priest // Shimmy 60 troll rogue
om nog maar te zwijgen over hardstyle en happy hardtrance en weet ik wat voor onzin tegenwoordig de top40 allemaal poogt te bestormen.. (brooklyn bounce anyone?) dat is momenteel echt de simpelste en voorspelbaarste muziek wat dat betreft
maargoed smaken verschillen
"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."
Als je maar smaakt hebt en daar ook achterstaat. Dat vind ik 100 x belangrijker als een mening van ik luister alles wat leuk is, daar heb je niets aan.quote:Ener-G schreef op 10 augustus 2002 @ 15:46:
om nog maar te zwijgen over hardstyle en happy hardtrance en weet ik wat voor onzin tegenwoordig de top40 allemaal poogt te bestormen.. (brooklyn bounce anyone?) dat is momenteel echt de simpelste en voorspelbaarste muziek wat dat betreft.
* B3aTjUggl3r heb zo'n hekel aan Nelly, Usher eminem en ja-rule![]()
maargoed smaken verschillen
Mehamana 60 UD priest // Shimmy 60 troll rogue
beetje informeren naar of ze nog mensies nodig hebben
tis sattelite vanaaf, dus je ken ook ff meekijken met t licht etc...:)
ik hoor / lees t nog wel van je, stuur anders ff een sms ofzo..
stiekum toch een beetje 1337 ;) | bezoek ook eens www.mrwazoo.nl
WAARSCHUWING Bovenstaand bericht is hoogstwaarschijnlijk spam!
ik bel wel ff als ik kom, ligt aan m'n vriendin of die naar mij toe komt of niet, de schat is door dr rug gegaanquote:MR_WAZOO schreef op 10 augustus 2002 @ 16:11:
Zeg ener-g > kom vanaaf ff naar P60 toe.....
beetje informeren naar of ze nog mensies nodig hebben
tis sattelite vanaaf, dus je ken ook ff meekijken met t licht etc...:)
ik hoor / lees t nog wel van je, stuur anders ff een sms ofzo..
"The only thing we can decide is what we want to do with the time that has been given to us."
quote:Universal Creations schreef op 10 augustus 2002 @ 00:17:
Dus bij deze, het vierde topic.
nuttige info:
De vorige topics
How to become a Dj....
How to become a Dj... deel II
How to become a Dj... deel III
IDP/DJ Sets FTP
IP: 130.89.163.64
Port: 21
Name: djsets
Pass: Xone:62
C&P: ftp://djsets:Xone:62@130.89.163.64:21
Oftewel: lekkere Progressive en Progressive Trance
<font size=1>Note from mod: Veel plezier and keep'em high in da list</font>
Heb net 1 mix gedownload en moet zeggen. t klinkt lekker. Op dit moment heb ik eigenlijk iets stevigs nodig. Welke kan ik dan het best downloaden.
Trouwens bedankt voor het downloaden !!
PITAquote:Help!!!! schreef op 10 augustus 2002 @ 17:36:
[...]
Heb net 1 mix gedownload en moet zeggen. t klinkt lekker. Op dit moment heb ik eigenlijk iets stevigs nodig. Welke kan ik dan het best downloaden.
Trouwens bedankt voor het downloaden !!
keej, hoor t wel van jequote:Ener-G schreef op 10 augustus 2002 @ 17:27:
[...]
ik bel wel ff als ik kom, ligt aan m'n vriendin of die naar mij toe komt of niet, de schat is door dr rug gegaan
stiekum toch een beetje 1337 ;) | bezoek ook eens www.mrwazoo.nl
Maarre mensen ff over dat hele DnB gebeuren. Ik wil de eerste nog wel is horen die een 2Step zet neer kan zetten van 1 uur lang zonder ook maar 1 mix fout. Ik ken maar 1 iemand die dat kan en dat is Joost van Bellen.
De mensen die dus uitgekeken zijn op de simpele beatmixes die je bij hardhouse toe past -> Ga maar een paar uur 2Step draaien en als je dan je draaitafels nog niet het raam uit hebt gedonderd wens ik je nog veel succes met de ellende die 2Step heet
(Ik snap tegenwoordig ook zelf al niet meer waarom ik het draai
http://www.aboutdj.nl DJ Equipment review site
Moeten we nou een 2step of een DnB set neerzetten van een uur.quote:Reind schreef op 11 augustus 2002 @ 01:47:
Maarre mensen ff over dat hele DnB gebeuren. Ik wil de eerste nog wel is horen die een 2Step zet neer kan zetten van 1 uur lang zonder ook maar 1 mix fout.
* B3aTjUggl3r heeft ook zeker niet een uur 2-step op vinyl moet er niet aan denken
Mehamana 60 UD priest // Shimmy 60 troll rogue
BTW Deze thread is echt gruwelijk lang!!! ik moet echter ff kwijt dat jullie trots mogen zijn op het niveau. Doet me denken aan Got van vroeger. maar ja vroeger was alles beter ......
ok dit was genoeg sucking up ..
DnB is een afkorting voor een Drum N Base . Een set uiteraard zijn je gekozen platen en de volgorde daarvan. 2-step is een stijl die je veelvuldig in de Londonse uitgaans scene zal tegenkomen net als DnB trouwens. Om een beetje idee te krijgen wat 2step is kun je wat bekendere songs downen van bijv artful dodger. Ik vindt er helemaal niets aan die muziek veel te zoet enzo maar ja.... wie ben ik. Drum n Base is een stijl gebaseerd op de jungle (=breakbeat) uit de jaren negentig. Drum n Base is nu weer in opkomst maar de meeste goede DnB platen zijn in de jaren 90 geperst. Kryptic Minds, Roni size etc zijn voorbeelden van DnB van nu.quote:Help!!!! schreef op 11 augustus 2002 @ 12:56:
Nou zit ik niet zo "in de stijlen" als het maar gewoon chill is maar hoe noemen jullie dit? 2 Step? En wat is een DnB set?
B3aTjUggl3r wijzigde dit bericht 11-08-2002 13:31 (0%)
Reden: Zondagmiddag is uitslaapmiddag voor dj's ;)
Mehamana 60 UD priest // Shimmy 60 troll rogue
Ik ben nu bezig met het downloaden van een aantal mixes, oa die van Reind, Ener-G en Flat.
Ik zal van de week ook weer een of twee mixes van mij uppen .. zal dan voornamelijk gaan om groovy funky house mixes
Trouwens iemand al de nieuwe plaat van Side walk technicans - Watch This gekocht, erg lekkere remixes moet ik zeggen (Mac Zimms en Montana)
Funk | Disco | Deep | Groove | Latin | Soul | House
quote:TReBLA schreef op 11 augustus 2002 @ 13:43:
Trouwens iemand al de nieuwe plaat van Side walk technicans - Watch This gekocht, erg lekkere remixes moet ik zeggen (Mac Zimms en Montana)
Dit is al een oudje en het origineel is:
Andre Michelle - A2 uit 1997 (Le Petit Prince Records)
Canon EOS 450D | Sigma EX 18-50 mm F2.8 Macro | Sigma EX 50-150 mm F2.8 |
B+W UV F-Pro MRC 67mm | B+W UV F-Pro MRC 72mm | Lowe Pro Sling Shot 200 AW
stiekum toch een beetje 1337 ;) | bezoek ook eens www.mrwazoo.nl
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 78 79 80 81 last
Dit topic is gesloten.

